Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

Kiedyś Wilczek mówił że on lubi duże kobiety i duże samochody i takimi się otaczał a sam też wzrostem nie grzeszył :D Jak u nas teraz Szef Narodowego Banku. Z Igą nie jest jeszcze najgorzej jeżeli chodzi o wdzięk i pewnie do baletu by nie pasowała , ale czy baletnice umiały by grać w tenisa?
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Coś marudzili kilka dni temu, że Iga może nie pojechać na AO. Ze względów proceduralno-administracyjnych.
Nie podano szczegółów. Niemniej wolę jak uczciwie przerżnie, a nie załatwią ją przy zielonym stoliku. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 7 lis 2020, 20:11 Coś marudzili kilka dni temu, że Iga może nie pojechać na AO. Ze względów proceduralno-administracyjnych.
Nie podano szczegółów. Niemniej wolę jak uczciwie przerżnie, a nie załatwią ją przy zielonym stoliku ;)
Weź Ty czytaj całe wiadomości, a nie tylko tytuły. Chodzi o to, że AO w ogóle może się nie odbyć.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 7 lis 2020, 20:11 Coś marudzili kilka dni temu, że Iga może nie pojechać na AO. Ze względów proceduralno-administracyjnych.
Nie podano szczegółów. Niemniej wolę jak uczciwie przerżnie, a nie załatwią ją przy zielonym stoliku ;)
A słuchaj, taka myśl mnie naszła. Nie podkochujesz się Ty w tej Idze całej? Wiesz, takie końskie zaloty, co nie. Że niby nie, kto to Ona, w ogóle, że nic nie umie, że ten cały Szlem, ten teges, to tak jakoś nie bardzo.

Bo wiesz, z Radzią też coś żes tak podobnie kręcił, że smok, że spacery, ale jakoś nic z tego nie wyszło. No przynajmniej nic o tym nie wiadomo.

No, ale ogólnie to fajno, że masz zajęcie. Czekam z utęsknieniem na Twoje następne czułe słówka skierowane do Igi.

:wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

RatRace pisze: 7 lis 2020, 20:36
Vivid pisze: 7 lis 2020, 20:11 Coś marudzili kilka dni temu, że Iga może nie pojechać na AO. Ze względów proceduralno-administracyjnych.
Nie podano szczegółów. Niemniej wolę jak uczciwie przerżnie, a nie załatwią ją przy zielonym stoliku ;)
A słuchaj, taka myśl mnie naszła. Nie podkochujesz się Ty w tej Idze całej? Wiesz, takie końskie zaloty, co nie. Że niby nie, kto to Ona, w ogóle, że nic nie umie, że ten cały Szlem, ten teges, to tak jakoś nie bardzo.

Bo wiesz, z Radzią też coś żes tak podobnie kręcił, że smok, że spacery, ale jakoś nic z tego nie wyszło. No przynajmniej nic o tym nie wiadomo.

No, ale ogólnie to fajno, że masz zajęcie. Czekam z utęsknieniem na Twoje następne czułe słówka skierowane do Igi.

:wink:
O_O

rotfl rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

RatRace pisze: 7 lis 2020, 20:36 Czekam z utęsknieniem na Twoje następne czułe słówka skierowane do Igi.
:wink:
Jak tylko przerżnie to się doczekasz, bądź pewny. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 7 lis 2020, 20:26
Vivid pisze: 7 lis 2020, 20:11 Coś marudzili kilka dni temu, że Iga może nie pojechać na AO. Ze względów proceduralno-administracyjnych.
Nie podano szczegółów. Niemniej wolę jak uczciwie przerżnie, a nie załatwią ją przy zielonym stoliku. ;)
Weź Ty czytaj całe wiadomości, a nie tylko tytuły. Chodzi o to, że AO w ogóle może się nie odbyć.
Ja nie czytam jak Ty, za leniwy jestem. :P
Info słyszałem w radio.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Przyznać się - kto kupił za 26tys.? ;)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

TomPL pisze: 24 gru 2020, 09:31 Przyznać się - kto kupił za 26tys.? ;)
Artlight.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

To pewnie TomPL! I ściemnia tu pytając innych ;)
Mnie nie stać :P Pamiętajcie gdyby Skarbówka pytała :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

Wydaj mi się że na tym forum nikt nie ceni naszej zawodniczki poza kilkoma wyjątkami oczywiście którym to nadano pogardliwą nazwę klakierów i jest ogólna negacja jej osiągnięć. Nikt nie odnotowuje w wątku Igi takich zdarzeń jak podpisywanie ważnych umów sponsorskich z takimi firmami jak Rolex ,Lexus , Asics czy RedBul czy od rakiet tenisowych teraz zapomniałem nazwy w tej chwili , Czy te firmy są takimi ignorantami sportowymi i zgłupieli już ich menadżerowie zupełnie ? Zamiast dać kontrakty takiej Muchowej na przykład.
Panowie obudźcie się ? Prowadzicie nie kończące się dyskusje o wielkiej trójcy w męskim tenisie i o tym czy słusznie lub nie emeryt sportowy Federer wyleczy kontuzje czy nie na AO. Wydaje mi się że niektórzy odpłynęli już zupełnie do lamusa.
https://www.onet.pl/sport/przeglad-spor ... l,5e4c2379
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Tadek 11,
jak zapewne się orientujesz, albo i nie (sic!), żyjemy podobno w kraju demokratycznym. A demokracja polega na tym, że każdy ma prawo myśleć i mówić to co uważa. Zatem nikt ci nie zabrania ekscytować się, nawet niezdrowo, "dokonaniami" tej zawodniczki. Proszę bardzo :P Niestety dla takich jak ty, nikt też nie broni takim jak ja wieszać na niej psy ile wlezie. Nikt też nie zabrania innym, nie takim jak na przykład ja ;), mieć ją totalnie w d...e i dawać temu poniekąd wyraz poprzez brak wypowiedzi w tym wątku. Widocznie jest dla nich niezbyt istotna lub jej "dokonania" nie są dla nich na wystarczającym poziomie, czy nie w wystarczającej ilości, by skwitować to odpowiednim komentarzem.

