live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Bilans sezonu dla Igi to jest pewno kilka ładnych baniek złotego polskiego na koncie, sam Wimbledon to coś około bańki. To jest real, ty natomiast sam stawiasz tezy i sam je obalasz, inaczej mówiąc walczysz z własnymi urojeniami. :::stars::: Prędzej czy później czeka cię szczekanko, względnie skowyt, ćwicz pilnie... (:]
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Iga Świątek

live pisze: 5 lip 2021, 20:47 Bilans sezonu dla Igi to jest pewno kilka ładnych baniek złotego polskiego na koncie, sam Wimbledon to coś około bańki.
Nie śledzę wątku, ale z tego co kojarzę rozmowa jest nie o pieniądzach tylko tytułach, więc argument o zarobkach jest tym kontekscie zupełnie nietrafiony.
live pisze: 5 lip 2021, 20:47To jest real, ty natomiast sam stawiasz tezy i sam je obalasz, inaczej mówiąc walczysz z własnymi urojeniami. :::stars:::
Tylko kogo to obchodzi?
live pisze: 5 lip 2021, 20:47 Prędzej czy później czeka cię szczekanko, względnie skowyt, ćwicz pilnie... (:]
Jak wyżej - kogo to obchodzi?
Prezes fanklubu Staśka :D
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

wyczesany pisze: 5 lip 2021, 21:50 Nie śledzę wątku, ale z tego co kojarzę rozmowa jest nie o pieniądzach tylko tytułach, więc argument o zarobkach jest tym kontekscie zupełnie nietrafiony.
Nie jest o pieniądzach ale jest o powtarzalności wyników, pieniądze zarobione na korcie są wymierną wykładnią owej powtarzalności. Co do tytułów to sam Vivid napisał, że nie można wymagać od zawodniczki, żeby regularnie wygrywała
główne turnieje, więc nie o tytuły tutaj chodzi.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 6 maja 2018, 12:32
Izzy, co do samej Igi. Nie widzę, jak i ty, sensu we wróżeniu z fusów. Ja mówię, że nic z niej nie będzie. Koszyczek i sztundki.
Ale może spotkamy się tu za te 15 lat, pewnie nie pozostanie ci nic innego jak przyznać mi rację, i tyle.
I wcale nie chodzi tu o to przysłowiowe - co się stało, że się posrało. :P Ważny jest efekt końcowy.
Nie można od każdego oczekiwać kilkunastu Szlemów i okupacji fotela lidera przez przynajmniej dekadę. Jeżeli chcemy mówić o jakimś rozsądnym wyniku jaki można uznać za dobry to dla mnie jest to klika lat w Top100, do tego 3-4 ćwiartki w 500-tkach i ze 3-4 połówki w 250-kach. Chodzi o pewną powtarzalność wyniku. Nawet jak się komuś fartnie finał Szlema to co z tego, jak potem już nic? ...
Jeżeli Iga to osiągnie to oddam honor. ;)
tak dla przypomnienia (:]
Ostatnio zmieniony 5 lip 2021, 22:10 przez live, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Iga Świątek

live pisze: 5 lip 2021, 22:03więc nie o tytuły tutaj chodzi.
Ok, tak jak napisałem wyżej - nie śledzę wątku bo mnie zupełnie nie interesuje. Czasem tylko coś mi mignie. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Iga jest zadowolona z występu, no ale bez jaj, 4R to dla mistrzyni to minimum. Nie ma się co zasłaniać trawą.
Punktowo jest przecież do przodu 240p, także punktowo do przodu i w rankingu WTA i Beka. Jest niedosyt bo np. QF lepiej wygląda niż 4R, ale cieszmy się że na tej trawie nie nabawiła się kontuzji (Hurky też się dziś wyłożył).

Tak że tę powtarzalność, o którą się dopomina Vividovski, to już ma, na mączce, na hardzie i minimum na trawie. Spokojnie wygrałaby 20 WTA250, kilka WTA500 i WTA1000, tyle w WTA250 to raczej nie będzie na razie startować, za niska półka.

Akurat finanse to już ma opanowane i jeden milion PLN w te czy wewte to na niej nie robi wrażenia. Sam RG 2020 dał przecież 7-8 mln.

W głowie już ma Tokio, tam tylko 6 rund i w R1-3 będą pewnie ogórki i ogórkowe z Indii i Afryki.

