Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 3 lut 2022, 19:13 Zaszczepi się czy nie, to już mało istotne. I tak wyszedł na klasycznego niepełnosprytego :) Cwaniaczek bazarowy skazany prawomocnie i wywalony na zbity pysk. Potrzeba coś więcej? Pozamiatał :lol:
Kto go prawomocnie skazał i za co?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Gary pisze: 3 lut 2022, 19:54
Vivid pisze: 3 lut 2022, 19:13 Zaszczepi się czy nie, to już mało istotne. I tak wyszedł na klasycznego niepełnosprytego :) Cwaniaczek bazarowy skazany prawomocnie i wywalony na zbity pysk. Potrzeba coś więcej? Pozamiatał :lol:
Kto go prawomocnie skazał i za co?
Po raz kolejny nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie.
Ludzie często dopuszczają się zwykłych pomówień, kłamią a jednocześnie zarzucają komuś innemu oszustwo. Mnie takie zachowania obrzydzają. :]
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 3 lut 2022, 20:46
Ludzie często dopuszczają się zwykłych pomówień, kłamią a jednocześnie zarzucają komuś innemu oszustwo. Mnie takie zachowania obrzydzają. :]
Żebyś nie wiem jak chciał go usprawiedliwiać to i tak zrobił już z siebie żłoba, czy raczej potwierdził, że nim jest. Nie zmienisz tego, nie odkręcisz.
A że każdy z nas ma coś za uszami to też prawda, ale ta bajka akurat nie jest o tym ;)
Gary pisze: 3 lut 2022, 19:54 Kto go prawomocnie skazał i za co?
Sąd Federalny Australii. Odbyła się rozprawa i wydano wyrok, w którym podtrzymano cofnięcie wizy i nakazano deportację. Sam zainteresowany napisał w oświadczeniu, cytuję: "Jestem ekstremalnie rozczarowany wyrokiem ....".
Nie chce mi się sprawdzać, być może to było orzeczenie a nie wyrok, To jednak tylko kwestia semantyki. Istota pozostaje bez zmian.
Wyrok nie zawsze skazuje na coś, może coś np. nakazać. Nadal podsądny jest tu podmiotem wyroku i jest skazany w rozumieniu uznania za winnego.
Gwałt ostatecznie też możemy nazwać obcowaniem płciowym bez uprzedniego uzgodnienia pomiędzy stronami ... Każdy może sobie wybrać jak coś będzie nazywał ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 4 lut 2022, 06:15 Każdy może sobie wybrać jak coś będzie nazywał ;)
A jak kogoś nazwę grubym idiotą to nie będzie to obraźliwe? Kwestia semantyki, etc... :wink:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 3 lut 2022, 19:09
RatRace pisze: 3 lut 2022, 11:23 Dalej będzie Novakiem bohaterem, tym razem pokrzywdzonym przez system...
On już jest pokrzywdzony przez system. Czy wy tego nie rozumiecie? :::moron:::
Novak jest wiecznie pokrzywdzony - a to najpierw musiał się wycofyfać z meczów, bo padał ze zmęczenia.
A to na RG kazali mu grać z Thiemem, a on sobie wyjechał z kortów bez żadnej decyzji organizatorów bo wg niego wiało za mocno......
A to na US Open sobie strzelił piłką w sędzinę, która była tam podstawiona przez Federera i Nadala specjalnie, żeby tylko mu uniemożliwić wygranie turnieju rotfl
Też na US Open przeszkadzało mu, że Wawrinka go rozstrzeliwał jak małe dziecko, to biedny się musiał skontuzjować żeby tylko kolejny raz nie dostać od Szwajcara bęcków w Szlemie.
No i cała szopka w Australii.
Że też inni tenisiści nie mają takich problemów i nie robią z siebie ofiar losu przy każdej okazji (choć Danił widać już zaczyna rotfl ).
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 4 lut 2022, 07:13
Vivid pisze: 4 lut 2022, 06:15 Każdy może sobie wybrać jak coś będzie nazywał ;)
A jak kogoś nazwę grubym idiotą to nie będzie to obraźliwe? Kwestia semantyki, etc... :wink:
Ja bym nie zareagował irytacją pod warunkiem, że wygłosiłby to pod np. moim adresem ktoś kto nic dla mnie nie znaczy, jest dla mnie zerem. Przejął byś się opinią takiej osoby? Raczej nie.
Widzisz, czasem nawet jak sam wiesz nie trzeba nic pisać bo i tak reszta dookoła ma kogoś za debila. To po co artykułować?

