Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

Wychodzi na to, że byłeś jednym z tych klikaczy i bardzo Cię ubodło, że śmiałem zdeprecjonować wybór.
Ale wcale nie jest mi przykro ;), ani odrobinkę :P
Posługując się parafrazą - jest mało istotne na co głosowały tenisowe miękiszony bo i tak ich wybór ma zerową merytoryczną wartość :)

Co do analizy taktycznej to nie widzą jej sensu tylko ci, którzy są tenisowymi miękiszonami, czyli znają go z kanapy poprzez pilota od telewizora ...
Każdy kto gra, i coś chce poprawiać/wnosić do swojej gry, czyta spostrzeżenia innych. Pal licho jak je ocenia. Jak dobrze, to coś wnoszą do jego gry, a jak źle, to przynamniej wie czego unikać ;)

To zagranie Linette nie było przypadkiem. Twierdzę, że inaczej w takiej sytuacji nie potrafi, tak była szkolona. A że akurat wyszło jak wyszło, to miękiszonki wyklikały jej wygraną. Brawo Magda! :)

A teraz głęboki oddech i ciśnienie w dół ;) AO odsunięte do lutego to więcej czasu na wypolerowanie pilota i zakup dobrych bateryjek :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Magda Linette

Vivid pisze: 13 gru 2020, 16:54 Wychodzi na to, że byłeś jednym z tych klikaczy i bardzo Cię ubodło, że śmiałem zdeprecjonować wybór.
Prawdę mówiąc nie pamiętam czy kliknąłem cokolwiek w tym temacie. Natomiast Twoich wywodów nie traktuję jako deprecjonowanie jakiegoś wyboru. Podałem po prostu informację, bo sezon się zakończył i jest posucha dyskusyjna, więc
uznałem, że zapuszczę węża i się nie pomyliłem. :-)
Vivid pisze: 13 gru 2020, 16:54 Co do analizy taktycznej to nie widzą jej sensu tylko ci, którzy są tenisowymi miękiszonami, czyli znają go z kanapy poprzez pilota od telewizora ...Każdy kto gra, i coś chce poprawiać/wnosić do swojej gry, czyta spostrzeżenia innych. Pal licho jak je ocenia. Jak dobrze, to coś wnoszą do jego gry, a jak źle, to przynamniej wie czego unikać ;)
Lubię czytać Twoje posty często tylko ze względu na zawartą w nich polemikę ze zdrowym rozsądkiem (jak np deprecjonowanie pandemicznych szlemów). Do bólu nudne natomiast są Twoje rozważania taktyczno-techniczne (jak tutaj o głębokiej wrzutce), bo to brzmi jak niezwykłe odkrycie a jest zwykłym banałem. Analizować zawsze warto, ale raczej wartościowe wpisy.
Vivid pisze: 13 gru 2020, 16:54 To zagranie Linette nie było przypadkiem. Twierdzę, że inaczej w takiej sytuacji nie potrafi, tak była szkolona. A że akurat wyszło jak wyszło, to miękiszonki wyklikały jej wygraną. Brawo Magda! :)
A teraz głęboki oddech i ciśnienie w dół ;) AO odsunięte do lutego to więcej czasu na wypolerowanie pilota i zakup dobrych bateryjek :P
Pruje mi się poręcz w moim fotelu, popracuję nad tym w pierwszych tygodniach bez tenisa w TV :-)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

Widzę sporo tekstu. Z lenistwa się nie zagłębię i od razu odnotuję, że strzeliłeś jakiegoś focha wprost, lub kryptofocha :P

OK, zatem potwierdzam, żebyś nie czuł się urażony ;) - odnotowałem spuszenie, powiedzmy w średnim zakresie skali :P
Ciesz się, gdybyś był niepełnosprytny to niestety byłby to tylko jakiś mikrofoch. Oni to potrafią nieźle strzelić :P
Odnosząc do ich skali byłbyś ... fochowym miękiszonem ;) rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Magda Linette

Vivid pisze: 13 gru 2020, 18:01 Widzę sporo tekstu. Z lenistwa się nie zagłębię i od razu odnotuję, że strzeliłeś jakiegoś focha wprost, lub kryptofocha :P

