Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Daniil Medvedev

Pora na temat tenisisty, który niewątpliwie jest pozytywnym zaskoczeniem tego kończącego się sezonu. :wink:
Gość startuje w turnieju w Moskwie obawiam się trochę o jego kondycje, bo gra wszędzie gdzie się da. Oby nie zabrakło paliwa na ostatni turniej sezonu...
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Daniil Medvedev

Najwyżej "zakoksuje" , w Rosji to dosyć powszechne , zwłaszcza w lekkiej atletyce.
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Daniil Medvedev

Clapton pisze:Najwyżej "zakoksuje" , w Rosji to dosyć powszechne , zwłaszcza w lekkiej atletyce.
Obrazek Jest taka możliwość. Obrazek
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Daniil Medvedev

Koksują wszędzie, nie faworyzujcie tak braci Moskali. :)

Oby tylko chłopak nie zachowywał się jak typowy … rosyjski młody tenisista/tenisistka z lat poprzednich. Czyli grać ile wlezie - patrz Kafelnikov, Zvonareva itd.
Dziś tenis jest szybszy, intensywniejszy, bardziej fizyczny. Byk mu w kości nie narobił, nie wytrzyma.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Daniil Medvedev

Danił jest nowym liderem ATP od 28 lutego 2022 r.

Szkoda, że nie wykorzystuje tej sytuacji żeby się jasno wypowiedzieć, co sądzi o wojnie. Bo z tych dwuznacznych wypowiedzi ("mam mieszane uczucia", "Nie jest łatwo słuchać tych wszystkich wiadomości" itp.) można wyczytać dowolny przekaz, nawet to, że... popiera Putlera.

Niby to jego sprawa, niby nie można nikogo zmuszać do formułowania deklaracji politycznych, ale w tej sytuacji jednak, przynajmniej mnie, Rosjanin mocno rozczarowuje. A już zaczynałem go lubić.... :] :idioticus:

Sama ATP też zachowuje się z "klasą" typową dla siebie. Zakazała Rosjanom występować pod własną flagą, ale jak na stronie ATP pofiltrować zawodników wg krajów, to opcja Russia wciąż jest aktywna. :::bd:: I co z tego, że bez flagi. Jak zwykle, hipokryzja i brak jaj.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Daniil Medvedev

hohvar pisze: 4 mar 2022, 21:55 Danił jest nowym liderem ATP od 28 lutego 2022 r.

Szkoda, że nie wykorzystuje tej sytuacji żeby się jasno wypowiedzieć, co sądzi o wojnie. Bo z tych dwuznacznych wypowiedzi ("mam mieszane uczucia", "Nie jest łatwo słuchać tych wszystkich wiadomości" itp.) można wyczytać dowolny przekaz, nawet to, że... popiera Putlera.

Niby to jego sprawa, niby nie można nikogo zmuszać do formułowania deklaracji politycznych, ale w tej sytuacji jednak, przynajmniej mnie, Rosjanin mocno rozczarowuje. A już zaczynałem go lubić.... :] :idioticus:

Sama ATP też zachowuje się z "klasą" typową dla siebie. Zakazała Rosjanom występować pod własną flagą, ale jak na stronie ATP pofiltrować zawodników wg krajów, to opcja Russia wciąż jest aktywna. :::bd:: I co z tego, że bez flagi. Jak zwykle, hipokryzja i brak jaj.
Też o tym myślałem. Miedwiediew jest zesrany, boi się wypowiedzieć przeciw Putinowi bo jak jego władza się utrzyma to będzie miał przejebane. Klasyczny brak jaj! ***** ******* !
Ostatnio zmieniony 6 mar 2022, 18:22 przez Derler, łącznie zmieniany 1 raz.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Daniil Medvedev

Derler pisze: 4 mar 2022, 22:30 Klasyczny brak jaj! Jebać ruskich!!!!!!!!!!!
Nie uważasz, że jesteś śmieszny? Bo ja tak ...
No i co to ma być? Taki kozak jesteś to co tu jeszcze robisz? Pakuj graty i jedź na Ukrainę, zaciągnij się jako najemnik. Wyjeb Rosjan z Ukrainy.

