Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 6 mar 2021, 11:21 Bye nigdy nie przeszła 1-szej rundy,
To tym bardziej dziwne, że gra w zasadzie we wszystkich turniejach, i to po wielokroć, a z nikim sobie nie poradziła. Takie kuriozum. Nie dziwi więc, że nie jest w ogóle klasyfikowana w rankingach.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

I jak tu wierzyć, że drabinki są losowane jak mamy znów Sabalenkę z Muguruzą... a w pozostałych ćwiartkach piach.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 6 mar 2021, 11:21 Bye nigdy nie przeszła 1-szej rundy,
Jak Jakuboto? :lol:
SevenUP pisze: 6 mar 2021, 14:40 I jak tu wierzyć, że drabinki są losowane jak mamy znów Sabalenkę z Muguruzą... a w pozostałych ćwiartkach piach.
Kolejny dowód braku wiary? :twisted:
To mnie cieszy :::gd:::
Jak aspiruje to trzeba wygrywać, tyle :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: Iga Świątek

Ale Sabalenka to drewno jakich mało a jak ograć Mugu pokazała Kwitowa, także ten, kwestia chęci.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

asad pisze: 6 mar 2021, 20:48 Ale Sabalenka to drewno jakich mało a jak ograć Mugu pokazała Kwitowa, także ten, kwestia chęci.
Kwitowa to jednak inne warunki fizyczne. Do tego lewa ręka.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 27 lut 2021, 13:33
Tadek 11 pisze: 27 lut 2021, 13:13 Jak antagoniści talentu Igi to przeżyją . Tiki to za mało , chyba że nerwowe u nich
Piszesz w liczbie mnogiej, więc wymień przynajmniej 2 antagonistów Igi na tym forum.
Chyba wiesz tylko udajesz , że nie wiesz :D Swoją drogą motto przy nicku " baby do garów" to już daje domyślenia ? :D
Na forum jest mało bab, więc inna interpretacja raczej nie wchodzi w rachubę a raczej wskazuje na szowinizm. Ale to Twoja sprawa jest demokracja i można i nie lubić bab w sporcie :D
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

asad pisze: 6 mar 2021, 20:48 Ale Sabalenka to drewno jakich mało a jak ograć Mugu pokazała Kwitowa, także ten, kwestia chęci.
Masz sporo racji , też właśnie oglądając ich spotkania , widzę że są do ogrania dla Igi i pytanie w jakiej będzie formie ? . Jak będzie to się przekonamy. I oby znowu ten turniej był "niepełnosprawny ". :::yay::: Wiesz o czym piszę w domyśle :D
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

hohvar pisze: 27 lut 2021, 13:37
Tadek 11 pisze: 27 lut 2021, 13:13 Tu jest kilku takich pajaców co to piszą tylko aby "nasrać Idze w papiery" piosząc kolokwialnie.
Kilku? To on się rozmnożył? O_O

Przesadzasz, nie chodzi o nasranie w żadne papiery, tylko o rozpaczliwą obronę swojego wizerunku znawcy tenisa, zdewastowanego chybionymi przewidywaniami co do możliwości odnoszenia przez Igę zwycięstw turniejowych. Olej go, będziesz zdrowszy.
W gruncie rzeczy tak właśnie robię :D Mam wyłączone wyświetlanie się Jego wpisów na forum przy zalogowaniu się , ale czasami jak zapomnę się zalogować to :rolleyes: . Może masz i rację trochę za ostra reakcja z mojej strony i zgadzam się z Twoją opinią i bo taką też rozważałem , że w sumie to by chciał wierzyć że się pomylił , ale jak się przyznać do własnego błędu w ocenie zawodniczki ? Pamiętam jego spór ze mną dużo wcześniej w temacie ze dwa lata wstecz . Dla mnie to by nie było żadnego problemu przyznać się :D Słuchajcie pomyliłem się , mieliście rację . Ale iść cały czas w tym samym kierunku i nawet przeinaczać fakty , że "turniej nie pełnosprawny" . Z faktami nie można polemizować. Jak wygrała szlema to wygrała i koniec!!!!!
Pozdrawiam
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 6 mar 2021, 20:19
arttenis pisze: 6 mar 2021, 11:21 Bye nigdy nie przeszła 1-szej rundy,
Jak Jakuboto? :lol:
SevenUP pisze: 6 mar 2021, 14:40 I jak tu wierzyć, że drabinki są losowane jak mamy znów Sabalenkę z Muguruzą... a w pozostałych ćwiartkach piach.
Kolejny dowód braku wiary? :twisted:
To mnie cieszy :::gd:::
Jak aspiruje to trzeba wygrywać, tyle :P
Ale ja tego nie mówię w kontekście Igi, tylko bardziej tego jak przebiega turniej. Bo jednak wolałbym oglądać ciekawe ćwiartki, połówki i finał, a nie ciekawe 2. rundy a w innych ćwiartkach wszystkie rozstawione odpadną i na koniec dostajemy coś w rodzaju AO... A tu znów w zasadzie 3 faworytki z 4 w jednej ćwiartce a w pozostałych Bencic, Svitolina...
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Tadek 11 pisze: 7 mar 2021, 13:13
Gary pisze: 27 lut 2021, 13:33
Tadek 11 pisze: 27 lut 2021, 13:13 Jak antagoniści talentu Igi to przeżyją . Tiki to za mało , chyba że nerwowe u nich
Piszesz w liczbie mnogiej, więc wymień przynajmniej 2 antagonistów Igi na tym forum.
Chyba wiesz tylko udajesz , że nie wiesz :D Swoją drogą motto przy nicku " baby do garów" to już daje domyślenia ? :D
Na forum jest mało bab, więc inna interpretacja raczej nie wchodzi w rachubę a raczej wskazuje na szowinizm. Ale to Twoja sprawa jest demokracja i można i nie lubić bab w sporcie :D
No właśnie nie wiem, chyba nie masz na myśli mnie, biorąc pod uwagę moje dyskusje z Vividem w tym temacie.

