Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Wyłaź z budy, przecież póki co wygrywa ;)
Pytanie, jak test na covid wypadnie :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

Robicie się nudni Panowie. Myślałem że to wątek o wątek o IŚ, ale widzę że zarówno tutaj jak i w wątku o RG a w zasadzie w każdym który się pojawia to sprowadzacie każdą dyskusję go do tego, kto komu przys... :(
Załóżcie sobie osobny wątek i tam dyskutujcie :)

A co do IŚ to przecież wiadomo że wygra, nie ma wyjścia. Na pewno waszej uwadze nie umknęły artykuły po porażce Ostapenko, "Jedyna, która mogła pokonać Świątek odpadła z turnieju" rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

htb pisze: 27 maja 2022, 11:46 Robicie się nudni Panowie. Myślałem że to wątek o wątek o IŚ, ale widzę że zarówno tutaj jak i w wątku o RG a w zasadzie w każdym który się pojawia to sprowadzacie każdą dyskusję go do tego, kto komu przys... :(
Załóżcie sobie osobny wątek i tam dyskutujcie :)
Bez poważnej ingerencji moderatora? Nie da rady...
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 27 maja 2022, 10:20 Wyłaź z budy, przecież póki co wygrywa ;)
Pytanie, jak test na covid wypadnie :P
Dalej bredzisz pingwinie, rybka była nieświeża, coś na forum zalatuje ptasim łajnem. :::hot:::
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Kolejne posty z wycieczkami osobistymi lub niena temat skończą się 3-dniowym banem.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 17 kwie 2018, 18:54 Spokojnie, nie ma się co podniecać, i tak nic wielkiego z niej nie będzie.
Ty miszczu jesteś moim guru. :lol:













:idioticus:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: Iga Świątek

Brawo 1GA, coś pięknego, sześć wygranych turniejów z rzędu zwieńczonych RG, 35 zwycięstw z rzędu, niesamowite osiągnięcie, bajkowy sezon :::gd::: :::gd::: :::gd::: :::yay:::

PS:
Ale myślę, że trzeba też uczcić minutą ciszy te przepowiednie:
Vivid pisze: 31 paź 2016, 08:47 Pogra trochę na niższym poziomie, a potem ... koszyczek i sztundki ... :P
Vivid pisze: 3 lis 2016, 07:51 No, widzę potencjał ... na koszyk i sztundki. :P
Vivid pisze: 5 maja 2018, 20:00 Myślę, że z koszykiem na korcie da radę, a to wcale nie jest taka łatwa i lekka praca. Taki będzie jej zapewne koniec ...
Vivid pisze: 6 maja 2018, 07:03 Taka proza życia. Ci, którzy dochodzą na sam szczyt już od małego z reguły dają pewne ku temu sygnały. U niej takich nie stwierdzam ...
Vivid pisze: 6 maja 2018, 12:32 Ja mówię, że nic z niej nie będzie. Koszyczek i sztundki. Ale może spotkamy się tu za te 15 lat, pewnie nie pozostanie ci nic innego jak przyznać mi rację, i tyle.
Vivid pisze: 23 maja 2018, 07:49 Jak już napisałem wcześniej w tym wątku - spotkamy się tu za te 15 lat i zapewne wyjdzie na moje - Iga z koszykiem na korcie udziela lekcji gry w tenisa. Chyba, że ciśnie tenis i zajmie się w życiu czymś innym.
Podsumowując - ja mam czas ;), poczekam. :)
Vivid pisze: 14 lip 2018, 16:52 Papiery miało wiele. A szczęście? A szczęście to trzeba sobie samemu zapewnić. ;)
Czekamy ...
No i doczekał chłop, nawet nie musiał 15 lat czekać, a teraz tylko pozostało się wstydzić ;-P rotfl ;-P rotfl
Vivid pisze: 10 maja 2018, 05:42 Wracając do tematu, niech gra, niech ugra ile tam da radę i ma z tego frajdę. Byle nie tyle żebym się musiał wstydzić. ;) :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