Mogę zaproponować byś przedstawiał to tak:
Sąd Federalny Australii wystosował do Novaka Djokovica pisemną propozycję opuszczenia Australii w trybie pilnym. Novak Djokovic zareagował bardzo entuzjastycznie i przystał na tę propozycję. Czym prędzej się spakował. Strony uzgodniły, że na lotnisko odeskortują Novaka funkcjonariusze. Będą mu też towarzyszyć i na lotnisku. By torować drogę żeby się nie potknął o zgromadzony tam motłoch, bagaży nie rozsypał i w efekcie nie spóźnił na lot. Operacja zakończyła się sukcesem i szczęśliwy Novak odleciał ku zachodowi słońca. To wspaniały przykład serbsko-australijskiej transoceanicznej współpracy :::gd:::

Pasuje? Możesz tak pisać, uważam, że to dość oryginalna wersja ;)
Jest zdecydowanie mniej "bolesna" niż ta, że zwykły bazarowy cwaniaczek został bez ceregieli zatrzymany, osądzony i wywalony na zbity pysk :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 4 lut 2022, 12:09
Derler pisze: 4 lut 2022, 07:13
Vivid pisze: 4 lut 2022, 06:15 Każdy może sobie wybrać jak coś będzie nazywał ;)
A jak kogoś nazwę grubym idiotą to nie będzie to obraźliwe? Kwestia semantyki, etc... :wink:
Ja bym nie zareagował irytacją pod warunkiem, że wygłosiłby to pod np. moim adresem ktoś kto nic dla mnie nie znaczy, jest dla mnie zerem. Przejął byś się opinią takiej osoby? Raczej nie.
Tutaj się zdecydowanie różnimy.
Ktoś może dla mnie niewiele znaczyć ale nigdy nie nazwałbym go zerem. Nawet największy dziad spod śmietnika zasługuje na odrobinę szacunku lub raczej zrozumienia bo z jakiegoś powodu życie mu się rozjechało.
Na początku ziemskiej drogi każdy jest czysty, świeży, dobry, dopiero w miarę rozwoju, z wiekiem zaczyna się kształtować charakter i nawyki. Wielka tu rola rodziny, rówieśników, szkoły, otoczenia. Nikt nie jest zły - nawet mordercę nie nazwałbym zerem. Takiego delikwenta należy odizolować i resocjalizować, rozmawiać z nim, wskazywać mu prawidłową drogę jednocześnie próbując zrozumieć przyczynę jego poczynań. Spotkałem w życiu kilku chłopaków, którzy mieli na koncie zabójstwo a po odbyciu wyroku i przetasowaniu mózgowym fajnie się z nimi współpracowało.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 4 lut 2022, 12:54 Tutaj się zdecydowanie różnimy.
To masz pewnie problem, ale mnie to nie dotyczy. Z tym nie do mnie.
Derler pisze: 4 lut 2022, 12:54 Ktoś może dla mnie niewiele znaczyć ale nigdy nie nazwałbym go zerem.
Czy muszę zawsze nazywać? Wystarczy, że za takie uważam.
Derler pisze: 4 lut 2022, 12:54 Nawet największy dziad spod śmietnika zasługuje na odrobinę szacunku lub raczej zrozumienia bo z jakiegoś powodu życie mu się rozjechało.
Najczęściej zwykły pasożyt, bezczelnie żerujący na ludzkiej empatii i emocjach, który najczęściej na swój los uczciwie zapracował...
Takie są brutalne fakty. Ale nie zabraniam się komuś z tym mierzyć.
Derler pisze: 4 lut 2022, 12:54
Nikt nie jest zły
Pewnie. Oni są tylko cwani i cyniczni. A do tego to wyczynowe obiboki. Jak im się do tyłka dobrać, pozbawić zasiłków, to byś się zdziwił jak ogarniają ...
Derler pisze: 4 lut 2022, 12:54 - nawet mordercę nie nazwałbym zerem. Takiego delikwenta należy odizolować i resocjalizować, rozmawiać z nim, wskazywać mu prawidłową drogę jednocześnie próbując zrozumieć przyczynę jego poczynań.
Widocznie jesteś wierzący, ja takich problemów nie mam :::gd:::

