Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Iga Świątek

Statystyki pierwszego seta:

Sakkari miała 15 winnerów i 17 niewymuszonych błędów.
Iga miała 7 winnerów i 18 niewymuszonych błędów.

Pierwszy serwis podobnie, za to na drugim Iga wygrała tylko 6 z 18 piłek. Przynajmniej po statystykach ten mecz bynajmniej nie wygląda ciekawie.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

I jakiś medical się przyplątał. Ktoś ogląda i widzi z czym to związane?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Iga Świątek

Udo lub pachwina
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Iga Świątek

Musi złamać Sakkari. Jak się uda to może Greczynka zacznie wątpić. A jak nie to będzie koniec rumakowania.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

No to trzeba podsumować ;)
Jak wrócę, wieczorem :)
Ten żenujący medical przede wszystkim …

A teraz możecie pokwiczeć :)
Niech żyje Grecki Kieszonkowy Buldog! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 9 cze 2021, 17:22 No to trzeba podsumować ;)
wieczorem :)
Całe forum czeka z wypiekami na pysiu na podsumowanie experta od przeżynania,
za dużo słońca, Greczynka wychowana w słońcu, Iga w deszczu i chłodzie. ;-P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 9 cze 2021, 17:22 No to trzeba podsumować ;)
Jak wrócę, wieczorem :)

[...]
Napieraj Vidzisławie, napieraj. To Twoja wielka chwila. Jak się domyślam, od chwili łomotu Pliskovej w Rzymie, Twoje zycie toczyło sie w wielkim stresie i strachu o mit Wszechvivida, który wie wszystko a nawet jeszcze więcej.

Więc walnij burgera i napieraj intelektualnie.

:wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Gładkie zwycięstwo Greczynki, słaba postawa Polki, mecz bez historii. Sakkari wygląda jak miniatura Sereny :tired:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Nie wiem czemu, ale znowu jakaś cisza tu zapadła :twisted: Nie pierwszy raz ;)
W sumie to od razu spojrzałem w drabinkę tegorocznego, PRAWDZIWEGO RG, i .... o! :D

Nie ma Szlema, nie ma chwały,
Vivid ma humor doskonały,
A klakiernia w kącie kwili,
Znowu Igę pogonili :::yay:::

Pomni wcześniejszych doświadczeń, mimo moich zachęt, jakoś oszczędnie wiało tu optymizmem. Nawet ED z sowami nie wyskoczył, a prosiłem ;)
Powiedziałem przed imprezą, że 3 rundy przy tym losowaniu spokojnie. Potem już są realne szanse, że przerżnie :::gd::: Długo nie wytrzymała rotfl Turniej w normalnym terminie i warunkach pogodowych z nim związany i co?
I oczywiście lipa :lol:
Do tego jeszcze ten żenujący medical :::bd:: Oj, nóżka zabolała? A jutro na deblu to sarenka będzie :dvl(:
Niby taka fanka Rafy a zachowuje się jak Novak.
Można pojechać parafrazą klasyki - jak taka zaczyna od szachrowania to gdzie skończy? Na pewno nie na ... Powązkach :P
Jaki to zbieg okoliczności, że zabolało akurat jak set poszedł się paść, w drugim zaczyna się łomot i przeciwniczka z wyraźnym wiatrem w żaglach. No co za przypadek :lol:

Czy to nie Najman WTA? Oczywiście że tak, no w spódnicy ;)
Tak przypomnę:

Wawrzyk nawet podobny do Sakkari :lol:
Medical to jak z Saletą :P

Czaicie się w trakcie, już dociera, że stawiacie póki co na chabetę a nie na klacz wyścigową :lol:
A jak pozamiatane to już grobowa cisza :D Może kilka cytatów z poprzednich stron wrzucimy i pogadamy? :lol:

Wielkie brawa dla greckiego kieszonkowego Buldoga :::gd::: Poczuła owcę i rzuciła się do gardła :D

Podsumowując:
Zawodniczka zgromadziła 3400 pkt vividbeki
Bilans sezonu 2-6

P.S.: Nie martwcie się, będą kolejne turnieje i zanim jak zwykle przerżnie, zapewne z pierwszą poważniejszą rywalką :P, to będzie rozgromienie BYE-a, i chwile triumfu nad kelnerkami czy małolatami ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Iga Świątek

Zwykle tego nie robię, bo nie jestem w stanie obalić siły Twoich argumentów, ale teraz uznałem, że jednak warto zwrócić uwagę na parę kwestii i odnieść się po kolei do wszystkich merytorycznych wątków w Twojej wypowiedzi:
No, to już chyba wszystko. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Iga Świątek

Vivid osiągnął 3 prędkość kosmiczną.
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Marcin_L pisze: 9 cze 2021, 20:55 Vivid osiągnął 3 prędkość kosmiczną.
On już jest w czarnej dziurze, poza horyzontem zdarzeń.

Iga była dzisiaj rozregulowana, ta wieczorna sesja ją zbiła,  światła po oczach. Oni musi mieć regularny rytm grania o podobnych porach. Poza tym ten 3.5 godzinny debelek to jest za dużo, tym bardziej że był to emocjonujący debelek. No i słońce w południe. Dwa ostatnie mecze to nie były spacerki, kontaveit i kostjuk zdrowo brykały i też wyczerpały nerwy.

