Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

ayshe pisze: 15 sty 2022, 19:04 A swoją drogą potężnie się wkurzyłam na Novaka, bo tak czy inaczej nas..ał na swoją karierę, fanów i w ogóle wszystkich w imię nawiedzonych idei. Szkoda, bo w tenisa gra obłędnie i tym się kurde powinien zajmować dla mojej przyjemności a nie pseudonauką.
Ja myślę, że nic się nie stało. Wróci do domu i sprawa przycichnie. Ma jeszcze 3 szlemy w tym roku. Teraz ważne jest, żeby Nadal jak najszybciej odpadł i gramy dalej...
Co do szczepień... ja się nie zaszczepię, choćbym miał zakaz wejścia do sklepu monopolowego. :wink: Po prostu nie chcę wprowadzać do organizmu podejrzanych związków. Powinienem mieć do tego prawo! Tutaj paradoksalnie popieram polityczne działania PiS-u, który z uwagi na elektorat motłochu zamieszkującego Polskę B i C boi się jak ognia wprowadzić radyklaną zmianę prawa dotyczącą walki z pandemią. rotfl
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Novak Djokovic

optymista pisze: 15 sty 2022, 18:11 Turniej beknie w kolejnym roku mocniej niż Novak. Poza ludźmi żyjącymi tenisem i z tenisa oraz może częścią Australijczyków ludzie mają wyrąbane na ten temat. Natomiast marketingowo oraz sportowo pojawią się spadki. Pojawiły się nawet pogłoski (podkreślam, pogłoski, bardzo mało prawdopodobne), że po wycofaniu sponsorów turniej straci swoją rangę. I co wtedy? Ministerstwo się dołoży? Czy 4 szlem w Chinach albo na Indian Wells?
Taaak, producenci kawy bojkotują Australię, bo Australia uniemożliwiła Kawie występ w AO. :rolleyes:
Wręcz przeciwnie, dopuszczenie Novaxa obniżyłoby rangę AO, a ministerstwo chętnie się dołoży do imprezy bez antyszczepów niż do bałaganu i pilnowania każdego zawodnika i kibica czy czasem nie łamie zasad.
Duże imprezy w Chinach odrodzą się dopiero za 5-8 lat, a Indian Wells to taka zabawa na pustyni.
To nie prestiż przyciąga do AO, a wysokość nagród, za zwycięstwo 2 mln USD. 80 mln to grosze dla Australii żeby zorganizować tenisa, poza tym zima to idealne miejsce do grania na tej półkuli.
Straszenie finansami przez sztab Novaka wydaje mi się słabe, bo właśnie dopuszczenie go by obniżyło prestiż i sponsorów.
Ale kibice Novaka będą mówić: fajnie że X wygrał, ale turniej nie był w pełni pełnosprawny :) Nie liczy się!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 15 sty 2022, 12:11 Ten "ŚMIEĆ" przekazał milion dolarów na pomoc w walce z epidemią Covid19, nie zliczę innych akcji charytatywnych, które sponsorował.
Riposta jest tu raczej krótka i oczywista - wiesz, Hitler i Stalin też coś w życiu zrobili dobrego ....
Czy to coś zmienia to już sam sobie odpowiedz.
Derler pisze: 15 sty 2022, 12:11 Jednak inni widzą zaznaczone niefortunnie pole we wniosku wizowym
I ty w to wierzysz? Nie wiem, ale tylko można się ... uśmiać ...
Ale dobra hipokryzja, szanuję, sam stosuję :::gd:::
Derler pisze: 15 sty 2022, 12:11 i tylko dlatego niszczą człowieka.
Sam się zniszczył,.
Derler pisze: 15 sty 2022, 12:11
Ja takiego świata nigdy nie zaakceptuję ale muszę na nim żyć.
Jako cynikowi pozostaje mi podpowiedzieć - nie musisz, wystarczy się zabić ...
To jest też przejaw wolności wyboru.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

