Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer vs Rafael Nadal

Porównanie wyników obydwu graczy, kiedy mieli dokładnie 33 lata (Rafa 33. urodziny ma za 10 dni, Fed miał je w 2014).
mtenis team
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Roger Federer vs Rafael Nadal

Aaaaaa :).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer vs Rafael Nadal

Też się w pierwszej chwili pogubiłem. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Roger Federer vs Rafael Nadal

Vivid pisze:Też się w pierwszej chwili pogubiłem. ;)
A ja od razu załapałem, jestem geniuszem. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer vs Rafael Nadal

Gary pisze:
Vivid pisze:Też się w pierwszej chwili pogubiłem. ;)
A ja od razu załapałem, jestem geniuszem. ;-P
No niech Ci będzie ;), ale małym. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Roger Federer vs Rafael Nadal

Gary pisze:
Vivid pisze:Też się w pierwszej chwili pogubiłem. ;)
A ja od razu załapałem, jestem geniuszem. ;-P
Myślenie geniuszy odbiega od myślenia ludzi przeciętnych.

Synek znajomych, z syndromem Aspergera, za to wybitnie uzdolniony matematycznie, kiedy wszedł jako 5 latek na Kasprowy, powiedział ile kamieni minęli po drodze, po czym rozejrzał się, zobaczył panoramę Tatr i stwierdził: „Jaki piękny wykres”.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer vs Rafael Nadal

Marcin_L pisze:... po czym rozejrzał się, zobaczył panoramę Tatr i stwierdził: „Jaki piękny wykres”.
Fakt, tzw. przeciętny Polak reaguje inaczej - otwiera paszczę i ... "O k...!" / "Ja p...lę!" rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roger Federer vs Rafael Nadal

Na fejbukowych stronach I Rafy i Rogera jest transmisja na żywo ich charytatywnego meczu dla dzieci Afryki.
Mecz w Afryce Południowej., w Cape Town.
Pierwszy set dla Rogera, zaczynają drugi. Pewnie będzie dla Rafy, żeby dłużej pograć. :::yay:::
Ale przyjemnie się ogląda. :)
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Re: Roger Federer vs Rafael Nadal

Majorka pisze: 7 lut 2020, 20:41 Na fejbukowych stronach I Rafy i Rogera jest transmisja na żywo ich charytatywnego meczu dla dzieci Afryki.
Mecz w Afryce Południowej., w Cape Town.
Pierwszy set dla Rogera, zaczynają drugi. Pewnie będzie dla Rafy, żeby dłużej pograć. :::yay:::
Ale przyjemnie się ogląda. :)
Oglądałem na Eurosporcie. Roger wygrał w trzech setach, a mecz bardzo fajnie się oglądało. :)
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer vs Rafael Nadal

Takie mecze pokazują, że największe "iskrzenie" ma miejsce między "fanami" (zresztą umiejętnie podkręcane przez media), a nie między samymi zainteresowanymi.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer vs Rafael Nadal

Zawodowstwo polega też i na tym, że na serio to się gra wyłącznie o punkty / pieniądze. Natomiast pokazówki i spotkania charytatywne gra się tak, żeby przyniosło to pożądany efekt. ;)
Ale cały czas są naiwni, którzy się na to nabierają … :P

To jest tak jak z typowym, i często powielanym (sic!), błędem wielu trenerów. :(
Chodzi o granie z podopiecznym na punkty by symulować presję meczową. Kompletna bzdura bo średniointeligentny szympans wie, że wynik zależy tu tylko od trenera i jego ewentualnych pseudoaktorskich umiejętności połączonych z naiwnością podopiecznego. :P
Miałem szczęście pracować z mądrymi szkoleniowcami i oni ustawiali sparingi między nami - juniorami. To miało sens.
Do końca życia będę jednak pamiętał minę jednego oszołoma z AZS-u (trener), który kiedyś chciał grać sparing. W sumie mu się nie dziwię bo nawet na takim baranie jak on musiało zrobić wrażenie, jak mu 12-latek powiedział prosto w oczy żeby z siebie debila nie robił i nie obrażał mojej inteligencji, bo jaka tu ma być rywalizacja i presja jak wynik zasadniczo zależy wyłącznie od niego?!
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roger Federer vs Rafael Nadal

Vivid pisze: 9 lut 2020, 16:38 Zawodowstwo polega też i na tym, że na serio to się gra wyłącznie o punkty / pieniądze. Natomiast pokazówki i spotkania charytatywne gra się tak, żeby przyniosło to pożądany efekt. ;)
Ale cały czas są naiwni, którzy się na to nabierają …
Nabierają? Na co? Przecież nikt nie myśli że walczą na śmierć i życie..
A po żenującym spektaklu jakim był final AO ten towarzyski mecz o nic był jak łyk świeżego powietrza.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer vs Rafael Nadal

Majorka pisze: 9 lut 2020, 22:13
Vivid pisze: 9 lut 2020, 16:38 Zawodowstwo polega też i na tym, że na serio to się gra wyłącznie o punkty / pieniądze. Natomiast pokazówki i spotkania charytatywne gra się tak, żeby przyniosło to pożądany efekt. ;)
Ale cały czas są naiwni, którzy się na to nabierają …
Nabierają? Na co? Przecież nikt nie myśli że walczą na śmierć i życie..
A po żenującym spektaklu jakim był final AO ten towarzyski mecz o nic był jak łyk świeżego powietrza.
Wielu uważa, że to jednak na serio. ;)
I tak lepiej niż jak ci, którzy uważają, że uczciwie wygrali z trenerem sparing na tie-breaki po roku trenowania. :P
Lecą i się tym chwalą, i mówię tu o osobach dorosłych. O_O O_O O_O
To są te chwile w życiu gdzie z jednej strony pękam ze śmiechu, ale i nie wiem co mam powiedzieć ... :?
Przynajmniej wiem co mam myśleć, i że trener powinien dostać … Oscara. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”