Jak będą wyniki to się zapewne będzie chwilowy ruch pro robił. A jak będą przerżnięcia to ... ja o tym nie zapomnę rotfl
Oj, będę miał w tym wątku sporo pisania :::yay:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

My z V. po prostu nie lubimy współczesnego damskiego tenisa... Ostatnie warte obejrzenia mecze to były te ze Steffi Graf i Justine Henin. ;)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Tadek 11 pisze: 30 gru 2020, 14:30 Nikt nie odnotowuje w wątku Igi takich zdarzeń jak podpisywanie ważnych umów sponsorskich z takimi firmami jak Rolex ,Lexus , Asics czy RedBul czy od rakiet tenisowych
Tak jak Idze kibicuję, więc będę aktywny przy okazji jej meczów, tak zupełnie nie widzę powodu wspominania o jej kontraktach. Dokładnie tak samo mam z piłkarzami Barcy - jeden wielki murzynski ch*j mnie obchodzi, kogo reklamują, wolałbym, żeby skupili się na graniu i nie reklamowali nikogo, więc nie podniecam się ich nowymi kontraktami i omijam artykuły o tym.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

ESP pisze: 30 gru 2020, 15:26 Ostatnie warte obejrzenia mecze to były te ze Steffi Graf i Justine Henin. ;)
:::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: Iga Świątek

ESP pisze: 30 gru 2020, 15:26 My z V. po prostu nie lubimy współczesnego damskiego tenisa... Ostatnie warte obejrzenia mecze to były te ze Steffi Graf i Justine Henin. ;)
Że co ? Pomijając perturbacje w wirusami właśnie weszliśmy w złoty wiek damskiego tenisa i to między innymi za sprawą Igi. A ostatni mecz Andresku z Osaką był jak wystrzał z armaty, obie zawzięły się wygrać w bejdżingu 2019, precyzja gry, koncentracja, intensywność, poezja. Zachowując proporcje, przypominało to najlepsze mecze Samprasa z Agassim.
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

Niektórzy piszą wyżej że nie lubą damskiego tenisa i że jest demokracja która im na wszystko pozwala , Więc zadam pytanie dlaczego jak nie lobią damskiego tenisa to po co w ogóle piszą w tematach dotyczących damskiego tenisa. Po co piszecie w tych tematach ? piszcie w tematach męskich ,
Odpowiecie , że demokracja Wam pozwala to robić , Ja jak nie lubię piłki nożnej to w ogóle nie oglądam meczów i nie czytam wiadomości na ten temat i nie piszę na żadnych forach piłkarskich. A Wy jak nie lubicie damskiego to dlaczego tu w ogóle piszecie , bo Wam demokracja pozwala i macie taki kaprys. Śmieszne to i nikt nie uwierzy w taką argumentacje. Dajcie innym cieszyć się tym co lubią i piszcie o Huberciku w tematach męskich i ja wam tam nic nie napiszę daję Wam słowo. To jest niekulturalne tak w wątku zawodniczki naszej której kibicujemy wstawiać swoje nienawistne komentarze negujące damski tenis i osiągnięcia zawodniczki . Jak by nie było wg Konstytucji Kobiety i Mężczyźni są równi i maja takie same prawa.
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

asad pisze: 31 gru 2020, 16:44
ESP pisze: 30 gru 2020, 15:26 My z V. po prostu nie lubimy współczesnego damskiego tenisa... Ostatnie warte obejrzenia mecze to były te ze Steffi Graf i Justine Henin. ;)
Że co ? Pomijając perturbacje w wirusami właśnie weszliśmy w złoty wiek damskiego tenisa i to między innymi za sprawą Igi. A ostatni mecz Andresku z Osaką był jak wystrzał z armaty, obie zawzięły się wygrać w bejdżingu 2019, precyzja gry, koncentracja, intensywność, poezja. Zachowując proporcje, przypominało to najlepsze mecze Samprasa z Agassim.
Dobry mecz właśnie jego powtórkę niedawno oglądałem, Oglądałem pod kątem takim jakie atuty maja te zawodniczki w starciu ewentualnym z Igą i jak na razie wydaje mi się , że tylko wszystko pewnie zależy od dyspozycji dnia i że jednak Osaka jest groźniejszą przeciwniczką dla Igi . Andresku ma za za słabą technikę i poruszenie się po korcie chociaż jest szybka i ma strzały jak z armaty. Ale nic nie wiadomo bo może te słabości przez rok poprawiła ?
Zobaczymy , zapowiada się ciekawy rok.
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Iga Świątek

Ja bardzo się cieszę z sukcesów IGI. Już weszła do historii polskiego tenisa wygrywając RG, a może osiągnąć jeszcze bardzo wiele. Dzięki Niej znowu mam ochotę oglądać damski tenis. Życzę Jej sukcesów w 2021 roku, choć zdaję sobie sprawę, że będą też porażki. To normalne i w tenisie i w życiu. Ważne, żeby wyciągać wnioski i iść do przodu, jak też cieszyć się możliwością gry w najpiękniejszy sport na świecie :wink:.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”