Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

RatRace pisze: Oj, a tu Samsonova dobiera się do Igusi. ;) ;) ;) Co to będzie?
Wygląda gorzej, ładnie wsiadła na Samsonovą, na 4:1 ale wypuściła i przegrała 67(4) w taju :(
Rosjanki i Białorosjanki góra. Na razie porsze odjeżdża.
Samsonova wytrzymuje i wygrywa! wymiany i dobrze serwuje, jak jej poziom nie spadnie to porsze nie dla Igi.
Na razie Iga nie ma recepty na Samsonovą :(
TomPL pisze: 23 kwie 2022, 17:413 sety?
Taaak, jak przegrać/wygrać to w 3.
67 64 ...

E: Wykaraskała się! 67 64 75, Samosonova dopiero pod koniec trochę pękła, a może to Świątek się maksymalnie spięła.
Ponad 3 godzinny trening?
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2022, 19:23 przez arttenis, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

3 sety?
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: Iga Świątek

Cóż kiedys seria Igi musiała się skończyć, niemniej szkoda, że jej gra wygląda o wiele gorzej na clayu niż na hardzie.
ciacho
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 mar 2013, 23:27

Re: Iga Świątek

Ależ żenujący jest ten komentarz na Canal+ (nie wiem kto to komentuje). Chyba z 10 raz już wspomnieli o zmęczeniu Igi. Każdą słabą dyspozycje/ słabszy mecz będziemy usprawiedliwiać zmęczniem?
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Ale faktem jest, że wygląda na zmęczoną. Spóźnia się, nogi nie niosą...
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: Iga Świątek

Przełamanie w kluczowym momencie, szansa na wygranie spotkania, Iga z własnym podaniem. Niesamowite, bo w przekroju całego meczu Iga gra gorzej niż Samsonova.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Ha, ha,, ha, w przekroju całego meczu lepiej jednak zagrała Świątek :)
Zdobyła 130 punktów, rywalka 120.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Iga Świątek

A już myślałem, że na niemieckiej ziemi w finale zagrają Rosjanka z Białorusinką. Zabrakłoby jedynie, żeby porszak dla zwyciężczyni był na gaz dostarczany przez Gazprom.

Na szczęście, Iga dała radę zniweczyć niecny plan rusofilów.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Gdzie jest pingwin? :!c-here!: :::vnice::: :!ok!: ::!vgoodv!::

Brawo Iga, dwa ruskie wyjce pogonione :::yay::: :!PL!:
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 781
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

live pisze: 24 kwie 2022, 14:48 Brawo Iga, dwa ruskie wyjce pogonione :::yay::: :!PL!:
:::gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Marco Polo
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 27 sty 2016, 15:11

Re: Iga Świątek

Lepszej niedzieli być nie mogło i Dżoko tez pogoniony
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 781
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

Marco Polo pisze: 24 kwie 2022, 17:04 Lepszej niedzieli być nie mogło i Dżoko tez pogoniony
A Djokovic niech sobie żyje. Jest mi już obojętny. Gamoń i tyle. :::bd::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Iga Świątek

Ale jak to, kolego Derler?
Kilka (co prawda lekko żenujących) porażek Serba i już nie ma ślepej miłości do dotychczasowego idola?
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 781
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

Artlight pisze: 24 kwie 2022, 19:02 Ale jak to, kolego Derler?
Kilka (co prawda lekko żenujących) porażek Serba i już nie ma ślepej miłości do dotychczasowego idola?
Ślepej miłości nigdy nie było. Jestem za poważnym facetem, żeby być czyimkolwiek fanem. To po pierwsze. A po drugie - Serb nie staje po stronie Ukrainy, nie staje przeciwko Rosji - w sposób stanowczy i nie pozostawiający niedomówień.
To go skreśla i tyle. :::bd:: Okazał się zwykłym cieniasem osobowościowym. Ja nie mam z tym problemu. Kibicowałem mu ale dla mnie sfera życiowa jest ważniejsza. Życie jest takie, że w chwilach bardzo ciężkich bardzo łatwo można poznać się na człowieku.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Iga Świątek