Ale starczy chyba tych społecznych dywagacji. To w końcu wątek sportowca o wybitnych osiągnięciach, który niestety pod koniec kariery nie wytrzymał, pokazał jaki jest i już na zawsze będzie postrzegany przez pryzmat skazanego i wygnanego na kopach bazarowego cwaniaczka, który być może pokaże też, że nie ma krztyny kręgosłupa i zrobi z gęby cholewę by gonić bez sensu za czymś co i tak już zaprzepaścił.
Słabe to :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 4 lut 2022, 14:05
Derler pisze: 4 lut 2022, 12:54 - nawet mordercę nie nazwałbym zerem. Takiego delikwenta należy odizolować i resocjalizować, rozmawiać z nim, wskazywać mu prawidłową drogę jednocześnie próbując zrozumieć przyczynę jego poczynań.
Widocznie jesteś wierzący, ja takich problemów nie mam :::gd:::
Ja uważam, że im naród jest bardziej religijny tym więcej krzywdy wyrządza innym. Zatem Twoje powyższe przypuszczenie jest bezsensowne, biorąc pod uwagę mój tok rozumowania.
Zauważ, że to zachodni świat odłożył na półkę historii karę śmierci. Weź pod uwagę powody prowadzenia wypraw krzyżowych i innych wojen religijnych. A na koniec odpowiedz sobie na pytanie, gdzie wolałbyś kupić dom - w ateistycznej Holandii czy w katolickiej Kolumbii.
Abstrahując od dywagacji nie na temat w wątku sportowca - przecież to bodajże tutaj wspominano o ikonie nazizmu XX w.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 4 lut 2022, 21:12 Abstrahując od dywagacji nie na temat w wątku sportowca - przecież to bodajże tutaj wspominano o ikonie nazizmu XX w.
Która nadal jest idolem dla niemałej grupy ludzi ...
Podobnie jak Novak. Jeszcze rozumiem, że jest idolem tenisowym, choć te djokozgony :::bd:: i djokosmecze :P
Ale również jako człowiek poza kortem? O_O To trzeba mieć czerep zryty ... albo tak niskie standardy ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 4 lut 2022, 22:06
Derler pisze: 4 lut 2022, 21:12 Abstrahując od dywagacji nie na temat w wątku sportowca - przecież to bodajże tutaj wspominano o ikonie nazizmu XX w.
Która nadal jest idolem dla niemałej grupy ludzi ...
Obrazek

Dziewczynka na fotografii nazywa się Ester Polack. Urodziła się w Amsterdamie. Została przywieziona do Auschwitz 28 czerwca 1942 z transportem tysiąca stu dziesięciu amsterdamskich Żydów. Została zamordowana w komorze gazowej w wieku pięciu lat (fotografia i informacje z tablicy Anna Cyran, zgodnie z Yad Vashem).
Myślę, że zamiast myśleć o liczbie ponad sześciu milionów zamordowanych w Zagładzie Żydów, z których ponad milion i dwieście tysięcy to były żydowskie dzieci, wystarczy, jeśli w ramach świeckich rekolekcji, każdy z Was popatrzy w piękne oczy tej żydowskiej dziewczynki i pomyśli o swoich dzieciach, a jeśli ich nie posiada to na przykład o dzieciach swoich przyjaciół, znajomych, członków waszych rodzin i wyobrazi sobie to dziecko w zupełniej ciemności, pośród nagich ludzi, z których każdy rozpaczliwie szuka oddechu, powietrza, kiedy w komorze unoszą się opary trującego gazu. Niech każdy z nas chociaż przez chwilę spróbuje poczuć strach, który czuła ta dziewczynka wciągając w płuca trujące powietrze, która nie rozumiała dlaczego wydarza się to wszystko, która mogła by żyć, gdyby pewien Austriak dostał się na Akademię Sztuk Pięknych.
Więźniowie z Sonderkommand opowiadali, że dzieci zawsze były pod spodem, na samym dnie, pod stertą ciał. Najczęściej rozdeptane, zmiażdżone przez rozpaczliwie ratujących się dorosłych.
A kiedy już będziecie mieli ten obraz pod powiekami, wtedy pomyślcie o tym, do czego prowadzi nacjonalizm, do czego prowadzi dehumanizacja grup etnicznych, przeciwników politycznych, mniejszości seksualnych czy naznaczanie ludzi z każdego innego powodu przez grupę tych, którzy pragną władzy pamiętajcie, że wtedy skończyło się to między innymi w komorach gazowych Auschwitz, Treblinki, Sobiboru, Bełżca lub w ciężarówkach w Kulmhof (Chełmno nad Nerem). Wtedy znalazło to swój finał w Babim Jarze i w Ponarach, a także w płonących stodołach i w zagłodzonych gettach.
Na koniec jeszcze raz pomyślcie o tej żydowskiej dziewczynce. Miała 5 lat. Nazywała się Ester Polack i została okrutnie zamordowana tylko dlatego, że urodziła się Żydówką.
Nie wszystkie dzieci na tej planecie mają tyle szczęścia co moja córka. I nie jestem pewien, czy szczęście, które ma moja córka, ponieważ jest bezpieczna i syta, kiedyś się nie skończy.
Ester zamordowali ludzie wychowani w chrześcijańskiej Europie. Tak! To jest możliwe. Było możliwe wtedy i jest możliwe teraz. Pamiętajcie dzisiaj o pięcioletniej Ester.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Sugerujesz, że morał z tego powyższego wywodu chyba jest tylko taki, iż Komisja Rekrutacyjna z tamtej ASP powinna siedzieć lub nawet wisieć za nieprzyjęcie wspomnianego Austriaka?
Choć z drugiej strony, czy to by coś zmieniło? Przecież zawsze się jakaś k....wa znajdzie co chlew zrobi i potem trzeba zamiatać ...

