Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Stefanos Tsitsipas

Vivid pisze:Nie róbcie z Cipasa od razu Samprasa. ;)
Oj, a co pozostało? Katowanie oczu Novakiem?
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Stefanos Tsitsipas

http://www.tennis.com/pro-game/2019/06/ ... pas/82243/

Po przeczytaniu tego artykułu, kibicuję Grekowi coraz bardziej. Wobec wszechogarniającej "anty-charyzmy" touru, jego obecność jest jak powiew świeżego powietrza.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Stefanos Tsitsipas

No nie wiem, youtuber z powołania, który po porażce z FAA twierdzi, że ,,to był najtrudniejszy gracz, z którym się mierzył'' oraz ,,będzie potrzebnych pewnie kilka prób, żeby go pokonać'', jakoś charyzmą to mi za specjalnie nie ocieka.
#NKrising
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Stefanos Tsitsipas

fortomorrow pisze:http://www.tennis.com/pro-game/2019/06/ ... pas/82243/

Po przeczytaniu tego artykułu, kibicuję Grekowi coraz bardziej. Wobec wszechogarniającej "anty-charyzmy" touru, jego obecność jest jak powiew świeżego powietrza.
Dodam, że autorem podlinkowanego powyżej tekstu jest Steve Tignor, czyli prawdopodobnie najlepiej/najciekawiej piszący o tenisie dziennikarz (przynajmniej w mediach anglojęzycznych).

A sam Stefanos wydaje się mieć bardzo ciekawą osobowość. Zainteresowanych odsyłam zarówno do jego zawodniczego instagrama (polecam wpis po odpadnięciu z RG - mało który grajek dzieli się ze światem tak niesztampowymi przemyśleniami), a także do jego oddzielnego konta stevethehawk, które poświęcone jest w całości innej pasji Greka - fotografii.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Stefanos Tsitsipas

Artlight, dzięki za podsunięcie tego instagramowego posta. Super.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Stefanos Tsitsipas

HeadShot pisze:No nie wiem, youtuber z powołania, który po porażce z FAA twierdzi, że ,,to był najtrudniejszy gracz, z którym się mierzył'' oraz ,,będzie potrzebnych pewnie kilka prób, żeby go pokonać'', jakoś charyzmą to mi za specjalnie nie ocieka.
A ja to widzę jako typowe dla niego wyolbrzymienie, trochę patosu i pompy. Plus, może czuje, że przez lata będą się bili o najwyższe laury, kiedy stare lisy odejdą. Niektórzy lubią nadawać pewnym wydarzeniom pewnej... mistycznej aury? Grek wydaje się taką osobą.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stefanos Tsitsipas

Stefanos ma młodszego brata Petrosa. Obaj wygrali dzisiaj swoje mecze w pucharze Davisa.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Stefanos Tsitsipas

"czemu ST będzie najbardziej znienawidzonym graczem"

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”