Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Kim Clijsters

Jak donoszą belgijskie media, na przełomie sierpnia i września na korty powróci po 2-letniej przerwie Kim Clijsters. Czy to dobrze czy źle? Być może będzie ciekawiej. Oczywiście wszystko zależy od jej formy, ale ostatnio podobno ciężko trenuje z byłym sparing-partnerem oraz z trenerem od przygotowania fizycznego. Pożyjemy, zobaczymy...
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Harris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 249
Rejestracja: 30 lip 2007, 22:32

Re: Powrót Kim Clijsters

Oby oby. Przez ten czas pewnie organizm się troszkę zregenerował i powinna przynajmniej przez jakiś czas nie mieć problemów. A jeśli osiągnie formę choćby porównywalną do dawnej, to TOP 5 jak najbardziej w zasięgu.
Żeby jeszcze Juju wróciła...
Non est beatus, esse se qui non putat...
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Powrót Kim Clijsters

Dobra koniunktura jest na powrót do WTA. Tak marna czołówka i ogólnie żenujący poziom rozgrywek jakie prezentują kobiety z pewnością w dużej mierze przyczyniły się do podjęcia decyzji o powrocie. Oczywiście poza miłością do tenisa. Może jeszcze Henin by powróciła :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Powrót Kim Clijsters

Jak wyżej...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Harris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 249
Rejestracja: 30 lip 2007, 22:32

Re: Powrót Kim Clijsters

To już pewniak, Kim wraca w sierpniu.

http://eurosport.yahoo.com/26032009/58/ ... eback.html
Non est beatus, esse se qui non putat...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Powrót Kim Clijsters

No i dobrze... teraz do szczęścia brakuje mi tylko powrotu Henin.
Ale nie dziwię się Clijsters że wraca... tak patrząc na to co się działo... Henin odeszła bo faktycznie miała spadek formy, a Safina była na fali... wydawało się że w końcu pojawią się młode wilczyce (?), które wstrząsną pierwszą 10-tką... Safina? Gdzie? Jak?

Clijsters, Henin, Capriati... te 3 zawodniczki powinny wrócić na korty... 1 wróci, o drugiej nie wiadomo, a 3-cia wraca jak sójka wybiera się za morze ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Harris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 249
Rejestracja: 30 lip 2007, 22:32

Re: Powrót Kim Clijsters

Capriati? :shock: Chyba się troszkę zagalopowałeś... Ona za trzy dni kończy 33 lata, a nawet w dobrym okresie była solidną kuleczką, strach myśleć, co byłoby teraz. :wink:
Non est beatus, esse se qui non putat...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Powrót Kim Clijsters

Harris pisze:Capriati? :shock: Chyba się troszkę zagalopowałeś... Ona za trzy dni kończy 33 lata, a nawet w dobrym okresie była solidną kuleczką, strach myśleć, co byłoby teraz. :wink:
Jenny była dobrą zawodniczką... kuleczka? Clijsters podobnie ale biegać na korcie umiała...
Ja patrzę na to w ten sposób: Co qrde z tego że Safina schudła jak teraz siły nie ma, a z tym spadkiem masy dużo szybkości nie zyskała?

Ja mam cały czas w pamięci świetny mecz Henin vs Capriati...

A skoro już wspomniałeś o "lęku przed formą fizyczną" to Ja mam nadzieję że Clijsters przygotowała się solidnie do tych 3 turniejów (poprosiła o dzikie karty do USO, Cincinnati i Toronto). Bo nie ma nic gorszego niż widok świetnej niegdyś zawodniczki, która gra źle lub jest nieprzygotowana.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Powrót Kim Clijsters

Może jeszcze Graf? O Navratilovej nie wspomnę bo tej wiele nie trzeba :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Powrót Kim Clijsters

Capriati faktycznie swoje lata już ma. Ale Ja pamiętam jej odejście i powrót, który się ciągnie już ładnych parę lat... :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Powrót Kim Clijsters

Oooo jaka fajna wiadomość :) bardzo się cieszę, fajnie by było, jakby wróciła. Koniunktura faktycznie sprzyja i sądzę, że Kim mogłaby spokojnie zagrozić czołówce. Niech wraca, to może inne się obudzą, że same nazwiska nie grają, tylko przygotowane zawodniczki, które mają ochotę grać i wygrywać a nie odbębniać występy.
rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powrót Kim Clijsters

Dzisiaj w nocy pierwszy mecz :]. Trafiła na Bartoli, która ostatnio pokonała Venus, także łatwo nie będzie. Zobaczymy, jestem ciekawy tego meczu. Powodzenia Kim! :)
najwazniejszy w tenisie jest spokój
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Powrót Kim Clijsters

Oj tak, w meczach z Bartoli to ja nawet Nosorożcowi W. kibicuję :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
bombay1982
Bywalec
Bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 28 lip 2009, 19:26
Lokalizacja: Dublin

Re: Powrót Kim Clijsters

Ja najbardziej tęsknię za Henin i Hingis....
Ostatnio zmieniony 11 sie 2009, 17:52 przez yidam, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: RegFor. pkt 2. Proszę o większą uwagę przy pisaniu.
Rakieta: Babolat Pure Storm GT
Naciąg: Luxilon Big Banger ALU Power 16L / 22kg
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

Re: Powrót Kim Clijsters

Myślę, że nie przebije powrotów Hingis, czy Davenport. Jakoś sceptycznie jestem nastawiony do tego come backu, z wielkiej chmury spadnie mały deszcz.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Powrót Kim Clijsters

Moim zdaniem decyzja o powrocie Belgijki do gry to był strzał w 10. Zobaczymy w najbliższych tygodniach jak się sytuacja rozwinie. Póki co odprawiła z kwitkiem w 2. setach będącą w całkiem dobrej dyspozycji Bartoli, więc inauguracja całkiem przyzwoita. Tylko czy to nie aby "szczęście "nowicjusza"" :)
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Powrót Kim Clijsters

Przy aktualnym kryzysie w WTA to decyzja o powrocie jak najbardziej słuszna :wink:. Ograła Bartoli bez większych problemów sądząc po wyniku więc może być ciekawie w dalszych rundach.
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Powrót Kim Clijsters

No! Wreszcie coś się zaczyna dziać w tym babskim tenisie. Może jeszcze Kournikova wróci :D Przynajmniej byłoby na co popatrzeć.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
akademik
Początkujący
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 2 sie 2006, 12:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powrót Kim Clijsters

Jedyny powrót na który bym się jeszcze ucieszył to oczywiście "Federer w spódniczce" - Justine Henin :), i mecze Clijsters-Henin.
[NTRP ~ 5.5, ITN4] czynny zawodnik atp, trener PZT i PTR
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Powrót Kim Clijsters

Powrót Clijster, to jak najbardziej dobra wiadomość. Aczkolwiek najwięcej na tym powinno zyskać WTA, wiadomo zawsze jej mecze będą wzbudzać jakieś większe emocje wśród kibiców. Pojedynek Clijsters np. z Kuzniecovą brzmi interesująco.
Obrazek
NTRP ~4.0

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”