Derler, Stofler, ojcze Novaka, czy jak tam do Ciebie mówić... Ubzdurałeś sobie, że każdy na świecie chce dopiec Twojemu idolowi, a prawda jest taka, że to zwykły bałwan. Niech Rafa, Roger czy inny uznany tenisista zacznie zachowywać się podobnie na korcie czy poza kortem - powiem o nim podobnie. Tymczasem akcje typu pajacowanie na korcie, antyszczepy, a teraz jawne oszustwa, przydarzają się tylko temu jednemu. Patrz, co za przypadek...

Jak już Koledzy wyżej napisali, wystarczyło siedzieć cicho i nie pajacować, ale mały siusiak chyba na to nie pozwolił. Żadnej afery by nie było :) Zwykłe stosowanie się do reguł i nie afiszowanie się swoją wspaniałą indywidualnością sprawiłoby, że Serb szykowałby się teraz do pierwszego meczu. W obecnej sytuacji czarno to widzę.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

ayshe pisze: 15 sty 2022, 14:53 Widzisz Vivid, ja zasadniczo wypisuję się z dyskusji, w której oponenci używają określeń typu śmieć, ponieważ sprowadza to rozmowę do poziomu, do którego nie zamierzam się zniżać.
Słabo, takie to jednak niezbyt novaczne ....
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 15 sty 2022, 20:32
Derler pisze: 15 sty 2022, 12:11 Ten "ŚMIEĆ" przekazał milion dolarów na pomoc w walce z epidemią Covid19, nie zliczę innych akcji charytatywnych, które sponsorował.
Riposta jest tu raczej krótka i oczywista - wiesz, Hitler i Stalin też coś w życiu zrobili dobrego ....
Mój dziadek padł ofiarą holokaustu. Właściwie za te słowa nie powinienem już z tobą polemizować. :::bd::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 15 sty 2022, 21:01
Vivid pisze: 15 sty 2022, 20:32
Derler pisze: 15 sty 2022, 12:11 Ten "ŚMIEĆ" przekazał milion dolarów na pomoc w walce z epidemią Covid19, nie zliczę innych akcji charytatywnych, które sponsorował.
Riposta jest tu raczej krótka i oczywista - wiesz, Hitler i Stalin też coś w życiu zrobili dobrego ....
Mój dziadek padł ofiarą holokaustu. Właściwie za te słowa nie powinienem już z tobą polemizować. :::bd::
Tak, to teraz się obraź, bo Ci Vivid brak logiki w rozumowaniu wytknął ;)

Nie dziwiłbym się, gdybyś pisał w tak bzdurny sposób i miał 12 lat. Mając z tyłu głowy, że jesteś jednak chyba trochę starszy, daje to sporo do myślenia.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 15 sty 2022, 19:57
ayshe pisze: 15 sty 2022, 19:04 A swoją drogą potężnie się wkurzyłam na Novaka, bo tak czy inaczej nas..ał na swoją karierę, fanów i w ogóle wszystkich w imię nawiedzonych idei. Szkoda, bo w tenisa gra obłędnie i tym się kurde powinien zajmować dla mojej przyjemności a nie pseudonauką.
Ja myślę, że nic się nie stało. Wróci do domu i sprawa przycichnie...
Nadajesz się na jakiegoś ministra w rządzie PiS...
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