Nie żeby to miało jakiekolwiek znaczenie, ale....ciężko się z Tobą nie zgodzić :::gd:::.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

No to jeszcze tylko brakuje żeby Vivid w końcu przyznał, że się rozczarował co do Igi ;)
sagitt
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2018, 13:45

Re: Iga Świątek

No właśnie coś "menel" się ostatnio nie odzywa . Oby czasem nie miał kłopotów z sercem. Bliźniemu nigdy złego nie życzę. Myślę jednak , że porządnego kardiologa ma na wsi pod ręką .
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

"Po bardzo intensywnym czasie i wygraniu czterech turniejów z rzędu przyszedł czas, aby zregenerować moje ramię, które dawało delikatne sygnały przemęczenia już po Miami. Niestety, potrzebuję przerwy od ciągłego grania i dlatego nie zagram w turnieju w Madrycie. Moje ciało potrzebuje regeneracji. Po odpoczynku i zadbaniu o ramię będę przygotowywała się za granicą do turnieju w Rzymie i do Rolanda Garrosa. Do zobaczenia niebawem. Liczę, że w Madrycie zagram jeszcze nie raz" — napisała w komunikacie Iga Świątek.
No i dobrze, ileż można tak wygrywać i wygrywać...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

TomPL pisze: 24 kwie 2022, 21:00 No to jeszcze tylko brakuje żeby Vivid w końcu przyznał, że się rozczarował co do Igi ;)
Ja? Czemu? O_O
Iga wygrała, nie jestem fanem, zatem oczywiście mnie nie cieszy. Ale spoko, przecież i tak przerżnie ;)
A tak w ogóle to świat jest i tak zabawny bo ja mimo jej wygranej i tak miałem niezłą bekę przez dwa dni :)
Mój dobry Kumpel strasznie się napuszył przed półfinałem, że Iga musi się spiąć i "ruską" (Samsonova) pogonić. A jak w finale będzie Sabalenka to też trzeba białoruską blać zlać :P
No to zapytałem, czy jak Iga przerżnie w 1/2 lub finale (z Sabalenką) to odda honorowo dekoder Canal +? :twisted:
No i miał niezły stres przez dwa dni, a ja łacha z Niego darłem i bekę miałem niezłą :)
I widzisz, nawet mimo sukcesu naszego Najmana WTA co nawet tron dała radę tylko na papierze przez abdykację objąć :::jezor::: można mieć niezły ubaw :::gd:::

To co? Do kolejnego przerżnięcia? :D

Oj, bym zapomniał - live, do budy! :lol:
I za forumowym Klasykiem (PitS) - ssij kij :lol: :lol: :lol:
Derler pisze: 24 kwie 2022, 19:16
Artlight pisze: 24 kwie 2022, 19:02 Ale jak to, kolego Derler?
Kilka (co prawda lekko żenujących) porażek Serba i już nie ma ślepej miłości do dotychczasowego idola?
Ślepej miłości nigdy nie było. Jestem za poważnym facetem, żeby być czyimkolwiek fanem. To po pierwsze. A po drugie - Serb nie staje po stronie Ukrainy, nie staje przeciwko Rosji - w sposób stanowczy i nie pozostawiający niedomówień.
To go skreśla i tyle. :::bd:: Okazał się zwykłym cieniasem osobowościowym. Ja nie mam z tym problemu. Kibicowałem mu ale dla mnie sfera życiowa jest ważniejsza. Życie jest takie, że w chwilach bardzo ciężkich bardzo łatwo można poznać się na człowieku.
Przerwa w regularnej grze wyszła po całości. Na tę chwilę już facet nie ma co myśleć o kolejnym Szlemie. Zależy jak będą luzowane obostrzenia.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Widzę pingwin wielce zadowolony :!c-here!:
Possał kij forumowego klasyka :::vnice:::
Zadowolił kuperek :!ok!:
Pomachał ogonkiem i zdefekował posta ::!vgoodv!::
Cały on :!lkinmir!:

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”