Hohvar, tenis od zawsze był jednak "pozanarodowy". Wyjątkiem np. Puchar Davisa / Puchar Federacji. W głównym cyklu rozgrywkowym narodowość to tylko jeden z wielu parametrów statystycznych.
Choć co do zasady uważam, że jak sankcjonuje się Rosję na różnych płaszczyznach to i z kortów należy tenisistów tej nacji usunąć. Nie ma znaczenia, że Rublev jest przeciw a Medvedev cholera wie.
Patrzę na to tak - oficjalnie Rosja mieni się być krajem demokratycznym rotfl No to niech poczują ciężar demokracji. To w końcu w niej dokonujemy suwerennych wyborów. Skoro takiego przywódcę formalnie rotfl wybrali to powinni ponosić konsekwencje jego zachowań nieakceptowanych przez większość reszty świata.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Daniil Medvedev

W teorii Federacja Rosyjska jest demokracją, więc naród powinien odpowiadać za działania swoich przywódców. W teorii... w praktyce wiemy wszyscy jak jest. Władze ATP i WTA wybrali hajs, wiadomo że pucharów nikt nie ogląda, więc mała szkoda z wykluczenia Rosji. Dołączają do listy wstydu razem z coca-colą i kilkoma innymi podmiotami i osobistościami. Chciałbym powiedzieć "mam nadzieję, że nikt im tego nie zapomni" ale również dobrze wiemy, że 2 tygodnie po zakończeniu konfliktu (bez względu na jego wynik) wszyscy zapomną.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Daniil Medvedev

Biznes jest biznes, przecież nie od dziś, czy nawet wczoraj ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Daniil Medvedev

Vivid pisze: 5 mar 2022, 08:02
Derler pisze: 4 mar 2022, 22:30 Klasyczny brak jaj! ***** ******* !
Taki kozak jesteś to co tu jeszcze robisz? Pakuj graty i jedź na Ukrainę, zaciągnij się jako najemnik. Wyjeb Rosjan z Ukrainy.
Ja już na wojnę nie pójdę. Mam swoje powody.
Przyznaję, że ostatnio mnie poniosło. Za dużo łyknąłem. :::hot:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Biniu
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 9 wrz 2018, 09:32

Re: Daniil Medvedev

Miedwiediew i tak się swoim naraził.
https://smi2.ru/newdata/adpreview?ad=11 ... 17bbc7e5f5
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Daniil Medvedev

Derler pisze: 6 mar 2022, 18:25 Przyznaję, że ostatnio mnie poniosło. Za dużo łyknąłem. :::hot:::
Nie tylko Ciebie, wszyscy są podkurzeni. Ale tylko na chłodno jest szansa to skończyć przy możliwie największej minimalizacji strat.

Tak sobie pomyślałem, odnośnie "zmuszenia" WTA/ATP do zawieszenia Rosjan. ATP, słabo. Ale w cyklu WTA jest kilka Ukrainek i jeszcze więcej Rosjanek/Białorusinek. Zatem gdyby te pierwsze się dogadały i faktycznie odmawiały gry z tymi drugimi to by się bajzel robił w drabinkach. I Federacja musiałaby reagować. A jakby do bojkotu jeszcze inne się przyłączyły ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Daniil Medvedev

Może nie wszyscy już słyszeli o tym:
https://eurosport.tvn24.pl/tenis,115/wo ... source=rss
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Daniil Medvedev

Z tym ostrzałem Odessy to mocno przesadziła, tym bardziej 25-go.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Daniil Medvedev

hokej pisze: 6 mar 2022, 20:22 Z tym ostrzałem Odessy to mocno przesadziła, tym bardziej 25-go.
Myślę, że w tych okolicznościach taka ocena jest nie na miejscu. Poza tym chyba trzeba tam być, żeby cokolwiek sensownego powiedzieć.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Daniil Medvedev

No popatrz, ewakuowałem rodzinę z Odessy. Ciut później, niż 25-go. Masz rację, żeby się nie wygłupić to trzeba być tam na miejscu.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Daniil Medvedev

hokej pisze: 6 mar 2022, 22:48 No popatrz, ewakuowałem rodzinę z Odessy. Ciut później, niż 25-go. Masz rację, żeby się nie wygłupić to trzeba być tam na miejscu.
Nie wiem czy byłeś na granicy czy w samym mieście, nie interesuje mnie to. Ale coś mi się nie chce wierzyć, żeby tenisistka kłamała a jej rodzina chowała się po piwnicach bez powodu.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”