Awatar użytkownika
Dany
TROLL
Posty: 35
Rejestracja: 14 gru 2019, 19:55

Re: Novak Djokovic

Awatar użytkownika
Dany
TROLL
Posty: 35
Rejestracja: 14 gru 2019, 19:55

Re: Novak Djokovic

Nie jestem jakimś nadmiernie sfiksowanym fanem Serba ale ten film mi się bardzo spodobał. Przedstawia 16 meczboli - dokładnie tyle, ile Szlemów wygrał Novak. Całość zaprezentowana jest w chronologicznym porządku a w lewym górnym rogu umieszczony jest licznik "live". Pomysłowe zestawienie dla przypomnienia kariery wielkiego tenisisty. ::!vgoodv!::

https://www.youtube.com/watch?v=uxLHTxRyPOQ
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Mnie, i stoflerowi ponoć też ;), podobał się ten film:
https://www.youtube.com/watch?v=f0vAKePWLJg
Idealnie pokazuje możliwości tego późniejszego tła dla dwóch Wielkich Mistrzów.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Dany
TROLL
Posty: 35
Rejestracja: 14 gru 2019, 19:55

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 28 gru 2019, 08:43 Mnie, i stoflerowi ponoć też ;), podobał się ten film:
................................................................................................................
Co tam Safin jakiś. :::brrrg::: Niemalże anonimowy gość. Alkoholik, imprezowicz i kobieciarz, który wygrał dwa Szlemy jak mu się jeszcze chciało grać. Postawa bardzo negatywna i niegodna naśladowania. Weźmy pod uwagę Federera, prawdziwego mistrza. Nie wiem co by powiedział stofler ale mi się przypomniał kadr po wygraniu przez Serba tegorocznego Wimbledonu. On wiedział, że nie miał prawa zwyciężyć w tym meczu a jednak mu się udało. Spójrzcie na fragment 0:25-0:40 s. Jego mina wszystko wyjaśnia.

https://www.youtube.com/watch?v=194cLdYnVF8
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Safin faktycznie był imprezowiczem, ochlejusem i bawidamkiem. To fakt, dość zdecydowanie nie licuje to z wizerunkiem tzw. prawdziwego sportowca. Ale przynajmniej Safin był jakiś. Nie był gościem, który robi za klauna kortowego i desperacko stara się zaskarbić sympatię, nie szacunek, tumów. Efekt niestety uzyskuje odwrotny dla pożądanego. O djokozgonach nie wspomnę. Ale to mu wybili z głowy jakiś czas temu, zapewne spece od PR-u.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Dany
TROLL
Posty: 35
Rejestracja: 14 gru 2019, 19:55

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 28 gru 2019, 20:46 Safin faktycznie był imprezowiczem, ochlejusem i bawidamkiem. To fakt, dość zdecydowanie nie licuje to z wizerunkiem tzw. prawdziwego sportowca. Ale przynajmniej Safin był jakiś. Nie był gościem, który robi za klauna kortowego i desperacko stara się zaskarbić sympatię, nie szacunek, tumów. Efekt niestety uzyskuje odwrotny dla pożądanego. O djokozgonach nie wspomnę. Ale to mu wybili z głowy jakiś czas temu, zapewne spece od PR-u.
Każdy jest jakiś. Ja mam trzy koty i tylko jeden z nich lubi przesiadywać godzinami w karmniku dla ptaków. Czy wobec tego dwa pozostałe muszą być z automatu skazane na bycie nudnymi? Znam też forumowicza, który na siłę stara się zabłysnąć. Gada nieustannie jakieś głupoty, wchodzi w konflikty słowne z dawnymi kolegami, ośmiesza się właściwie nie wiadomo po co i dlaczego. Czy tylko z tego powodu należy takiego człowieka "odpowiednio" szufladkować, wydając przy tym pochopną o nim opinię?
Myślę, że nie. Doradzam, żebyś porzucił stereotypy i nabrał tyle dystansu do Serba - ile go masz do Rosjanina.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 28 lip 2018, 18:59Weź pod uwagę, że Tomasz Hajto też pasjonuje się tenisa. Jest praktykiem tej gry. Toczy epickie pojedynki z Andrzejem Hahnem, byłym bramkarzem ŁKH. Wzrost Hajty wiadomy, wzrost "Hanusia" - 165 cm. Jest ostro, ale i wesoło. ;)
Vi nie wiem o co biega z tym, że tak ciągle "jedziesz" z Djoko i z tym Fiatem 500, że jakieś skrzyżowanie, światła itd... ale może Twój pasjonat tenisa Hajto uczył Djoka tak jeździć? A no tak, on jest niedoścignionym "wzorem", zamiast na światłach w bagażnik jakiejś babie, to po prostu walnął w kobitkę na pasach (czy na światłach tego nie wiem, ale kobitka w tenisa na ziemi już na pewno nie zagrała)... a do tego praktykant Hajto po samej tylko wodzie nie jeździł.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Basic pisze: 29 gru 2019, 00:29
Vivid pisze: 28 lip 2018, 18:59Weź pod uwagę, że Tomasz Hajto też pasjonuje się tenisa. Jest praktykiem tej gry. Toczy epickie pojedynki z Andrzejem Hahnem, byłym bramkarzem ŁKH. Wzrost Hajty wiadomy, wzrost "Hanusia" - 165 cm. Jest ostro, ale i wesoło. ;)
Vi nie wiem o co biega z tym, że tak ciągle "jedziesz" z Djoko i z tym Fiatem 500, że jakieś skrzyżowanie, światła itd... ale może Twój pasjonat tenisa Hajto uczył Djoka tak jeździć? A no tak, on jest niedoścignionym "wzorem", zamiast na światłach w bagażnik jakiejś babie, to po prostu walnął w kobitkę na pasach (czy na światłach tego nie wiem, ale kobitka w tenisa na ziemi już na pewno nie zagrała)... a do tego praktykant Hajto po samej tylko wodzie nie jeździł.
Nie bardzo rozumiem czego to ma się tyczyć? Nigdy nie przekładałem poziomu umiejętności prowadzenia samochodu do umiejętności gry w tenisa. To niezbyt rozsądne … ;)
Możesz wyjaśnić o co Ci chodzi?
Dany pisze:Doradzam, żebyś porzucił stereotypy i nabrał tyle dystansu do Serba - ile go masz do Rosjanina.
Doradzać to najwyżej możesz kotom, żeby zainteresowały się tym karmnikiem. Inna sprawa, czy osiągniesz sukces. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Dany
TROLL
Posty: 35
Rejestracja: 14 gru 2019, 19:55

