Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Miałem kilka razy styczność z odsiadującymi karę w więzieniach. Można ich z grubsza podzielić na kilka grup.
Jedna to (w ich mniemaniu) kozaki i cwaniaki. I mi kiedyś taki lekko chyba chciał zagrozić mówiąc z dumą żebym uważał bo on to właśnie taki kozak-cwaniak co siedzi ale wyjdzie.
Cóż mogłem powiedzieć - uśmiechnąłem się i spokojnie powiedziałem gościowi, że jest w błędzie. W więzieniu to siedzą tylko największe głąby, które dały się złapać i były do tego na tyle głupie, że nie potrafiły wykorzystać kruczków prawnych by się wymigać. Prawdziwi kozacy-cwaniacy nie siedzą ...
I z nimi to się nie pije dorabianej wódki w bramie tylko jada kolacje w najlepszych restauracjach.
Z Serbem jest podobnie, coś mu się wydawało, i teraz przyszło mocniejsze zderzenie z rzeczywistością ....
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Gary pisze: 15 sty 2022, 21:46
TomPL pisze: 15 sty 2022, 21:41 Gary - porównanie dotyczyło tego co zrobili dobrego a nie złego - czujesz różnicę?
W sytuacji, gdy ktoś jest ludobójcą, to nie ma takiej rzeczy, którą by mógł zapisać po stronie dobra, żeby wyjść na 0.
:::gd:::

Oceniając wybryk Vivida jakby z automatu uznałem, że takie porównania są nie na miejscu. I jeśli samego błazna można zrozumieć (popełnia takie nadużycia dla rozświetlenia własnej postaci) to jego poplecznikom można jedynie współczuć niefrasobliwości, wrodzonej chyba bo jakiej innej. :::scratchy:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Jeżeli próbujesz naiwnie i dość nieudolnie mnie obrazić czy prowokować to słabo to wychodzi. Ale mnie to zawsze bawiło więc nie przeszkadzaj sobie, pośmiejemy się.

Ale wrócisz do tematu Dziadków? Też uważasz, że mój to był jednak kozak i cwaniak bo przeżył i miał się dobrze? Przez szacunek do twojego oczywiście przyjmę, że zwyczajnie miał mniej szczęścia.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Novak Djokovic

Czytam i nie wierzę, co tu się podziało... parafrazując pewną głośną sprawę sądową w Polsce w ostatnich dniach, bez względu na stanowisko w przedmiotowej sprawie, należy napisać: nie jestem debilem, nie będę porównywał Djoko do Stalina i Hitlera
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 15 sty 2022, 22:15 Ale wrócisz do tematu Dziadków? Też uważasz, że mój to był jednak kozak i cwaniak bo przeżył i miał się dobrze? Przez szacunek do twojego oczywiście przyjmę, że zwyczajnie miał mniej szczęścia.
Jesteś po prostu bezduszny. Tego o tobie nie wiedziałem. Ale jest też taka możliwość, że to tylko poza.
Mój dziadek był profesorem na Politechnice Lwowskiej i dał się złapać tylko dlatego, że w głowie miał tylko naukę i przeświadczenie o dobru drugiego człowieka. Ty natomiast gloryfikujesz cwaniactwu i cynizmowi życiowemu.
Dla mnie, przy założeniu, że się nie zgrywasz, jesteś zerem człowieka. :::bd::
Ostatnio zmieniony 15 sty 2022, 23:24 przez Derler, łącznie zmieniany 1 raz.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

