Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 3 cze 2021, 05:24 No, drabika się czyści, jeszcze Iga wygra ;)
A tu taka cisza, klakiernia zagnana wcześniejszymi przerżnięciami do narożnika boi się odezwać? :) :P
:wink: :wink: :wink:

No właśnie Vidziowski, no właśnie. Ale podoba mi się Twoje podejście, widzę pewne przygotowanie pod zwrot manewrowy w stylu - ja już od dawna mówiłem, że Iga to świetna zawodniczka. Pewnie pod siedzonkiem Ci się zagotowało po Rzymie, a teraz jak Barty-party padła, to w połówce Iga nie ma z kim przegrać. Teraz trzeba Ci się modlić do Sabalenki, albo Syrenki. Ale nic to, będę miał Ciebie na oku i te Twoje manewry. Mam nadzieję, że jak Iga wygra to wykażesz się intelektualnie.

:wink: :wink: :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Spokojnie, mam opracowany manewr godny samego Cezara :)
Nie to że w nią wierzę, no bez jaj, a z natury lubię być przygotowany na wszelkie niespodzianki :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Ups ,,, pierwsza ciut, powtórzę - ciut, poważniejsza rywalka i już schody. A główka chodziła jak tym psiakom-maskotkom wożonym na tylnej półce za komuny :P Dobry progostyk ... :lol:
No ale przetrwała do drugiego tygodnia ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Witam serdecznie znawców tenisa, jestem tutaj nowy więc przeczytałem cały wątek od początku, dość zabawne i pouczające, polecam wszystkim bo parę lat minęło.

Widzę, że macie tutaj nawet Cezara z kompleksem Nikodemesa rotfl
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Iga Świątek

live pisze: 6 cze 2021, 18:22 Witam serdecznie znawców tenisa, jestem tutaj nowy więc przeczytałem cały wątek od początku, dość zabawne i pouczające, polecam wszystkim bo parę lat minęło.

Widzę, że macie tutaj nawet Cezara z kompleksem Nikodemesa rotfl
Mam deja vu.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

rafbat pisze: 6 cze 2021, 19:48
live pisze: 6 cze 2021, 18:22 Witam serdecznie znawców tenisa, jestem tutaj nowy więc przeczytałem cały wątek od początku, dość zabawne i pouczające, polecam wszystkim bo parę lat minęło.

Widzę, że macie tutaj nawet Cezara z kompleksem Nikodemesa rotfl
Mam deja vu.
Jak to mam rozumieć, czy na forum jest więcej samozwańczych Cezarów? :::yay:::
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

:D Wypada odnotować z uśmiechem , że chyba i ten RG robi się coraz bardziej "niepełnosprawny" w cudzysłowie , większość faworytek się wykruszyła chociaż pandemia jakby w odwrocie i kto ma tu szanse wygrać teraz :rolleyes: Nawet słynna w tym wątku czeska zawodniczka przegrała ze Stephens :rolleyes:
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Miejsce KM zajmie teraz Krejcikova. Iga sie wystrzelała w deblu :(
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 6 cze 2021, 20:30 Miejsce KM zajmie teraz Krejcikova. Iga sie wystrzelała w deblu :(
No nie wiem Gauff ostatnio dobrze gra i lepiej biega po korcie
Ciekawe czy wyczerpujący debel będzie miał wpływ na Igę na jutro z Kostiuk o 21-szej , ale jest młoda i może szybko się zregeneruje , w ubiegłym roku zdaję się też grała równolegle w deblu aż do pół finału.
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Pinas
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 20 mar 2010, 21:47
Lokalizacja: Lublin

Re: Iga Świątek

Ano właśnie, ile czasu między meczami zawodowcy poświęcają na treningi, a ile na zwykły odpoczynek? Może ten debel jej zastępuje odbijanie pod okiem trenera i na jedno wychodzi wysiłkowo, poza tym zawsze jakaś kasa wpadnie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Nie sądzę by ten debel miał negatywny wpływ fizyczny. To bardzo młoda zawodniczka, wchodząca dopiero do rozgrywek na pełen gwizdek. Szybciej się zbiera niż zawodniczka około 30-tki mająca też dodatkowo w nogach wszystkie poprzednie sezony.
Czyli jak przerżnie dziś to nie zwalajcie na Bethanie :D
Możecie zwalić ewentualnie na wiek, w końcu dwa lata różnicy ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Cel gry w sporcie zawodowym jest tylko jeden: "gra się żeby wygrać" cała reszta to nieistotne popierdołki.
W tym aspekcie Iga od dłuższego czasu nie zawodzi, wiadomo, że kiedyś musi przegrać ale dzisiaj nie przegra- chyba
że spełni się szatański plan godny Cesara :::bananas::: :D
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 31 paź 2016, 08:47 To ja tam jestem zatwardziałym malkontentem. ;)
Pogra trochę na niższym poziomie, a potem ... koszyczek i sztundki ... :P
Możecie sobie na mnie psioczyć ;), ale nikt z Was nie postawi na to większej kasy, i to tyle. :)
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Mecz będzie wieczorem czyli korty jakby bardziej klasycznie ziemne(wolniejsze) to moim zdaniem plus dla Igi, dodatkowo jest uskrzydlona zwycięstwem w deblu, nawet gdy przegra w singlu dalej będzie miała szanse na tytuł wielkoszlemowy.
Gra w debla dla zawodniczki na takim poziomie wytrenowania to "odpoczynek" :wink: :)
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