PS. 11 przy nicku też daje do myślenia, ale nie umiem się zdecydować czy to wiek, czy IQ.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Tadek 11 pisze: 7 mar 2021, 13:55 Z faktami nie można polemizować. Jak wygrała szlema to wygrała i koniec!!!!!
Fakt, wszyscy widzieli pseudo "RG20", racja :::gd:::
Tylko bronić tego jak Rejtan ... O_O Nie no, przynamniej udowadniasz, że na lekcjach historii był przebłysk kontaktu z bazą :D
Gary pisze: 7 mar 2021, 15:35 PS. 11 przy nicku też daje do myślenia, ale nie umiem się zdecydować czy to wiek, czy IQ.

Pewnie oba ;) W pierwszym przypadku to nic złego, ale już w korelacji z drugim może świadczyć o ....
I co mam powiedzieć, a nie mówiłem? :lol:
A swoją drogą, co może mieć IQ 11, poza tenisem Jakuboto? :P
Znalazłem:

"Wartość IQ do 20
Chodzi o ciężkie upośledzenie umysłu (idiotyzm). Taka osoba nie jest zdolna wykształcenia i wychowania. Często jest zależna od pomocy drugich, sama nie potrafi zadbać o siebie, często żyje we swoim własnym świecie i nie pojmuje otoczenia. W populacji jest około 0,2 % takich ludzi."


Nie no, faktycznie unikat :D
Ostatnio zmieniony 8 mar 2021, 05:33 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Eeeetam, to jest słodka tajemnica użytkownika Tadek11, może to jest ilość milionów na koncie, albo ilość żon? Albo ilość zdobytych szlemów ulubionego tenisisty/stki. Równie dobrze można spekulować co oznacza ten pingwin, jest mnóstwo teorii spiskowych.

11 znaczy, że Iga wygra następny mecz 61 61. Z LL Doi/Hercog, we wtorek.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 7 mar 2021, 20:59 11 znaczy, że Iga wygra następny mecz 61 61. Z LL Doi/Hercog, we wtorek.
Żeby się tylko Idze Ś. nie udzieliła cykoria niektórych tu obecnych i oby nie zdecydowała się "normalnie" przegrać w 2R by uniknąć ewentualnego spektakularnego przerżnięcia w 3R :P
Ciekawe co by tu napisano? Wiem!
- Zuch Iga, brawo! Nie dala pingwinowi satysfakcji :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 8 mar 2021, 05:32
arttenis pisze: 7 mar 2021, 20:59 11 znaczy, że Iga wygra następny mecz 61 61. Z LL Doi/Hercog, we wtorek.
Żeby się tylko Idze Ś. nie udzieliła cykoria niektórych tu obecnych i oby nie zdecydowała się "normalnie" przegrać w 2R by uniknąć ewentualnego spektakularnego przerżnięcia w 3R :P
Przecież nawet jak Iga rozjechałaby Muguruzę i Sabalenkę 6/1 6/1 to i tak napiszesz, że to bezwartościowy turniej a tamte były zmęczone :]
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

W imieniu wszystkich wielbicieli, hejterów, seksistów, alkoholików i innych dewiantów z forum składam Idze najlepsze życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet!

Obrazek
el photo


Poooooo...szło! :::no.I::: :giv_hrt:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Iga Świątek

Wczoraj Protenis wrzucił na stronę rakietę promowaną przez Igę (Tecnifibre T-Rebound 298 IGA - kod produktu 14REB29812). Cena 769PLN. Popełnili jednak falstart i dzisiaj zdjęli ofertę.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

El Diablo pisze: 8 mar 2021, 14:37 Wczoraj Protenis wrzucił na stronę rakietę promowaną przez Igę (Tecnifibre T-Rebound 298 IGA - kod produktu 14REB29812). Cena 769PLN. Popełnili jednak falstart i dzisiaj zdjęli ofertę.
Właśnie zdziwiłem się, bo premiera miała być 'later in the year' i nigdzie indziej ta rakieta nie była dostępna. Ale w sumie ciekawe parametry, 98 główka, 298 gram, 22 mm, 16x19... Z tym że niekoniecznie to "kobieca" rakieta jak to modele z serii Rebound, raczej dla lepszego amatora :]
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Może i bym kupił ;), dla jaj :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 8 mar 2021, 20:29 Może i bym kupił ;), dla jaj :P
Kup, kup. I zrecenzuj. Ja ze swojej stronie przeprowadzę dochodzenie czy tym faktycznie gra. :angel:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

El Diablo pisze: 9 mar 2021, 15:57
Vivid pisze: 8 mar 2021, 20:29 Może i bym kupił ;), dla jaj :P
Kup, kup. I zrecenzuj.
Bez kupowania mogę Ci od ręki zrecenzować ;), przecież Świątek ją promuje :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”