Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

No i oszust został potraktowany tak jak powinien być potraktowanym od samego początku. Zapowiedział oświadczenie, a więc próby robienia z siebie ofiary będzie ciąg dalszy. Żegnamy oschle fenomenalnego tenisistę, acz jak się okazało po raz kolejny - idiotę.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Novak Djokovic

Panowie i Panie, proszę trochę więcej klasy.
Albo admini niech coś z tym zrobią.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Novak Djokovic

To otwiera bardzo ciekawą sytuację na przyszłość. W perspektywie całego sezonu, 3 pozostałych szlemów i zasad obowiązujących w każdym z tych krajów. Sztab Novaka ma nad czym deliberować. :wink:

Może więc opcja 3x20 jest całkiem realna? :::yay:::

A może prościej będzie się zaszczepić? Tylko tu znów zonk, bo jak się zostało ikoną, to głupio tak teraz zejść z barykady.

Tak czy inaczej, kangurzy system się spisał, brawo :::gd::: . A u nas antypody, wiadomo: po odejściu 13 speców z rady medycznej przy premierze, ten spotyka się z antyszczepionkowcami. Ciekawe, co doradzą? A może Novaka zaproszą :/
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

hohvar pisze: 16 sty 2022, 09:53 Tak czy inaczej, kangurzy system się spisał, brawo :::gd::: . A u nas antypody, wiadomo: po odejściu 13 speców z rady medycznej przy premierze, ten spotyka się z antyszczepionkowcami. Ciekawe, co doradzą? A może Novaka zaproszą :/
Ale przecież rzecznik PiS w zeszłym roku powiedział wprost, że zatrudniają rodziny i znajomych a nie ekspertów bo eksperci nie chcą realizować ich programu.
Ale to dyskusja na inny wątek.

Wracając do Novaxa, wiadomo co z trzyletnim zakazem wjazdu do kraju? Bo to, że jest oficjalnie osobą deportowaną i tak już mocno bruździ mu w papierach i może uniemożliwić wjazd do UK czy USA.

ps. ktoś wspomniał, że tylko 3 tenisistów w top 100 touru jest niezaszczepionych, wiadomo kto jeszcze?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Defler może wytrzyma? ;) Produkuje się jak zauważyłem w wątku muzycznym to może wzmocni się Mieciem Foggiem i będzie się udzielał w wątku AO22. W końcu kto inny będzie mógł wyjaśnić jakiemuś mniej oglądającemu tenis użytkownikowi czemu w stawce nie ma Novaka D.?

Sąd wydał wyrok, mam skazanego. To może grzecznościowo jednak - Novak D,? :P
A może jednak nie. To przecież jest o wiele bardziej prozaiczne. Bazarowy cwaniaczek przelicytował i poległ sromotnie. Mając za sobą wspaniałą przecież sportową karierę, prawie u jej schyłku, jednak nie wytrzymał i zrobił z siebie zero. Australia pozbywa się odpadu, czegoś niepełnowartościowego, szkodliwego, zbytecznego? Nie, wywala tylko ćwoka i ordynarnego oszusta, na kopach. :::gd:::
W swoim kraju nauczyli go, że ma kondora w gatkach. Stracił hamulce i instynkt samozachowawczy. Niestety dla niego poza Serbią widzą w tych gatkach najwyżej kolibra :P I mu to dość dosadnie uświadomiono ... :::yay::: Jeden i drugi na "k", może nie ogarnia różnicy? :lol:
Słusznie, choć od początku trzeba było nie wpuszczać i nie robić tego cyrku. To było jednak słabe.
Nie będzie cyrku na AO w tym roku, naczelny kortowy klaun wyautował się sam. A liczyłem na jakieś djokozgony :lol:

Który to z jego sztabu pokazywał do kamer drona dwa środkowe palce, Goran I.?
To ciekawe co teraz jełop by pokazał? Pewnie to samo, nic więcej nie potrafiąc .... Jaki pan, taki kram :lol:

Podtrzymuję jednocześnie to co napisałem wcześniej. Jeżeli tylko są możliwości prawne to powinien być dopuszczony do gry za rok jak spełni ewentualne wymogi wizowe.

