Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Caroline Wozniacki

TadX pisze:Widzicie, jakie korzyści daje bieganie? My z Jakubemoto biegamy. Może też się załapiemy do "SI" ;).
.
Oby nie, lepiej dla naszych oczu :D.

A Karolcia apetyczna, zresztą nawet troszkę pulchniejsza nie była ble :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Caroline Wozniacki

Bardzo ładnie.
Zauważcie, że prawie nie ma ujęć od strony pupy pleców.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Caroline Wozniacki

Phiiiii, kluska. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Caroline Wozniacki

PitS pisze:Phiiiii, kluska. :D
Jedni wolą anorektyczną Keirę Knightley (z biustem mojego rozmiaru), innym przypasuje Karolina. Serena? O_O
;-)
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: Caroline Wozniacki

Ja wiem, że z gustami się nie dyskutuje ale Serena to już ciężki kaliber.

Karolina wg mnie jest całkiem fajna. :wink:
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: Caroline Wozniacki

PitS pisze:Phiiiii, kluska. :D
A jeszcze bardziej "spulchnieje", bo właśnie zaczęła reklamować znane czekoladki.
Każdemu/ej według gustu - jedna czekoladki, druga serniki... z Ameryki. :wink:
Dredy górą!
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Caroline Wozniacki

Odświeżę temat, by jeszcze bardziej ożywić forum. :twisted:

Caro została jakiś czas temu powołana jako chorąży reprezentacji Danii na IO. Lecz z racji tego, że nie zagrała regulaminowych ilości meczy w Fed Cupie, nie dostała zgody na udział w igrzyskach. Co prawda miała zaplanowany jakiś tam start w tym sezonie, lecz dopadła ją kontuzja. Zastanawia mnie to, czy w takim przypadku odwołania Duńskiego Związku tenisowego z odpowiednia argumentacją będą wystarczające na to, by mogła wziąć udział w igrzyskach olimpijskich...
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Caroline Wozniacki

Strasznie kiepski jest ten warunek dotyczący ilości rozegranych spotkań...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

X

Mamy półfinał w Singapurze pomiędzy Wozniacką a Pliskovą, nawet ciekawy mecz, niezły poziom, ale to na jakiej nawierzchni rozgrywany jest ten turniej dla mnie jest niedopuszczalne, powinny być jakieś granice spowalniania nawierzchni. Piszę o tym tutaj, bo chyba nie ma u nas tematu z tym turniejem, zainteresowanie średnie, zresztą mnie to nie dziwi, bo tenis kobiecy po prostu upadł. Kiedyś moje zainteresowanie męskimi rozgrywkami wcale nie był większe, było wręcz odwrotnie, teraz choć tenis męski również jest w kryzysie i brakuje perspektywicznych graczy to WTA biję na głowę.

W finale będzie również Babcia Venus...
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 500: Bazylea 2017

Planowałem zakładać post turniejowy o Singapurze, ale uznałem, że i tak nie będzie cieszył się jakimkolwiek zainteresowaniem. Większość meczów obejrzałem (sporo wolnego czasu, więc trzeba korzystać) i wyciągnąłem kilka wniosków:
- Jeszcze nigdy nie widziałem tak wrednej nawierzchni twardej. Piłka po uderzeniu tak dramatycznie zwalnia, że mam wrażanie, jakby grały na cegle niskiej jakości;
- Poziom jest w większości przypadków żenujący, mecz Ostapenko i Venus to była istna komedia, około 30 podwójnych obie zanotowały w tym meczu. Nie wspomnę o poczynaniach liderek, jak Halep czy Muguruza;
- Garcia ma przed sobą świetlaną przyszłość. Ma wszystko, by być na topie. Dziś przegrana w półfinale z Venus, jednak zostawiła pozytywne wrażenie;
- 37latka melduje się w finale. Lubię i szanuję Venus, lecz nie oszukujmy się - jest to gwóźdź (szpila to za delikatne określenie) w cały półświatek WTA;
- Woźniacki dopiero w tym wieku zrozumiała, że do swojej gry powinna dołożyć więcej agresji oraz wyćwiczyć lepsze podanie. Lepiej późno, niż wcale;
- Osoby zajmujące się statystykami z meczów powinni zostać zwolnieni. W każdym meczu, gdzie czarno na białym widać, ze tenisistki wala po ponad 30 niewymuszonych w secie, oficjalnie nalicza im się =/- 15. Tak, wiem - każdy ocenia inaczej, ale pierwszy raz spotykam się z aż takim odbieganiem moich osobistych statystyk meczu od oficjalnych;;
- Jedyne mecze z "jakimś tam" poziomem, to były półfinały, mecz Garcii z Woźniacki czy Francuzki ze Svitoliną;
- Liderka rankingu dostaje 6:2 6:0 z kimś prezentujący praktycznie ten sam styl gry. W tym roku liderek nie da się traktować poważnie (a było ich w sumie pięć?!).

