Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Novak Djokovic

Niektórzy mieszkańcy Belgradu wcale się wywaleniem Novaka nie martwili. Wręcz przeciwnie :D
SPOILER:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
obatalFH
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:53

Re: Novak Djokovic

Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Novak Djokovic

SevenUP pisze: 16 sty 2022, 15:08 Teraz Novak się nie ma już co szczepić, chyba że w celu kolejnego samozaorania wizerunkowego..
A jednak nie tylko :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Novak Djokovic

Wg mnie powinno być tak jak na lotniskach - robisz test PCR na 48/72 godzin przed, szczepiony czy nieszczepiony. Potem powtórzyć test po przybyciu na miejsce i tyle. Potem można powtarzać testy w trakcie turnieju i w razie pozytywnego wyniku wypad z zawodów...
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Novak Djokovic

TomPL pisze: 17 sty 2022, 13:06 Wg mnie powinno być tak jak na lotniskach - robisz test PCR na 48/72 godzin przed, szczepiony czy nieszczepiony. Potem powtórzyć test po przybyciu na miejsce i tyle. Potem można powtarzać testy w trakcie turnieju i w razie pozytywnego wyniku wypad z zawodów...
Też tak to widzę.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Novak Djokovic

;-P Pierwsze 2 punkty tak, ale pozytywny test np. przed finałem? Koszmar.
Test na wjazd, test na rozpoczęciena potem lecimy. Chorzy i tak nie wygrają. Inaczej wpadniemy w paranoję, poza tym skuteczność szczepienia dla ochrony przed zakażeniem dla omikrona jest znikoma.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Novak Djokovic

hokej pisze: 17 sty 2022, 13:28 ;-P Pierwsze 2 punkty tak, ale pozytywny test np. przed finałem? Koszmar.
Test na wjazd, test na rozpoczęciena potem lecimy. Chorzy i tak nie wygrają. Inaczej wpadniemy w paranoję, poza tym skuteczność szczepienia dla ochrony przed zakażeniem dla omikrona jest znikoma.
Nic nie mówiłem o szczepieniu.
Natomiast chory/zakażony może być bezobjawowy i spokojnie mieć siły na grę i wygrać. Ale może też zarażać na korcie i dlatego nie ma zmiłuj - jak test pozytywny to wypad choćby przed finałem, takie czasy...
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

Z tym testowaniem to jedna wielka ruletka. W zakończonych przed 2 tygodniami mistrzostwach świata w darta, z gry wypadło całkiem szerokie grono człowych zawodników (głównie bardzo mocno Holendrzy). Nikomu do śmiechu nie było. Szczerze mówiąc, nie wiem, jak w obecnych czasach uczciwie przeprowadzić takie zawody. Jestem niemal pewien, że gdyby co te 2-3 dni robić test każdemu zawodnikowi, na etapie 1/8 czy 1/4 w dalszym ciągu pojawiałyby się walkowery z powodu Covida.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
genowef
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:54

Re: Novak Djokovic

hohvar pisze: 13 sty 2022, 12:52 Od zbawców i poprawiaczy świata uchowaj nas, Panie :dvl(:
Święte słowa, święte...
I właśnie za to jestem mu wdzięczny. Jako tenisista drażni mnie, zabiera tytuły innym, grającym bardziej widowiskowo.
Za to sanitaryzm stał się faktem, nie wolno wątpić, pytać, tylko nadstawić ramię i pokazać smartfona. To władza ma decydować czy/kiedy/dokąd możesz jechać. To władza decyduje czy i z iloma ludźmi możesz się spotkać, ile osób może być na twoim weselu, stypie. To władza decyduje czy możesz w sobotę pójść na dyskotekę lub/i w niedzielę do kościoła.
A Ty się z tego cieszysz...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Novak Djokovic

TomPL pisze: 17 sty 2022, 14:03
hokej pisze: 17 sty 2022, 13:28 ;-P Pierwsze 2 punkty tak, ale pozytywny test np. przed finałem? Koszmar.
Test na wjazd, test na rozpoczęciena potem lecimy. Chorzy i tak nie wygrają. Inaczej wpadniemy w paranoję, poza tym skuteczność szczepienia dla ochrony przed zakażeniem dla omikrona jest znikoma.
Nic nie mówiłem o szczepieniu.
Natomiast chory/zakażony może być bezobjawowy i spokojnie mieć siły na grę i wygrać. Ale może też zarażać na korcie i dlatego nie ma zmiłuj - jak test pozytywny to wypad choćby przed finałem, takie czasy...
Zarażać na korcie....no chyba, że Nadal zacznie ręcznikami rzucać.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Novak Djokovic

genowef pisze: 17 sty 2022, 18:17
hohvar pisze: 13 sty 2022, 12:52 Od zbawców i poprawiaczy świata uchowaj nas, Panie :dvl(:
Święte słowa, święte...
I właśnie za to jestem mu wdzięczny. Jako tenisista drażni mnie, zabiera tytuły innym, grającym bardziej widowiskowo.
Za to sanitaryzm stał się faktem, nie wolno wątpić, pytać, tylko nadstawić ramię i pokazać smartfona. To władza ma decydować czy/kiedy/dokąd możesz jechać. To władza decyduje czy i z iloma ludźmi możesz się spotkać, ile osób może być na twoim weselu, stypie. To władza decyduje czy możesz w sobotę pójść na dyskotekę lub/i w niedzielę do kościoła.
A Ty się z tego cieszysz...
Nikt mi nie zabrania się z nikim spotykać ani nigdzie chodzić. Jest odwrotnie: każdy może chodzić, gdzie chce, kichać i kaszleć, nie musi się szczepić ani testować. Nie wiem, o czym piszesz.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Jeśli doniesienia są prawdziwe Djokovic chce pomóc w walce z epidemią Covid19. To bardzo szlachetne. A ci debile z Australii potraktowali go jak dziada. Takiego człowieka! Głupota ludzka nie zna jednak granic.

