TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Artlight pisze:Czasem mam wrażenie, że TadX oddał cudacznemu psiakowi nie tylko miejsce w swoim awatarze, ale również dostęp do klawiatury.
Ty mnie nie kuś... Dzisiaj pies bardzo dobitnie dał do zrozumienia, że nie znosi krytyki i polecenia zejścia z kanapy w czasie obiadu rotfl rotfl rotfl . To jest życie z bokserem, taka rasa. Kto miał zrozumie :).
SPOILER:
Tak poważnie teraz... Dla mnie to ciekawy temat, bo każdy gadżet zbierający informacje treningowe jest dla mnie ciekawy :). Aż bym przetestował Babolca z Play'em...
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

TadX pisze:Tak poważnie teraz... Dla mnie to ciekawy temat, bo każdy gadżet zbierający informacje treningowe jest dla mnie ciekawy :). Aż bym przetestował Babolca z Play'em...
A nawet nie wiem czy Babolat Play jest w testerze np. w Strefie Tenisa? Trzeba by IATW podpytać. Słyszałem tylko, że bardzo dobrze się sprzedaje.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Artlight pisze:A nawet nie wiem czy Babolat Play jest w testerze np. w Strefie Tenisa? Trzeba by IATW podpytać. Słyszałem tylko, że bardzo dobrze się sprzedaje.
Jak tylko wrócę do tenisa to z ciekawości tam zajrzę wziąć na testy i może nawet coś skrobnę o tym u siebie. Dzięki z info :). Tylko nie mam iPhone'a. Trzeba będzie od kogoś pożyczyć :).

Obojętne, czy Rafa używa, czy nie to temat moim zdaniem jest ciekawy i sądzę, że przyszłościowy. Słusznie zauważyliście, że nie wiadomo, co wymyślą w przyszłości. Kto jeszcze parę lat temu by pomyślał, że zrobią zegarek do biegania (i nie tylko), który będzie zbierał dane z pracy serca bez paska na klatkę piersiową? Myślę tu o Adidasie "SmartRun". Choć tak z drugiej strony technologia ma wspomagać a nie wyręczać, więc też nie byłbym takim hurrazwolennikiem, bo bez przesady.
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Jest w Strefie do testu Pure Drive Play, Pure Drive Lite Play i AeroPro Drive Play.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Fernando pomalował ramę na Speed'a. --> LINK. Wydaje się 18x20.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

El Diablo pisze:Pisałem kiedyś o przeplocie Dimitrova 18x17 w kontekście obecnych przeplotów S.E.T. oraz faktem iż wypłynęły swego czasu Blade'y z tymże przeplotem. Otóż znalazł się zawodnik, który poza Dimitrovem gra tym przeplotem, co ciekawe nie jest to czołówka. Nie jestem w stanie zidentyfikować modelu ze względu na brak dobrych zdjęć ale poniżej fotka ramy Andreja Kuźniecowa z przeplotem 18x17 (Australian Open 2015).
Skoro wiemy, że jest dostępny prostockowy Blade 98 Spin Effect 18x17 (są na sprzedaż, ale póki co jedynie w farbie z ubiegłego sezonu), to prawdopodobnie Kuznetsov gra tym właśnie. Zdjęcie zdaje się to potwierdzać.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Ciekaw jestem czy Wilson zdecyduje się przejść na te gęstsze przeploty S.E.T. wliczając w to "Dimitrovowy".
Na tą chwilę w ich stajni wygląda to chyba tak:
18x17 - Dimitrov, Kuznetsov
18x16 - Dolgopolov
16x15 - Zahlavova-Strycova

Warto zauważyć iż zastępując Steamy pozbyto się przeplotu 16x15 i zastąpiono go 18x16.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

ED, a co wiadomo aktualnie o tej zaczernionej 18x17 Dimitrowa? Ma PWS-y, czy może to właśnie Blade 18x17?
W tym drugim przypadku, to byłaby istotna zmiana sprzętu dla Bułgara.

EDIT: Ostatnio kusiło mnie czy nie kupić prostockowej ramy Wilson H25 w malowaniu Juice, czyli takiej jaką gra Azarenka. Ale wolałem jednak "szarapnąć" się na Dimitrowa.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2015, 17:40 przez Artlight, łącznie zmieniany 1 raz.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Artlight pisze:ED, a co wiadomo aktualnie o tej zaczernionej 18x17 Dimitrowa? Ma PWS-y, czy może to właśnie Blade 18x17?
W tym drugim przypadku, to byłaby istotna zmiana sprzętu dla Bułgara.
Ma PWS'y. Są fajne zdjęcia tej ramy z pokazówki gdzie grał z Federerem. Łeb wydaje się większy niż 93.