Jutro mimo wszystko z ciekawością obejrzę finał. Venus 7:0 w h2h z Dunką (wszystkie spotkania na hardzie), ale ta "nawierzchnia" bardziej odpowiada Woźniackiej. Nie wiem, jaki wynik byłby dla tenisowego światka lepszy. Sercem jednak jestem za Venus.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Edberg
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 17 kwie 2016, 21:47

Re: ATP 500: Bazylea 2017

SABR pisze:
Planowałem zakładać post turniejowy o Singapurze, ale uznałem, że i tak nie będzie cieszył się jakimkolwiek zainteresowaniem.
- 37latka melduje się w finale. Lubię i szanuję Venus, lecz nie oszukujmy się - jest to gwóźdź (szpila to za delikatne określenie) w cały półświatek WTA;
- Woźniacki dopiero w tym wieku zrozumiała, że do swojej gry powinna dołożyć więcej agresji oraz wyćwiczyć lepsze podanie. Lepiej późno, niż wcale;
Jutro mimo wszystko z ciekawością obejrzę finał. Venus 7:0 w h2h z Dunką (wszystkie spotkania na hardzie), ale ta "nawierzchnia" bardziej odpowiada Woźniackiej. Nie wiem, jaki wynik byłby dla tenisowego światka lepszy. Sercem jednak jestem za Venus.
Z tą babcią Venus jako gwoździem do trumny WTA byłbym ostrożny, bo ktoś mógłby podobne zarzutu dokonać wobec dziadka Rogera i jego tegorocznych wyczynów w ATP ... :)
Ale faktem jest, że poziom spadł i to strasznie, jak przypomnę sobie przepiękne finałowe ubiegłoroczne pojedynki w USO pomiędzy Kerber i Pliskową oraz w WTA pomiędzy Cibulkową i Kerber - to faktycznie ten sezon pozostawia wiele do życzenia... Ale może finał to zmieni ...
A co do poprawy Woźniacki to szkoda, że do podobnych przemyśleń i zmiany stylu gry wciąż nie potrafi dojrzeć Radwańska, a może w jej przypadku to jednak fizycznie nieosiągalne ...
Kiedyś Edberg, Agassi, Lendl, Sampras i Becker obecnie Federer, Nadal i Djokovic.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Bazylea 2017

Edberg pisze:
SABR pisze:
Planowałem zakładać post turniejowy o Singapurze, ale uznałem, że i tak nie będzie cieszył się jakimkolwiek zainteresowaniem.
- 37latka melduje się w finale. Lubię i szanuję Venus, lecz nie oszukujmy się - jest to gwóźdź (szpila to za delikatne określenie) w cały półświatek WTA;
- Woźniacki dopiero w tym wieku zrozumiała, że do swojej gry powinna dołożyć więcej agresji oraz wyćwiczyć lepsze podanie. Lepiej późno, niż wcale;
Jutro mimo wszystko z ciekawością obejrzę finał. Venus 7:0 w h2h z Dunką (wszystkie spotkania na hardzie), ale ta "nawierzchnia" bardziej odpowiada Woźniackiej. Nie wiem, jaki wynik byłby dla tenisowego światka lepszy. Sercem jednak jestem za Venus.
Z tą babcią Venus jako gwoździem do trumny WTA byłbym ostrożny, bo ktoś mógłby podobne zarzutu dokonać wobec dziadka Rogera i jego tegorocznych wyczynów w ATP ... :)
Choć należy obrać proporcję, bo Venus mimo podobnego wieku nie jest Federerem w spódnicy, ale czy osoba głosząca takie zarzuty nie miałby racji?
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 500: Bazylea 2017