OK, zatem potwierdzam, żebyś nie czuł się urażony ;) - odnotowałem spuszenie, powiedzmy w średnim zakresie skali :P
Ciesz się, gdybyś był niepełnosprytny to niestety byłby to tylko jakiś mikrofoch. Oni to potrafią nieźle strzelić :P
Odnosząc do ich skali byłbyś ... fochowym miękiszonem ;) rotfl
Zawsze jak coś tam zaboli, to pojawiają się wtręty o niepełnosprytnych itp :-)
Jeśli tylko sezon tenisowy rozkwitnie będzie jeszcze niejedna okazja napisać coś, co będzie zaczynem rzeczowej dyskusji. Spokojnie poczekam na taki wpis.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

Myślę, że jednak spłyciłeś i zastosowałeś zbyt daleko idący skrót myślowy. Czytelnicy mogą to źle zrozumieć.

To jest tak:
1. Niepełnosprytny / ktoś normalny, coś pisze. Czasem nawet zaczepnie ;)
2. Ja się odnoszę.
3. Coś zaboli (jak piszesz), jest obraza majestatu w mniemaniu autora i stosowny foch.
4. Oczywiście go zlewam i w najlepsze drę łacha z frustrata :), przy okazji punktuję jak coś jest do wypunktowania :P

A o niepełnosprytnych? W tym zakresie to tylko wpisuję do klubu jak się należy i zasłuży. Za darmo to nie ma :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Magda Linette

Vivid pisze: 13 gru 2020, 18:36 Myślę, że jednak spłyciłeś i zastosowałeś zbyt daleko idący skrót myślowy. Czytelnicy mogą to źle zrozumieć.

To jest tak:
1. Niepełnosprytny / ktoś normalny, coś pisze. Czasem nawet zaczepnie ;)
2. Ja się odnoszę.
3. Coś zaboli (jak piszesz), jest obraza majestatu w mniemaniu autora i stosowny foch.
4. Oczywiście go zlewam i w najlepsze drę łacha z frustrata :), przy okazji punktuję jak coś jest do wypunktowania :P

A o niepełnosprytnych? W tym zakresie to tylko wpisuję do klubu jak się należy i zasłuży. Za darmo to nie ma :P
To Twoja skomplikowana frazeologia. Niewiele zrozumiałem. Będzie temat, to podyskutujemy
o czymś konkretnym.

PS Na razie to czuję, że to w kuble wyląduje.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

Ale Ty chciałeś chyba dyskutować? ;) Ja tylko wyraziłem opinię w temacie i nie nastawiałem się na jakikolwiek ciąg dalszy.

Podyskutujemy na pewno, jak Świątek przerżnie rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Magda Linette

Vivid pisze: 13 gru 2020, 21:01 Ale Ty chciałeś chyba dyskutować? ;) Ja tylko wyraziłem opinię w temacie i nie nastawiałem się na jakikolwiek ciąg dalszy.
W to nie wierzę. Zawsze jak zapodajesz tu jakieś głupoty czy kontrowersyjne interpretacje, to raczej z oczekiwaniem jakiejś reakcji.

Vivid pisze: 13 gru 2020, 21:01 Podyskutujemy na pewno, jak Świątek przerżnie rotfl
To akurat będzie nudne, bo już zostało wydrenowane.
Myślę, że ciekawsze dyskusje będą jak Świątek będzie rzadko przegrywać.
Ale statystycznie swoją porcję karmy dostaniesz.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Magda Linette

CFA pisze: 13 gru 2020, 12:27 ..... Mnie żadne z zagrań nominowanych nie zaimponowało. Jeśli konkursowe zagranie warte by było oceny czy analizy, to musiało by być wynikiem jakiejś przemyślanej akcji taktycznej, być samo w sobie trudne technicznie i skuteczne.
Z tym się kompletnie nie zgodzę - większość zachwycających zagrań jakie widziałem wynikało właśnie z improwizacji i zastosowania nietypowych rozwiązań.
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Magda Linette

