Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Novak Djokovic

Roger to faktycznie ostatnio ostro "zalatany". Normalnie z turnieju na turniej, z kortu na kort ...

Nie wymagam od tenisistów wchodzenia w buty polityków. Uwaga w odpowiedzi na to co napisał Jakuboto.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Novak Djokovic

Rogera ostatnio widziałem na zawodach PŚ w narciarstwie alpejskim, każda która dojechała mogła strzelić sobie fotę z Rogerkiem, trasa była wyjątkowo wymagająca więc nie było to oczywiste, tak że ten tego zabiegany jest jak diabli :D

ps
Swoją drogą wyglądał dość idiotycznie na tle alpejek, odziany w gustowny czarny płaszczyk, na drugi dzień już ubrał kurtkę :wink:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Novak Djokovic

optymista pisze: 8 mar 2022, 19:14 Zmieniając temat:
1) Novak jest ciągle w drabince Indian Wells: https://bnpparibasopen.com/players/current/
2) Jest możliwe że zagra we FO: https://sport.onet.pl/tenis/tenis-novak ... e9kEStXNhs

Być może ktoś ma lepsze/nowsze info? Biorąc pod uwagę temat Ukrainy organizatorzy mogą po cichu przymknąć oko i pozwolić Novakowi grać bez względu na covidowe zasady. Inna sprawa, że (IMO) zabronić grać niezaszczepionemu Djokovicowi a dopuszczać do gry kacapów mocno się nie klei. Oczywiście perspektywa hamburgerów może być kompletnie inna, nie sądzę, żeby ich obchodziła Ukraina. Większość kibiców na IW nie wskaże jej nawet na mapie. Natomiast występ w Paryżu jest realną opcją. Oczywiście pomijam szansę na wygraną bez rytmu meczowego...
Jednak w USA Novak nie zagra...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

TomPL pisze: 11 mar 2022, 09:57 Jednak w USA Novak nie zagra...
To nie Australia ;) Nie tylko by go wykopali ale jeszcze dobrze pojechali po rajtach przed wykopem :lol:
Nie ryzykował :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Novak Djokovic

TomPL pisze: 11 mar 2022, 09:57 Jednak w USA Novak nie zagra...
A jakie jest obecnie stanowisko ogólne federacji tenisowych (ATP,WTA) - o ile w ogóle jest. Dopracowano się jakiegoś rozwiązania (to w obliczu też "odsunięcia" Rosjan) Czy są jakieś wymagania turniejowe czy tylko przepisy wewnętrzne wjazdu do danego kraju czy wręcz organizacyjne dotyczące danego obiektu? Czyli my nie zabraniamy, ale do Francji czy USA nie wjedzie obcokrajowiec bez szczepienia albo ważnego 2 dni testu albo nie ma zakazów udziału w turnieju ale wejście na teren kortów tylko dla zaszczepionych i Rosjanie nie wchodzą nawet zaszczepieni? Przekopałem się translatorem przez strony pierwszego większego turnieju na ziemi (Monte Carlo) i tam żadnych informacji o warunkach dopuszczenia zarówno zawodników jak i kibiców. To co? Wolna amerykanka tam? (ND jest na liście )
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Najpierw masz przepisy krajowe. I tu ATP/WTA czy organizator nie ma nic do powiedzenia. Ma się stosować. A potem są już ustalenia federacyjne i organizatora w porozumieniu z nimi co do możliwości występu. Póki co Rosjanie i Białorusini nie są odsunięci.
Rozśmieszyło mnie tylko to, że chyba na oficjalnym kanale WTA przy zawodniczkach z Rosji (skróty spotkań) nie było flagi. Jakiś idiotyzm. Albo wykluczyć, albo niech grają i stanowisko, że WTA w politykę się nie wpisuje, jest od sportu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 27 mar 2022, 14:39 Najpierw masz przepisy krajowe. I tu ATP/WTA czy organizator nie ma nic do powiedzenia. Ma się stosować. A potem są już ustalenia federacyjne i organizatora w porozumieniu z nimi co do możliwości występu.
Te krajowe rozumiem i łatwo to można na stronach swojego odpowiedniego ministerstwa sprawdzić.
(akurat się wybieram na jesieni w trasę, więc sprawdzam jak ważne są moje kwity i czy nie potrzebuję siedemnastej dawki, żeby w ogóle przekroczyć granicę a co dopiero zanocować gdzieś)
Ale przestudiowałem też strony turniejów w Barcelonie i Monachium i nie ma tam nic - ani słowa - nawet w dziale o biletach, restauracjach czy hotelach - tych współpracujących - żadnego przypomnienia, zwrócenia uwagi. Ogólnie brak informacji o restrykcjach na obiekcie - być może zawodnicy dostają jakąś szerszą informację, bo mogą mieć w ekipie osoby, które np nie wejdą. Tzn ogólnych federacyjnych co do ograniczeń nie ma? W tym języku - co moga być - to sam nie odnajdę.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Odnoszę wrażenie, że nikt przed szereg nie chce wyjść. Każdy się czai. Ale nawet przed pandemią i tak ogólnie organizator działa w porozumieniu z Federacjami. Nikt nie chce kwasu i niepotrzebnej wojenki o nic.
Tak w związku z pandemią, jak i wojną na Ukrainie, sytuacja jest dynamiczna. Nikt nie chce twardych deklaracji. Stąd masz kłopot żeby coś wyszukać.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Novak Djokovic