Sprawa chyba się kończy, nie sądzę by ktoś chciał go za te oszustwa karnie rozliczać.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Pinas
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 20 mar 2010, 21:47
Lokalizacja: Lublin

Re: Novak Djokovic

Miód na moje serce. Australijczycy nie ugięli się przed jugolskim cwaniactwem. Tyle z tego rzekomego GOATa, który nawet nie musi zebrać oklepu na korcie, bo najlepiej eliminuje się sam.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Kiedyś pewien austriacki kapral napisał książkę - Moja Walka ;)
Może Novak D. napisze - Moje Samozaoranie? :P
Tę drugą książkę, gdyby powstała, to bym nawet kupił :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Novak Djokovic

Teraz Novak się nie ma już co szczepić, chyba że w celu kolejnego samozaorania wizerunkowego..
Prince Textreme Tour 100 310
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Novak Djokovic

Prawnicy będą walczyć. Nie odpuszczą, bo kasy mocodawca nie pożałuje. Będą walczyć by wjechał za rok. Dużo też zależy od tego jak będzie dalej przebiegała pandemia.
Dla mnie podstawowym powodem dla którego nie powinien być dopuszczany do żadnych turniejów i działalności publicznej jest brak zaszczepienia co powoduje zagrożenie dla zdrowia publicznego.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Jeżeli i inne kraje będą odmawiać wjazdu temu oszustowi to kontynuowanie kariery będzie bardzo trudne poza UE. I straty punktowe i brak możliwości grania turniejowego. Jak tu trzymać ranking i bieżące ogranie meczowe? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 16 sty 2022, 16:00 Jeżeli i inne kraje będą odmawiać wjazdu temu oszustowi to kontynuowanie kariery będzie bardzo trudne poza UE. I straty punktowe i brak możliwości grania turniejowego. Jak tu trzymać ranking i bieżące ogranie meczowe? ...
O już, już tak się nie podniecajcie. Jeszcze nic się nie zdecydowało, a wy już, huzia na Józia. Że czasy takie dziwne, to i decyzje takie. A że się jego team nie popisał do spółki z Nowaczyną, no coż bywa. Wy myślicie, że Novak nie myśli i nie zareaguje? Jemu też zależy na WS'ach i kontynuowaniu kariery. Więc jestem dziwinie spokojny, że usiądą na tyłkach i ogarną sytuację.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

RatRace pisze: 16 sty 2022, 18:31 ... A że się jego team nie popisał do spółki z Nowaczyną, no coż bywa.
No przecież tacy uczciwi ludzie i te kilka zupełnie przypadkowych pomyłek :lol: :lol: :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 16 sty 2022, 20:13 ...
Napisałeś tylko dzisiaj 7 postów w temacie Novaka, nie zliczę wczorajszych wypocin. O_O To świadczy o tym, że bardzo przeżywałeś tę sprawę i teraz puściły ci emocje. Wszystkie twoje posty to agresywny hejt, który nic pożytecznego dla tego forum nie wnosi, wręcz powoduje same szkody. Nawet jak Djokovic się trochę przeliczył, zbagatelizował sytuację i zbytnio uwierzył w normalność tego świata, takie komentarze, które popełniasz są nie adekwatne do tego co się stało a świadczą jedynie o twojej zapalczywości i skłonności do nienawiści wobec drugiego człowieka. W ten sposób, z powodu jakiegoś serbskiego tenisisty odkrywasz swój zwichrowany charakter. Uważasz, że warto?
Jesteś głupszy niż myślałem, serio. :::bd::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 16 sty 2022, 20:44 Nawet jak Djokovic się trochę przeliczył
rotfl xD
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Novak Djokovic

Tennisowy pisze: 16 sty 2022, 15:41 Prawnicy będą walczyć. Nie odpuszczą, bo kasy mocodawca nie pożałuje. Będą walczyć by wjechał za rok. Dużo też zależy od tego jak będzie dalej przebiegała pandemia.
Dla mnie podstawowym powodem dla którego nie powinien być dopuszczany do żadnych turniejów i działalności publicznej jest brak zaszczepienia co powoduje zagrożenie dla zdrowia publicznego.
A to przypadkiem nie było tak, że szczepionki chronią przed ciężkim przebiegiem, natomiast zupełnie nie chronią przed zachorowaniem oraz roznoszeniem? :rolleyes: Co prowadzi do prostego wniosku, że nieszczepieni mogą zagrażać tylko sobie, nie innym. Gdzie więc zagrożenie dla zdrowia publicznego przez sportowca, który i tak żyje pod kloszem w trakcie takiego turnieju? Gdzie tu sens, gdzie logika? Ale co my tam wiemy, przecież paszporty covidowe były tylko po to by ułatwić podróżowanie ... ;)
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

