Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łukasz Kubot

Ma się chłopak z czego cieszyć. Tylko On i Fibak mają z Polaków jakiegoś seniorskiego Szlema.
I nie czepiam się Radwańskiej. rotfl rotfl rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Łukasz Kubot

Fibak jeszcze na dodatek kilkanaście turniejów w singlu, w tym kilka poważnych. Zapomina się o tym, jak się go/o nim słucha współcześnie.
Joao
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 250
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:51

Re: Łukasz Kubot

Łukasz jest na drugim miejscu pod względem liczby tytułów deblowych wśród Polaków. Ma ich 19, pierwszy oczywiście Fibak (52).
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Łukasz Kubot

Świetny felieton o Kubocie pióra nieocenionego Karola Stopy:
http://eurosport.onet.pl/tenis/profesjonalista/e6xjfk
8:7 40:15
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Łukasz Kubot

Łukasz nr JEDEN na świecie, a tu taka cisza. O_O
Polak nr 1 w światowym tenisie !!!!!!!!! W tenisie ziemnym. O_O
Łukasz. :::gd::: :::gd::: :::gd::: :::gd:::
Brawo On.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Łukasz Kubot

Vivid pisze: I nie czepiam się Radwańskiej. rotfl rotfl rotfl
No tak. Przez lata broniłem Agnieszkę, twierdziłem że jest fantastyczna i wcale nie musi mieć tego szlema, żeby zapisać się w historii tenisa. A teraz sam już nie wiem,,, niby wybitna jest ale wydaje mi się, że brakuje jednak tego szlema, by móc bez "bluźnierstwa" zaszufladkować ją do wielkich kobiecego tenisa.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łukasz Kubot

stofler pisze:
Vivid pisze: I nie czepiam się Radwańskiej. rotfl rotfl rotfl
No tak. Przez lata broniłem Agnieszkę, twierdziłem że jest fantastyczna i wcale nie musi mieć tego szlema, żeby zapisać się w historii tenisa. A teraz sam już nie wiem,,, niby wybitna jest ale wydaje mi się, że brakuje jednak tego szlema, by móc bez "bluźnierstwa" zaszufladkować ją do wielkich kobiecego tenisa.
Trudno to ocenić i wszystko zależy od tego jakie kryteria się przyjmuje.
To zawodniczka, która była przez kilka dobrych lat w Top10, a patrząc przez pryzmat średniej ilości klasyfikowanych zawodniczek w WTA to każda, która choćby tydzień była w Top10 może być uznana za wybitną.
Biorąc pod uwagę jej ograniczenia i możliwości w stosunku do innych, też trudno nie zauważyć, że osiągnęła bardzo wiele. Czy nazwać to osiągnięciem wybitnym - nie, chyba za mocne słowo.
Natomiast jeżeli patrzymy przez pryzmat "absolutnej" i niekwestionowanej wybitności to niestety dla niej - kategoryczne i stanowcze NIE!
Tu brak Szlema czy brak 1-ki w rankingu przesądza sprawę. Top10 i wygrany WTF to zdecydowanie za mało.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Łukasz Kubot

Skąd w temacie Łukasza... Aga się znalazła? :) Mają romans? :wink:
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Łukasz Kubot

Jak to skąd. Wszystkiemu winien jej największy forumowy fan.

Vivid, ja rozumiem, że Wyprowadzaczka smoka zajmuje szczególne miejsce w Twoich myślach, ale w temacie poświęconym Łukaszowi wolałabym jednak poczytać o jego osiągnięciach, niż brakach w tenisowym portfolio krakowianki. ;-)
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łukasz Kubot

mapi pisze:Vivid, ja rozumiem, że Wyprowadzaczka smoka zajmuje szczególne miejsce w Twoich myślach, ale w temacie poświęconym Łukaszowi wolałabym jednak poczytać o jego osiągnięciach, niż brakach w tenisowym portfolio krakowianki. ;-)
Jesteś babą :), czyli wyłącz fonię (u bab to dość karkołomne :P) i uruchom wyobraźnię (też dla nich ponoć trudne :P).
A tak w ogóle to się odfikaj, nie ja zaczynałem ten temat. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Łukasz Kubot

Brawo Łukasz! Wielki sukces!
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: Łukasz Kubot

Vivid pisze:
mapi pisze:Vivid, ja rozumiem, że Wyprowadzaczka smoka zajmuje szczególne miejsce w Twoich myślach, ale w temacie poświęconym Łukaszowi wolałabym jednak poczytać o jego osiągnięciach, niż brakach w tenisowym portfolio krakowianki. ;-)
Jesteś babą :), czyli wyłącz fonię (u bab to dość karkołomne :P) i uruchom wyobraźnię (też dla nich ponoć trudne :P).
A tak w ogóle to się odfikaj, nie ja zaczynałem ten temat. ;)
Chociaż go skończ, bo mężczyznę poznaje się .....
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łukasz Kubot

asad pisze: Chociaż go skończ, bo mężczyznę poznaje się .....
O, świeżak się "wykazał". O_O Ale dobra riposta, celna. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Łukasz Kubot