Novak, widzę, w życiowej formie w Monte Carlo…

Davidovich Fokina leje go póki co niemiłosiernie.

Może Serb to jeszcze wyciągnie, ale niesmak i tak będzie :).
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Novak Djokovic

W sensie coś odwalił czy po prostu słaby mecz po długiej przerwie?
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Novak Djokovic

Nie, nic nie odwala. Po prostu zardzewiały jest strasznie.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Novak Djokovic

Właśnie nie trafił w kort smecza z najwolniej chyba w historii lecącej piłki i stojąc metr od siatki.

Edit:

Co za szopka. Hiszpan prowadził 3-6 i 0-3 a gra Novaka przypominała bardziej poziom ITFa z pulą nagród 10 tys.
I wtedy Alejandro wykonał całkowicie bezsensowny rzut a’la Boris Becker (nie miał i tak najmniejszych szans sięgnąć tamtej piłki) w efekcie czego niefortunnie upadł na wiodącą rękę, dość konkretnie rozwalając sobie dłoń między kostkami czwartego i małego palca.

Od tego momentu gra się wyrównała. Novak partaczy nadal, a Fokina nie jest w pełni sprawny…
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Novak Djokovic

To on się znowu pokazuje?
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Novak Djokovic

Tennisowy pisze: 13 kwie 2022, 09:37 To on się znowu pokazuje?
Ale tylko raz i od razu do domu :wink: .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Rytmu turniejowego i ogrania meczowego nie zastąpi się treningami i sparingami, co wyszło na korcie ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: Novak Djokovic

Serb dostał dopuszczony do US Open. Także to co nie udało się w 2021, może udać się teraz. Klasyczny wielki Szlem
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

ReTo pisze: 3 lut 2023, 12:25 Serb dostał dopuszczony do US Open. Także to co nie udało się w 2021, może udać się teraz.
Zwłaszcza, że nie będzie już sędziów liniowych. rotfl
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 3 lut 2023, 12:30
ReTo pisze: 3 lut 2023, 12:25 Serb dostał dopuszczony do US Open. Także to co nie udało się w 2021, może udać się teraz.
Zwłaszcza, że nie będzie już sędziów liniowych. rotfl
Czyli polowanko na podawaczy piłek? :twisted: rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Do września to świata już może nie być. Zobaczymy. Mnie teraz interesuje najbardziej RG. Co ten Rafa tam wymyśli... :::scratchy:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Novak Djokovic

Czy ktoś może zrobić porządek z tym fanatykiem sedesów? Czy te forum jest już tak posrane, że taka patologia nikomu nie przeszkadza?

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”