optymista pisze: 15 sty 2022, 22:20 ... nie będę porównywał Djoko do Stalina i Hitlera
Chyba nie musisz, przecież ja już to zrobiłem ;) Wprost, przynajmniej w ograniczonym jak widać mniemaniu niektórych :lol:
Ale ja tam rozumiem i przyjmuję, że każdy jakieś swoje zdanie ma. Choć są i tacy co nawet tego nie mają ;), przynajmniej jak są wywoływani do tablicy :twisted:
Derler pisze: 15 sty 2022, 22:23 Jesteś po prostu bezduszny.
Jestem cyniczny, tego sobie życzyłeś, wyszedłem na przeciw. Też źle?!
Derler pisze: 15 sty 2022, 22:23 Ty natomiast gloryfikujesz cwaniactwu i cynizmowi życiowemu.
Mam dla ciebie złą wiadomość, tacy przeżyli i mieli się dobrze. Tak jest do dziś ...
Derler pisze: 15 sty 2022, 22:23 Dla mnie, przy założeniu, że się nie zgrywasz, jesteś zerem człowieka. :::bd::
Ale to ty masz z tym problem i ciebie to gniecie. A ja mam się dobrze i przyzwoicie się bawię. Nie tylko tu, tak w życiu ogólnie ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 15 sty 2022, 22:29
optymista pisze: 15 sty 2022, 22:20 ... nie będę porównywał Djoko do Stalina i Hitlera
Chyba nie musisz, przecież ja już to zrobiłem ;) Wprost, przynajmniej w ograniczonym jak widać mniemaniu niektórych :lol:
Ale ja tam rozumiem i przyjmuję, że każdy jakieś swoje zdanie ma. Choć są i tacy co nawet tego nie mają ;), przynajmniej jak są wywoływani do tablicy :twisted:
Dwie sprawy, ot tak do przemyślenia: nie zawsze trzeba mieć swoje zdanie w każdym temacie, niektórzy mają świadomość braków wiedzy i czasem lepiej zachować milczenie. Druga sprawa, którą należy napisać w sposób zrozumiały dla Ciebie, jako, że pokazałeś właśnie, że jesteś prostakiem i niedouczonym matołem. Dopuszczasz się pomówień wobec człowieka, naruszając jego godność i dobre imię (co zresztą orzekł by KAŻDY sąd) - bez względu na to co myślisz o Djokovicu, grubo przesadzasz z takimi porównaniami.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

optymista pisze: 15 sty 2022, 22:43 ... nie zawsze trzeba mieć swoje zdanie w każdym temacie, niektórzy mają świadomość braków wiedzy i czasem lepiej zachować milczenie.
Brak logiki ;)
Skoro nie masz zdania i go nie wyrażasz, to jak można taką osobę wyciągać do tablicy?
Derler pisze: 15 sty 2022, 22:23 ... jako, że pokazałeś właśnie, że jesteś prostakiem i niedouczonym matołem.
Mylisz mnie z Serbem ...
Derler pisze: 15 sty 2022, 22:23 Dopuszczasz się pomówień wobec człowieka, naruszając jego godność i dobre imię (co zresztą orzekł by KAŻDY sąd) - bez względu na to co myślisz o Djokovicu, grubo przesadzasz z takimi porównaniami.
Oceniam zaistniały ciąg zdarzeń, wyrażam własną opinię, dosadną jak zawsze.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 15 sty 2022, 22:49
optymista pisze: 15 sty 2022, 22:43 ... nie zawsze trzeba mieć swoje zdanie w każdym temacie, niektórzy mają świadomość braków wiedzy i czasem lepiej zachować milczenie.
Brak logiki ;)
Skoro nie masz zdania i go nie wyrażasz, to jak można taką osobę wyciągać do tablicy?
Derler pisze: 15 sty 2022, 22:23 ... jako, że pokazałeś właśnie, że jesteś prostakiem i niedouczonym matołem.
Mylisz mnie z Serbem ...
Derler pisze: 15 sty 2022, 22:23 Dopuszczasz się pomówień wobec człowieka, naruszając jego godność i dobre imię (co zresztą orzekł by KAŻDY sąd) - bez względu na to co myślisz o Djokovicu, grubo przesadzasz z takimi porównaniami.
Oceniam zaistniały ciąg zdarzeń, wyrażam własną opinię, dosadną jak zawsze.
Za dużo wypiłeś? Przytaczasz cytaty nie mojego autorstwa.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: Novak Djokovic

