live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 4 lip 2021, 14:40
Vivid pisze: 4 lip 2021, 11:36 Miej nad sobą litość :), a co będzie jak z Ons polegnie?
Dajmy jej szansę, przerżnąć lub wygrać w kolejnej rundzie.

Jest postęp. Obok słowa przerżnąć pojawiło się wygrać!

Słusznie, dlatego Vividek powinien:
1) nauczyć się szczekać, bo może nie zdążyć
2) poprosić admina o możliwość załączenia pliku audio, żebyśmy mogli usłyszeć to odszczekanie
3) ostatecznie dać zdjęcie pingwina który szczeka

:::gd::: :!party!:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Strasznie się podpalacie, i potem przerżnięcie i lament :D A nie, cisza :lol:
Nie raz pisałem, że blotki w pierwszych rundach to ona już umie łykać :) Choć przerżnąć może :P
Strasznie się wiercicie, owsiki macie? :lol:
Rusza drugi tydzień, zobaczymy, który dzień będzie tym, gdy zamilkniecie w kolejnej "żałobie" :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 4 lip 2021, 17:24 Strasznie się podpalacie, i potem przerżnięcie i lament :D A nie, cisza :lol:
[...]
Rusza drugi tydzień, zobaczymy, który dzień będzie tym, gdy zamilkniecie w kolejnej "żałobie" :D
Matko przenajświętsza! Ty naprawdę myślisz, że cisza jest odpowiedzią na Twoje proroctwa?
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 4 lip 2021, 17:24
Nie raz pisałem, że blotki w pierwszych rundach to ona już umie łykać
Jeden szlem już jest zaliczony, kolej na drugi/trzeci i czwarty, Twój psi skowyt bezcenny :::yay:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

CFA pisze: 4 lip 2021, 17:36 Matko przenajświętsza! Ty naprawdę myślisz, że cisza jest odpowiedzią na Twoje proroctwa?
Wyraźnie masz mnie za narcyza ;) Nie, to raczej odpowiedź na kolejne wasze zawiedzione nadzieje :)
live pisze: 4 lip 2021, 18:27 Jeden szlem już jest zaliczony, kolej na drugi/trzeci i czwarty, Twój psi skowyt bezcenny :::yay:::
Szlema nie widzę, najwyżej pseudo "RG20". Ale rozumiem, podróbka też jest OK w myśl powiedzenia, że na bezrybiu i rak ryba rotfl Kolejny dowód jak w nią jednak nie wierzycie :lol:
Przyznaj się,, jak już przerżnie, to wybrałeś sobie formę dźwiękowego wyrażenia bólu zadka? Jakieś miałczenie, kwilenie, kwiczenie, piszczenie? No bo na jazgot to masz czas teraz :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 5 lip 2021, 05:26

Przyznaj się,, jak już przerżnie, to wybrałeś sobie formę dźwiękowego wyrażenia bólu zadka? Jakieś miałczenie, kwilenie, kwiczenie, piszczenie?
O trolu, który chętnie wystawia zad, żeby coś pierdnąć już pisałem rotfl , twoja twórczość w tym zakresie jest niedościgniona więc naśladować jej nie mam zamiaru. (:]
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 5 lip 2021, 05:26
CFA pisze: 4 lip 2021, 17:36 Matko przenajświętsza! Ty naprawdę myślisz, że cisza jest odpowiedzią na Twoje proroctwa?
Wyraźnie masz mnie za narcyza ;) Nie, to raczej odpowiedź na kolejne wasze zawiedzione nadzieje :)
Nazywaj to jak chcesz, ale gdy zapada normalna cisza po porażce, bo część jest zaskoczona a innym się nie chce analizować i wtedy wpada ktoś i się natrząsa a wręcz domaga się udziału innych w tej celebrze, to mogę się jedynie pomodlić. Albo jak Iga idzie jak przecinak, to domaga się sowy :-). W sumie całkiem niedawno jeszcze myślałem, że Ci za to płacą, albo przynajmniej zachęcają ale to raczej taki charakter. Nie przeszkadza, choć trochę irytuje - zawsze jak będę miał czas i przeczytam, to skomentuję jak napiszesz coś głupiego, a że ostatnio często zabieram głos, to taka jest ocena tych wpisów ;-)
Ostatnio zmieniony 5 lip 2021, 10:11 przez CFA, łącznie zmieniany 2 razy.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Nie przypominam sobie, żebym to wyżej w cytacie napisał, chociaż w zasadzie mogę się pod tym podpisać :wink: :D
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