rafbat pisze: 15 sty 2022, 21:06
Derler pisze: 15 sty 2022, 21:01
Vivid pisze: 15 sty 2022, 20:32
Derler pisze: 15 sty 2022, 12:11 Ten "ŚMIEĆ" przekazał milion dolarów na pomoc w walce z epidemią Covid19, nie zliczę innych akcji charytatywnych, które sponsorował.
Riposta jest tu raczej krótka i oczywista - wiesz, Hitler i Stalin też coś w życiu zrobili dobrego ....
Mój dziadek padł ofiarą holokaustu. Właściwie za te słowa nie powinienem już z tobą polemizować. :::bd::
Tak, to teraz się obraź, bo Ci Vivid brak logiki w rozumowaniu wytknął ;)
A gdzie tu brak logiki? Czy Novak nie pomaga innym? Czy porównywanie Djokovicia do Hitlera nie jest objawem cynizmu i upośledzenia moralnego?
Weź ty się ogarnij i może zamilcz na chwilę. Albo zacznij myśleć i napisz coś mądrego. :::moron:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 15 sty 2022, 20:40
ayshe pisze: 15 sty 2022, 14:53 Widzisz Vivid, ja zasadniczo wypisuję się z dyskusji, w której oponenci używają określeń typu śmieć, ponieważ sprowadza to rozmowę do poziomu, do którego nie zamierzam się zniżać.
Słabo, takie to jednak niezbyt novaczne ....
Albo merytorycznie, albo wcale. :) No i mam uczulenie na obelgi, może dlatego, że niczego konstruktywnego nie wnoszą, a tylko zaogniają niepotrzebnie sytuację.

Po 22 naszego czasu będzie decyzja sądu. Mam nadzieję, że nie anulują mu tej wizy na podstawie "siania zamętu z powodu poglądów" i również mam nadzieję, że Serb nie będzie się dłużej wydurniał, tylko wsiądzie do samolotu, wróci do domu i przemyśli sobie parę spraw.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 15 sty 2022, 21:01
Vivid pisze: 15 sty 2022, 20:32
Derler pisze: 15 sty 2022, 12:11 Ten "ŚMIEĆ" przekazał milion dolarów na pomoc w walce z epidemią Covid19, nie zliczę innych akcji charytatywnych, które sponsorował.
Riposta jest tu raczej krótka i oczywista - wiesz, Hitler i Stalin też coś w życiu zrobili dobrego ....
Mój dziadek padł ofiarą holokaustu. Właściwie za te słowa nie powinienem już z tobą polemizować. :::bd::
Nie widzę problemu, tylko bądź słowny i konsekwentny.

Powtórzę. Hitler i Stalin zrobili w swoim życiu jakieś dobre rzeczy. Odwiedzili pewnie nie jeden np. sierociniec i pewnie jakoś pomogli. Czyli patrząc analogią twojego toku rozumowania to załatwia "błahy" w sumie "problem" np. holokaustu? O_O
Nie chcę cię martwić, ale czy nie ty w tym momencie bezcześcisz pamięć Dziadka mówiąc bezkrytycznie o tym oszuście z Serbii to co mówisz? Oj, przemyśl zanim coś powiesz następnym razem.
Teraz to umoczyłeś jak nie przymierzając twój tenisowy idol ... :::bd::
Gdybym chciał być dalej cynikiem to bym chyba powiedział - wiesz, a mój Dziadek się nie dał, przeżył, bo był cwańszy? ...

A tak swoją drogą. Czy ten Novax Dnokovic to nie jakaś wersja polaka-cebulaka? :lol:
Ostatnio zmieniony 15 sty 2022, 21:29 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

Jeżeli nie zrozumiałeś, co Ci (tak, bo w internecie, zachowując szacunek do innych, zwroty typu "Ty, Ci, Tobie, piszemy z wielkiej litery) Vivid próbuje przekazać, to oznacza tylko, że na tyle brakuje Ci inteligencji lub rozumienia tekstu pisanego, że w żaden sposób nie warto z Tobą dyskutować.