Abstrahując od wydarzeń historycznych i znanych z podręczników osób zastanawia mnie czy jeśli Novaxa deportowali to pójdzie z Australii po wodzie jak prawdziwy Mesjasz?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 15 sty 2022, 22:51 Za dużo wypiłeś? Przytaczasz cytaty nie mojego autorstwa.
A faktycznie, masz rację, wszystkie to optymisty.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

picnic pisze: 15 sty 2022, 23:00 Abstrahując od wydarzeń historycznych i znanych z podręczników osób zastanawia mnie czy jeśli Novaxa deportowali to pójdzie z Australii po wodzie jak prawdziwy Mesjasz?
Uważaj, możesz być posądzony o obrazę uczuć religijnych jednego z popularniejszych w Polsce związków wyznaniowych :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

picnic pisze: 15 sty 2022, 23:00 Abstrahując od wydarzeń historycznych i znanych z podręczników osób zastanawia mnie czy jeśli Novaxa deportowali to pójdzie z Australii po wodzie jak prawdziwy Mesjasz?
Są też tacy, którzy rozbawiają gości imprezy. Każdy ma swoją rolę do odegrania, ja to rozumiem.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 15 sty 2022, 23:04 Są też tacy, którzy rozbawiają gości imprezy. Każdy ma swoją rolę do odegrania, ja to rozumiem.
Novak wie to od wielu lat, klaunem kortowym jest nie od wczoraj :::gd:::
Ale to już do znudzenia było wałkowane. Może nie odgrzewajmy tego starego kotleta :::bd::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 15 sty 2022, 23:07
Derler pisze: 15 sty 2022, 23:04 Są też tacy, którzy rozbawiają gości imprezy. Każdy ma swoją rolę do odegrania, ja to rozumiem.
Novak wie to od wielu lat, klaunem kortowym jest nie od wczoraj :::gd:::
I ten klaun wygrał 20 szlemów. Co ty pleciesz oszołomie? :::moron:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 15 sty 2022, 23:10 I ten klaun wygrał 20 szlemów. Co ty pleciesz oszołomie? :::moron:::
Nerwy puściły? :lol:
Ty popatrz, ja używam słów, ty inwektyw kolejny raz, a i tak w końcu ciebie za, no sam wiesz za kogo mają :lol:
Za stoflera też :lol: :lol:
Ludzie są dziwni, nie? :D

Ale jak chcesz wykazać, że bycie durniem uniemożliwia osiąganie sukcesów sportowych to jestem skłonny zarwać nockę i poczytać :D
Powtórzę apel kolejny raz - pomyśl zawsze zanim coś napiszesz. W twoim przypadku każdy wpis może być kolejną kompromitacją :P Ośmieszyłeś Novaxa, siebie, Dziadka swojego obraziłeś, sporo tego, może starczy?Lepiej się wyśpij, już niedziela, to może być dla takich jak ty trudny dzień i pamiętna data :lol:

Może taki tytuł: Australijski administracyjny kangur wymierza ostateczny kop w pierwsze jaja tenisowej Serbii? :lol:
Trafić w tak mały obiekt? Szacun :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 16 sty 2022, 00:05
Derler pisze: 15 sty 2022, 23:10 I ten klaun wygrał 20 szlemów. Co ty pleciesz oszołomie? :::moron:::
Ośmieszyłeś Novaxa, siebie, Dziadka swojego obraziłeś...
Ty musisz być chory. Normalny, zdrowy człowiek nie jest w stanie takich bredni wymyślać. Tylko nie wiem jaka to choroba. Ale może są na forum lekarze to będą mądrzejsi.
Mi nerwy nie puszczają, uwierz mi. Trochę w życiu przeszedłem. Najpierw praca naukowa na uczelni, potem misje w Iraku i w Afganistanie, jako doradca... Kupę krzywdy ludzkiej widziałem, śmierci i płaczu bliskich nad konającym synem, mężem... córką. Tego się nie da opisać. Teraz mam spokojniejsze życie. Aktywność na tym forum traktuję jako zabawę ale też jako jeden z powrotów do normalności, do sytuacji gdzie mogę poczuć się bezpiecznie, pogadać, komuś coś doradzić, bez oglądania się za siebie.
I dlaczego o tym mówię?
Bo wspomniałeś cynicznie o ludobójstwie, sprowadzając je do jakiegoś żartu i drwiny w kontekście normalnych ludzi, dzisiejszego pokolenia. Obraziłeś mojego dziadka, który w imię swoich zasad okazałby ci w chwili zagrożenia pomoc, jestem o tym przekonany. Masz rację w jednym - twoje dzisiejsze wpisy mnie dotknęły. Ale jestem szczęśliwy, że mi przypomniałeś kim jestem i jaki mam być. To dziwne ale poczułem się lepiej.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 16 sty 2022, 01:10 Ty musisz być chory. Normalny, zdrowy człowiek nie jest w stanie takich bredni wymyślać. Tylko nie wiem jaka to choroba. Ale może są na forum lekarze to będą mądrzejsi.
O! Znowu :::yay::: Sztampowe, ale od biedy można zaliczyć rotfl
Derler pisze: 16 sty 2022, 01:10 Trochę w życiu przeszedłem.
Ja tam przejechałem ;), należy z dobrodziejstw postępu korzystać :P
Derler pisze: 16 sty 2022, 01:10 ..., potem misje w Iraku i w Afganistanie, jako doradca...
Nie ma się czym afiszować. Jak idioci napadliśmy na suwerenne kraje pod hasłem - żeby było jak u nas, a tak na prawdę by zabezpieczyć dostęp do zasobów najmożniejszym tego świata.
Zwykły i ordynarny bandytyzm. Bardzo szlachetne :lol:
A potem płacz i święte oburzenie, że odpowiedziano terroryzmem ... :::bd::
Derler pisze: 16 sty 2022, 01:10 Aktywność na tym forum traktuję jako zabawę ale też jako jeden z powrotów do normalności, do sytuacji gdzie mogę poczuć się bezpiecznie, pogadać, komuś coś doradzić, bez oglądania się za siebie.
Myśląc co piszesz i zachowując zdrowy dystans unikniesz wszelkiej maści Vividów, którzy w innym przypadku zawsze dadzą ci odpór.
Derler pisze: 16 sty 2022, 01:10
Obraziłeś mojego dziadka, który w imię swoich zasad okazałby ci w chwili zagrożenia pomoc, jestem o tym przekonany.
Sam Go obraziłeś i teraz rżniesz głupa żeby sumienie uspokoić? O_O Wstyd ci? A powinno :::gd:::
Z zasady nie tykam rodzin. Raz, czemu wciągać niezainteresowanych do dyskusji i wycierać nimi sobie gęby? Dwa, po co odnosić się do kogoś o kim bladego pojęcia nie mamy?
Derler pisze: 16 sty 2022, 01:10 Masz rację w jednym - twoje dzisiejsze wpisy mnie dotknęły.
A po mnie jak zawsze spłynęło jak po kaczce :D Przywilej zdystansowanego cynika ;)
Derler pisze: 16 sty 2022, 01:10 Ale jestem szczęśliwy, że mi przypomniałeś kim jestem i jaki mam być. To dziwne ale poczułem się lepiej.
O! Na koniec przynajmniej coś pozytywnego :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

No to won cwaniaczku. Brawo Australia, koniec tej opery mydlanej :::gd:::

A małojajecznemu przegranemu wypada zadedykować:


A jego fanatykom:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Novak Djokovic

"The orders of the court are:
-The amended application to be dismissed at costs.
-Reasons to be published at a later date."

The result: Djokovic will be deported from Australia.

Można się było spodziewać, teraz na głowie mają AO, a nie zajmować się kto-kiedy-co-dlaczego.
Motywację wydalenia podadzą później, pewnie po turnieju, jak emocje opadną.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”