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 29 gru 2019, 07:37 Doradzać to najwyżej możesz kotom...
Byś się zdziwił... komu doradzałem. A kotom nie ubliżaj, nie lekceważ, nie umniejszaj ich roli w dzisiejszym świecie. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Kot? Kota to się bierze za ogon, kilka obrotów 360 stopni, lotem koszącym do pralki (drzwiczki otwórz :P), wirowanie, i spokój. :)
Już to kiedyś wyjaśniałem jakiejś forumowiczce. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Dany
TROLL
Posty: 35
Rejestracja: 14 gru 2019, 19:55

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 2 sty 2020, 19:53 Kot? Kota to się bierze za ogon, kilka obrotów 360 stopni, lotem koszącym do pralki (drzwiczki otwórz :P), wirowanie, i spokój. :)
Już to kiedyś wyjaśniałem jakiejś forumowiczce. ;)
Nie wiem czy wiesz ale Kaczyński już Cię namierzył. rotfl
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Novak Djokovic

Za to teraz dają 2 lata..
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Dany pisze: Nie wiem czy wiesz ale Kaczyński już Cię namierzył. rotfl
Pegazusa kupili za ciężko zachomikowane diengi to używać trzeba. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Nevermore
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 19 sie 2017, 16:26

Re: Novak Djokovic

Pytanie do fanów Serba, bo nie chce mi się wertować tego wątku.
Podczas świąt była dobra znajoma mojej bratowej, która od wielu lat mieszka w Serbii gdzie wyszła za mąż za tamtejszego Popa i przypadkiem około tematów religijnych wypłynął Djoković...

To prawda, że porzucił Prawosławie na rzecz Islamu, opowiada jak to wierzy w kosmitów, zepsuły się relacje z żoną na tyle, że chce ją zostawić?
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Novak Djokovic

Novak to Novak..
21 WS..
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

A nie mówił, że Fiat 500 to kryptoferrari ? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Novak Djokovic

Nevermore pisze: 28 sty 2020, 21:25 Pytanie do fanów Serba, bo nie chce mi się wertować tego wątku.
Podczas świąt była dobra znajoma mojej bratowej, która od wielu lat mieszka w Serbii gdzie wyszła za mąż za tamtejszego Popa i przypadkiem około tematów religijnych wypłynął Djoković...

To prawda, że porzucił Prawosławie na rzecz Islamu, opowiada jak to wierzy w kosmitów, zepsuły się relacje z żoną na tyle, że chce ją zostawić?
3 x nie.
Wygląda na to, że i w Serbii niektórym ludziom pudelek siada na mózg.
Vivid pisze: 29 sty 2020, 05:34 A nie mówił, że Fiat 500 to kryptoferrari ? ;)
Zamiast odgrzewać kotleta, może byś się lepiej skupił na wierszu okolicznościowym z okazji przerżnięcia Igi ? :D
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

Swój chłop, nie ma co gadać. Wiadomo, co zaraz będzie, ale jako, że między mną a nim na tym polu pełna sztama to wrzucam. :D
https://www.plantbasednews.org/culture/ ... wn0uqHSI3E
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Novak Djokovic

Śpiewa, tańczy, recytuje,
Po nocach na dzielni trenuje. :wink:
https://youtu.be/agvuIXExKKo
https://youtu.be/K_hHeHIuqsU
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Stary to on już jest tylko tenisowo :P A tak ogólnie to jeszcze całkiem młody, to się chłopak bawi.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”