TomPL pisze: 14 gru 2020, 08:25
CFA pisze: 13 gru 2020, 12:27 ..... Mnie żadne z zagrań nominowanych nie zaimponowało. Jeśli konkursowe zagranie warte by było oceny czy analizy, to musiało by być wynikiem jakiejś przemyślanej akcji taktycznej, być samo w sobie trudne technicznie i skuteczne.
Z tym się kompletnie nie zgodzę - większość zachwycających zagrań jakie widziałem wynikało właśnie z improwizacji i zastosowania nietypowych rozwiązań.
W zasadzie wydaje mi się, że się zgadzasz :-). Przecież w standardowej wymianie nikt nie sięga po jakieś superśrodki. Żeby zagranie było zaimprowizowane, to właśnie musi nastąpić jakaś akcja, wymuszenie pozycji czy uderzenia i dopiero wtedy ma szanse się urodzić jakieś zachwycające oko zagranie. Ocena czy to było zagranie niezwykle finezyjne czy standardowe klepnięcie typowe dla amatorów, to już kwestia odbiorcy. Chyba drugie nominowane Magdy było jakąś kombinacją biegania za piłką, ale bez polotu i ze zwykłym wykończeniem.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Magda Linette

Wydaje m się, że nie rozumiesz tego co wcześniej napisałeś "to musiało by być wynikiem jakiejś przemyślanej akcji taktycznej, być samo w sobie trudne technicznie i skuteczne. ".
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Magda Linette

TomPL pisze: 14 gru 2020, 08:52 Wydaje m się, że nie rozumiesz tego co wcześniej napisałeś "to musiało by być wynikiem jakiejś przemyślanej akcji taktycznej, być samo w sobie trudne technicznie i skuteczne. ".
Zamienił bym słowo "przemyślanej" na "zainicjowanej".
Reszta bez zmian i niewiele zagrań wg mojej oceny godne jest takiego wyróżnienia.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

CFA pisze: 14 gru 2020, 07:33 Zawsze jak zapodajesz tu jakieś głupoty czy kontrowersyjne interpretacje, to raczej z oczekiwaniem jakiejś reakcji.
Nie bardzo, szkoda mi czasu bo niestety rzadko riposta jest choćby cokolwiek warta :(
Dlatego cenię brak odzewu. Wyrażam zdanie, cisza, nie trzeba mimo wszystko unaoczniać wyraźniej, że jakiś baran tym baranem zwyczajnie jest.

Wracając do bieżącego wątku dyskusji. Nie widziałem nominacji, ale przecież wiadomo co tam jest. Tak jak chyba TomPL napisał - to jest wynik pewnych granicznych sytuacji i jakiegoś przypadkowego, ale wynikowo idealnego odegrania.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Magda Linette

Vivid pisze: 14 gru 2020, 19:07
CFA pisze: 14 gru 2020, 07:33 Zawsze jak zapodajesz tu jakieś głupoty czy kontrowersyjne interpretacje, to raczej z oczekiwaniem jakiejś reakcji.
Nie bardzo, szkoda mi czasu bo niestety rzadko riposta jest choćby cokolwiek warta :(
Dlatego cenię brak odzewu.
Mnie często interesują wydarzenia, o których nikt tutaj nie podejmuje dyskusji (jakieś ITF 15/25/100), dlatego rzadko zaglądam tutaj i jeśli z myślą o podzieleniu się uwagami, to raczej wtedy, kiedy coś się dzieje na najwyższym poziomie.
I prawie zawsze widzę Twojego nicka jako ostatniego w wątku (w jakimkolwiek dziale by to nie było), a nawet jeśli nie zamykasz dyskusji, to dotyczy ona bezpośrednio Twoich rewelacji, więc nie oszukuj się, że szkoda Ci czasu. Zacznij cenić brak odzewu u siebie.
Vivid pisze: 14 gru 2020, 19:07 Wracając do bieżącego wątku dyskusji. Nie widziałem nominacji, ale przecież wiadomo co tam jest. Tak jak chyba TomPL napisał - to jest wynik pewnych granicznych sytuacji i jakiegoś przypadkowego, ale wynikowo idealnego odegrania.
Z tym się zgadzam. Bez odbioru. :-)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

CFA pisze: 14 gru 2020, 20:43 Mnie często interesują wydarzenia, o których nikt tutaj nie podejmuje dyskusji (jakieś ITF 15/25/100), ,,,
Ludzie tenis oglądają, wtedy komentują. A na tym poziomie o powszechny i łatwy dostęp do materiałów wideo trudno. Stąd masz kiepskie szanse na szersze poruszanie tematu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Magda Linette