Przyjemnie ogląda się taką Woźniacką, dawno nie widziałem tak fajnie grającej baby :) .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Bazylea 2017

Madox pisze:Przyjemnie ogląda się taką Woźniacką, dawno nie widziałem tak fajnie grającej baby :) .
Właśnie słucham i czytam o jej przemianie, chętnie popatrzę i sprawdze.
Co do końcowego wyniku, Wozniacki 2:0, nie przebije się przez Dunkę na tej nawierzchni.

Ed. Cały czas z przodu Caro, ale Venus walczy, wysoki poziom, Boże co ja gadam...teraz Venus mnie trochę wyprowadziła z błędu, 4 UE w jednym gemie, dwa w pół siatki. Po dziewięciu gemach spuchła Venus, trochę jak w finale Wimbledonu.

Ed2. Żenada się zrobiła od stanu 4:4, mimo wszystko wiek Venus w tych decydujących meczach wychodzi.

Ed3. Eeee Wozniacki przestraszła się wygranej, 5:3.

Ed4. Ale się wzięła do gry Amerykanka, 5:4, brawa za powrót, żeby tylko teraz tego nie spartaczyła.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2017, 14:06 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 500: Bazylea 2017

Z 5:0 na 5:4 ... WTA .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 500: Bazylea 2017

Madox pisze:z 5:0 na 5:4 ... WTA .
Akurat tutaj nie można mieć pretensji, Venus gra od tego wyniku kosmiczny tenis, około 10 winnerów w 4 gemach.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Bazylea 2017

Ale skończyło się 6:4, banalnie. Szkoda, świetnie od stanu 0:5 grała Venus.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 500: Bazylea 2017

Wozniacki z tytułem. Przez przebieg całego turnieju w pełni zasłużona wygrana. Dziś zagrała niemal perfekcyjnie. (pal licho te straty gemów w 2. secie, przy takiej Venus nie miałem w tej kwestii nic do zarzucenia) W niektórych momentach miałem dreszcze, jak niektóre piłki potrafiła Dunka uderzyć. (w tym sezonie naliczyłem sobie tylko dwie takie sytuacje, drugą był finał AO mężczyzn) Taką Karolinę z przyjemnością się ogląda. Venus także zagrała świetnie, krótkie przestoje w jej grze wykorzystała Dunka, szkoda jednak niedomkniętego powrotu w drugim secie.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Bazylea 2017

Taki finał to gwóźdź w WTA mimo wszystko, 10 lat minęło od niesamowitego finału pomiędzy Henin a Sharapovą.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2017, 14:20 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.
Edberg
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 17 kwie 2016, 21:47

Re: ATP 500: Bazylea 2017

Brawo Karolina - zasłużyła na to zwycięstwo patrząc na cały turniej.
To chyba jej największy życiowy sukces, a jeszcze rok temu była pod koniec setki i rozważała zakończenie kariery ...
Bardzo ciekawe zapowiada się przyszłoroczne WTA - wróci Serena i Azarenka, liczę, że do optymalnej formy wróci Szarapowa i Kerber, do tego jak utrzymają, a może podniosą poziom Woźniacki, Halep, Muquruza, Pliskowa, Garcia, Switolina i Ostapenko to naprawdę może być ciekawy rok w WTA, ciekawe tylko czy odnajdzie się Radwańska...
Kiedyś Edberg, Agassi, Lendl, Sampras i Becker obecnie Federer, Nadal i Djokovic.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”