Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ostatni sezon Marata Safina

PitS dostarczy swojego trunku, to Marat od razu się wyluzuje :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ostatni sezon Marata Safina

Trzeba ustalić stan wyluzowania Marata po ilości złamanych rakiet i będziemy mieli miarę, czy był wyluzowany czy nie.
Na przykład 0-1 złamanych rakiet, Marat super wyluzowany, 2-3 wyluzowany,
4-5 lekko niespokojny, i tak dalej. :D
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Ostatni sezon Marata Safina

Tak sobie poczytałem Wasze posty i nieco zweryfikowałem moje podejście do Marata.

Generalnie nigdy za nim nie przepadałem i raczej jestem zdania, że to burak i prymityw (wiem, teraz mi się dostanie od fanów...).

Ale poszperałem na Youtube i przyznaję, że ciekawie gra (grał) i w sumie jego nieobecność to chyba strata... Na placu boju powoli zostają tylko nudziarze grający z końcowej linii...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ostatni sezon Marata Safina

Czy burak i prymityw to trudno powiedzieć, przecież nikt z nas go raczej nie zna. Poza tym kwestia kontekstu. Natomiast był to gracz nietuzinkowy z dużą dozą słowiańskich emocji i za to fani go pewnie lubili.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Ostatni sezon Marata Safina

Vivid pisze:Czy burak i prymityw to trudno powiedzieć, przecież nikt z nas go raczej nie zna. Poza tym kwestia kontekstu. Natomiast był to gracz nietuzinkowy z dużą dozą słowiańskich emocji i za to fani go pewnie lubili.

Tyż prawda, nie piłem z nim... Ale chyba oceniam go przez pryzmat spokojnych idoli mojej młodszej młodości, czyli Lendla, Edberga czy Samprasa...
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Marat Safin

No proszę, Marat będzie startował w najbliższych wyborach parlamentarnych do Dumy.
Zawsze miał fantazję. :]
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Marat Safin

W wyborach tych startuje także Anna Czakwetadze. Będą mieli tenisowy parlament ;).
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
LaDerecha
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 sie 2010, 23:21

Re: Marat Safin

Startował, startował i się udało. Marat stał się oficjalnie deputowanym w Rosyjskiej Dumie. Tu na potwierdzenie link:

http://www.atpchampionstour.com/news204.html
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Marat Safin

ATP policzyło, że w czasie kariery Safin złamał 1055 rakiet rotfl.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Marat Safin

robpal pisze:ATP policzyło, że w czasie kariery Safin złamał 1055 rakiet rotfl
Jak był niezbyt znany i za rakiety płacił sam to taki "gieroj" pewnie nie był.
Popatrzmy, zaistniał tak poważniej od 2000/01. Czyli z 10 lat takiej poważnej kariery. Czyli średnio co 3-4 dni złamana rama? Trochę to moim zdaniem przesada.

Kiedyś też ktoś napisał, że Philippoussies w jednym sezonie zużył 700 rakiet. No cóż, fakt, ale nie zużył tylko tyle razy przeciągał struny, drobna różnica ...

Większe wrażenie zrobił na mnie Muster jak w swoim szczytowym sezonie zgrał w roku 40 par butów O_O .
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Marat Safin

Vivid pisze:Jak był niezbyt znany i za rakiety płacił sam to taki "gieroj" pewnie nie był.
Jak mu Head zmienił kontrakt to też przyhamował.
Vivid pisze:Popatrzmy, zaistniał tak poważniej od 2000/01. Czyli z 10 lat takiej poważnej kariery. Czyli średnio co 3-4 dni złamana rama? Trochę to moim zdaniem przesada.
Bywało i tak że siadał ze złamaną rakietą, wyjmował kolejną i od razu łubudu. Aczkolwiek to były rzadkie przypadki...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Marat Safin

Vivid pisze: Popatrzmy, zaistniał tak poważniej od 2000/01. Czyli z 10 lat takiej poważnej kariery. Czyli średnio co 3-4 dni złamana rama? Trochę to moim zdaniem przesada.
Nie licz dni, tylko mecze. Wychodzi średnio około 1,5 ramy na mecz. W jego "najlepszych" czasach ledwo starczało rakiet w torbie na spotkanie = jestem skłonny w to uwierzyć.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Marat Safin

Można taką "regularność" utrzymać tydzień czy dwa, ale nie tyle lat. Ja tego nie kupuję.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Marat Safin

robpal pisze:ATP policzyło, że w czasie kariery Safin złamał 1055 rakiet rotfl.
Ciekawe czy są policzone te rozwalone podczas treningu?
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 14Q#t=147s
http://www.youtube.com/watch?v=1SI54sLW ... 601A58A737
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Marat Safin

A jak myślisz? ...
On chyba nawet nie rozegrał tylu oficjalnych meczy a w każdym ramy nie łamał ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Marat Safin

Zamiast łamać ramy to by lepiej dał je dzieciom które w tenisa grać chcą, a rodzice nie mają środków...
PS. Ja wiem, że rama profesjonalna dla początkującego to zły pomysł, ale zawsze coś czym da się odbijać, chociażby o ścianę.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Marat Safin

http://www.youtube.com/watch?v=sVr-pqWV ... re=related

Tu był ładny rzut, a taki niepozorny :D.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Marat Safin

robpal pisze:ATP policzyło, że w czasie kariery Safin złamał 1055 rakiet rotfl.
Pól Etiopii miałoby żarcie za cenę tych rakiet.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Jacques D.
Orator
Orator
Posty: 588
Rejestracja: 16 lis 2011, 09:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marat Safin

Madox pisze:
robpal pisze:ATP policzyło, że w czasie kariery Safin złamał 1055 rakiet rotfl.
Pól Etiopii miałoby żarcie za cenę tych rakiet.
A kogo obchodzi Etiopia jak ogląda tenis? ATP to nie organizacja charytatywna a zapewniam Cię że wiele kasy na świecie idzie na jeszcze gorsze cele niż łamanie rakiet przez Safina. To przynajmniej dawało atrakcyjne widowisko, którym też jest tenis. Tenis to nie tylko Nadal i Fed robiący konkurs na to kto lepiej udaje Najświętszą Panienkę. Tenis to przede wszystkim bitwa charakterów o czym prawie wszyscy w dobie tenisowej wojny klonów zdają się zapominać.
Obrazek

NTRP 3.0

I know the pieces fit.
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: Marat Safin

"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”