https://www.onet.pl/sport/onetsport/zas ... z,d87b6cc4
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

Oczywiście, że chce pomóc w zwalczaniu choroby, a nie zarabiać pieniądze inwestując w firmę xD

Bo przecież wcale nie lepiej byłoby dotować firmę mająca szczytną misję, jeżeli chce się tylko pomagać, tylko najlepszą opcją jest wówczas wykupienie udziałów. Ty jednak głupek jesteś :D

Swoją drogą, taki przypadkowy news... Jakoś kojarzy mi się to z Najmanem i jego akcjami charytatywnymi po ostatniej wpadce ze Słowikiem.

Parafrazując, Stofler, Derler czy jak Cię tam teraz zwać - szczególnie Twoja głupota nie zna granic rotfl
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

rafbat pisze: 19 sty 2022, 21:23 Oczywiście, że chce pomóc w zwalczaniu choroby, a nie zarabiać pieniądze inwestując w firmę xD

Bo przecież wcale nie lepiej byłoby dotować firmę mająca szczytną misję, jeżeli chce się tylko pomagać, tylko najlepszą opcją jest wówczas wykupienie udziałów. Ty jednak głupek jesteś :D

Swoją drogą, taki przypadkowy news... Jakoś kojarzy mi się to z Najmanem i jego akcjami charytatywnymi po ostatniej wpadce ze Słowikiem.

Parafrazując, Stofler, Derler czy jak Cię tam teraz zwać - szczególnie Twoja głupota nie zna granic rotfl
I znowu hejt. Można nie kibicować Serbowi, a nawet go nie lubić ale należałoby przy tym wykazać się odrobiną klasy. Ty natomiast zioniesz nienawiścią i wprowadzasz na forum element prowokacji. Zaczepiasz mnie i obrażasz w przypływie jakiejś nie znanej mi formy psycho-agresji.
Martwię się o ciebie. :::hmm:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Czyli promując postawę antyszczepionkowa nagania sobie klientów?
Zero zaskoczenia.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

ESP pisze: 19 sty 2022, 21:34 Czyli promując postawę antyszczepionkowa nagania sobie klientów?
Zero zaskoczenia.
Rzekłbym nawet - ziobro zaskoczenia ;)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

ESP pisze: 19 sty 2022, 21:34 Czyli promując postawę antyszczepionkowa nagania sobie klientów?
Zero zaskoczenia.
A bo to szczepienie chroni przed zachorowaniem? Kolejny nonsens w ustach pieniaczy. :::moron:::
Was to nic nie zaskoczy. Jesteście sfiksowani na punkcie Djokovicia. Tylko nie wiem czy to zazdrość czy kompleksy wyniesione z dzieciństwa. Innej opcji nie ma.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Ano ziobro zaskoczenia. ;)
Podoba mi się ton że to sam Djokovic zainwestował. Świadczy to o zerowej wiedzy przez kogo i jak zarządzana jest kasa sportowców. Przecież on sam nie wie w jakie biznesy jego kasa jest włożona, szczególnie że to jakaś firemka zatrudniająca "aż" 11 naukowców. Ale tutaj tez ziobro zaskoczenia bo już wcześniej pojawiło się tłumaczenie jakie to szlachetne rzeczy robi fundacja Novaxa pomijając totalnie fakt, że jak każda fundacja prowadzona przez sportowca, służy przede wszystkim unikania podatków i zatrudniania rodziny.
Derler pisze: 19 sty 2022, 21:42 Jesteście sfiksowani na punkcie Djokovicia. Tylko nie wiem czy to zazdrość czy kompleksy wyniesione z dzieciństwa. Innej opcji nie ma.
Tak, jesteśmy sfiksowani na jego punkcie, nawet mamy jego zdjęcie w awatarach... oh wait.. rotfl .
Ostatnio zmieniony 19 sty 2022, 21:47 przez ESP, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

ESP pisze: 19 sty 2022, 21:45 Przecież on sam nie wie w jakie biznesy jego kasa jest włożona...
Większej głupoty nie słyszałem.
Jakie to polskie... nakradł, oszukał, kombinuje, kręci lewe interesy... Na pewno taki jest bo inaczej by nie miał tyle kasy!
Gamonie!
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

:o Kasę ma dlatego, że jest fenomenalnym tenisistą, a im więcej się angażuje w cokolwiek, tym na większego debila wychodzi.

Ciekawe, dlaczego takiego artykułu tu nie wrzuciłeś? Czyżby coś się w narracji nie spinało? Po wpisach wyżej zdaje mi się, że źródło znasz rotfl

https://sport.onet.pl/tenis/australian- ... te/ej0l09p
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”