Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Powrót Kim Clijsters

No to ładnie. Najpierw Bartoli a teraz Kuzniecowa :). To będzie numer jak turniej cały wygra :P.
Awatar użytkownika
MaciasPL
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2008, 14:30
Lokalizacja: Płock

Re: Powrót Kim Clijsters

Kurcze nie mam gdzie zobaczyć jak teraz gra Kim ale po wynikach widać że albo świetnie przygotowała swój powrót na korty albo potwierdza się teza że obecny poziom WTA jest słabiutki.
Obrazek
BLX2 Six.One Team


Żeby mi się tak chciało... jak mi się nie chce.
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: Powrót Kim Clijsters

Z braku laku [czyt. PS/E] obglundnęłam sobie Kim z Kuzą. Mecz taki sobie średni raczej. Parę piłek owszem ładnych, ale bez specjalnych zachwytów. Nie wiem jak Belgijka, ale Rosjanka na pewno nie zagrała swojego najlepszego tenisa. Ale sam w sobie powrót na korty godny pochwały :) Tylko % pierwszego serwisu w 1 secie nieprzekraczający 40 to nie jest najlepsza wróżba na przyszłość...
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powrót Kim Clijsters

Przyznam, że jestem pod wrażeniem Kim. Szczególnie przygotowanie fizyczne robi na mnie wrażenie. Fajnie, że jej "idzie". Zrobi się może ciekawiej w WTA.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: Powrót Kim Clijsters

Obiektyw pisze:Przyznam, że jestem pod wrażeniem Kim. Szczególnie przygotowanie fizyczne robi na mnie wrażenie. Fajnie, że jej "idzie". Zrobi się może ciekawiej w WTA.
Z braku laku musiałem oglądać ten mecz i jestem równie pod dużym wrażeniem jak fizycznie jest przygotowana. Jej gra wygląda naprawdę solidnie. W Top10 powinna niedługo zagościć z taką grą.
Obrazek
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Powrót Kim Clijsters

No to teraz na rozkładzie Safina :). Liczę na dobry mecz. Chyba na Eurosporcie powinna być jakaś relacja z tego spotkania.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Powrót Kim Clijsters

Ajajaj... oglądam grę Clijsters i widzę że zostało coś o czym kiedyś pisałem na forum, szkoda że nie uchowały się te teksty, a mianowicie Kim mając przed sobą przeciwniczkę uprawiającą siłową grę zaczyna grać na przerzut i nie ma takiego mocnego łupnięcia żeby zakończyć akcję...

Niemniej jednak to co pokazuje Belgijka obnaża słabość kobiecego tenisa... ona wraca i gra o niebo lepiej niż te współczesne gwiazdeczki...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Powrót Kim Clijsters

No ale niestety Safinie nie dała rady, 2:6 5:7.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Powrót Kim Clijsters

gural_91 pisze:No ale niestety Safinie nie dała rady, 2:6 5:7.
Pierwszy turniej i ćwiartka? Nie jest źle...

Trochę wg mnie traci na tym swoim setupie... jelito przy jej grze nawet wciągnięte mocno to taka trochę loteria... Woźniacki zmieniła setup bardzo podobny na poliester i zaczęła grać pewniej, mniej wyrzucać... ale każda dyskusja sprzętowa sprowadza się do tego że każdy gra do tego co mu pasuje, nawet jeśli wydaje się że coś byłoby lepsze...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Misiek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 322
Rejestracja: 23 kwie 2009, 14:41

Re: Powrót Kim Clijsters

ED: To świetny start również wg mnie :). Weszła w dość ładnym stylu w ten turniej a co najważniejsze... mnie się podobała jej gra. Kąsanie lini, długie wymiany i nie było jakiegoś "nawalania" na siłę.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Powrót Kim Clijsters

Odetchnąłem z ulgą czytając w prasie o dobrym powrocie K. Clijsters. Cieszę się, bo może w końcu ruszy coś się tej zatęchłej WTA. Ograła Bartoli, która przecież jest w całkiem dobrej formie, co cieszy. No nic, szczęścia i powodzenia życzyć ;)
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Powrót Kim Clijsters

Harris pisze: Żeby jeszcze Juju wróciła...
Mówisz masz :lol: - http://sport.onet.pl/74445,1248732,2031 ... omosc.html
Co prawda pokazówki ale zawsze :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Powrót Kim Clijsters

gural_91 pisze:
Harris pisze:Żeby jeszcze Juju wróciła...
Mówisz masz :lol: - http://sport.onet.pl/74445,1248732,2031 ... omosc.html
Co prawda pokazówki ale zawsze :P
Jeśli i to się sprawdzi, będę szczęśliwy :)
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Powrót Kim Clijsters

A ja chciałbym zobaczyć Clijsters z Radwańską...
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Powrót Kim Clijsters

gural_91 pisze:
Harris pisze: Żeby jeszcze Juju wróciła...
Mówisz masz :lol: - http://sport.onet.pl/74445,1248732,2031 ... omosc.html
Co prawda pokazówki ale zawsze :P
No to z pewnością siostry W. się bardzo ucieszą :P

Co do Kim to obstawiam, że może zajść daleko w USO. Dochodziła ostatnio do ćwiartek i gra dość solidnie jak na taka długą przerwę. Jak forma przyjdzie byłoby miło popatrzeć na takie bezradne zawodniczki typu Kleybanova nie mogące sobie poradzić z Belgijką w żaden sposób :wink:.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Powrót Kim Clijsters

La_Patik- pisze:Co do Kim to obstawiam, że może zajść daleko w USO. Dochodziła ostatnio do ćwiartek i gra dość solidnie jak na taka długą przerwę.
Dobrze napisane. Też obstawiam, że Kim nieźle zamiesza w tym zatęchłym WTA w trakcie US Open. Niech się coś dzieje :)
Misiek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 322
Rejestracja: 23 kwie 2009, 14:41

Re: Powrót Kim Clijsters

I oby tak było bo gra fajny tenis, a nie "wali" tak jak Williams. Shvedova też mi zaimponowała.
Ale WTA to wciąż WTA ;)
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Powrót Kim Clijsters

Misiek pisze:Shvedova też mi zaimponowała.
Mi też, ogromnie.

Co do Kim, to fajnie by też było, jakby wróciła Juju, sądzę, że też by sporo zamieszała. Brakuje mi takich zawodniczek...

EDIT: Kim zwyciężczynią US Open... Po tak długiej przerwie potrafiła pokonać rywalki grające regularnie w Tourze. Co za powrót i to w jakim stylu. Szczerze, to dla mnie jej udział w ćwierćfinale był już sukcesem, kolejne zwycięstwa były podwojeniem dobrego powrotu, a już zwycięstwo to jak dla mnie kosmos. Po takiej przerwie... :) Super, że tak jej dobrze poszło. A inne zawodniczki to niech sobie przemyślą, jak to możliwe, że prawie emerytka przeszła po kolei. W jednym z wywiadów Kim mówiła, że podczas meczu pokazowego przed powrotem miała trudności z celnym przebiciem piłki na drugą stronę... Co za powrót.

Teraz mówi się, że Henin też planuje wrócić. Swoją drogą czas ku temu dobry, coś mi się wydaje, że czasy przedkładania siły nad technikę w WTA mija.
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: Powrót Kim Clijsters

Czy Kim startowała w US Open z dziką kartą? Jeśli nie to sprostujcie.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Powrót Kim Clijsters

Tak, dostała WC.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”