Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Łukasz Kubot

Vivid pisze:
SABR pisze:Ostatnio za często mi się to zdarza. rotfl Chyba czas nauczyć się wolniej pisać.
Dostaniesz bana, za wkurzanie mnie od rana rotfl
Ban z rana jak śmietana. rotfl

Według mojej znajomej Łukasz jest jednym z najprzystojniejszych tenisistów. Ciężko mi to ocenić, ale może Panie na forum potwierdzą lub zaprzeczą. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Łukasz Kubot

Vivid pisze:
SABR pisze:Ostatnio za często mi się to zdarza. rotfl Chyba czas nauczyć się wolniej pisać.
Dostaniesz bana, za wkurzanie mnie od rana. rotfl
Raczej medal dostanie. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łukasz Kubot

Gary pisze:
Vivid pisze:
SABR pisze:Ostatnio za często mi się to zdarza. rotfl Chyba czas nauczyć się wolniej pisać.
Dostaniesz bana, za wkurzanie mnie od rana. rotfl
Raczej medal dostanie. rotfl
Big Maca w spadku rotfl.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Łukasz Kubot

Jakuboto pisze:Big Maca w spadku rotfl.
Ale że w spadku po McKsięciuniu? To tam jeszcze cokolwiek w tej materii pozostanie?
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łukasz Kubot

mapi pisze:
Jakuboto pisze:Big Maca w spadku rotfl.
Ale że w spadku po McKsięciuniu? To tam jeszcze cokolwiek w tej materii pozostanie?
No pewnie, że zostanie :P. Dług do spłacenia rotfl.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łukasz Kubot

Ziewam ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Łukasz Kubot

Vivid pisze:Ziewam ... :)
Z dwojga złego, lepiej tą stroną.. rotfl
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łukasz Kubot

keicam pisze:
Vivid pisze:Ziewam ... :)
Z dwojga złego, lepiej tą stroną.. rotfl
Ale że Kubot? O_O rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Łukasz Kubot

Dziś o 16:30 transmisja w Polsat Sport Extra meczu finałowego Masters deblistów. :!PL!:
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łukasz Kubot

No i dali d..y. :P
Szkoda, ale przegrana zasłużona, rywale zdecydowanie wczoraj lepsi. Taki jest sport, nie ma co płakać, grać dalej.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Łukasz Kubot

Przy okazji 25-lecia sportu w Polsacie stacja wyemitowała wczoraj ponad 40 minutowy wywiad z Łukaszem Kubotem. Całość pod linkiem:
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... dyscyplina
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Łukasz Kubot

"W programie "Cafe Futbol" ze strony obecnego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej padły słowa, które wielu mogły zaskoczyć. (...) - Plebiscyt wygra Robert Lewandowski, bo jest najpopularniejszy. A przecież nie można do niczego porównać osiągnięcia Łukasza Kubota, który wygrał Wimbledon. Wiesz kiedy Polak następny raz wygra ten turniej? Kiedy Ciebie i mnie na pewno już nie będzie na świecie - zwrócił się do prowadzącego program Mateusza Borka Boniek."

http://www.tenisklub.pl/aktualnosci/atp ... wcem-roku/

To miło, że Boniek docenia Łukasza, a nie tylko reprezentantów swojej dyscypliny i szczerze wypowiedział się, na czym naprawdę polega plebiscyt "Przeglądu Sportowego". Bo tu chodzi o popularność. Obawiam się, że niewielu doceni Kubota, a miał tak wspaniały sezon, na czele z wygraniem Wimbledonu. Pewnie nie wygra plebiscytu, ale oby znalazł się wysoko. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Łukasz Kubot

Boniek od lat jest fanem tenisa, czynnym ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Łukasz Kubot

Gdyby Kubot wygrał Wimbledon w singlu to nie byłoby dyskusji, rozwaliłby konkurencję na łopatki, debel to jest jednak co innego. Choć jako bardziej sympatyk tenisa niż piłki to raczej bym postawił na Lewandowskiego, jest lepszym piłkarzem niż Łukasz tenisistą. Fajnie jednak, że ktoś ze świata piłki wychyla nieco dalej swój nos, Boniek uwielbia tenis, nie raz podczas turnieju w Rzymie był widziany na trybunach np. Kiedy grała Radwańska.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Łukasz Kubot

W Polsce triumf Kubota jest zbyt gloryfikowany. Owszem - jest jedynym Polakiem, który w seniorskiej karierze wygrał Wimbledon, no ale bądźmy szczerzy - debel zawsze był, jest i będzie podrzędną grą w przeciwieństwie do singla. (co nie zmienia faktu, że mecze deblowe bywają tak samo lub nawet ciekawsze, niż singlowe)
Mimo wszystko chwała Łukaszowi za wyniki i pozycję w rankingu.

Myślę, że Kubot znajdzie się w pierwszej trójce za Anitą Włodarczyk i Lewym. :::gd::: Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić "lepszego" od Kubota sportowców 2017 roku.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Łukasz Kubot

Gdy zobaczyłam w Internecie, że powstała książka o Łukaszu Kubocie, zamówiłam bez wahania. Po lekturze tej o Djokoviciu liczyłam na miłą odmianę i nie rozczarowałam się. Książkę połknęłam zdecydowanie za szybko. Czytało się przyjemnie. Można się dowiedzieć, jakim człowiekiem i tenisistą jest Kubot, co sądzą o nim inni. Przypomniałam sobie ze wzruszeniem wyjątkowe momenty w jego karierze, dowiedziałam się o trudnych (jak to często bywa) początkach. Przy kilku anegdotach zaśmiałam się. Ciekawa lektura. :::gd::: Chyba że to moje subiektywne wrażenie, bo lubię gościa. :D (Novaka też, a odbioru tamtego klocka jakoś to nie zmieniło :wink: ).
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Łukasz Kubot

Kubot z Melo zaliczają kolejny wczesny wylot - tym razem 1. runda ATP 1000 Rzym.

Mam wrażenie, że ten związek już się wypalił...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Łukasz Kubot

Łukasz świeży tata, może niedomagać. :-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Łukasz Kubot

Wydaje mi się że to Melo bardziej nie domaga.
Yonex fan
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Łukasz Kubot

Marcin_L pisze: 16 wrz 2020, 16:25 Kubot z Melo zaliczają kolejny wczesny wylot - tym razem 1. runda ATP 1000 Rzym.

Mam wrażenie, że ten związek już się wypalił...
Jakbym był na miejscu Kubota, to zrobiłbym wszystko, żeby przekonać mojego ulubionego deblistę grającego na forhandzie (Łukasz gra na bh) - Mate Pavicia. Do końca roku wiadomo, że trzeba grać w parze z Żyrafą, ale od 2021 zmieniłbym partnera.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”