Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Aleksander Zverev

Gary pisze: 8 mar 2022, 21:09 Zverev, bijąc Olgę Szarypową, po prostu nałożył swoje prywatne sankcje na Rosję i to zanim to było modne. rotfl
Byłem kilka razy w Nowym Jorku. Mam tam kuzynkę, która chętnie mnie do siebie zaprasza. Będąc w sklepie usłyszałem przy kasie dialog Rosjanek, które akurat tam kupowały. Na moje oko były to zwykłe, rosyjskie obywatelki, pracujące jako opiekunki przy dzieciach rosyjskich Żydów. Nagle Murzynka pracująca przy kasie zetknęła się z problemem bo nie mogła dogadać się z jedną z nich. Na to Ruska rzuciła w nerwach - to niech się Amerykanie uczą rosyjskiego! A co!!!
To mnie wtedy utwierdziło w przekonaniu, że z tym narodem jest coś nie tak. A teraz wychodzi na to, że miałem rację.
Taka aluzja do tego dupka o rosyjskich korzeniach. :::bd::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Aleksander Zverev

Derler pisze: 8 mar 2022, 22:04 Na moje oko były to zwykłe, rosyjskie obywatelki, pracujące jako opiekunki przy dzieciach rosyjskich Żydów.
Zajebiste musisz mieć oko, że w kolejce do kasy ustaliłeś, że pracują przy dzieciach rosyjskich Żydów....

:::fcplm::: :::fcplm::: :::fcplm:::
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Aleksander Zverev

Artlight pisze: 9 mar 2022, 20:51
Derler pisze: 8 mar 2022, 22:04 Na moje oko były to zwykłe, rosyjskie obywatelki, pracujące jako opiekunki przy dzieciach rosyjskich Żydów.
Zajebiste musisz mieć oko, że w kolejce do kasy ustaliłeś, że pracują przy dzieciach rosyjskich Żydów....

:::fcplm::: :::fcplm::: :::fcplm:::
Tak było. To było w Livingston, dzielnicy willowej. Tam mieszka wielu Żydów, nawet tych ortodoksyjnych a Rosjanki, Ukrainki i również Polki pracują jako opiekunki przy dzieciach. Jest ich pełno, jak się wyjdzie do okolicznego parku to słychać tylko słowiańskie języki.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: Aleksander Zverev

Wygląda na to że kontuzja Saszy jest bardzo poważna. Bardzo prawdopodobne że wyeliminuje go z gry, na dłuższy czas. Czy myślicie że bardzo wyhamuje to jego karierę? Co by nie mówić Niemiec ostatnio, pokazywał się z bardzo dobrej strony, coraz realniej dawał znać, że jest coraz bliżej wygrania szlema. Przede wszystkim ustabilizował swoją formę, i regularnie w tych szlemach dochodził, przynajmniej do ćwierćfinału. Czy uważacie że przez to co wydarzyło się w meczu z Rafą może mieć problem aby kiedykolwiek wrócić do takiej formy?
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Aleksander Zverev

Straszny pech tak się załatwić na mączce w sytuacji, gdy ci wszyscy zawodowcy na co dzień ślizgają się nawet na mega tępym betonie.

Wrócić wróci, ciekawe tylko czy będzie miał blokadę mentalną przed doślizgami, zwłaszcza że kiedy Alex wróci do zdrowia, to czołówka touru będzie ponownie grać na kortach twardych.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Aleksander Zverev

W ślady Murraya, stabilizatory na oba stawy i luz. Grałem w tym pół roku, praktycznie bez dyskomfortu a stopa zabetonowana.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Aleksander Zverev

Z tego co wyczytałem to tam są zerwane więzadła(o). Przy obecnych możliwościach chirurgii, rehabilitacji i zdecydowanie lepszych zdolnościach regeneracji wyczynowych sportowców, nawet możliwy były pewnie powrót na końcówkę sezonu. Tylko to raczej nie będzie miało większego sensu i będzie nieść dalsze ryzyko.
Ale to już decyzja Sashy i jego sztabu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”