Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Siostry Williams

Czy to już jest koniec:
Williams V. (Usa) - Mattek-Sands B. (Usa) 7:6 3:6 1:6
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Siostry Williams

To tak jak z napojami procentowymi , trzeba wiedzieć kiedy skończyć . :D Miejsca w historii i sławy nikt im nie zabierze :D
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siostry Williams

Pesel ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
San Holo
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 13 lip 2019, 14:51

Re: Siostry Williams

Póki mają z tego kasę i kontrakty reklamowe oraz dostają WC do co drugiego turnieju - będą grały. xD
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siostry Williams

San Holo pisze: 31 lip 2019, 14:01 Póki mają z tego kasę i kontrakty reklamowe oraz dostają WC do co drugiego turnieju - będą grały. xD
Nawet potrafią wygrywać z TOP50 na trawie. Właśnie w Birmingham 43-letnia Venus ograła Włoszkę Giorgi.
Widziałem skrót - Amerykanka prawie nie biega, ale bije nadal celnie i mocno i to wystarcza, żeby taki automat do przebiajania jak Giorgi ograć.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Siostry Williams

To tak można? Bez biegania nie ma grania ;)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Siostry Williams

TomPL pisze: 21 cze 2023, 13:58 Bez biegania nie ma grania ;)
A wczoraj nasza kadra piłkarska biegała... I co? rotfl
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siostry Williams

Derler pisze: 21 cze 2023, 18:02
TomPL pisze: 21 cze 2023, 13:58 Bez biegania nie ma grania ;)
A wczoraj nasza kadra piłkarska biegała... I co? rotfl
Nie widziałem, ale było granie. Tylko wynik nieciekawy.
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Siostry Williams

Bieganie to było w pierwszej połowie. Potem Mołdawia wrzuciła wyższy bieg, nasi wrzucili niższy, a reszta jest konsekwencją powyższego. A potem jak zwykle było pier.....ie o braku koncentracji, grilowaniu i wakacjach.

A prawda jest taka, że z pustego i Santos nie naleje. Przy braku fizyczności i ochoty na nią nie da się w piłce nic zrobić. Jeszcze raz napiszę, że Kulesza powinien zatrudnić małpę i płacić jej bananami. Bedzie ciekawiej, jak małpa będzie oglądać mecz i robić zmiany.

Do łez doprowadzili mnie dwaj nasi komentatorzy - pan Borek z panem Podolińskim. Kiedy wspomnieli, że mecz wygramy tylko nie wiadomo w jakim rozmiarze (to jeszcze w pierwszej połowie). Nie wiem co większe, głupota czy arogancja. A potem nie mogli zrozumieć co się dzieje. Ano działo się to, że naszym się nie chciało.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Siostry Williams

RatRace pisze: 22 cze 2023, 09:23
Do łez doprowadzili mnie dwaj nasi komentatorzy - pan Borek z panem Podolińskim. Kiedy wspomnieli, że mecz wygramy tylko nie wiadomo w jakim rozmiarze (to jeszcze w pierwszej połowie).
I jeszcze Borek mówił, że tamci to już mają ciemno przed oczami... :lol: :lol: :lol:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siostry Williams

Z komentarzy wnioskuję, że są jeszcze ludzie, którzy to oglądają, więc kopacze mają byt zapewniony.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Siostry Williams

CFA pisze: 23 cze 2023, 07:14 Z komentarzy wnioskuję, że są jeszcze ludzie, którzy to oglądają, więc kopacze mają byt zapewniony.
Tak. Te kilkaset milionów wiary na świecie jeszcze to ogląda. :rolleyes:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Siostry Williams

Venus ostro stawiała się ale jednak nie dała rady Ostapenko. Za to Fręch dała radę i zagra w ćwierćfinale w Birmingham.
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siostry Williams

Derler pisze: 23 cze 2023, 08:21
CFA pisze: 23 cze 2023, 07:14 Z komentarzy wnioskuję, że są jeszcze ludzie, którzy to oglądają, więc kopacze mają byt zapewniony.
Tak. Te kilkaset milionów wiary na świecie jeszcze to ogląda. :rolleyes:
Nie wiem jak to policzyłeś, ale nie sądzę, żeby nasza kadra miała tylu kibiców. Natomiast na piłkę na poziomie mistrzowskim
to ja też czasem patrzę. Ostatni mecz jaki oglądałem to finał mistrzostw świata.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Siostry Williams

CFA pisze: 23 cze 2023, 17:08
Derler pisze: 23 cze 2023, 08:21
CFA pisze: 23 cze 2023, 07:14 Z komentarzy wnioskuję, że są jeszcze ludzie, którzy to oglądają, więc kopacze mają byt zapewniony.
Tak. Te kilkaset milionów wiary na świecie jeszcze to ogląda. :rolleyes:
Nie wiem jak to policzyłeś, ale nie sądzę, żeby nasza kadra miała tylu kibiców. Natomiast na piłkę na poziomie mistrzowskim
to ja też czasem patrzę. Ostatni mecz jaki oglądałem to finał mistrzostw świata.
Miałem na myśli futbol światowy. Polskiej piłki również nie jestem fanem. Jedynie mecze reprezentacji i na Zagłębie Lubin czasem chodzę z synem ale nie sposób im kibicować na trzeźwo. :::hot::: :::A!A!A::: :bbbat: :::%%%:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”