Sabalenka-Jabeur - stawiam na Arynę, chyba że też dopadnie ją jakaś zapaść. Ciekawe jak daleko zajdzie Tunezyjka.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

wyczesany pisze: 5 lip 2021, 21:50
live pisze: 5 lip 2021, 20:47 Bilans sezonu dla Igi to jest pewno kilka ładnych baniek złotego polskiego na koncie, sam Wimbledon to coś około bańki.
Nie śledzę wątku, ale z tego co kojarzę rozmowa jest nie o pieniądzach tylko tytułach, więc argument o zarobkach jest tym kontekscie zupełnie nietrafiony.
A co M(uuuuuuuuu) zostało? :lol:
wyczesany pisze: 5 lip 2021, 21:50 Tylko kogo to obchodzi?
Jego najwyraźniej M(uuuuuuuuu)si :lol:

Drogi użyszkodniku live. Choć czy drogi? Ze 2,50 byś na Allegro wyciągnął? Jak zrobisz ładnie Muuuuuuuuuuu, to dam 3,75 :::yay:::
Ale do meritum ;) Zdradzę kuluarową plotkę :twisted: Podobno Iga Ś., po wygranym secie 7:5, dostała SMS-a, iż istnieje poważne zagrożenie, że Vivid zmieni jej status z Najmana WTA na Popka Monstera WTA. No musiała zapobiec ;), i zapobiegła :P
Niestety przez to zostałeś swoistą ofiarą wojny na górze, czy jako patrzący z przydrożnego rowu - w karocy/karawanie ;)
Już się rozpędzałeś, już śniłeś o potędze i .... Muuuuuuuuuuuuuuuu :lol:

Ale spokojnie, nie łam się, bądź wytrwały i cierpliwy. Przyjdzie USO21, będą nowe szanse.
Wiem, że nie będziesz się nudził czekając. Będziesz sumiennie ćwiczył - Muuuuuuuuuuuuu! :lol:
Może nawet jakieś mućki przyjmą do stada? Tylko uważaj na byczki, nie daj się zajść od zadka, bo wtedy ... Muuuuuuuuuuuuuuuu :lol:

Powoli można zacząć myśleć, że będziesz godnym zamiennikiem stoflera ;)
Masz szanse, w końcu Djokovic da się lubić :P

Wracając, tak poważnie, do Igi. Nie zgodzę się z Wami, że 4R Szlema to już jak dla niej niedosyt. W mojej ocenie jednak jeszcze ją przeceniacie. Darcie łacha z klakierni to jedno, ale popatrzcie trzeźwo. W znakomitej większości przypadków koniec, albo wyraźne kłopoty, przychodzą na pierwszych względnie poważniejszych rywalkach. Rumakowanie, czy raczej - źrebakowanie, jest tylko na "blotkach". Stąd jak dla mnie taka 4R to dobry i satysfakcjonujący wynik.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 6 maja 2018, 12:32

Izzy, co do samej Igi. Nie widzę, jak i ty, sensu we wróżeniu z fusów. Ja mówię, że nic z niej nie będzie. Koszyczek i sztundki.
Ale może spotkamy się tu za te 15 lat, pewnie nie pozostanie ci nic innego jak przyznać mi rację, i tyle.
I wcale nie chodzi tu o to przysłowiowe - co się stało, że się posrało. :P Ważny jest efekt końcowy.
Nie można od każdego oczekiwać kilkunastu Szlemów i okupacji fotela lidera przez przynajmniej dekadę. Jeżeli chcemy mówić o jakimś rozsądnym wyniku jaki można uznać za dobry to dla mnie jest to klika lat w Top100, do tego 3-4 ćwiartki w 500-tkach i ze 3-4 połówki w 250-kach. Chodzi o pewną powtarzalność wyniku. Nawet jak się komuś fartnie finał Szlema to co z tego, jak potem już nic? ...
Jeżeli Iga to osiągnie to oddam honor. ;)
Vivid

Nie piernicz mi farmazonów bo one na mnie nie działają, czekam na szczekanie (:] (wyżej post przypominający :tired: )

