Adam-ad
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2013, 13:41

Re: Bernard Tomic

Za sukcesem każdego (wyjątków nie liczę - potwierdzają regułę) wybitnego zawodnika/biznesmena stoi kobieta i stabilizacja. Nie da się osiągać sukcesów, jeździć po całym świecie i ogarniać jakąś dziedzinę czy to sportową czy finansową bez kogoś kto służy wszelkim i nieskończonym wsparciem.

A co do Tomica to zamiast walić w gaz powinien się przygotowywać do sezonu, bo póki jest młody to jeszcze może coś z tych przygotowań wynieść i wskoczyć na wyższy poziom. Później może być już tylko gorzej, a imprezować to będzie mógł na emeryturze w wieku 35lat. Chyba, że to już wiek krytyczny i życie po 30tce nie istnieje? Chyba, że ma ambicje na pierwszą 50tkę przy jego predyspozycjach i ograniu - to przepraszam.
clinic16
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2013, 13:59

Re: Bernard Tomic

Co wy tam wiecie. Tenis to jego praca, pracował cały rok, teraz ma trochę wolnego, to się relaksuje. Jeszcze mu to wyjdzie na dobre :twisted:
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bernard Tomic

clinic16 pisze:Co wy tam wiecie.
Na pewno nie wiemy co taki Nadal czy Djoković sami robią ze swoim wolnym czasem, może podobne wariactwa wyprawiają, ale bez świadków i dowodów ;-). Ale to jakim jesteś człowiekiem i co sobą reprezentujesz poza kortem przenosi się również na to jakim jesteś sportowcem. Ci, którzy ten zawód traktują poważnie trenują cały rok, w przerwie przygotowują się do nowego sezonu, odpoczywają i relaksują się z umiarem, ktoś czuwa nad nimi i ustala harmonogram na cały rok. To są inne charaktery, nastawione na sukces i świadome tego, że sukces ma swoją cenę, trzeba z czegoś jednak zrezygnować. Ale są i tacy, którzy nie chcą rezygnować z uroków młodości, a przy tym są niedbali, swoją pracę traktują z lekceważeniem, nie zależy im na wynikach bardzo dobrych, bo wystarczą wyniki średnie. Po wynikach i zdjęciach powyżej widać do której kategorii zalicza się Tomic, więc niech się bawi chłopak, jak najbardziej popieram ;-). Tylko... co na to tatuś? O_O
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bernard Tomic

Ania pisze:
clinic16 pisze:Co wy tam wiecie.
Na pewno nie wiemy co taki Nadal czy Djoković sami robią ze swoim wolnym czasem, może podobne wariactwa wyprawiają, ale bez świadków i dowodów ;-). Ale to jakim jesteś człowiekiem i co sobą reprezentujesz poza kortem przenosi się również na to jakim jesteś sportowcem. Ci, którzy ten zawód traktują poważnie trenują cały rok, w przerwie przygotowują się do nowego sezonu, odpoczywają i relaksują się z umiarem, ktoś czuwa nad nimi i ustala harmonogram na cały rok. To są inne charaktery, nastawione na sukces i świadome tego, że sukces ma swoją cenę, trzeba z czegoś jednak zrezygnować. Ale są i tacy, którzy nie chcą rezygnować z uroków młodości, a przy tym są niedbali, swoją pracę traktują z lekceważeniem, nie zależy im na wynikach bardzo dobrych, bo wystarczą wyniki średnie. Po wynikach i zdjęciach powyżej widać do której kategorii zalicza się Tomic, więc niech się bawi chłopak, jak najbardziej popieram ;-). Tylko... co na to tatuś? O_O
W kontekście tego co się dowiedzieliśmy o tatusiu Tomica, to nie ma u się co dziwić. Przy takim tatusiu, że on za te pieniądze, które już zarobił nie uciekł i nie baluje non stop i nie zwariował, to i tak jest osiągnięcie.
Mam nadzieję, że się szybko usamodzielni i nie "pęknie" psychicznie.

A tak w ogóle to człowiek nie jest taki, żeby się nie zabawił jak ma okazję! Żony nie ma, dzieci nie ma, ma urlop, to niech chodzi nawet codziennie na dziwki jak lubi. Kto bogatemu zabroni?

(Tzn. tyle, że mógłby to robić bardziej dyskretnie, są prywatne kluby, ale widocznie mu to wisi. )
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Bernard Tomic

Być może on chciał być złapany publicznie na takiej imprezie.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bernard Tomic

TadX pisze:Być może on chciał być złapany publicznie na takiej imprezie.
Dużo bardziej obstawiam, że po prostu został oficjalnie zaproszony na tą imprezę, dostał info, że będzie dla niego niespodzianka i była. I tyle, chłopak sobie trochę poimprezował. Na bardziej konkretnych imprezach nie byłoby fotek.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Bernard Tomic

A to są aktualne zdjęcia? Z tego co sprawdziłem to nieco ponad miesiąc temu miał urodziny, może to spóźnione zdjęcia z urodzinowej imprezy...? :>
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bernard Tomic

Dla mnie nie ma nic szokującego w tych fotach. Zwykła, grzeczna impreza. Za moich czasów to by nawet nie trafiło do kategorii "zwykłej imprezy". Bez przesady.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
clinic16
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2013, 13:59

Re: Bernard Tomic

kolt pisze:Dla mnie nie ma nic szokującego w tych fotach. Zwykła, grzeczna impreza. Za moich czasów to by nawet nie trafiło do kategorii "zwykłej imprezy". Bez przesady.
Zwykła biba, jakich wiele. Tyle, że narobili zdjęć i szukają afery.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Bernard Tomic

Po latach mizerii i walki z demonami, Bernard wygrał turniej w Chengdu. :::yay:::
Od kwalifikacji do triumfu.

Nie wiem skąd u mnie słabość do tego faceta, może to życiorys, lubię ludzi którzy wychodzą na prostą po przejściach.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Bernard Tomic

hokej pisze:Po latach mizerii i walki z demonami, Bernard wygrał turniej w Chengdu. :::yay:::
Od kwalifikacji do triumfu.

Nie wiem skąd u mnie słabość do tego faceta, może to życiorys, lubię ludzi którzy wychodzą na prostą po przejściach.
Wczoraj oglądałem ten mecz w necie :).

Cholerka, mam dokładnie tak samo co do BT. Lubię go oglądać, choć zawsze mam poczucie, że zaraz coś się zawali, facet się wkurzy, odbije mu, etc. Wczoraj mecz z Fogninim to takie starcie dwóch czubków :).

Zastanawiam się, czy we łbie mu się jakoś poukłada po fazie młodzieńczych głupot (kobiety, wino, śpiew :) ), no i po dzieciństwie w towarzystwie narwanego ojczulka... Życzę mu tego.
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Bernard Tomic

Fajnie gra. Ma styl podobny do Miloslava Mecira. Też tak miękko grał, nic na siłę. Fajny slajs. Przyjemnie to się ogląda. Trochę to też podobne do gry Murray'a. On też gra(ł) defensywnie i z kontry. Ale Murray chyba się jednak lepiej ruszał, no i raczej miał lepszy serwis.

Ale tak czy siak Tomica fajnie się ogląda. Nie jest to typowa łupanka.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”