Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Nie pamiętam jaka jest kwestia matrycy... pierwszy PD i PC wyszły z tej samej matrycy ale tych generacji trochę było z czego PD zmienił się najmniej. Na pewno są spore różnice w layupie jeśli chodzi o Storma i Controla.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Dzięki

A mam pytanie... Jaką rakietą gra w Paryżu Gael Monfils? Bo pisze, że gra Headem MG Prestige MP. A tymczasem w Paryżu gra jakąś czarno - żółtą.

W międzyczasie pisania tego postu znalazłem obraz na stronie ATP. Dołączam screen.
Jak widać - Prince... tylko jaki? Pierwszy raz widzę te kolory Prince'a, a na TW taka mi nie wpadła w oko... Co to za Prince?

Opanuj się z tą grafiką, to nie bilbord. 1024/768 to maksimum. / Vivid
out of business
Vencedor
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 gru 2007, 23:44

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Też zauważyłem, że gra jakąś nową rakietą, na początku myślałem, że to Head ale później zauważyłem wielkie P na naciągu Gaela i wszystko stało się jasne... Przypomniało mi się, że podczas jednego meczu na Mastersie w Madrycie Monfils grał czarną rakietą więc pewnie wtedy testował tego Prince'a...
NTRP 4.0
Yo Campeon, tu Estudiante
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Oj nie czytuje się strony głównej, a przecież ulubiony Czerwony Towarzysz pisał w Kąciku:
http://www.tenis.net.pl/prince-nowa-linia-exo3/2233

Patrz Prince Rebel... na chwilę obecną nie wiem czy faktycznie nią gra Monfils dlatego asekuracyjnie proponuję używać hasła: "PROMUJE".... :mrgreen:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Szata graficzna jaką prezentuje szpadelek Ivanovic całkiem mi się podoba :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
kross
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 284
Rejestracja: 3 sie 2008, 19:38
Lokalizacja: Wschód

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Już zanim Ivanović wyszła na kort z nowymi barwami - gdy Diablo podrzucił informacje o nowym Yonku, ta rakieta wpadła w oko wielu forumowiczom. Osobiście uważam ją za najładniej prezentującą się rakietę japońskiego producenta, dodatkowo w rękach Serbki nabiera jeszcze większego blasku.
"Człowiek doskonały używa umysłu jak lustra, niczego nie chwyta i niczego nie odrzuca, otrzymuje lecz nie zatrzymuje."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

... Wilson musi bardzo wierzyć w Federera. Novak Djokovic podpisał kontrakt z Headem... Jeśli to prawda to jak wszystko w życiu i tu zatoczyliśmy koło... Djokovic zaczynał od Head'a (Radical Tour) i teraz znowu będzie w szeregach Head-a.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Jakoś nie widzę Federera z innym logiem na rakiecie niż Wilson. Za to pasuje mi do niego Pro Staff ([K]). Ale teraz Head ma naprawdę mocną ekipę. Z czego to wynika?...
A Diablo, wiesz jakiego Heada będzie... promował (grał) Novak?
out of business
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Federer ma z Wilsonem kontrakt "życiowy" więc wątpię aby kiedykolwiek zmienił rakiety na innego producenta... za dużo $$$ wchodzi w grę... póki zawodnicy mają kontrakty terminowe to można spróbować manewru przejęcia.

Co do Djokera coś tam było że Radical Pro ale w to nie wierzę... Ja widzę to tak... skoro Murray już promuje Radicala Pro po co kolejny zawodnik z tą farbą? Obstawiam że będzie promował Prestige'a. No chyba że się zamienią ze Szkotem ale chyba nie... Prestige ogólnie nie cierpi bardzo na tym że nie ma zawodnika bo to jest sprzętowa ikona tenisowa, którą bardziej spruło to że z każdą serią wychodził nowy, przestał być tak żywotny... nowa seria, nowy Prestige... gdyby Prestige wychodził powiedzmy co drugą generację albo lepiej co trzecią to byłby to przekaz: Jest to tak dobra rama że właściwie nie ma co zmieniać. A tak... pfff... jest co jest... póki co legenda związana ze starymi Prestigami jeszcze wystarcza aby okryć cieńkim płaszczykiem kolejne wersje Prestige'a ale ile to jeszcze potrwa? Intelligence był dobrze przyjęty ale z każdym kolejnym modelem jest coraz gorzej.

Ale wracając do rakiety Djokovica! Ostatnio Prince przejął Monfilsa więc Prestige został bez obsady w czołówce... także Serb jest jedynym słusznym wyborem aby podciągnąć sprzedaż modelu.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Ile ja bym dał, żeby moim następcą w jakimś teamie był 3 zawodnik świata... ech... ;)
A jedynie jeszcze do Federera by mógł w moich oczach pasować na oko Prince, ale one mają lekkawo inne przeznaczenie niż typowi S&V, nieprawdaż?... :)
Za to do Serba Head mi bardzo pasuje, bo kojarzy mi się z takimi szybkimi baselinerami, może all-rounerami.
A takie pytanie... dlaczego nikt właściwie z czołówki nie gra Instinctami?
out of business
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Z czołówki jak z czołówki, jednak zdaje się, że z tych bardziej odległych to Gasquet i Karlovic zamiatają Instinctami cały czas, prawda Diablo ?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Zgadza się... Gasquet gra LM Instinct Tourem XL, a Karlovic FXP Instinctem.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