To jest związane z systemem nerwowym (tiki z których się podsmiechuje vividovski), jest czuła na zaburzenia rytmu dobowego. Szczególnie wychodzi to przy dużym wysiłku (i przez 2 tygodnie).
Taka moja diagnoza, domorosłego dyletanta. :rolleyes:

No ale od czempiona wymaga się 7 rund bez względu na pogodę, porę i przeciwników.

Sama mówi że: "Myślę, że uderzyły mnie skutki ostatnich kilku tygodni. Miałam problem z regeneracją, ponieważ byłam zestresowana. Takie dni się zdarzają, to normalne"
Może za dużo twittera i Ser Andy'ego? (niewyspana).
Albo szczytowała tydzien-dwa za wcześnie, w Rzymie.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Marcin_L pisze: 9 cze 2021, 20:55 Vivid osiągnął 3 prędkość kosmiczną.
Znaczy, że pier#### jeszcze bardziej bez sensu niż zwykle? Może być, normalnie kosmos...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 9 cze 2021, 21:16 No ale od czempiona wymaga się 7 rund bez względu na pogodę, porę i przeciwników.
W sumie w punkt :::gd:::
Zatem jest to coś poza zasięgiem, a nawet horyzontem (zdarzeń ;)), Najmana WTA :)

Iga to, Idze tamto .... To co chcecie? Żeby jej tylko na smecza wystawiały i z kortu uciekały? O_O
Też może przerżnąć bo jej bark wysiądzie :lol:

Wy mi wytłumaczcie, czemu ja dziś nie widzę bitej faworytki Igi Ś. w drabince singla. Czyżby już przerżnęła? :lol:

Jest taka książka - Tenis, technika, taktyka, trening.
Czyli uważacie, że Iga może już zacząć pisać drugą część?
Tytuł - Tenis, technika, taktyka, trening i ... ch... (to znaczy przerżnięcie) :lol:
Obiecuję, że kupię :::gd::: :)

Popatrzmy, na jesieni 2020 odbył się "Wielki Szlam", jakieś coś będące pseudo "RG20". Federacja Francuzka nie mogła sobie pozwolić na utratę wszelkich zysków. Z tego funkcjonują.
Przypomnę, w singlu pań wygrała Iga Ś. Zrobiliście jazgot, jak napisałem, co o tym myślę. Ubawiłem się :::gd:::
Ale jednocześnie powiedziałem jasno - OK, odbędzie się prawdziwy RG i wtedy zobaczymy. No i zobaczyliśmy :lol: :lol: :lol:
Gdyby wygrała, choć doszła do finału, moglibyście powiedzieć - masz Vivid, wypchaj się :)
No cóż, ja spokojnie poczekałem i teraz mogę spokojnie powiedzieć - jaki to był "Szlem" taka i jego mistrzyni :P Przyszedł normalny turniej i kicha :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Iga Świątek

Czy ćwierćfinał to kicha? Hm.... Polacy to jednak bardzo wymagający naród. Naród mistrzów.
Jakby się tu stylistycznie i oratorsko nie popisywać - wygrany turniej w Rzymie i ćwierćfinał RG to jednak bardzo dobry sezon na mączce.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

Marcin_L pisze: 9 cze 2021, 20:55 Vivid osiągnął 3 prędkość kosmiczną.
Szkoda dobrze, że nie jestem na trajektorii jego lotnych myśli :]
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Tennisowy pisze: 10 cze 2021, 11:51 Czy ćwierćfinał to kicha? Hm.... Polacy to jednak bardzo wymagający naród. Naród mistrzów.
Jakby się tu stylistycznie i oratorsko nie popisywać - wygrany turniej w Rzymie i ćwierćfinał RG to jednak bardzo dobry sezon na mączce.
Ja też uważam, że nie ma się czego wstydzić. To bardzo dobry rezultat. Niemniej lokalni piewcy zawodniczki dawno odlecieli w marzeniach i prognozach :P Dalej szybuje, tylko realia jakoś nie chcą sprostać i się nie spina :lol:
Plotą bzdety pod moim adresem, co mnie bawi, bo niestety ich faworyta nie daje szans na więcej. W sumie nawet nie mogę im zarzucić, że są tak denni, że nie stać ich na więcej. Oni uczciwie z winy Igi nie mają argumentów i muszą zbierać baty :)
Już dawno napisałem przecież, że z Igą będzie weselej niż z Isią ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Iga ma rację mowiqc, że QF to dobry wynik.

Apetyty Vivida były większe, ale musi poczekać na następnego szlema.
Niepotrzebnie się stresuje, relax ! :::rlx:::

W tamtym roku było bez presji, przynamniej do 4R. Reflektory pojawiły się dopiero po meczu z Halep, dalej trafiły się dwie kwalifikantki, pogoda też jak dla niej wspaniała.
W tym roku potężna presja od pierwszego meczu. Reflektory na nią cały czas i ciągle udzielanie się w wywiadach i szopkach, to było dla jej systemu nerwowego za dużo.
Musi ograniczyć szopki do jednego tygodnia.

Muchova 0:5, ale Krejcikova "still going strong". Fibak wymyśla, że to Krejcikova potencjalnym SF zestresowała Igę. Teraz sam się będzie stresował z biletami do Paryża i Krejcikovq.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Iga Świątek

Vivid już taki jest - kocha, więc więcej wymaga... rotfl
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Artlight pisze: 10 cze 2021, 14:45 Vivid już taki jest - kocha, więc więcej wymaga... rotfl
Tak, najbardziej kocham niepełnosprytnych ;) Bez nich bym się tu zanudził :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”