Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Bernard Tomic

mulleen pisze:Kręcił cały czas głową i dawaj mu znać jak to tragicznie (lekko mówiąc) wygląda jego gra. Cały czas okazywał swoje niezadowolenie, najgorsze, że też pomiędzy wymianami, oprócz tego coś mu tam pod nosem podgadywał i nie wyglądało to na nic dobrego. Poza tym już za sam antypatyczny ryj i pogardliwą minę powinien go wyrzucić z kortu.
Zaraz zaraz, wchodzą młodzi na to forum, nie zabraniamy mieć do kogoś niechęci, ale ubierajmy to w jakieś oględne słowa bo za chwilę oni to twórczo rozwiną. No matkę która by mnie strofowała za piwko w przerwach między jednym a drugim petem zabiłbym śmiechem.
Chcemy wymagać od innych zacznijmy od siebie.

Też nie lubiłem na trybunach Szarapowa, nie lubię nikogo kto za uszami kwęka. Wolę już twardego trenera który z góry do dołu zjedzie po meczu człowieka niż dogaduje tak jak on czy tata Agnieszki.
Jednak takie sprawy się załatwia w domu po meczu a nie w trakcie. To kompromituje cały zespół.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Bernard Tomic

mulleen pisze:Tomic wyrzuca swojego ojca z trybun.

Co o tym sądzicie? Wiem, że Tomic to raczej antypatyczny gnojek ale w takiej sytuacji sam bym wywalił swojego "starego". Wg mnie nie można dawać takie znaki swojemu synowi kiedy gra na korcie a wszelkie uwagi powinny być po meczu albo ewentualnie gdy poprosi on o czas dla trenera. Zresztą jak tak popatrzyłem na jego ojca to się trochę nie dziwię, że Bernard jest jaki jest. Musiał być ostro orany za dzieciaka. Może to tylko pochopne wnioski ale ja często zwracam uwagę na takie szczegóły i zwykle mam rację w ich interpretacji więc nie lubię gdy ktoś mi mówi, że kogoś nie poznałem i już się o nim wypowiadam. Pewnych rzeczy nie można ignorować a z tego co widzę to jego tata to zwykły k####.
Coś takiego,jak czas dla trenera, w męskim tenisie nie istnieje ;-). To nie WTA :::jezor:::.
Awatar użytkownika
mulleen
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 429
Rejestracja: 25 sty 2011, 20:14
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bernard Tomic

PitS pisze: Zaraz zaraz, wchodzą młodzi na to forum, nie zabraniamy mieć do kogoś niechęci, ale ubierajmy to w jakieś oględne słowa bo za chwilę oni to twórczo rozwiną.

Też nie lubiłem na trybunach Szarapowa, nie lubię nikogo kto za uszami kwęka. Wolę już twardego trenera który z góry do dołu zjedzie po meczu człowieka niż dogaduje tak jak on czy tata Agnieszki.
Jednak takie sprawy się załatwia w domu po meczu a nie w trakcie. To kompromituje cały zespół.
No racja, zwykle nie używam takich słów. Przecież mnie znacie ;). Zresztą zapraszam na temat: "Twórczość forumowiczów", tam używam trochę bardziej wymagającego języka ;). Trochę mnie poniosło, zresztą jak będę na TF-ie grał piach, to pewnie też mi się coś "wymsknie". To ze względu na moje emocjonalne podejście do pewnych spraw. Dobrze jednak, że do ogółu się zgadzamy.
NTRP: 4.0
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Bernard Tomic

Właśnie dlatego nie zawsze warto z buta, bywa że człeka coś ugryzie to za chwilę się zreflektuje i wróci na normalny dla siebie poziom.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Bernard Tomic

http://www.tennis.com/news/2012/10/tomi ... I7G5YYUNUA

Krótko - Tomic był uczestnikiem bójki w barze. Miała miejsce interwencja Policji. Dodatkowo stanie on przed sądem za wykroczenia drogowe. No, kariera nabrała tempa. Taka kariera celebryty (modny zawód ostatnimi czasy).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Bernard Tomic

"Brawo" ...
Ale z drugiej strony to młody człowiek a robią z niego bóg wie co. Chłopak nie wytrzymał ciśnienia.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bernard Tomic

Tomic to tenisowe drewno, już był drugim Lleytonem, a tu nic. Forehand jakiś koślawy, w kółko slajsy. Raonic zrobił kolosalne postępy, a Bernard cofnął się. Mimo młodego wieku Australijczyka, zaryzykuję stwierdzenie, że nic z niego nie będzie.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Bernard Tomic

Oj coś mi się wydaje, że wiele nie ryzykujesz ;). Panie chroń nas od takich talentów...
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Bernard Tomic

Madox pisze:Tomic to tenisowe drewno, już był drugim Lleytonem, a tu nic. Forehand jakiś koślawy, w kółko slajsy. Raonic zrobił kolosalne postępy, a Bernard cofnął się. Mimo młodego wieku Australijczyka, zaryzykuję stwierdzenie, że nic z niego nie będzie.
Tak, zgadzam się z Tobą. W porównaniu do Raonica Tomic wypada moim zdaniem nadzwyczaj mizernie. Jasna sprawa, że są i gorsi od niego, ale chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. Kolejny raz widać, że jak w łepetynie nie jest poukładane, to nawet nadzwyczajny talent nic nie wskóra.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Bernard Tomic

Ten talent to też napompowany balon przez Australijczyków szukających rozpaczliwie następcy Lleytona. Kogo on tam ograł na jego pierwszym AO, Starace? I od razu potem zastanawianie się kiedy wygra Szlema, nawet mimo jego bardzo młodego wtedy wieku było to za odważne.
Oczywiście, może coś jeszcze z niego być, ale moim skromnym zdaniem... Nie.
Skoro będący jedną nogą na emeryturze Roddick leje taką wielką nadzieję tenisa, wrzucając po drodze bajgla, nic dobrego z tego wyjść nie może.