Mnie często interesują wydarzenia, o których nikt tutaj nie podejmuje dyskusji (jakieś ITF 15/25/100), dlatego rzadko zaglądam tutaj i jeśli z myślą o podzieleniu się uwagami, to raczej wtedy, kiedy coś się dzieje na najwyższym poziomie.
I prawie zawsze widzę Twojego nicka jako ostatniego w wątku (w jakimkolwiek dziale by to nie było), a nawet jeśli nie zamykasz dyskusji, to dotyczy ona bezpośrednio Twoich rewelacji, więc nie oszukuj się, że szkoda Ci czasu. Zacznij cenić brak odzewu u siebie.

Obrazek I tak można by podsumować to zagranie i tak nic rewelacyjnego , a i tak dyskusja zawsze skończy się na analizie ego "władcy pierścienia" wiadomo o kogo chodzi :D To forum tak już ma. I jeżeli przeszkadza Ci Kolega adwersarz , to zrób tak jak ja , czyli mam zablokowany profil tego kogo opinii nie chcę czytać i spoko Obrazek
Chociaż czasami zaglądam czy coś się nie zmieniło . Obrazek
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

Tadek 11 pisze: 16 gru 2020, 19:50 I tak można by podsumować to zagranie i tak nic rewelacyjnego , a i tak dyskusja zawsze skończy się na analizie ego "władcy pierścienia" wiadomo o kogo chodzi :D To forum tak już ma.
Zazdrość to niby przywara ponadnarodowa, ale w Polsce ma solidne fundamenty.
Niech Cię zżera, mnie to tylko bawi.
A o niekonsekwencji nie wspomnę rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Magda Linette

Tadek 11 pisze: 16 gru 2020, 19:50
Mnie często interesują wydarzenia, o których nikt tutaj nie podejmuje dyskusji (jakieś ITF 15/25/100), dlatego rzadko zaglądam tutaj i jeśli z myślą o podzieleniu się uwagami, to raczej wtedy, kiedy coś się dzieje na najwyższym poziomie.
I prawie zawsze widzę Twojego nicka jako ostatniego w wątku (w jakimkolwiek dziale by to nie było), a nawet jeśli nie zamykasz dyskusji, to dotyczy ona bezpośrednio Twoich rewelacji, więc nie oszukuj się, że szkoda Ci czasu. Zacznij cenić brak odzewu u siebie.

Obrazek I tak można by podsumować to zagranie i tak nic rewelacyjnego , a i tak dyskusja zawsze skończy się na analizie ego "władcy pierścienia" wiadomo o kogo chodzi :D To forum tak już ma. I jeżeli przeszkadza Ci Kolega adwersarz , to zrób tak jak ja , czyli mam zablokowany profil tego kogo opinii nie chcę czytać i spoko Obrazek
Chociaż czasami zaglądam czy coś się nie zmieniło . Obrazek
Ależ kolego, mnie to wcale nie przeszkadza. Jak tylko znajdę chwilę wolnego czasu zawsze gotów jestem poprzepychać się, a jak jeszcze o tenisie, to już naprawdę warto. Trzeba oczywiście brać poprawkę na jego niektóre prawdy objawione, ale jest czasem gdzie powtykać szpilki a to uwielbiam. I dodatkowo jest to konfrontacja kibica teoretyka (ostatnio w charakterze gracza, to chyba w ubiegłym tysiącleciu występowałem, jako obserwator to jeszcze czasem na kortach bywam) z praktykiem i to dodaje kolorytu. Poza tym gdyby nie vivid, to forum było by martwe. Sam z ciekawości ostatnio sprawdzałem czy Muchova w formie...

:-)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

CFA pisze: 16 gru 2020, 23:27 I dodatkowo jest to konfrontacja kibica teoretyka (ostatnio w charakterze gracza, to chyba w ubiegłym tysiącleciu występowałem, jako obserwator to jeszcze czasem na kortach bywam) z praktykiem i to dodaje kolorytu.
Ostatnio przemianowałem takich na tenisowe miękiszony ;)
CFA pisze: 16 gru 2020, 23:27 Sam z ciekawości ostatnio sprawdzałem czy Muchova w formie...
Mnie to jednak aż tak ;) nie wciągnęło :P Ale zupełnie poważnie, jak już sprawdziłeś, to jak sobie radzi?