I tak, zgadzam się, że w tym przypadku, choć przykład Vivida wygląda bardzo drastycznie, nie sposób odmówić mu trafności. Bardzo dosadne i bardzo wyolbrzymione, ale prawdziwe. Hiperbola - sprawdź sobie w słowniku :)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

rafbat pisze: 15 sty 2022, 21:23 Jeżeli nie zrozumiałeś, co Ci ...Vivid próbuje przekazać...
Jesteś jego adwokatem czy co? Masz jakieś własne zdanie w ogóle? Czy będziesz popierał bez zastanowienia wynurzenia tego błazna? rotfl
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Novak Djokovic

A ja jednak myślę, że porównywanie gościa, który się nie chciał zaszczepić i prawdopodobnie walił w **uja z wnioskiem wizowym i testem do zbrodniarzy i ludobójców to GIGANTYCZNE przegięcie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 15 sty 2022, 21:29
rafbat pisze: 15 sty 2022, 21:23 Jeżeli nie zrozumiałeś, co Ci ...Vivid próbuje przekazać...
Jesteś jego adwokatem czy co? Masz jakieś własne zdanie w ogóle? Czy będziesz popierał bez zastanowienia wynurzenia tego błazna? rotfl
Własne, tzn. powinienem mieć zgodne z Twoim, a jak inne to się nie odzywać?

Widzę tu tylko jednego błazna :)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

Gary pisze: 15 sty 2022, 21:30 A ja jednak myślę, że porównywanie gościa, który się nie chciał zaszczepić i prawdopodobnie walił w **uja z wnioskiem wizowym i testem do zbrodniarzy i ludobójców to GIGANTYCZNE przegięcie.
O_O
Przecież tu nie chodziło o stricte porównanie jego osoby do zbrodniarzy. Serio nie kumasz celu tego wyolbrzymionego porównania?

Chodziło tylko o argumentację na zasadzie "może robić źle bo wcześniej zrobił komuś dobrze". Czysty debilizm.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

TomPL pisze: 15 sty 2022, 21:10
Derler pisze: 15 sty 2022, 19:57
ayshe pisze: 15 sty 2022, 19:04 A swoją drogą potężnie się wkurzyłam na Novaka, bo tak czy inaczej nas..ał na swoją karierę, fanów i w ogóle wszystkich w imię nawiedzonych idei. Szkoda, bo w tenisa gra obłędnie i tym się kurde powinien zajmować dla mojej przyjemności a nie pseudonauką.
Ja myślę, że nic się nie stało. Wróci do domu i sprawa przycichnie...
Nadajesz się na jakiegoś ministra w rządzie PiS...
Na prawdę nie wiem jak to rozumieć. Czy to komplement Tom? :oops:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Novak Djokovic

Gary - porównanie dotyczyło tego co zrobili dobrego a nie złego - czujesz różnicę?
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Novak Djokovic

Gary pisze: 15 sty 2022, 21:30 A ja jednak myślę, że porównywanie gościa, który się nie chciał zaszczepić i prawdopodobnie walił w **uja z wnioskiem wizowym i testem do zbrodniarzy i ludobójców to GIGANTYCZNE przegięcie.
:::gd:::
rafbat pisze: 15 sty 2022, 21:39 O_O
Przecież tu nie chodziło o stricte porównanie jego osoby do zbrodniarzy. Serio nie kumasz celu tego wyolbrzymionego porównania?

Chodziło tylko o argumentację na zasadzie "może robić źle bo wcześniej zrobił komuś dobrze". Czysty debilizm.
Ja to widzę, że niektórzy tutaj w ogóle nie mają filtra, jeśli chodzi o "porównania".
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Novak Djokovic

TomPL pisze: 15 sty 2022, 21:41 Gary - porównanie dotyczyło tego co zrobili dobrego a nie złego - czujesz różnicę?
W sytuacji, gdy ktoś jest ludobójcą, to nie ma takiej rzeczy, którą by mógł zapisać po stronie dobra, żeby wyjść na 0. W przypadku fałszerstwa jednak trzeba mniej, żebym całościowo uznał gościa za postać pozytywną. Co nie zmienia faktu, że jednostkowo każdy zły, nielegalny uczynek należy rozliczyć i osądzić.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”