No właśnie, udało jej się wygrać? Nie mogłem oglądać, proszony obiad przeciągnięty do późna.
W takim razie przy okazji muszę sprawdzić wynik bo akurat w tym zakresie to jakoś tutaj nie bardzo ludziom wierzę ;)
To były faktycznie ładny sukces :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 5 cze 2022, 06:23 W takim razie przy okazji muszę sprawdzić wynik bo akurat w tym zakresie to jakoś tutaj nie bardzo ludziom wierzę ;)
Udało Ci się już sprawdzić wynik? ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 5 cze 2022, 06:23 To były faktycznie ładny sukces :)
Skoro to już jest pewne, że wygrała (sprawdzałem wynik a mi możesz wierzyć :::cheese::: ) - to powiedz coś więcej o jej tenisie, o jej talencie, o jej osobowości. Możesz też wspomnieć, że się myliłeś w jej ocenie. No wiesz... kiedyś, dawno temu. :::stop_no_gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 6 cze 2022, 14:38
Vivid pisze: 5 cze 2022, 06:23 W takim razie przy okazji muszę sprawdzić wynik bo akurat w tym zakresie to jakoś tutaj nie bardzo ludziom wierzę ;)
Udało Ci się już sprawdzić wynik? ;-P
Przecież napisał, że wyprosił obiad, myślisz, że jak za darmo to tak szybko by skończył?
Vivid pisze: 5 cze 2022, 06:23 No właśnie, udało jej się wygrać? Nie mogłem oglądać, proszony obiad przeciągnięty do późna.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 6 cze 2022, 14:38 Udało Ci się już sprawdzić wynik? ;-P
Nie sprawdzałem, nie żyję tenisem zawodowym, tym bardziej żeńskim, jak pewnie część obecnych. Nawet Canal + nie mam. Jak coś już oglądam to męski tenis. Zerkam na przebieg rozgrywek, zatem i tu przy okazji sprawdzę ;)
Derler pisze: 6 cze 2022, 14:50 ... - to powiedz coś więcej o jej tenisie, o jej talencie, o jej osobowości.
Nie dajesz mi szansy :P
Tenis - nie podoba mi się. Jaki jest, już pisałem.
Talent - każdy kto jest w Top100 rankingu musi go mieć w całkiem sporej ilość ;) i musi popierać to ciężką pracą. To oczywiste.
Osobowość - nie powala, kompletnie. Ale nie znam osobiście, mogę tylko bazować na tym co zobaczę/przeczytam w TV/Internet, a to kiepska podstawa do osądu, Zatem nie przesądzam :D

P.S.: A obiad bardzo smaczny i spotkanie towarzysko udane :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 7 cze 2022, 06:01
Derler pisze: 6 cze 2022, 14:50 ... - to powiedz coś więcej o jej tenisie, o jej talencie, o jej osobowości.
Talent - każdy kto jest w Top100 rankingu musi go mieć w całkiem sporej ilość ;) i musi popierać to ciężką pracą. To oczywiste.
No to będzie tą dominatorką przez najbliższe lata czy nie? Zgarnie jeszcze ze 3 szlemy czy nie? Jak uwazas kurde no? Zamierzam na nią postawić większom kase i przydałaby się Twoja opinia. :!hlplz!: Wies o co chodzi nie!? :fugly:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Iga Świątek

Chcesz opinii Vivida i zrobisz odwrotnie?
;)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

Marcoone pisze: 10 cze 2022, 07:54 Chcesz opinii Vivida i zrobisz odwrotnie?
;)
Taka koncepcja jest oczywiście rozważana. :wink:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Iga podobno nie zagra w Berlinie. Jakoś mi ten turniej nie pasował, teraz może spokojnie odpocząć i bez pośpiechu oswajać się z grą na trawie.
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 7 cze 2022, 06:01 Nie sprawdzałem, nie żyję tenisem zawodowym, tym bardziej żeńskim, jak pewnie część obecnych. Canal + nie mam.
No ale vivid-Bekę to dalej prowadzisz czy też dałeś sobie spokój? Beka zdechła?
0:35 rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Intrygująca ta cisza tutaj ... O_O
Cholera, chyba muszę pamiętać o sprawdzeniu tego wyniku. Czyżby przerżnęła i dlatego tak spokojnie? :twisted:

A wracając do spraw bieżących :)
Media od rana trąbią, że nasza prawdziwa Mistrzyni - Anita Włodarczyk, przyłapała na gorącym uczynku złodzieja włamującego się do jej auta. Tak go nastukała, że nabawiła się kontuzji i w poniedziałek musi przejść zabieg :(

Tak sobie pomyślałem, a może tak i Iga ....
No nie :P Bo sami wiecie, tylko cicho siedzicie ;), jak jest :) Mimo uczciwie wygranego turnieju Porsche nie dało waszej faworycie należnego auta. Widocznie też widzą, że to Najman WTA i do tego niezbyt twarzowy (wam może się podobać, kwestia gustu, nie neguję), to chcą uniknąć siary dla swojej marki :lol:

Przypomnę jeszcze, to Niemcy :twisted: Ja nic nie sugeruję, ale na waszym miejscu to bym to może zgłosił do konusa z Żoliborza :) Niech doliczy tego Prosiaka do reparacji wojennych jakich chce się domagać ze swoim ugrupowaniem :) Taka pomoc i wsparcie dla waszej faworyty?

Jarosław, Porsche dla Igi spraw!!! :lol: :lol: :lol:

A tak w ogóle to udanego weekendu życzę! Pogoda tym z nas co grają pozwoli wybrać się na korty :::yay:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 11 cze 2022, 06:59 Mimo uczciwie wygranego turnieju Porsche nie dało waszej faworycie należnego auta. Widocznie też widzą, że to Najman WTA i do tego niezbyt twarzowy...
To było w Twoim stylu - bez polotu i klasy. Są jakieś ramy przyzwoitości, której Tobie jednak brak. Zostaw już najlepiej tę dziewczynę w spokoju bo jak widać jako człowiek nie dorastasz jej nawet do pięt. A jako "fachowiec" od tenisa - kompromitujesz się na każdym polu. :::bd::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Pingwin nie żryj byle czego to omamy znikną :lol: :lol: :lol:

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”