Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Novak Djokovic

karjar pisze:
Izzi pisze:Post Ayshe miał raczej pokazać dziecinne/żałosne zachowanie Kyrgiosa, ja go tak odebrałam. :::donknow::: Ale jak zwykle widzicie to, co chcecie widzieć...
Wiadomo, że każdy widzi co chce. Taka np. wspomniana Ayshe w zachowaniu Nicka widzi
ayshe pisze:Osobiście nie mogę zdecydować, czy to wygląda na próbę przypodobania się części Fedowego elektoratu ( tego najbardziej fanatycznego odłamu )
rotfl rotfl rotfl Co prawda waha się, czy rzeczywiście, ale jakoś nie może się powstrzymać od pstryczka w nos kibicom Feda . Pewnie, gdyby to zrobił Messi nie byliby oni wspomniani.
Rozumiem, że jako kibic Feda poczułeś się dotknięty moją uwagą, ale zauważ, że w mojej wypowiedzi odnoszę się tylko do " odłamu fanatyków ". Mazanie po koszulce z imieniem nielubianego zawodnika, obraźliwe wypowiedzi pod adresem kolegów z touru skojarzyły mi się z niektórymi zachowaniami najgorszych tenisowych kiboli, którzy np. biją brawo po błędzie rywala swojego faworyta. A, że akurat ostatnio to kibice Feda mieli ostatnio przez Novaka sporo stresów, łatwo mi było sobie wyobrazić, że niektórym Kyrgiosowy performance mógł się spodobać tak samo jak niedawny słynny podcast Rothenberga. Dla mnie tego typu zachowania są żałosne i śmieszne, a przede wszystkim świadczą o braku klasy Nicka. Wierz mi, gdyby ktoś publicznie spalił koszulkę Feda wrzeszcząc: you're done,
moja opinia byłaby taka sama: ciężki idiota z kompleksami.
Mam nadzieję, że rozwiałam w tym miejscu wszystkie wątpliwości co do moich intencji i na tym zakończymy temat domniemanego bólu d..y. :).
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Na ten ból d..y to jakiś Procto-Hemolan i już :) Po co dyskutować? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

ayshe pisze:czy to wygląda na próbę przypodobania się części Fedowego elektoratu ( tego najbardziej fanatycznego odłamu )
Powyższe stwierdzenie znaczeniowo niewiele ma wspólnego z
ayshe pisze: łatwo mi było sobie wyobrazić, że niektórym Kyrgiosowy performance mógł się spodobać
W pierwszym przypadku przypisujesz Kyrgiosowi intencje w drugim piszesz o odbiorcach jego zachowania. Widzę tu różnicę i o ile drugi przypadek pewnie miał w paru "dziwnych" głowach miejsce o tyle pierwszy jest w mojej opinii bezsensownym wtrąceniem, który zalatuje bólem d..py. No, ale zostawmy to.
ayshe pisze:Rozumiem, że jako kibic Feda poczułeś się dotknięty moją uwagą ...
Lubię Federera i bardzo podoba mi się styl jego gry. To po prostu techniczny geniusz. Lubię też Novaka za jego poczucie humoru, niejedzenie zwierząt i zaangażowanie proekologiczne. Z Nadalem nie sympatyzuję. ;) Tyle w kwestii kibicowania.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Novak Djokovic

Myślę, że kibicom Novaka nie zależy na tym by miał największą popularność, najwięcej fanów, itp. bzdury. Chcą głównie tego, żeby wygrywał a jak się uda - żeby zwyciężył w klasyfikacji wygranych Szlemów. To raczej Federaści (ten najbardziej radykalny sort jego fanów) wymyślają jakieś idiotyzmy o "bólu d..y", nakręcając w ten sposób spiralę nienawiści i hejtu.
Wstyd! :::bd::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

stofler pisze:Myślę, że kibicom Novaka nie zależy na tym by miał największą popularność, najwięcej fanów, itp. bzdury. Chcą głównie tego, żeby wygrywał a jak się uda - żeby zwyciężył w klasyfikacji wygranych Szlemów. To raczej Federaści (ten najbardziej radykalny sort jego fanów) wymyślają jakieś idiotyzmy o "bólu d..y", nakręcając w ten sposób spiralę nienawiści i hejtu.
Wstyd! :::bd::
Jakie to polskie, jakie martyrologiczne. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze:
stofler pisze:Myślę, że kibicom Novaka nie zależy na tym by miał największą popularność, najwięcej fanów, itp. bzdury. Chcą głównie tego, żeby wygrywał a jak się uda - żeby zwyciężył w klasyfikacji wygranych Szlemów. To raczej Federaści (ten najbardziej radykalny sort jego fanów) wymyślają jakieś idiotyzmy o "bólu d..y", nakręcając w ten sposób spiralę nienawiści i hejtu.
Wstyd! :::bd::
Jakie to polskie, jakie martyrologiczne rotfl
Nie. Nie polskie. Mądre i logiczne spuentowanie dyskusji. Wszystkiemu winne są kompleksy i stereotypy, te polskie właśnie. Zastanów się Vivid, czy aby nie mam racji...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

stofler pisze:Nie. Nie polskie. Mądre i logiczne spuentowanie dyskusji. Wszystkiemu winne są kompleksy i stereotypy, te polskie właśnie. Zastanów się Vivid, czy aby nie mam racji...
Nie ma nad czym. Nie dość, że to stereotypowe polskie jojczenie to jeszcze na domiar złego ;) podszyte asekurancką niepewnością i brakiem wiary w końcowy sukces. :P Dla mnie bomba! rotfl :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Novak Djokovic

