Kto w Twoim odczuciu zasługuje na miano "Największego Tenisisty w historii"?

Pete Sampras
11%
19
Roger Federer
66%
117
Rod Laver
5%
8
Bjorn Borg
3%
5
Jimmy Connors
1%
2
John McEnroe
2%
4
Boris Becker
Brak głosów
0
Andre Agassi
4%
7
Roy Emerson
Brak głosów
0
Inny
8%
15
 
Liczba głosów: 177
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Kto największym w historii?

Coś ruchu nie ma na forum. Ciekawe dlaczego... :::hmm:::
Tymczasem, z nudów przypomnijmy sobie dlaczego to właśnie Novak jest najlepszy. :::no.I:::

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Kto największym w historii?

Derler pisze:Coś ruchu nie ma na forum. Ciekawe dlaczego...
Bo wszyscy mają w d...e Twoje agitowanie i i tak nikogo to nie przekona, a może nawet przynieść efekt odwrotny do zamierzonego xD
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Kto największym w historii?

kefas pisze: 16 lip 2021, 12:36
Derler pisze:Coś ruchu nie ma na forum. Ciekawe dlaczego...
Bo wszyscy mają w d...e Twoje agitowanie i i tak nikogo to nie przekona, a może nawet przynieść efekt odwrotny do zamierzonego xD
Ja nie agituję. Nie dbam o to czy ktoś myśli poprawnie czy nie. Ja stwierdzam fakty i patrzę kto umie logicznie myśleć. Tylko tyle. :::cheese:::
Widzę, że film się podoba. :wink:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kto największym w historii?

Film?
To chyba jeden z bardziej lubianych przez stoflera rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Kto największym w historii?

Vivid pisze: 17 lip 2021, 05:17 Film?
To chyba jeden z bardziej lubianych przez stoflera rotfl
SPOILER:
Widzę kolego, że to Cię "trzyma przy życiu"... :!provoke!: Novak w 2005 roku dopiero co do szkoły średniej poszedł a ty chcesz, żeby on ograł Safina - wtedy kolesia na topie. Ale skoro to jedyna Twoja broń... rotfl To niech tak będzie, tylko to Ci pozostało. :::lghcry::: Ja wiem, że nieubłaganie zbliża się sierpień i USO. W sumie współczuję. :::loled::: :lol: :!party!: :::lghcry::: :::bananas::: :zgoda: :::u_c_d3:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Kto największym w historii?

Derler pisze: 17 lip 2021, 08:51
Vivid pisze: 17 lip 2021, 05:17 Film?
To chyba jeden z bardziej lubianych przez stoflera rotfl
SPOILER:
Widzę kolego, że to Cię "trzyma przy życiu"... :!provoke!: Novak w 2005 roku dopiero co do szkoły średniej poszedł a ty chcesz, żeby on ograł Safina - wtedy kolesia na topie. Ale skoro to jedyna Twoja broń... rotfl To niech tak będzie, tylko to Ci pozostało. :::lghcry::: Ja wiem, że nieubłaganie zbliża się sierpień i USO. W sumie współczuję. :::loled::: :lol: :!party!: :::lghcry::: :::bananas::: :zgoda: :::u_c_d3:::
To, proszę Państwa, wymaga konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Kto największym w historii?

Marcin_L pisze: 17 lip 2021, 09:44
Derler pisze: 17 lip 2021, 08:51
Vivid pisze: 17 lip 2021, 05:17 Film?
To chyba jeden z bardziej lubianych przez stoflera rotfl
SPOILER:
Widzę kolego, że to Cię "trzyma przy życiu"... :!provoke!: Novak w 2005 roku dopiero co do szkoły średniej poszedł a ty chcesz, żeby on ograł Safina - wtedy kolesia na topie. Ale skoro to jedyna Twoja broń... rotfl To niech tak będzie, tylko to Ci pozostało. :::lghcry::: Ja wiem, że nieubłaganie zbliża się sierpień i USO. W sumie współczuję. :::loled::: :lol: :!party!: :::lghcry::: :::bananas::: :zgoda: :::u_c_d3:::
To, proszę Państwa, wymaga konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.
Mój lekarz od lat rezyduje w tym samym miejscu - w moim barku. :zgoda: Ja również odnoszę wrażenie, że niektórzy zachowują się na forum jakby nie zażyli leków lub przedawkowali. rotfl A wracając do tematu, czy w obecnych okolicznościach, w aktualnej sytuacji na arenie ATP Djokovic może przegrać w Nowym Jorku? :::scratchy:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Kto największym w historii?

