Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Caroline Wozniacki

Nie ma wyników to nie ma kontraktów, lepiej iść na swoje.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Smyk pisze:Z jednej strony nie dziwię się Adidasowi, że zareagował na fakt, że twarz jego ekskluzywnej kolekcji promuje własną/inną markę.
Jeśli opieramy się tylko i wyłącznie na przytoczonym przez Ciebie artykule to nie uważasz, że cały czas dokonujesz swoistej nadinterpretacji?

Skąd założenie, że akurat fakt, o którym piszesz spowodował powiększenie grona zawodniczek noszących te ciuchy?
Skąd pewność, że to nie słabe występy Karoliny czyli mniejsza ekspozycja nie była powodem?

Nie jestem w temacie, bazuję wyłącznie na artykule podanym przez Ciebie więc jeśli opierasz się na czymś jeszcze to chętnie poczytam.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Caroline Wozniacki

El Diablo pisze:... nie uważasz, że cały czas dokonujesz swoistej nadinterpretacji?
Dokonuje. Czy nie czynimy tego poniekąd przez cały czas, poruszając tematy różnych kontraktów, poza tenisowych zajęć tenisistów, planów, zamiarów, decyzji, ... Czyli tematów, gdzie nie mamy całkowitej pewności co do konkretów. Ot takie sobie trochę ploteczki. ;)
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

No ba! Cały czas. Jednakowoż w tym konkretnym przypadku uważam, że powodem nie musi być ta linia/marka (Co to w ogóle jest?), a raczej "ogarnięcie się". Która firma bazuje tylko i wyłącznie na 1 zawodniku?

W przypadku Uniqlo to miało sens bo jakby nie było jest to firma z Japonii więc Nishikori, podobno bardzo tam popularny, jest dla nich wystarczający. Oczywiście teraz jest jeszcze Djokovic, wciąż zachodzę w głowę jak mogli sobie pozwolić na taki wydatek...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Caroline Wozniacki

El Diablo pisze:No ba! Cały czas. Jednakowoż w tym konkretnym przypadku uważam, że powodem nie musi być ta linia/marka (Co to w ogóle jest?), a raczej "ogarnięcie się". Która firma bazuje tylko i wyłącznie na 1 zawodniku?

W przypadku Uniqlo to miało sens bo jakby nie było jest to firma z Japonii więc Nishikori, podobno bardzo tam popularny, jest dla nich wystarczający. Oczywiście teraz jest jeszcze Djokovic, wciąż zachodzę w głowę jak mogli sobie pozwolić na taki wydatek...
Myślę, że my chyba nie doceniamy pojemności runku azjatyckiego. Też tak na początku myślałem, ale potem przyszła refleksja, że w Japonii i Korei Pd. moją grać miliony ludzi, dodajmy do tego Chiny, których elity chcą się upodobnić "do zachodu" i wyjdzie nam, że lokalna azjatycka marka może zbijać kokosy w swoim regionie, Europę a może nawet i USA traktując po macoszemu.

Dzięki Djokovicowi stali się rozpoznawalni na całym świecie. Nie ma lepszej reklamy (a taka firma z tradycjami tenisowymi jak Sergio Tacchini dała ciała po całości i pogrążyła się chyba ostatecznie).

A co do pani Karoliny, to jej kolekcja była fatalna, a przy jej okrągłych kształtach wypadała jeszcze gorzej.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Tyle tylko, że Uniqlo sprzedaje swoje rzeczy wyłącznie przez swoje własne sklepy.
Wyobraź sobie, że podobają Ci się ich ciuchy, z tych czy innych względów, ale nie możesz ich kupić ani w Protenisie, Sportclubie, Strefie Tenisa czy Forehandzie... musisz odwiedzić ich butik.

To wg mnie będzie zaporą.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Caroline Wozniacki

El Diablo pisze:Która firma bazuje tylko i wyłącznie na 1 zawodniku?
Ja zawsze myślałem, że Stella McCartney jest (chce być) marką aż tak ekskluzywną, że bazowanie na jednym zawodniku jest jej esencją. Widać czasy się zmieniają ... O Uniqlo przed Novakiem nie słyszałem. Może Novak jest pierwszym z wielu - wedle teorii, że jak zaczynać, to z wysokiego C.

Wracając do tematu. U zawodników z formą bywa różnie - są wzloty i upadki. Wcale nie jest wykluczone, że Caro za dwa lub cztery miesiące znowu będzie gromić na korcie. Jednak jeśli się jest ambasadorem marki i popełnia jej zdradę, to ... Pamiętaj, to jest świat mody. ;) A jednostkowej wyróżniającej się alternatywy w stajni nie ma. Kto? Kerber? Niby wyniki są, ale ... Cirstea? ..., ale wyników nie ma. ;) Może dlatego zmienili strategię i ekspandują horyzontalnie?
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Myślisz, że to zdrada? To jak nazwać wyskoki takiego Haasa? rotfl :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Caroline Wozniacki