Obrazek

Na marginesie, ponoć Dim testował Heady...
Obrazek
Artlight pisze:EDIT: Ostatnio kusiło mnie czy nie kupić prostockowej ramy Wilson H25 w malowaniu Juice, czyli takiej jaką gra Azarenka. Ale wolałem jednak "szarapnąć" się na Dimitrowa.
Ale H25 toż to zwykła kopia Instincta.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

El Diablo pisze:
Artlight pisze:ED, a co wiadomo aktualnie o tej zaczernionej 18x17 Dimitrowa? Ma PWS-y, czy może to właśnie Blade 18x17?
W tym drugim przypadku, to byłaby istotna zmiana sprzętu dla Bułgara.
Ma PWS'y. Są fajne zdjęcia tej ramy z pokazówki gdzie grał z Federerem. Łeb wydaje się większy niż 93.
Dzięki!

Czyli co, jednak znów specjalnie dla niego Pro Staff z większą główką (może nawet 97 jak u Feda?), ale z jego ulubionym przeplotem 18x17? Ciekawe, czy ma to szansę wejść do regularnej sprzedaży.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Tutaj masz fotę w rozmiarze XXXL.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Genialna fota :D . Zwłaszcza dla poszukiwaczy "rakietowej prawdy" :D.

Nie wiem czy się zgodzisz, ale dla mnie to rzeczywiście wygląda na identyczną matrycę jak w nowych PS-ach i chyba na ten sam rozmiar główki, co u RF-a.

A wszystkie H od Wilsona to kopie jakiś Head-ów z przeszłości :D .
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Artlight pisze:Nie wiem czy się zgodzisz, ale dla mnie to rzeczywiście wygląda na identyczną matrycę jak w nowych PS-ach i chyba na ten sam rozmiar główki, co u RF-a.
PWS'y wydają mi się większe ale może mi się zdawać... przelotki na skrajach są czarne jak rama i może się obraz "zlewa".
Artlight pisze:A wszystkie H od Wilsona to kopie jakiś Head-ów z przeszłości :D .
No tak ale H25 to Instinct LM bez garbów.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

iamtheway pisze:Jest w Strefie do testu Pure Drive Play, Pure Drive Lite Play i AeroPro Drive Play.
Dzięki za info :). Na stronie www nie mają uwzględnionego Pure Drive'a Play'a, tylko dwie pozostałe. Jak już to postaram się przetestować PD i APD, choć bardziej mi zależy na samym systemie.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Na podstawie zdjęć rakiet Simony Halep z 2015 roku można jednoznacznie stwierdzić iż jest to dalej rama z formy Steama 99.

El Diablo pisze:Na marginesie, ponoć Dim testował Heady...
Obrazek
Szokujące doniesienia z Rotterdamu, wygląda na to że Grigor dalej testuje Heady i to z "ludzkim" przeplotem 16x19.

Z innych ciekawostek Isner, który długo używał Prince O3 White'a pod różnymi farbami odbija ramą bez O-portów.
Obrazek
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Dimitr, nie rób nam tego! rotfl :wink:

ED a ten Prince bez OP to Prince? :rolleyes:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

logigamer pisze:ED a ten Prince bez OP to Prince? :rolleyes:
Farba to Tour Pro 100T XR... czy to faktycznie ta rama to nie powiem z tych zdjęć ale O-portów nie ma więc to nie O3 White.

Temat o Prince'ach masz tutaj.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
sdp
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 19 sie 2013, 12:18

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Dimitrov w Rotterdamie z wyczernioną rakietą już bez logo Wilsona.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

El Diablo pisze:Ale że też Grigor decyduje się na eksperymenty w trakcie sezonu, jak widać przejście ot tak na inną rakietę nie jest dla wszystkich takie łatwe - przypomnę iż w Rotterdamie gra Headem z przeplotem 16x19, jeszcze podczas AO grał Wilsonem z układem 18x17.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

sdp pisze:Dimitrov w Rotterdamie z wyczernioną rakietą już bez logo Wilsona.
To dlatego tak kijowo grał! :::yay:::
Czyli co - kasiora? Nie dogadali się o kasiorę?
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.

Wróć do „Sprzęt zawodników”