Ps.
Jeszcze jedno, unikaj zdań rozpoczynających się od zwrotów w rodzaju "zdroworozsądkowo" :idioticus: , "tak poważnie" :idioticus: etc. bo w twoim wypadku słowa te, wieszczą nonsens lub jak wolisz niedorzeczne dyrdymałki. (:]
Ostatnio zmieniony 6 lip 2021, 07:46 przez live, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Iga Świątek

https://m.youtube.com/watch?v=blLf6wBVLIs

Z pewnością Vividowi nie o to chodziło, a tak w ogóle "to nie jest jego ręka" :D
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

rafbat pisze: 6 lip 2021, 07:45 https://m.youtube.com/watch?v=blLf6wBVLIs

Z pewnością Vividowi nie o to chodziło, a tak w ogóle "to nie jest jego ręka" :D
Nie wiem jakiemu szkoleniu został poddany Vivid ale nic mu to nie pomoże :D Już czas, żeby tzw. uczciwość, którą jak pamiętam zaobserwował i docenił u Garego, uskutecznił na własnej osobie (:]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Niby live, a jednak ... Muuuuuuuuuuuuu :lol:
O farmazonach nie może być mowy (muczenia? :P), na język muciek nie da się chyba przełożyć? ;)

Live, wyluzuj, łyknij Bobovitę czy innego Kubusia i spokojnie odliczaj do USO21, kolejna szansa nie tak daleko ;)

I ćwicz - Muuuuuuuuuuu, nie raz ci się przyda :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 6 lip 2021, 13:46 Niby live, a jednak ... Muuuuuuuuuuuuu :lol:
O farmazonach nie może być mowy (muczenia? :P), na język muciek nie da się chyba przełożyć? ;)

Live, wyluzuj, łyknij Bobovitę czy innego Kubusia i spokojnie odliczaj do USO21, kolejna szansa nie tak daleko ;)

I ćwicz - Muuuuuuuuuuu, nie raz ci się przyda :lol:
Nie masz muczeć :::loled::: , tylko masz wydać wyraziste szczęknięcie :lol: , możesz posłużyć się również ludzką artykulacją, zakładam jednak, że tego nie potrafisz :tired:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Live, desperacko potrzebujesz sukcesu. Nawet już muczeć zacząłeś :D :::gd:::
Ja to empatyczny jestem, ale nie mogę pomóc. Z tym to tylko do Igi Ś.
Mam świadomość, że materiał jeszcze słaby, ale może jakoś zaapelujesz, wpłyniesz, zachęcisz. Wtedy będziesz miał choć chwile wytchnienia ;)
Bo jak nie, to .... Muuuuuuuuuuuu :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 6 maja 2018, 12:32...
Jeżeli chcemy mówić o jakimś rozsądnym wyniku jaki można uznać za dobry to dla mnie jest to klika lat w Top100, do tego 3-4 ćwiartki w 500-tkach i ze 3-4 połówki w 250-kach. Chodzi o pewną powtarzalność wyniku. Nawet jak się komuś fartnie finał Szlema to co z tego, jak potem już nic? ...
Jeżeli Iga to osiągnie to oddam honor. ;)
Ale musisz przyznać, że zadomowiła się w Top100, a 250-tki to już w nich nie startuje, za dobra na 250.
Jest na dobrej drodze do bycia w Top100 przez twoje kilka lat!

Za Tokio IO 2021 :::olgms::: żadnych punktów WTA nie będzie, ale kibice się niecierpliwie pytają czy będą jakieś punkty do VividBeki?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 7 lip 2021, 17:22 Za Tokio IO 2021 żadnych punktów WTA nie będzie, ale kibice się niecierpliwie pytają czy będą jakieś punkty do VividBeki?
Jak przerżnie, to będą. rotfl Jak wygra, to będzie to nieważny, nieistotny turniej o charakterze towarzyskim, skoro nawet nie ma za niego punktów WTA. Niższa ranga niż Challengery czy Futuresy. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid:

