Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

To, że Sergio wypuścił taki kąsek, to chyba spory błąd. Pewnie zadecydowała kasa. Jedna strona nie była w stanie przebić Japończyków, a druga przy tej stawce tylko zatarła ręce.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Novak Djokovic

Aurelius pisze:Z tego co widzę, to Novak podpisał kontrakt z niejaką firmą (japońską?) UNIQLO. Osobiście, jak go oglądam obecnie w meczu ze Starace, to ewidentnie lepsze wrażenie robi strój UNIQLO, niż ST. Teraz dodatkowo też będę już pewny, że Djoko gra w turnieju ATP (teraz akurat RG), a nie w Pucharze Davisa ;).
Ciekawe jak będzie z dostępnością strojów firmowanych przez Novaczka. Z ST było ciężko... No i kwestia też tego typu, w jakich cenach wypuszczą ;). Teraz polówki takiego Feda to w granicach 200zł. Jeszcze parę lat temu można je było dostać za ok. 150-160zł (jeśli dobrze pamiętam).
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

TadX pisze:Ciekawe jak będzie z dostępnością strojów firmowanych przez Novaczka.
A jak ma być? Uniqlo sprzedaje ciuchy przez sieć swoich sklepów.

Pomijając już wszystko trochę rozbawiło mnie jak zaraz po podpisaniu z Djokovicem kontraktu padły pytania do TW czy będą je sprzedawać.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

TadX pisze:
Aurelius pisze:Z tego co widzę, to Novak podpisał kontrakt z niejaką firmą (japońską?) UNIQLO. Osobiście, jak go oglądam obecnie w meczu ze Starace, to ewidentnie lepsze wrażenie robi strój UNIQLO, niż ST. Teraz dodatkowo też będę już pewny, że Djoko gra w turnieju ATP (teraz akurat RG), a nie w Pucharze Davisa ;).
Ciekawe jak będzie z dostępnością strojów firmowanych przez Novaczka. Z ST było ciężko... No i kwestia też tego typu, w jakich cenach wypuszczą ;). Teraz polówki takiego Feda to w granicach 200zł. Jeszcze parę lat temu można je było dostać za ok. 150-160zł (jeśli dobrze pamiętam).
Z ST było ciężko, a z jego nowymi ciuchami, to wg mnie oprócz specjalistycznych sklepów internetowych jak Strefa Tenisa, czy Protenis itd. to nie ma szans. Po za tym to jest tzw. "no-name", gdyby nie to forum, to bym w życiu nie zgadł, co on ma tam na tej koszulce za znaczek.

Czego by nie mówić, to markę sobie na nim wypromują. Dla Japończyków się opłaca. Nawet jak się sprzedawać nie będzie. Po za tym oni pewnie myślą o Chinach i innych krajach Azji.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

widget pisze:Poza tym oni pewnie myślą o Chinach i innych krajach Azji.
Myślę, że tak jest.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

widget pisze:Poza tym to jest tzw. "no-name", gdyby nie to forum, to bym w życiu nie zgadł, co on ma tam na tej koszulce za znaczek.
Nie za bardzo.

Tzw. "no-name", a marka znana bardziej w Azji to jednak 2 różne rzeczy.

Nishikoriego już jakiś czas sponsorują.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

El Diablo pisze:
widget pisze:Poza tym to jest tzw. "no-name", gdyby nie to forum, to bym w życiu nie zgadł, co on ma tam na tej koszulce za znaczek.
Nie za bardzo.

Tzw. "no-name", a marka znana bardziej w Azji to jednak 2 różne rzeczy.

Nishikoriego już jakiś czas sponsorują.
Ale ty jesteś precyzyjny chłopak :D. Jak tak w przenośni. Przecież wiadomo, że to nie może być firma krzak jak wysupłała pieniądze na Djocovica :P.

Miałem bardziej na myśli, że to nie jest znana u nas marka i ludzie jej nie kojarzą, a sami Japończycy nie będą budowali u nas sklepów, czy zawalali hurtowni ciuchami, bo myślą o innych rynkach.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

widget pisze:Ale ty jesteś precyzyjny chłopak :D. Jak tak w przenośni.
Sorx. Moja wina.

Ale wiesz jak to jest... zapytaj człowieka z ulicy o buty Jimmy'ego Choo. Nie wiem czy każdy "egzemplarz" będzie wiedział "o co halo".
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Novak Djokovic

Ja wiem ;-). Kiedyś w Dubaju mnie cucili, jak wlazłem im do sklepu ze zleceniem od swojej drugiej połówki rotfl.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

hokej pisze:Ja wiem ;-). Kiedyś w Dubaju mnie cucicli, jak wlazłem im do sklepu ze zleceniem od swojej drugiej połówki rotfl.
Po powrocie pewnie inaczej już na Nią patrzyłeś? :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Novak Djokovic

Starałem się nie patrzeć w ogóle :). Patrzyłem na buciki rotfl.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
qub
Początkujący
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:25

Re: Novak Djokovic

A nowe buciki Novaka to Adidas Adizero Ace? ;>
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Novak Djokovic

Chyba Barricade 7, ale ręki nie dam sobie uciąć :).
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Martinek pisze:Chyba Barricade 7, ale ręki nie dam sobie uciąć :).
Już nie. Nastąpiła zmiana.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

Obrazek
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Novak Djokovic

Widzę, że po ostatnim RG nauczył się, że jodła jest lepsza. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Novak Djokovic

El Diablo pisze:Obrazek
Gdzieś przeczytałem, że to nowa wersja Featherów. :) Zresztą tak właśnie wyglądają. :wink:
qub
Początkujący
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:25

Re: Novak Djokovic

A na dzisiejszy mecz już wrócił do Barricade'ów 7, kwestia wilgotności nawierzchni? ;>
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Novak Djokovic

Tak z innej beczki - Nole chyba teraz dopiero się przekonał, że utrzymanie formy kosztuje więcej, niż dojście do niej. Tak samo jak utrzymanie Nr. 1. Dwa sety z Seppim, teraz przygoda z Tsongą... Takie wrażenie odnoszę, to wszystko.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

TadX pisze:Tak z innej beczki - Nole chyba teraz dopiero się przekonał, że utrzymanie formy kosztuje więcej, niż dojście do niej. Tak samo jak utrzymanie Nr. 1. Dwa sety z Seppim, teraz przygoda z Tsongą... Takie wrażenie odnoszę, to wszystko.
No wróżką nie trzeba być, żeby zauważyć, że on bardziej siłą woli idzie do przodu niż spacerkiem.
Męczy się przy wymianach niemiłosiernie. Popełnia błędy jakich jeszcze nie dawno nie popełniał.

Jedyne co mnie zastanawia, czy to tylko kondycja mu siadła (w sensie jest wyczerpany), czy to presja go powoli przygniata, czy po prostu się mu rozkalibrowały uderzenia.

Nadal go tym razem zmiecie z kortu w 3 setach.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”