live pisze: 5 lip 2021, 10:02 Nie przypominam sobie, żebym to wyżej w cytacie napisał, chociaż w zasadzie mogę się pod tym podpisać :wink: :D
Poprawiłem.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Iga Świątek

Niestety dzisiejsza forma nie wystarczyła na Tunezyjkę - 7:5, 1:6, 1:6.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Klęska naszej mistrzyni z Jabeur. 75 16 16. :::cring::: :::cring::: :::cring:::
Mecz przypominał trochę mecz z Kasatkiną w Eastbourne, koncentracji starczyło znów tylko na 1 set.
Ale jest pozytyw! Vivid będzie miał więcej czasu na naukę szczekania :::cheese:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Pierwszy set też cudem (choć kilka zagrań Iga miała pięknych) wygrany, bo Jabeur przy 3:5 straciła koncentrację i zaczęła popełniać dziwne błędy. A potem włączyła moc i nie było odpowiedzi ze strony Igi...
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

rafbat pisze: 5 lip 2021, 13:50 Niestety dzisiejsza forma nie wystarczyła na Tunezyjkę - 7:5, 1:6, 1:6.
Nie da się wygrać meczu przy 46% i 39% pierwszego serwisu tak jak w 2. i 3. secie. Jabeur miała >70%. A przynajmniej nie w 4. rundzie. Szkoda tylko, że ta historia się znów powtarza po meczu z Halep z AO i kilku innych.
Prince Textreme Tour 100 310
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Iga Świątek

Porażki nie można było wykluczyć, dla mnie było 50/50.
Ale jednak jej rozmiar, tzn. ugranie dwu gemów w 2 i 3 partii to jednak jest wpadka i chyba nie wszystkie lekcje w sztabie zostały odrobione.
I brak trenera na miejscu podczas tak ważnego startu- u progu ćwierćfinału Wimbledonu?
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

Tennisowy pisze: 5 lip 2021, 14:13 Porażki nie można było wykluczyć, dla mnie było 50/50.
Ale jednak jej rozmiar, tzn. ugranie dwu gemów w 2 i 3 partii to jednak jest wpadka i chyba nie wszystkie lekcje w sztabie zostały odrobione.
I brak trenera na miejscu podczas tak ważnego startu- u progu ćwierćfinału Wimbledonu?
A skąd miała wzić te gemy skoro sama nic nie serwowała, a Ons same wygrywające podania? Tu nie ma o czym pisać bo tam nie było nawet gry, wymian, to się rozegrało na serwisie wszystko.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

I znowu moje na wierzchu ...
Ale wrócimy do kilku cytatów wieczorem ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Iga Świątek

SevenUP pisze: 5 lip 2021, 14:27
Tennisowy pisze: 5 lip 2021, 14:13 Porażki nie można było wykluczyć, dla mnie było 50/50.
Ale jednak jej rozmiar, tzn. ugranie dwu gemów w 2 i 3 partii to jednak jest wpadka i chyba nie wszystkie lekcje w sztabie zostały odrobione.
I brak trenera na miejscu podczas tak ważnego startu- u progu ćwierćfinału Wimbledonu?
A skąd miała wzić te gemy skoro sama nic nie serwowała, a Ons same wygrywające podania? Tu nie ma o czym pisać bo tam nie było nawet gry, wymian, to się rozegrało na serwisie wszystko.
Brak serwisu dzisiaj z czegoś wyniknął. I chyba nie tylko z tzw. gorszego dnia. To mniej więcej chciałem napisać.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