optymista pisze: 16 sty 2022, 21:41
A to przypadkiem nie było tak, że szczepionki chronią przed ciężkim przebiegiem, natomiast zupełnie nie chronią przed zachorowaniem oraz roznoszeniem? :rolleyes: Co prowadzi do prostego wniosku, że nieszczepieni mogą zagrażać tylko sobie, nie innym.
Tak było w przypadku pierwszych wariantów, Delta a szczególnie Omikron mają tak gwałtownie przebiegającą wiremię, że szczepionki tylko znacząco ograniczają jej zakaźność (ale ciągle bardzo dobrze chronią przez ciężkim przebiegiem i zgonem).
Badania nad współczynnikiem reprodukcji dla nowych wariantów w przypadku osób zaszczepionych i niezaszczepionych (tzw. R) trwają ale liczby które już są wyraźnie pokazują że jest on znacząco niższy ale nie = 0.

To tak jak z jazdą 50 i 150 po mieście. Obaj kierowcy mają szansę kogoś trafić ale ten jadący wolniej ma znacząco większe szanse uniknąć kłopotów.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Novak Djokovic

ESP pisze: 16 sty 2022, 11:21 ps. ktoś wspomniał, że tylko 3 tenisistów w top 100 touru jest niezaszczepionych, wiadomo kto jeszcze?
Bodajże Tennys Sandgren i Pierre Hugues-Herbert (choć Francuz jest teraz na 112 miejscu w rankingu singlowym).
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 16 sty 2022, 20:44 ... Nawet jak Djokovic się trochę przeliczył, zbagatelizował sytuację i zbytnio uwierzył w normalność tego świata, takie komentarze, które popełniasz są nie adekwatne do tego co się stało ...
...
Jesteś głupszy niż myślałem, serio. :::bd::
Tak, uwolnij swoje frustracje i przejdź na ciemną stronę :D Kolejny raz twój idol okazał się jednak mniej warty niż dwaj prawdziwi Mistrzowie. Porelatywizuj coś jeszcze, trochę ci ulży. My się pośmiejemy. Na końcu i tak przecież jest jasne, że PRZEGRALIŚCIE :lol: :lol: :lol: Tak to jest jak się stawia na chabetę :P
Niemniej oddam ci, że jako jedyny nie uciekasz od tego :::gd::: Reszta tchórzliwie jak zawsze czmychnęła :::bd::

A potem, jak już ochłoniesz, to biegusiem do wątku AO22 tłumaczyć mniej zainteresowanym i świadomym, czemu to tego bazarowego oszusta nie ma w drabince :D

Czy ja jestem głupi aż tak jak nie myślałeś? :D No nie wiem. Ale i tak konkluzja jest taka, że ja czuję się dobrze jak zwykle, a ty kolejny raz masz ból zadka :lol: Czyli klasyka :::yay:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Novak Djokovic

Podobno Francuzi rozważają zmianę polityki. Dotychczas RG planowali rozegrać w warunkach „bańki”, teraz podobno ichniejszy parlament ma przyjąć ustawę, w myśl której w imprezach sportowych, w tym w RG, nie będą mogli brać udziału sportowcy niezaszczepieni.

Drugi tegoroczny szlemik również bez Novaka….?
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

Artlight pisze: 17 sty 2022, 11:06 Podobno Francuzi rozważają zmianę polityki. Dotychczas RG planowali rozegrać w warunkach „bańki”, teraz podobno ichniejszy parlament ma przyjąć ustawę, w myśl której w imprezach sportowych, w tym w RG, nie będą mogli brać udziału sportowcy niezaszczepieni.

Drugi tegoroczny szlemik również bez Novaka….?
Najbardziej chorą dla mnie kwestią było to, że wpuszczono początkowo Novaxa, a odmówiono wjazdu tenisistom zaszczepionym Sputnikiem. Mam nadzieję, że Francuzi wyciągną wnioski z błędów australijskich kolegów.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”