Derler pisze: 17 lip 2021, 11:31 A wracając do tematu, czy w obecnych okolicznościach, w aktualnej sytuacji na arenie ATP Djokovic może przegrać w Nowym Jorku? :::scratchy:::
Zależy od liczby liniowych na korcie. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Kto największym w historii?

Gary pisze: 17 lip 2021, 12:28
Derler pisze: 17 lip 2021, 11:31 A wracając do tematu, czy w obecnych okolicznościach, w aktualnej sytuacji na arenie ATP Djokovic może przegrać w Nowym Jorku? :::scratchy:::
Zależy od liczby liniowych na korcie. rotfl
Ja już dawno mówiłem, że ci liniowi nie są w ogóle potrzebni! :wink:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kto największym w historii?

Ludzie zawsze do cyrku chodzili na występy klaunów, między innymi. Nie dziwi mnie zatem, że klaun kortowy też ma wyznawców. Widać też wyraźnie, że mają się cieniutko, albo tylko cieniutko u nich z kreatywnością. Brak aprobaty swojego faworyta tłumaczyć pochodzeniem? O_O To taki platformerski imposibilizm? rotfl
To może niech się na nowo urodzi? :P Nic innego nie zostaje ;)
Zaraz wyjdzie na to, że Ci co wolą Federera czy Nadala to SA i SS, a biedny Novak to robi w tym cyrku za małego bezbronnego Żyda z gwiazdą Dawida na ... czole :lol:
Jest dobrze :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Kto największym w historii?

Vivid pisze: 17 lip 2021, 20:48 Ludzie zawsze do cyrku chodzili na występy klaunów, między innymi. Nie dziwi mnie zatem, że klaun kortowy też ma wyznawców. Widać też wyraźnie, że mają się cieniutko, albo tylko cieniutko u nich z kreatywnością. Brak aprobaty swojego faworyta tłumaczyć pochodzeniem? O_O To taki platformerski imposibilizm? rotfl
To może niech się na nowo urodzi? :P Nic innego nie zostaje ;)
Zaraz wyjdzie na to, że Ci co wolą Federera czy Nadala to SA i SS, a biedny Novak to robi w tym cyrku za małego bezbronnego Żyda z gwiazdą Dawida na ... czole :lol:
Jest dobrze :::gd:::
A Ty znowu swoje. Nie ważne wyniki, statystyki, trofea. Najważniejsza jest sfera poza kortowa. I Ty jesteś fachowcem od tenisa? Nie wierzę. :::stop_no_gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kto największym w historii?

Derler pisze: 17 lip 2021, 21:09 A Ty znowu swoje. ...
Kim jest ktoś kto odchodzi gdy traci wiarę w sukces? Niektórzy powiedzą - cykor. Ja tak bym tego nie nazwał. I gdy przy tym zostaje, to dla mnie jest OK. Szanuję konsekwencję. Ale jak ktoś nie ma argumentów, traci wiarę, czmycha, a potem próbuje wrócić gdy jednak pojawia się szansa, to co można pomyśleć? Cykor i tyle.

Kiedyś, jak ktoś zasugerował włączenie ignora na stoflera to stofler wpadł w panikę. Posty wiszą, zabawnie było :D :::gd:::
To samo było, jak kiedyś pojawiły się cytaty, gdy ktoś (pamiętam kto ;)) się tego domagał. To nie był stofler, ale dotarło, że każdego można sprawdzić i wyciągnąć przed szereg. Znowu cykor stoflera obleciał. Nawet na chwilę zaczął jakby uważać lekko co pisze, ale z braku reakcji poczuł się pewniej i wrócił do swojego standardu ;)
W sumie nikt nie musiał po stare wypowiedzi sięgać, każda kolejna to był niezły kwietnik rotfl

No ale do konkluzji. Nie masz mandatu do dalszej dyskusji, zwiałeś kiedyś, wypisałeś się z imprezy. Skoro sam tego nie szanujesz to ja to zrobię w Twoim imieniu. Nie warto marnować czasu na cykora. Chyba jesteś pierwszym użytkownikiem, któremu ignora funduję :::yay:::

Każdy decyduje sam, ale moje hasło tego dnia to: WŁĄCZ IGNORA NA CYKORA

Oczywiście ponawiam kolejny raz apel o więcej odwagi i ignora dla mnie. To do wszystkich niepełnosprytnych i tych normalnych, których zwyczajnie irytuję :) Dajcie sobie ten luksus i komfort bytowania na forum ;)

Stoflera pożegnaliśmy jakiś czas temu, teraz kasuję 354 podróbkę. I wcale mnie to nie dziwi, ponoć strach ma wiele twarzy rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Kto największym w historii?