Tennisowy pisze: 5 lip 2021, 14:50
SevenUP pisze: 5 lip 2021, 14:27
Tennisowy pisze: 5 lip 2021, 14:13 Porażki nie można było wykluczyć, dla mnie było 50/50.
Ale jednak jej rozmiar, tzn. ugranie dwu gemów w 2 i 3 partii to jednak jest wpadka i chyba nie wszystkie lekcje w sztabie zostały odrobione.
I brak trenera na miejscu podczas tak ważnego startu- u progu ćwierćfinału Wimbledonu?
A skąd miała wzić te gemy skoro sama nic nie serwowała, a Ons same wygrywające podania? Tu nie ma o czym pisać bo tam nie było nawet gry, wymian, to się rozegrało na serwisie wszystko.
Brak serwisu dzisiaj z czegoś wyniknął. I chyba nie tylko z tzw. gorszego dnia. To mniej więcej chciałem napisać.
A kto ma wpływ na serwis poza serwującym? 😀
Prince Textreme Tour 100 310
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 5 lip 2021, 14:37 I znowu moje na wierzchu ...
Ale wrócimy do kilku cytatów wieczorem ;)
Psy szczekają a karawana jedzie dalej, apropopo jak idzie nauka szczekania? (:]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Witam moi milusińscy :)
O, znowu? O_O
No tak, PRZERŻNĘŁA!!! :::yay:::

Ale zapowiedziałem cytaty, zatem:
arttenis pisze: 4 lip 2021, 14:40 Mecze z Hsieh, Zwonariową i Begu to była już niższa półka, Tunezyjka to trochę grubsza ryba 🐟.
I tu mamy jakiś spokojny głos rozsądku. Ale też i coś co potwierdza to co mówię ;)
Najman WTA, a może nie? Najman też kilku leszczy nastukał, ale jak tylko wychodzi ktoś coś ogarniający to Naman odklepuje.
No wypisz wymaluj jak tu. Kilka blotek aut, ktoś poważniejszy i .... jak krowa wypuszczona na lód z dowcipu Jana Tomaszewskiego - no sama się wykopyrtnie, nic nie trzeba robić :D
I teraz użyszkodnik live wydobywa z głębi swej gardzieli donośne: Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! :lol:

Tak, Jabeur to taka zawodniczka, która może bywa i niedoceniana, lekceważona czasem. Ale właśnie takie potrafią przewieźć kogoś aż miło. Iga Ś. pewnie jej nie zlekceważyła, ale wynik znamy :::gd:::
Pierwszy set, 7:5 i serca klakierni choć drżące rosły. A potem? A potem to już jak ... z tą krową od Tomaszewskiego :lol: :lol: :lol:
I teraz ponownie użyszkodnik live wydaje z siebie donośne: Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! :lol:
Dobry jest! Idzie jak przecinak :lol:

I cytat:
live pisze: 5 lip 2021, 15:40 Psy szczekają a karawana jedzie dalej, apropopo jak idzie nauka szczekania? (:]
A propos, jak idzie? Może przejdź na muczenie, mleka nie dasz to choć tyle :lol:
Poza tym szczekanie, skowyt, wycie, jazgot? Takie oklepane, bądź oryginalny ;)

Jak to szybko poszło, a mówiłem żebyś się nie rozpędzał bo bardzo szybko się utnie? :twisted:
W innym wątku wyjaśniałem jak to jest z karetą/karawaną i szczekaniem z pobocza. Kareta/karawana przejechała, a jazgoczący dostał błotem spod kół w pysk i z podkulonym ogonem skamląc czmycha do budy.
I czyja to wina? No nie moja, to Iga tak pozamiatała :lol: Na mnie nikt nie zwali :P
Teraz możesz kwiczeć. Kwicz :lol:

Ale wrócisz na USO? Przynajmniej w pierwszych rundach, przy dobrym losowaniu ;)


Podsumowanie:
Ilość punktów Vividbeki - 4600
Bilans sezonu 2-8

I teraz do USO użyszkodnik live ćwiczy donośne: Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D
Podczas USO będzie miał przerwę na marzenia ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”