Posprzątajcie proszę te Agnieszkowe wtręty... Łukasz na to nie zasługuje. :)

Rozlosowano pary w Masters, para polsko-brazylijska trafiła całkiem całkiem. Dwa wygrane mecze wystarczą, by na koniec roku byli na szczycie rankingu.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Łukasz Kubot

Tak dla sprostowania - Kubot nie jest liderem rankingu. Owszem - ma tę samą liczbę punktów, co jego partner deblowy, lecz rozegrał jeden turniej mniej, więc ląduje jako wicelider. Dzięki tej sytuacji wiem, co dzieje się w przypadku ex aequo w punktacji rankingowej. Takiej sytuacji nie pamiętam z przeszłości.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łukasz Kubot

SABR pisze:Tak dla sprostowania - Kubot nie jest liderem rankingu. Owszem - ma tę samą liczbę punktów, co jego partner deblowy, lecz rozegrał jeden turniej mniej, więc ląduje jako wicelider. Dzięki tej sytuacji wiem, co dzieje się w przypadku ex aequo w punktacji rankingowej. Takiej sytuacji nie pamiętam z przeszłości.
Przez moment był w live bo miał 10 punktów więcej - widocznie coś z innym partnerem jeszcze miał liczone.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łukasz Kubot

SABR pisze:Tak dla sprostowania - Kubot nie jest liderem rankingu. Owszem - ma tę samą liczbę punktów, co jego partner deblowy, lecz rozegrał jeden turniej mniej, więc ląduje jako wicelider. Dzięki tej sytuacji wiem, co dzieje się w przypadku ex aequo w punktacji rankingowej. Takiej sytuacji nie pamiętam z przeszłości.
To w sumie niezbyt logiczne podejście. W takiej sytuacji promowany jest ten mniej efektywny.
Skoro ma ktoś tyle samo punktów co inny, a uzyskał je w mniejszej ilości startów to wniosek jest oczywisty.
Oczywiście taka sytuacja jaka jest może być uzasadniona promowaniem tych, którzy więcej grają, czyli częściej pokazują się publiczności.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Łukasz Kubot

Vivid pisze:
SABR pisze:Tak dla sprostowania - Kubot nie jest liderem rankingu. Owszem - ma tę samą liczbę punktów, co jego partner deblowy, lecz rozegrał jeden turniej mniej, więc ląduje jako wicelider. Dzięki tej sytuacji wiem, co dzieje się w przypadku ex aequo w punktacji rankingowej. Takiej sytuacji nie pamiętam z przeszłości.
To w sumie niezbyt logiczne podejście. W takiej sytuacji promowany jest ten mniej efektywny.
Skoro ma ktoś tyle samo punktów co inny, a uzyskał je w mniejszej ilości startów to wniosek jest oczywisty.
Oczywiście taka sytuacja jaka jest może być uzasadniona promowaniem tych, którzy więcej grają, czyli częściej pokazują się publiczności.
Wszystko jest logiczne, tzn logiczne jest podejście.:)
Rzeczywiście na pierwszym miejscu jest Marcelo Melo, partner Łukasza Kubota bo ma 23 turnieje rozegrane. Łukasz ma 24 turnieje czyli jeden turniej więcej.
SABR pisząc swojego posta w pośpiechu napisał "mniej" zamiast "więcej". Widać po napisaniu, nie sprawdził co napisał.:)
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Łukasz Kubot

JWB pisze:
Vivid pisze:
SABR pisze:Tak dla sprostowania - Kubot nie jest liderem rankingu. Owszem - ma tę samą liczbę punktów, co jego partner deblowy, lecz rozegrał jeden turniej mniej, więc ląduje jako wicelider. Dzięki tej sytuacji wiem, co dzieje się w przypadku ex aequo w punktacji rankingowej. Takiej sytuacji nie pamiętam z przeszłości.
To w sumie niezbyt logiczne podejście. W takiej sytuacji promowany jest ten mniej efektywny.
Skoro ma ktoś tyle samo punktów co inny, a uzyskał je w mniejszej ilości startów to wniosek jest oczywisty.
Oczywiście taka sytuacja jaka jest może być uzasadniona promowaniem tych, którzy więcej grają, czyli częściej pokazują się publiczności.
Wszystko jest logiczne, tzn logiczne jest podejście.:)
Rzeczywiście na pierwszym miejscu jest Marcelo Melo, partner Łukasza Kubota bo ma 23 turnieje rozegrane. Łukasz ma 24 turnieje czyli jeden turniej więcej.
SABR pisząc swojego posta w pośpiechu napisał "mniej" zamiast "więcej". Widać po napisaniu, nie sprawdził co napisał.:)
Ostatnio za często mi się to zdarza. rotfl Chyba czas nauczyć się wolniej pisać.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łukasz Kubot

SABR pisze:Ostatnio za często mi się to zdarza. rotfl Chyba czas nauczyć się wolniej pisać.
Dostaniesz bana, za wkurzanie mnie od rana. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”