Vivid pisze: 18 lip 2021, 06:40
Derler pisze: 17 lip 2021, 21:09 A Ty znowu swoje. ...
Chyba jesteś pierwszym użytkownikiem, któremu ignora funduję :::yay:::
Prawda zabolała, wiem. Bywaj Vivid. :::bye:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Kto największym w historii?

Vivid pisze:Chyba jesteś pierwszym użytkownikiem, któremu ignora funduję
O, nie znałem tej funkcji. Gdzie to się włącza? I czym skutkuje? bo jak wyłączeniem tego klekotu to biere
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Kto największym w historii?

Vivid pisze: 17 lip 2021, 20:48 ,...albo tylko cieniutko u nich z kreatywnością. Brak aprobaty swojego faworyta tłumaczyć pochodzeniem? O_O To taki platformerski imposibilizm? rotfl

Zaraz wyjdzie na to, że Ci co wolą Federera czy Nadala to SA i SS, a biedny Novak to robi w tym cyrku za małego bezbronnego Żyda z gwiazdą Dawida na ... czole :lol:
Co do rzeczonej "kreatywności" w Twoim przypadku raczej słabiutko, idealnie wpisujesz się w prawo Godwina ale lol po stwierdzeniu:
"Żyd z gwiazdą Dawida na czole" stawia Cię na czele peletonu... ...błaznów...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kto największym w historii?

kefas pisze: 18 lip 2021, 09:36
Vivid pisze:Chyba jesteś pierwszym użytkownikiem, któremu ignora funduję
O, nie znałem tej funkcji. Gdzie to się włącza? I czym skutkuje? bo jak wyłączeniem tego klekotu to biere
Tym. że nie widzisz postów ignorowanego. Chyba, że ktoś cytuje. Wątek robi się lekko poszatkowany jak ktoś się mocno udziela, ale coś za coś. Pewnie da się żyć bo inni funkcjonują.
live pisze: 18 lip 2021, 11:19 stawia Cię na czele peletonu... ...błaznów...
Ani się nie cieszę, ani nie płaczę. Może ziewnę chociaż? :D Taki wyraz jakiejkolwiek emocji :lol:
Sam rozumiesz, że jak kogoś masz za nic to taki sam stosunek masz do jego opinii. Kurde, gdyby mi płacili, porządnie, od każdej inwektywy, obelgi czy przytyku pod moim adresem, to może nawet załapałbym się do 500 najzamożniejszych rodaków? rotfl Gorzej gdyby naliczali tylko za te z uzasadnieniem, wtedy to byłbym w Top10 najuboższych :/ Tak jak i poziom umysłów autorów :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Kto największym w historii?

Vivid pisze: 18 lip 2021, 13:36 ...jak kogoś masz za nic to taki sam stosunek masz do jego opinii.
Życie mnie nauczyło między innymi tego, żeby nikogo nie traktować z góry, choćby był nawet żulem spod sklepu, który prosi o złotówkę bo mu brakuje do wina. Każdy człowiek ma w sobie coś wartościowego, jeden mniej, drugi więcej. Trzeba to tylko umieć dostrzec i docenić a jeśli się na to nie ma czasu lub ochoty to przynajmniej nie należy takiej osoby od razu skreślać, pochopnie oceniać, drwić z niej, wyszydzać, itd. Mi by do głowy nie przyszło, żeby kogokolwiek mieć tutaj za nic. :] Przykre to. Może i lepiej, że nie będziemy mieć już ze sobą żadnych, wspólnych tematów do dyskusji. :::bd::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kto największym w historii?

To co z tym Serbem, gra na Olimpiadzie, czy nie gra? Bo coś ostatnio jakieś sprzeczne sygnały mam.
Chce zagrać o pełną pulę i spróbować ugrać Złotego Szlema, czy kalkulacja bierze górę i jednak wartościowszy klasyczny WS, skupi się na powalczeniu o niego. Teoretycznie ZS lepszy, ale ewentualna wtopa na Olimpiadzie, potem w USO i zostanie z ręką w nocniku.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2021, 05:50 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Kto największym w historii?

Dzieki Vivid! Baza wirusów została zaktualizowana ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kto największym w historii?

kefas pisze: 18 lip 2021, 22:10 Dzieki Vivid! Baza wirusów została zaktualizowana ;)
Baza bazą, ale czy sama aplikacja dobra? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”