W oczekiwaniu na USO i w końcu jakieś emocje (zagra Novak :::cheese::: ) wstawiam takie sympatyczne dwa filmiki. Pierwszy rozprawia o tym, że niemożliwe nie istnieje, drugi o tym że w przypadku Rogera... wręcz przeciwnie. :lol:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9NQrnL0MQwg[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=E97m_ypdetA[/youtube]

Fajnie się to ogląda. :::gd::: :::gd::: :::gd:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Ulubiony stoflera. :D
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=f0vAKePWLJg[/youtube]
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Novak Djokovic

Dziś Novak dorzucił 76 puchar do kolekcji skalpów. Wygrana w Tokio to 10 tytuł zdobyty w turniejowym debiucie. Po kontuzji ramienia nie ma śladu. W drodze do tytułu Serb nie stracił seta, dał się przełamać dwa razy, a co warte odnotowania, znowu gra agresywnie, mocno mi ten styl przypomina formę z Australii. Bardzo jestem ciekawa, jak mu pójdzie w Szanghaju, bo korty mają podobną szybkość do tych japońskich, a tutaj widać było, że mu te warunki pasują.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Tomaszz
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 3 maja 2017, 22:16

Re: Novak Djokovic

ayshe pisze:Dziś Novak dorzucił 76 puchar do kolekcji skalpów. Wygrana w Tokio to 10 tytuł zdobyty w turniejowym debiucie. Po kontuzji ramienia nie ma śladu. W drodze do tytułu Serb nie stracił seta, dał się przełamać dwa razy, a co warte odnotowania, znowu gra agresywnie, mocno mi ten styl przypomina formę z Australii. Bardzo jestem ciekawa, jak mu pójdzie w Szanghaju, bo korty mają podobną szybkość do tych japońskich, a tutaj widać było, że mu te warunki pasują.
Wszystko fajnie, ale obsada to była na ATP250, więc nie ma się czym podniecać.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Novak Djokovic

Tomaszz pisze:
ayshe pisze:Dziś Novak dorzucił 76 puchar do kolekcji skalpów. Wygrana w Tokio to 10 tytuł zdobyty w turniejowym debiucie. Po kontuzji ramienia nie ma śladu. W drodze do tytułu Serb nie stracił seta, dał się przełamać dwa razy, a co warte odnotowania, znowu gra agresywnie, mocno mi ten styl przypomina formę z Australii. Bardzo jestem ciekawa, jak mu pójdzie w Szanghaju, bo korty mają podobną szybkość do tych japońskich, a tutaj widać było, że mu te warunki pasują.
Wszystko fajnie, ale obsada to była na ATP250, więc nie ma się czym podniecać.
Podobna, jak w Dubaju. :)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

I tym sposobem znowu wyszedł na cieniasa. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Novak Djokovic

Tomaszz pisze:
ayshe pisze:Dziś Novak dorzucił 76 puchar do kolekcji skalpów. Wygrana w Tokio to 10 tytuł zdobyty w turniejowym debiucie. Po kontuzji ramienia nie ma śladu. W drodze do tytułu Serb nie stracił seta, dał się przełamać dwa razy, a co warte odnotowania, znowu gra agresywnie, mocno mi ten styl przypomina formę z Australii. Bardzo jestem ciekawa, jak mu pójdzie w Szanghaju, bo korty mają podobną szybkość do tych japońskich, a tutaj widać było, że mu te warunki pasują.
Wszystko fajnie, ale obsada to była na ATP250, więc nie ma się czym podniecać.
Taak.. pierwszy turniej grany po kontuzji ramienia to nieistotny incydent, bez znaczenia dla dalszej części sezonu i pozycji w rankingu. :rolleyes:
SABR pisze: Podobna, jak w Dubaju. :)
Ależ skąd, Dubaju są ZAWSZE trudne drabinki, nie ma co porównywać jakiejś tam 500 -tki na japońskim wygwizdowie :D .
Ostatnio zmieniony 7 paź 2019, 14:13 przez ayshe, łącznie zmieniany 2 razy.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Novak Djokovic

Oj tam się czepiacie, łatwe 500 punktów wpadło (które może mieć spore znaczenie za miesiąc), mentalny kop, sprawdzenie czy bark jeszcze działa, do tego nie trzeba było się zabijać z Ciapasami i Thiemami, a do mediów poszedł piękny przekaz o poznawaniu kultury Japonii. Dlaczego więc miał nie korzystać z takich okazji? rotfl
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Novak Djokovic

optymista pisze:Oj tam się czepiacie, łatwe 500 punktów wpadło (które może mieć spore znaczenie za miesiąc), mentalny kop, sprawdzenie czy bark jeszcze działa, do tego nie trzeba było się zabijać z Ciapasami i Thiemami, a do mediów poszedł piękny przekaz o poznawaniu kultury Japonii. Dlaczego więc miał nie korzystać z takich okazji? rotfl
Ponadto zrobiono rozpoznanie bojem przed Igrzyskami, same plusy dodatnie :) .
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Novak Djokovic

Ajjj, pierwsza poważniejsza przeszkoda i dzwon jak Fiatem 500.
#NKrising
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Oj, to się tło Wielkich Mistrzów potknęło na pierwszej większej przeszkodzie. :P Szkoda … rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze:Oj, to się tło Wielkich Mistrzów potknęło na pierwszej większej przeszkodzie. :P Szkoda … rotfl
" Wielki Mistrz 40:15" też się wyłożył na tym samym etapie,a to pech. :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

ayshe pisze:
Vivid pisze:Oj, to się tło Wielkich Mistrzów potknęło na pierwszej większej przeszkodzie. :P Szkoda … rotfl
" Wielki Mistrz 40:15" też się wyłożył na tym samym etapie,a to pech. :wink:
Jakby jednak nie patrzeć w drabince figurował ciut dłużej. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”