Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Madox pisze: 1 lut 2022, 16:08 Wiecie kiedy Novak zaczyna urlop ? 22 maja do 5 czerwca 😀.
A to już zaklepane, że niezaszczepieni mają bana na kraj kolaborantów i części rowerowych (Gary wyjaśnia znaczenie ;))?
No to może się zaszczepi, przynajmniej oficjalnie. PR z tego będzie kiepski, ale cóż.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Novak Djokovic

A ja myślę, że Novak znajdzie sposób, żeby grać. Nawet jeśli to będzie ta szczepionka. A o PR specjalnie bym się nie martwił, bo na pewno coś wyskrobie. Per saldo i tak liczy się tylko to, czy będzie mógł grać.

Rafcio ma jednego WS więcej to i pojawiła się motywacja. Jak odpocznie to przemyśli sprawę i pewnie go zobaczymy. A tej motywacji raczej będzie miał więcej niż mniej.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: Novak Djokovic

Przecież wystarczy, że "zachoruje" w odpowiednim terminie rotfl
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Novak Djokovic

Czuję, że Novak to jednak pechowy będzie. Chorować zaraz przed każdym Szlemem to trzeba mieć wyjątkowy niefart, bez kitu
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Novak Djokovic

E tam, zorganizuje sobie CoronaParty przed każdym szlemem i luz. Albo jakiś objazd po szpitalach tymczasowych. Nikt nie powiedział, że nie można zachorować celowo, ważne żeby chorować :wink: Kwintesencja wolności i walki z "dyskryminacją sanitarną": mam prawo chorować, kiedy chcę rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Zaraz chorować. Panowie, nie udziwniajcie :P, ważne by kwity mieć ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Dla dobra tenisa ważne, żeby zagrał już w pozostałych, tegorocznych szlemach. Cena jest nieważna. :::gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
lake
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: 13 cze 2010, 21:52

Re: Novak Djokovic

https://sport.onet.pl/tenis/atp/novak-d ... cs&utm_v=2
Novak Djoković wkrótce przyjmie szczepionkę przeciwko COVID-19. Tak twierdzi Daniel Mueksch, autor biografii Serba, które powołuje się na informacje z bliskiego otoczenia tenisisty. Ze względu na brak szczepienia, "Nole" nie mógł wystąpić w tegorocznym Australian Open, które wygrał Rafael Nadal. Ostateczne rozstrzygnięcie rywalizacji w Melbourne ma być jednym z powodów, dla których zdecydował się na zmianę decyzji.
:D
Sezon 2019 w liczbach:
#15
#18
#40:15
#16
#19
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Novak Djokovic

RatRace pisze: 1 lut 2022, 19:31 A ja myślę, że Novak znajdzie sposób, żeby grać. Nawet jeśli to będzie ta szczepionka. A o PR specjalnie bym się nie martwił, bo na pewno coś wyskrobie. Per saldo i tak liczy się tylko to, czy będzie mógł grać.

Rafcio ma jednego WS więcej to i pojawiła się motywacja. Jak odpocznie to przemyśli sprawę i pewnie go zobaczymy. A tej motywacji raczej będzie miał więcej niż mniej.
No, a tak się o niego martwiliście. :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

No i fajnie, chociaż mam pewne podejrzenia, że w strzykawce (o ile taka będzie) znajdzie się niewiele więcej niż sól fizjologiczna. ;)
Ale wazę aby kwity się zgadzały, może nawet jakąś pamiątkową fotę umieszczą.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Czyli jeżeli się zaszczepi / "zaszczepi" to jak pisałem wcześniej - zrobi z gęby cholewę. Zatem konsekwencji ciąg dalszy ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Novak Djokovic

Nie, no porażka! Jak można tak bezpardonowo poddać się opresyjnemu systemowi? A gdzie etos? Gdzie wartości: wolność, antydyskryminacja, równość dla wszystkich? Czymże jest szlemik czy tam dwa wobec takich imponderabiliów? O_O :tired:

Novak, dałeś d...y. :::bd:: rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 3 lut 2022, 06:12 Czyli jeżeli się zaszczepi / "zaszczepi" to jak pisałem wcześniej - zrobi z gęby cholewę. Zatem konsekwencji ciąg dalszy ...
:wink:

A tam, a tam. Do każdej sytuacji można jakąś ładną bajkę wykreować. Dalej będzie Novakiem bohaterem, tym razem pokrzywdzonym przez system, który dalej walczy w obrębie "nierównych" warunków, albo coś podobnego. W Serbii to on zawsze będzie naj. A kibiców, którzy nie identyfikują się z "gładkością" Rogera albo "pompkami" Rafy to on zawsze znajdzie. Poza tym teraz to on o tego GOAT'a co mu go "zabrali decyzją" przecież walczyć będzie. Nie bój nic. PR nie takie cuda obrabiał.

:wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Novak Djokovic

Nie zaszczepił się - niedobrze bo szur antyszczepionkowy.
Zaszczepi się (na razie plota niepotwierdzona) - też źle, bo "robi z gęby cholewę".

Myślę, że Novak powinien się zaszczepić i nie zaszczepić równocześnie.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Novak Djokovic

Marcoone pisze: 3 lut 2022, 15:14 Nie zaszczepił się - niedobrze bo szur antyszczepionkowy.
Zaszczepi się (na razie plota niepotwierdzona) - też źle, bo "robi z gęby cholewę".

Myślę, że Novak powinien się zaszczepić i nie zaszczepić równocześnie.
Taki już los mesjaszów :?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

U mnie zyska jak się zaszczepi.
Niezależnie od motywacji, to krok w dobrym kierunku i tyle.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

RatRace pisze: 3 lut 2022, 11:23 Dalej będzie Novakiem bohaterem, tym razem pokrzywdzonym przez system...
On już jest pokrzywdzony przez system. Czy wy tego nie rozumiecie? :::moron:::
Widzę, że wzmianka o powrocie Serba do wielkoszlemowego grania wywołuje już u niektórych panikę w oczach. :::A!A!A:::
Wstyd i żenada! Nie wystarczy wam, że jednego szlema dostaliście gratis?
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Zaszczepi się czy nie, to już mało istotne. I tak wyszedł na klasycznego niepełnosprytego :) Cwaniaczek bazarowy skazany prawomocnie i wywalony na zbity pysk. Potrzeba coś więcej? Pozamiatał :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 3 lut 2022, 19:13 Zaszczepi się czy nie, to już mało istotne. I tak wyszedł na klasycznego niepełnosprytego :) Cwaniaczek bazarowy skazany prawomocnie i wywalony na zbity pysk. Potrzeba coś więcej? Pozamiatał :lol:
Nikogo już twoje zaczepki nie bawią. W kółko mówisz to samo. Słabe to! :::bd::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 3 lut 2022, 19:13 Zaszczepi się czy nie, to już mało istotne. I tak wyszedł na klasycznego niepełnosprytego :) Cwaniaczek bazarowy skazany prawomocnie i wywalony na zbity pysk. Potrzeba coś więcej? Pozamiatał :lol:
Żeby był klasyczny to mu jeszcze brakuje. Na razie bliżej do karierowego bo już tylko na FO i Wimbledonie coś musi odwalić i będzie komplet.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”