Nie ciesz się za bardzo, będę cię grilował wiadomym postem przy każdej okazji,
jak również tym "zdroworozsądkowym" :idioticus: Mam nadzieje, że Iga przysporzy mi do tego okazji, wiem że Ty też masz taką nadzieję: lecz jesteś nieśmiały rotfl :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 7 lip 2021, 19:15 Jak przerżnie, to będą. rotfl Jak wygra, to będzie to nieważny, nieistotny turniej o charakterze towarzyskim, skoro nawet nie ma za niego punktów WTA. Niższa ranga niż Challengery czy Futuresy. :wink:
Choć gdyby w drabince był Jakuboto to nie dałoby się nie uznać rangi imprezy :D
live pisze: 7 lip 2021, 20:04 Mam nadzieje, że Iga przysporzy mi do tego okazji, wiem że Ty też masz taką nadzieję: lecz jesteś nieśmiały rotfl :wink:
Może ja i trochę już słabiej widzę, gdzie jest ta Iga w drabince Wimbla? Może coś mi umyka? Przypomnisz? Nie, nie ma? Przerżnęła? No patrz, to chyba nie masz o czym piać z zachwytu, szkoda :lol:
Skup się zatem na Muuuuuuuuuuuuuuuuczeniu :::gd:::
Przyda się. Może będą jakieś chwile oddechu, gdy coś jej wyjdzie, lub innej nie wyjdzie ;), ale generalnie to sam rozumiesz ;), jedno wielkie pasmo .... Muuuuuuuuuuuuuuuuuu :lol:
Twoje (nie)szczęśliwe cyferki to w tym tygodniu 7:5 1:6 1:6 :D Całkiem ładne :::yay:::

Jak to szło?

Gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie
Świat w którym baśń ta dzieje się
Młodziutka Iga mieszka w nim
Co wieść chce na WTA prym
Tę młódkę którą tu widzicie zowią Iga
Wszystkie Igę znają i pykają
Iga przerżnie tu i tam, kichę pokazując nam
Gdy spotka którąś młoda, zwinna Iga
Nieskuteczna, jednowymiarowa, histeryczna Iga
Każdej Igę łatwo się ogrywa
Iga, Iga, czy Muchova znowu skończy z tobą dziś ...
;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid:

Ależ Ty masz delikatną naturę :hugger: , dlatego nie dziwię się że w 16 roku życia miałeś zagwarantowany: koszyczek i sztundki rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

live pisze: 7 lip 2021, 21:16 Ależ Ty masz delikatną naturę :hugger: , dlatego nie dziwię się że w 16 roku życia miałeś zagwarantowany: koszyczek i sztundki rotfl
16? O_O Wchodząc na kort pierwszy raz w życiu nawet tego nie miałem zagwarantowanego :) Moją Rodzinę stać było na zabawę w tenis juniora, a ja już będąc małym gnojkiem wiedziałem doskonale, że nie będzie mi się chciało tak tyrać, mój organizm tego i tak by nie wytrzymał, a do tego to poza wszystkim trzeba mieć prawdziwy talent. Czyli założenia były jasne - dobra zabawa, fajne wspomnienia i przyjaźnie na całe życie, ładowanie akumulatorów na resztę życia i wyrobienie nawyku chęci i potrzeby ruchu, żeby nie wylądować jak większość w wieku 25+ na kanapie z browarem i pilotami pod ręką .... :::bd::
I wiesz co? No znowu popsuję ci humor - to wszystko mi się w pełni udało :::yay::: :D
A trenerkę to w sumie lubię, tylko jestem leniwy z natury i już mi się zwyczajnie nie chce :P
Możesz mi tylko na słowo uwierzyć, że to ciężka robota, choć niby tylko stanie przy koszyku i nonszalancko-ślamazarne machanie szpadelkiem od niechcenia. Tak to dla wielu wygląda. Podobnie jak sam tenis, niby co za problem uderzyć sporą rakietą w niezbyt małą piłkę i trafić nią w całkiem spory kort. Z boku wygląda niby prosto, w praktyce, ups .... :twisted:

Ale żeby dać ci szansę to wróćmy do tematu ;) To gdzie się ta Iga schowała w drabince? Patrzę, szukam, wertuję, nic ... O_O Przede mną podłe Angole schowały? O_O
Ty chyba się bardziej orientujesz. To co, jest, czy rzeczywistość jest bardziej prozaiczna - PRZERŻNĘŁA :lol:

Czyli masz swoje cyfry tygodnia: 7:5 1:6 1:6 :)
I .......... Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :lol:

Czekam z utęsknieniem jak wrócisz przy kolejnym Szlemie czy turnieju. Przynajmniej w początkowej fazie imprezy będziesz chodził z podniesionym czołem ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Teraz widzę, że twój opis Igi jako juniorki był jakby autoportretem, czasami takie oceny przez pryzmat wyłącznie własnych doświadczeń mogą wyprowadzić na manowce :wink: ;-P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”