El Diablo pisze:Zgadza się... Gasquet gra LM Instinct Tourem XL, a Karlovic FXP Instinctem.
Znaczy się Gasquet "gra" Extremem, tak? ;)
http://i173.photobucket.com/albums/w50/ ... gasque.jpg

A czy Ivo gra Instinctem Flexpointem z normalnym malowaniem, czy też przemalowanym?
Bo znalazłem tylko to, ale nie wiem czy to zdjęcie tegoroczne...
Obrazek
out of business
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

PIXI pisze:
El Diablo pisze:Zgadza się... Gasquet gra LM Instinct Tourem XL, a Karlovic FXP Instinctem.
Znaczy się Gasquet "gra" Extremem, tak? ;)
Aby oszczędzić sobie kłopotów ostatnimi czasy stosuje się hasło "promuje"... promować nie znaczy używać więc teoretycznie wszystko jest okay...
PIXI pisze:A czy Ivo gra Instinctem Flexpointem z normalnym malowaniem, czy też przemalowanym?
Bo znalazłem tylko to, ale nie wiem czy to zdjęcie tegoroczne...
Karlovic grał normalnym FXP Instinctem z tym że nie pamiętam czy miał inny layup ale matryca jest taka sama jak z FXP Instincta.

To jest już trochę śmieszne... większość z nas kojarzy Kei Nishikori'ego, z resztą sam wytypowałem go na zawodnika w przyszłości będącego w pierwszej 10-tce ATP, ale żeby już wypuszczać specjalną edycję jego rakiety?

http://www.Wilson-tennis.jp/news/contents/760

Obrazek

Jakie przesłanki stoją za tym ruchem ze strony Wilsona?
Moje zdanie na ten temat jest takie. Wilson widzi potencjał Nishikoriego ale póki co jego potencjał marketingowy kończy się w Japonii. W dodatku nigdy nie wiadomo czy faktycznie wyrośnie z niego przyszły nr.1. Gasquet był ochrzczony jako miniaturka Federera i... o ile jego styl gry, szczególnie backhand, jest bardzo atrakcyjny wizualnie to wyników jak nie było tak nie ma. Wilson chyba chce spróbować wydoić trochę kapuchy od Japończyków tak na wszelki wypadek jeśli Nishikori nie będzie robił postępów.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

No lekka przesada, wielu innych zawodników mogłoby mieć swoje imienne rakiety, ale on? Nieee...
Ale jest to dobry chwyt marketingowy, bo Japończycy polecą na takie bajery.
out of business
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Parę parametrów [Kei]Toura z porównaniem do zwykłego [K]Toura:
Waga (bez naciągu)- wersja Nishikoriego waży 313g podczas gdy zwykły Tour jakieś 288g.
Balans - bardziej w kierunku łba czyli 345mm w stosunku do standardowych 340mm.
Długość - 27,5 cala czyli o 0,25 cala więcej i tutaj jest również wyraźne podkreślenie że ta dodatkowa długość przekłada się na dłuższy uchwyt dla dwuręcznego backhandu.


Hmmm... Völkl/BB chyba ulegną całkowitej zagładzie. Tracą wszystkich zawodników łącznie z juniorami.
Cibulkova -> Dunlop
Stepanek -> Bosworth
Damm -> Prince
Berankis -> Yonex
(Ricardas Berankis dobry junior, był od zawsze z Voelklem, był twarzą modelu Becker Pro)

P.S.: Karlovic do teamu Babolata przeszedł... a Chakvetadze można zobaczyć z Wilsonem...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Karlovic Babolatem??? Noo, to łupanka będzie jeszcze ostrzejsza, a wiesz może ED jakim Babolatem?
Chakvetadze? Też masakra... To kto teraz z lepszych ludzi będzie promował Fischery?
Stepanek - Bosworth? Co to jest?

Dużo tego :P
out of business
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

PIXI pisze:Karlovic Babolatem??? Noo, to łupanka będzie jeszcze ostrzejsza, a wiesz może ED jakim Babolatem?
Chyba APD...
PIXI pisze:Chakvetadze? Też masakra... To kto teraz z lepszych ludzi będzie promował Fischery?
... Vivid :D
PIXI pisze:Stepanek - Bosworth? Co to jest?
Za młody jesteś aby kojarzyć (Ja też ale ciiii!)... Bosworth obecnie to bardziej "modyfikalnia" rakiet niż ich producent ale parę matrycy mają... Bosworth na pewnym etapie współpracował z Prince'm nad rakietami ale ich wielokątna koncepcja okazała się za mało wytrzymała i z tych czy innych powodów się rozstali.

Bosworthami grali m.in.: Rafter, Lendl, Navratilova...

Tu masz Raftera z ramą Boswortha i literką P:
Rafter_Bosworth_Prince.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Zdjęcie Stepanka i najnowszej rakiety...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Przetasowania sprzętowe zawodników...

Się dobrały dwie ślicznoty :lol:
Czemu ona taka "kwadratowa"?
out of business

Wróć do „Sprzęt zawodników”