live pisze: 7 cze 2021, 08:43 Mecz będzie wieczorem czyli korty jakby bardziej klasycznie ziemne(wolniejsze) to moim zdaniem plus dla Igi, dodatkowo jest uskrzydlona zwycięstwem w deblu, nawet gdy przegra w singlu dalej będzie miała szanse na tytuł wielkoszlemowy.
Gra w debla dla zawodniczki na takim poziomie wytrenowania to "odpoczynek" :wink: :)
Nie doceniasz Kostyuk , Jest lepsza od Kontawejt , chociaż mniej doświadczona na pewno. Kontawejt z Igą poszła ostro ryzykownie i do drugiego serwisu stawał metr w korcie żeby wykorzystać swoje doświadczenie z debla poprzes szybki return i miała więcej winerów od Igi , ale i więcej błędów bo stojąc w korcie do serwisu Igi mocno ryzykował i stąd ten bajgel w drugim secie.. Z kolei Kostiuk jest szybka i bardziej zwrotna i dobrze gra kątowo , Będzie ciężki mecz dla Igi , chyba że zneutralizuje ją serwisem i swoim doświadczeniem. Jak gra Kostyuk niech obejrzy jej mecze z Osaką i Konjuh.
Chociaż na klayu będzie Iga miała przewagę.
https://www.youtube.com/watch?v=81J3TJvFn_A
https://www.youtube.com/watch?v=Cx_z5C31jG8&t=1623s
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

live pisze: 6 cze 2021, 18:22
Widzę, że macie tutaj nawet Cezara z kompleksem Nikodemesa rotfl
Ładnie napisane :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Możemy się opierać tylko na mniej lub bardziej prawdopodobnych przesłankach, owszem taki młody harpagon jak Kostyuk
może wiele zwojować z każdą zawodniczką ale zbyt wiele przemawia za Igą.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

Tadek 11 pisze: 7 cze 2021, 09:11
live pisze: 7 cze 2021, 08:43 Mecz będzie wieczorem czyli korty jakby bardziej klasycznie ziemne(wolniejsze) to moim zdaniem plus dla Igi, dodatkowo jest uskrzydlona zwycięstwem w deblu, nawet gdy przegra w singlu dalej będzie miała szanse na tytuł wielkoszlemowy.
Gra w debla dla zawodniczki na takim poziomie wytrenowania to "odpoczynek" :wink: :)
Nie doceniasz Kostyuk , Jest lepsza od Kontawejt , chociaż mniej doświadczona na pewno. Kontawejt z Igą poszła ostro ryzykownie i do drugiego serwisu stawał metr w korcie żeby wykorzystać swoje doświadczenie z debla poprzes szybki return i miała więcej winerów od Igi , ale i więcej błędów bo stojąc w korcie do serwisu Igi mocno ryzykował i stąd ten bajgel w drugim secie.. Z kolei Kostiuk jest szybka i bardziej zwrotna i dobrze gra kątowo , Będzie ciężki mecz dla Igi , chyba że zneutralizuje ją serwisem i swoim doświadczeniem. Jak gra Kostyuk niech obejrzy jej mecze z Osaką i Konjuh.
Chociaż na klayu będzie Iga miała przewagę.
https://www.youtube.com/watch?v=81J3TJvFn_A
https://www.youtube.com/watch?v=Cx_z5C31jG8&t=1623s
No jeżeli Kontaveit w 1. secie zaserwowała 4 asy, miała 23 winnery i 11 błędów i nie dała rady wygrać, to podpowiem że Kostyuk nie jest w stanie zagrać na takim poziomie.

No chyba, że Iga zacznie kaszanić...
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 7 cze 2021, 05:14 Czyli jak przerżnie dziś to nie zwalajcie na Bethanie :D
Możecie zwalić ewentualnie na wiek, w końcu dwa lata różnicy ;)
Tylko jeden rok i jeden miesiąc, Kostjuk to już szlemowa emerytka. Zaczęła wcześnie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Kolejny mecz, kolejna szansa na przerżnięcie :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”