Tak sobie myślę, że zdrada zabolała Adidasa bardziej niż aktualny spadek formy. :::XD!:::
Jakie wyskoki Haas'a? Tommy miał własną markę odzieżową?
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Smyk pisze:Jakie wyskoki Haas'a? Tommy miał własną markę odzieżową?
Gorzej, Tommy latał w ciuchach bezpośredniej konkurencji podczas gry będąc na kontrakcie. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Caroline Wozniacki

El Diablo pisze:
Smyk pisze:Jakie wyskoki Haas'a? Tommy miał własną markę odzieżową?
Gorzej, Tommy latał w ciuchach bezpośredniej konkurencji podczas gry będąc na kontrakcie. :]
Logo Dunlopa też malował na ... ramie Head-a z farbą Head-a i z CAP-ami ... Head'a. :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Tiaaa... cały Tommy. Clement podobnie miał, są foty w którymś temacie.

Ale wracając do tematu na pewno nie jest dobre, że Woźniacka tworzy swoją linię ciuchów. Oczywiście pytanie co w tej linii jest.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Smyk pisze:Tak sobie myślę, że zdrada zabolała Adidasa bardziej niż aktualny spadek formy. :::XD!:::
Jakie wyskoki Haas'a? Tommy miał własną markę odzieżową?
Też uważam to jako przyczynę i powiem więcej, nie wyobrażam sobie jako właściciel marki, że twarz za którą zapłaciłem ciężkie pieniądze otwiera własną markę, to tak jakby promowała konkurencję. Bo jaki jest ten przekaz?
Wiecie rozumiecie, ta Stella to robi te ciuchy nawet fajne, ale nie na tyle żeby mi to wystarczało, więc zrobiłam coś jeszcze fajniejszego, swojego.
Każdemu swojemu pracownikowi wpisywałem zakaz konkurencji. Byli surowi, a jak ich już wszystkiego nauczyłem poznawali własną wartość zamiast zacząć spłacać inwestycje w nich.

Dla mnie to co ona zrobiła było nieetyczne wobec sponsora i tak się musiało zakończyć.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

PitS pisze:...i tak się musiało zakończyć.
To znaczy jak? :]

P.S.: W kwestii tej linii panny Karoliny to mi wujek Google wyrzuca tylko wyniki odnośnie tej linii bielizny jaką wypuszczono parę miesięcy temu.

Tak więc pytanie czy własna linia bielizny to już konkurencja?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Jak? Dyskretnie! :] Tak, własna linia bielizny w mojej ocenie to konkurencja, to ten sam segment = projektowanie odzieży.
To zamyka dla linii Stelli ew. rozwój w tym kierunku z Woźniacką u boku.

Niejaki Maciej Zień użyczył swojego wizerunku jako projektant ( :wink: ) kilku kolekcji łazienkowych dla Tubądzina. Czy zakładając że Tubądzin nie robi gresów polerowanych to swoje polery mógłby "wymyslić" dla Paradyża? :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

PitS pisze:Jak? Dyskretnie! :]
Nie odpowiedziałeś bo konsekwencji nie ma... na chwilę obecną oczywiście.

Poza tym umyka Ci szczególik... czy czasem ktoś nie stoi kapitałem za tą linią.
Np. Reebok należy do Adidasa. :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Caroline Wozniacki

El Diablo pisze:P.S.: W kwestii tej linii panny Karoliny to mi wujek Google wyrzuca tylko wyniki odnośnie tej linii bielizny jaką wypuszczono parę miesięcy temu.
Bielizna to jedna rzecz. Gorzej Adidasa mogło trafić to, że Caro i Rory chcą wspólnie wypuścić nową kolekcje (nie wiem czy to ma być sportowa kolekcja) w ramach marki/szumu/zjawiska... Wozzilroy.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Masz rację to szczególik, ale na to patrzę tak: Dostała ode mnie kontrakt sponsorski i poczuła dzięki mojej linii że na odzieży można ugrać więcej więc sama wchodzi w tę działkę na którą ja ją zaprowadziłem? Mam się na kimś takim oprzeć, lepiej wcześniej zrezygnować bo skąd wiadomo co dalej wymyśli?
Poza tym jako menadżer wiem że baba rozdrabniając się dodatkowo pomiędzy płyty, kampanie i inne akademie którym musi poświęcić czas nie utrzyma się w czubie rankingu wiec to żadna promocja.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

I tu się zgadzam PitS. Osobną kwestią jest spekulowany kontrakt Nike z jej chłopakiem.
Pomijam już fakt, że sam pomysł wypuszczenia swojej kolekcji jest, przepraszam za słowo, kretyński bo co oni muszą o sobie myśleć? Trzeba być naprawdę pewnym swojej "siły przebicia" na rynku by tak postępować. Nie wiem jak McIlroy bo golfa nie śledzę ale Woźniacka takiej siły nie ma.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Karciarz
Bywalec
Bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 2 wrz 2012, 13:01

Re: Caroline Wozniacki

Widzieliście nowy styl Wozniacki? Wygląda jakby miała powyżej 40 lat.
Ulubiony tenisista: Roger Federer
Ulubiona tenisistka: Maria Sharapova

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”