A Ester Polack? Dziewczynka, jedna z kilku milionów. To już historia, świat jest o ponad 80 lat dalej.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 5 lut 2022, 05:59 A Ester Polack? Dziewczynka, jedna z kilku milionów. To już historia, świat jest o ponad 80 lat dalej.
Ale zachowania ludzkie te same. Jak wiesz historia również uczy jak postępować albo jak nie postępować. :(
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 5 lut 2022, 09:16
Vivid pisze: 5 lut 2022, 05:59 A Ester Polack? Dziewczynka, jedna z kilku milionów. To już historia, świat jest o ponad 80 lat dalej.
Ale zachowania ludzkie te same. Jak wiesz historia również uczy jak postępować albo jak nie postępować. :(
Ona jest tylko numerem statystycznym, niczym więcej. I trzeba o tym pamiętać bo wyciąganie Jej z grobu jest dla mnie śmieszne :::bd:: Czym Ona jest przy ogromie tej tragedii i zbrodni?
Pamiętać trzeba o całości tych wydarzeń, wyciągać wnioski. Pamięć o poszczególnych uczestnikach warto zostawić rodzinom.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 4 lut 2022, 22:27

Dziewczynka na fotografii nazywa się Ester Polack. Urodziła się w Amsterdamie. [...]Było możliwe wtedy i jest możliwe teraz. Pamiętajcie dzisiaj o pięcioletniej Ester.
Nazywasz się Marcin Zegadło? Jeśli nie, to stosuj cudzysłów, jak kopiujesz z sieci. :]

A w ogóle to spadaj, trollu, ty moja Kartagino rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Novak Djokovic

Niech admin zrobi tu porządek, do cholery!!!!!!!

Wątek o Novaku, a dwóch panów raczy nas swoimi płytkimi do bólu przemyśleniami na kompletnie inne tematy!
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

hohvar pisze: 5 lut 2022, 09:55
Derler pisze: 4 lut 2022, 22:27 Dziewczynka na fotografii nazywa się Ester Polack. Urodziła się w Amsterdamie. [...]Było możliwe wtedy i jest możliwe teraz. Pamiętajcie dzisiaj o pięcioletniej Ester.
Nazywasz się Marcin Zegadło? Jeśli nie, to stosuj cudzysłów, jak kopiujesz z sieci. :]
Racja. Znalezione w sieci. Powinienem dać cudzysłów ale nie sądziłem, że ktoś przypisze mi te słowa. Może jeszcze zdjęcie wyjąłem z rodzinnego albumu... :::scratchy:::
hohvar pisze: 5 lut 2022, 09:55
A w ogóle to spadaj, trollu, ty moja Kartagino rotfl
Sam spadaj! Prowokatorze! :::bd::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Novak Djokovic

Zostając w klimatach Waszego off-topu informuję, że kolejny post na temat inny niż serbski tenisista skończy się dla jego autora czasowym transportem do forumowego getta.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Ciekawy jestem przyjęcia go po powrocie do rozgrywek, ale chyba publika nie będzie szaleć.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Novak Djokovic

Daria Kasatkina o Novaku: Wszyscy widzimy jak on chce aby ludzie go kochali. Jak próbuje zrobić wszystko aby tak było, ale to nie działa. Koniec końców, daje się wyczuć, że coś nie jest w porządku. Mało kto lubi, gdy udajesz osobę, którą nie jesteś.

Wizerunkowi Djokovica przeciwstawia Daria osobę Rafy Nadala, o którym mówi, że jest prawdziwy w tym sensie, że od zawsze zachowuje się w ten sam sposób i niczego nie udaje, za co kochany jest przez kibiców.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”