W kontekście wszelkich Tadków 11 i innych podobnych. Sam się czasem zastanawiam,, czy na pewno jest to dla mnie żałosne i żenujące, jak ktoś deklaruje, że kogoś wycina z kontekstu wątków, a potem i tak nie dość, że czyta (po kryjomu ;)), to jeszcze się tym "chwali" odnosząc się do wypowiedzi, których rzekomo nie widzi O_O rotfl
Przecież to jakieś kompletne szczeniactwo i brak konsekwencji. O ośmieszaniu się to już nawet nie wspomnę, to oczywiste. Najpierw płonne deklaracje jak to się odcina i nie czyta, a za chwilę cały dumny z siebie, że się odoniósł do jakiejś wypowiedzi (nie wywołany nawet do tablicy). I nie widzi kompletnie jakiego barana z siebie robi w ten sposób :::gd::: rotfl Bezczelnie mi chleb odbiera :)
Patrząc na to to jednak ostatecznie w sumie mnie to bardziej bawi niż żenuje. A do tego mam jeszcze dobitny dowód na to, i inni również, że takiego człowieka trudno brać serio.
Czasem próbuje taki nawet (pseudo) moralizować, ale ostatecznie wychodzi na to, że samozaoranie ma się dobrze, czego pięknie dowodzi rotfl
Z drugiej strony, a czego można się spodziewać po niepełnosprytnym? ...
Ostatnio zmieniony 17 gru 2020, 10:52 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Magda Linette

Vivid pisze: 17 gru 2020, 05:49
CFA pisze: 16 gru 2020, 23:27 I dodatkowo jest to konfrontacja kibica teoretyka (ostatnio w charakterze gracza, to chyba w ubiegłym tysiącleciu występowałem, jako obserwator to jeszcze czasem na kortach bywam) z praktykiem i to dodaje kolorytu.
Ostatnio przemianowałem takich na tenisowe miękiszony ;)
Nie zauważyłem, żeby komukolwiek gorsze epitety przyklejane tutaj jakoś przeszkadzały, choć faktem jest, że po ostatnim RG większość sam zebrałeś całkiem słusznie.
CFA pisze: 16 gru 2020, 23:27 Sam z ciekawości ostatnio sprawdzałem czy Muchova w formie...
Vivid pisze: 17 gru 2020, 05:49 Mnie to jednak aż tak ;) nie wciągnęło :P Ale zupełnie poważnie, jak już sprawdziłeś, to jak sobie radzi?
Wciągnęło czy nie, to nie jest istotne - ważne, że tutaj urosło do pewnego symbolu, wokół którego będzie koncentrować się dyskusja jak tylko dziewczyny wrócą na kort.. Zaglądałem dawno temu, ale widzę, że nic się nie zmieniło i specjalnie po Paryżu nie grała. Wiadomo, że cały kalendarz wywrócony i część czołówki szukała gry w nielicznych WTA czy nawet ITF a część w ogóle po RG nie grała. W tym kontekście sezon 2021 już wygląda dziwnie. Może by go nie uznać? :-)
Vivid pisze: 17 gru 2020, 05:49 Sam się czasem zastanawiam,, czy na pewno jest to dla mnie żałosne i żenujące, jak ktoś deklaruje, że kogoś wycina z kontekstu wątków, a potem i tak nie dość, że czyta (po kryjomu ;)), to jeszcze się tym "chwali" odnosząc się do wypowiedzi, których rzekomo nie widzi O_O rotfl
Patrząc z perspektywy wieloletniego funkcjonowania w Usenecie, to instytucja blokowania, KF i tym podobne nie bardzo się sprawdza również na klasycznym forum www, bo zawsze się znajdzie ktoś kto zacytuje, wyciagnie i podda pod dyskysję niechciane treści i tak czy siak przelecą one blokującemu przed oczyma. A że trudno mu czasami coś przepuścić bez komentarza, to masz karmę. Tak to działa.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”