Kolejny przykład na to, jak bardzo będziemy (?) tęsknić za starą gwardią, zwaną niegdyś Niubolsami...
#NKrising
Przem
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 22 lut 2010, 01:05

Re: Bernard Tomic

Oglądając skróty(podkreślam, że jedynie skróty)z jego pojedynków w Sydney odniosłem wrażenie, że stał się bardziej dynamiczny. Nie chodzi mi tylko o pracę nóg, ale same uderzenia jakoś tak lepiej dla oka wyglądają. Jak chodzi o zachowanie(nawet samą fizjonomię) to gościa nie trawię zupełnie, jednak chciałbym, żeby pokazał dobrą grę na AO, uatrakcyjniłoby to rywalizację z pewnością. Piszę również dlatego, że w kontekście jego osoby pojawiały się na forum ostatnio określenia "drewniany". Nie zgadzam się z tym- akurat rękę on ma świetną, moim zdaniem. Potrafi przyspieszyć piłkę wydawałoby się bez większego wysiłku, razi mnie za to jego pokraczny serwis, ciężko się na to patrzy ;) Fanem jego nigdy nie zostanę, to więcej niż pewne, ale taką grę, jaką w rzeczonych skrótach widziałem, chciałbym częściej oglądać w jego wykonaniu.
tots
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 29 gru 2011, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bernard Tomic

Przem pisze:Oglądając skróty(podkreślam, że jedynie skróty)z jego pojedynków w Sydney odniosłem wrażenie, że stał się bardziej dynamiczny. Nie chodzi mi tylko o pracę nóg, ale same uderzenia jakoś tak lepiej dla oka wyglądają. Jak chodzi o zachowanie(nawet samą fizjonomię) to gościa nie trawię zupełnie, jednak chciałbym, żeby pokazał dobrą grę na AO, uatrakcyjniłoby to rywalizację z pewnością. Piszę również dlatego, że w kontekście jego osoby pojawiały się na forum ostatnio określenia "drewniany". Nie zgadzam się z tym- akurat rękę on ma świetną, moim zdaniem. Potrafi przyspieszyć piłkę wydawałoby się bez większego wysiłku, razi mnie za to jego pokraczny serwis, ciężko się na to patrzy ;) Fanem jego nigdy nie zostanę, to więcej niż pewne, ale taką grę, jaką w rzeczonych skrótach widziałem, chciałbym częściej oglądać w jego wykonaniu.
Zgadzam się, skuteczny tenis prezentuje w Sydney. :::gd::: Hmm... zauważyłem, że Bernard nie gra już Yonex'em. Ktoś wie co to za czarna rama, którą gra teraz Tomic? Nowy Wilson Blade? A może jakiś Donnay? ;-P Może też ta zmiana miała jakiś swój udział w zmianie jego gry.
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Bernard Tomic

tots pisze: Zgadzam się, skuteczny tenis prezentuje w Sydney. :::gd::: Hmm... zauważyłem, że Bernard nie gra już Yonex'em. Ktoś wie co to za czarna rama, którą gra teraz Tomic? Nowy Wilson Blade? A może jakiś Donnay? ;-P Może też ta zmiana miała jakiś swój udział w zmianie jego gry.
Była o tym mowa w temacie o sprzęcie zawodników. Sądząc po kapslu to prawdopodobnie Head. Wyczerniony z uwagi na cały czas obowiązującą umowę z Yonexem o ile się nie mylę :wink:.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bernard Tomic

Z oceną Tomica wstrzymam się do Indian Wells/Miami. W Australii zawsze dobrze gra, a później dno.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Bernard Tomic

Madox pisze:Z oceną Tomica wstrzymam się do Indian Wells/Miami. W Australii zawsze dobrze gra, a później dno.
No właśnie. Teraz spojrzałem na jego ranking i nie mogę się nadziwić, skąd on taki ma... U niego chyba główną przeszkodą jest charakter, a właściwie jego nadmiar.
Awatar użytkownika
masters
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 19 gru 2011, 17:50

Re: Bernard Tomic

Drewno... ja nie mogę patrzeć na jego grę. Jak on przebija te piłki?
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Bernard Tomic

Ja mam to samo. Taki typowy drwal, chociaż widać że lubi dużo szlajsa używać, przez co czasem urozmaici tempo gry, nawet jakimś granym dropshotem.
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Bernard Tomic

Jak na niego patrzę to ... mogło by go nie być. Nie jest w sumie groźny, przynajmniej obecnie, więc nie drażni. Wywiozą go z drabinki szybko i będzie spokój.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Bernard Tomic

aicha
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 5 cze 2013, 11:16
Lokalizacja: Warzsawa

Re: Rakieta Bernarda Tomica

Jest niesamowity, doskonale radzi sobie w grze co zresztą widać bo wciąż jakieś puchary zdobywa:L)

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”