Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 13 lut 2021, 13:26
optymista pisze: 13 lut 2021, 10:51 Vivid wytłumacz takiemu ignorantowi jak ja o co chodzi z Twoją retoryką w sprawie Muchovej?
Muchovą przywołuję tylko jako tę, która wyklepywała Świątek. Grały ze sobą już ze 2-3 razy. Na razie bilans dla Czeszki do zera. Nic więcej :)
Co Ty klepiesz, Świątek grała z Muchową tylko raz, w Pradze WTA 250k, jak Iga była jeszcze dzieckiem, Muchowa jest 5 lat starsza, wygrała 46 61 64. Nie ma się co podniecać, że dorosła z trudem ograła dziecko.
Drugi mecz to była covidova zabawa w lipcu/sierpniu 2020 w oczekiwaniu aż sezon ruszy, też w Pradze, Tipsport Elite Trophy, 64 26 10-8 (supertaj), i tam nikt nikogo nie sklepał.
Na razie Muchowa miała trudności z Pliskową, którą mizerna Radwańska klepała za każdym razem.
Muchowa do finału AO21 ma Mertens, Barty, i Switolinę/Brady. Good luck! :::no.I:::
Ma życiową szansę, tylko sklepać krykieciarę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Czyli jednak dwa razy? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 13 lut 2021, 21:01 Czyli jednak dwa razy? ;)
Rezczywiście, 2-3 razy, 3-ci raz miały jeszcze grać w Pradze, w tym turniejiku pokazowo-treningowym, ale Muchowa na samą wiadomość dostała ... kłopoty żołądkowe. Czyli jeden raz pełnowartościowo, ale 2 razy niepełnowartościowo.
CFA
Orator
Orator
Posty: 650
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 13 lut 2021, 22:32 Czyli jeden raz pełnowartościowo, ale 2 razy niepełnowartościowo.
Ten jeden raz nie był pełnowartościowy, bo wtedy padało i Świątek grała dwa mecze w jeden dzień,
że już nie wspomnę, że korty były wolne a piłki ciężkie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Radwańska też z Sereną i Venus Williams wygrała. ;) Serenę ograła w HC, a Venus bodajże w Stuttgarcie (krecz, Amerykanka nie wyszła w ogóle na kort).
Ale co tam Muchova. Świątek rozgromiła też taka tuza światowych kortów jak Pegula. :::A!A!A:::

Nie mam dziś czasu by zerknąć na żywo na mecz z Halep, ale mając na uwadze silnego cykora lokalnych piewców wielkości Igi przypomnę tylko - nie lękajcie się tak, według mnie na tej nawierzchni i z taką dyspozycją jaką mają obie zawodniczki Iga ma spore szanse przejść Simonę. :::gd:::
Oczywiście przerżnięcie będzie mile widziane. :P Trump mi się niecierpliwi. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Oj! Ale co tu tak cicho jak makiem zasiał? A pusto jak po Katrinie w Nowym Orleanie? O_O
Kici kici, taś taś taś, gdzie jesteście? Gdzie ta wasza elokwencja i wygadanie? Coś się stało?

Ano tak ... Iga ... przerżnęła :::yay::: :::yay::: :::yay::: rotfl rotfl rotfl

I co, pierwsza poważniejsza rywalka i Iga wiooooooooooooooooo z drabinki :::gd:::
O zgrozo, a Muchova tam nadal jest :lol: :lol: :lol:

No to Trumpik ;)
Obrazek

Co się stało że się zesrało? Może ktoś się wypowie? Tacy wszyscy wgadani byli jak mniej znane zawodniczki padły. Przyszła lepsza, i mimo niekorzystnych dla niej warunków, pozamiatała.
Jaki tytuł w pseudo czymś tam takie i wyniki w normalnym WS-ie :lol: :lol: :lol:
Nawet drugiego tygodnia nie będzie, a każdy wie, że to już jest to coś w Szlemie (wygrać może tylko jeden/na).
Oj ...
Obrazek

Zacznę chyba prowadzić bilans sezonu Igi. Wygrane imprezy do przerżnięć :)
No to mamy 0-2 :::gd:::
Nawet nie chcę myśleć co by było jak na koniec roku będę zmuszony napisać:
Do zera? Do zera. DO ZERA!!! :lol: :lol: :lol:

Ale nie kibicujcie Muchovej ;), choć ją, w przeciwieństwie do Świątek, można znaleźć w drabince :P.

Na koniec muszę wam z pewną przykrością przyznać jednak rację :(
Wasza strach i nerwowość okazały się w pełni uzasadnione. Byliście realistami. To ja wykazałem jednak nadmierny optymizm pisząc, iż ma szanse z Halep. Mimo tego cieszącego mnie bardzo przerżnięcia :::gd::: , nie zmieniam zdania.
Czemu nie wyszło, to już merytorycznie i bez lipy napisałem w wątku turnieju.

Dobrze, że, mam nadzieję, że nie, taki hohvar nie pogalopował w amoku i euforii do buka ze skitranymi gdzieś w skarbonce zaskórniakami i nie postawił na Igę O_O Ale by umoczył rotfl A to poczciwy i dobry człowiek jest :::gd:::

Gary zamilkł, nie chce mi odpowiedzieć, zrewanżować się tym co ja robię jak mnie o to prosi. Szkoda :(
Ale może jeszcze nie czytał, trzeba poczekać, dać szansę ;)
Rozumiem, że w sobotę to już nie pogadamy? No tak jakoś nie ma o czym :lol: :lol:
arttenis pisze: 6 lut 2021, 21:08 ... , do zobaczenia w finale, :::e_grd:::
Wydaje mi się, że CI napisałem, iż to impreza wyczynowa, nie ma pocieszki :D
Ale proszę, co masz teraz do powiedzenie? Słucham ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

Iga pokazała, że jest lub bywa także kruchą, niestabilną, zwyczajną nastolatką. Dobrze, że nie jest jakimś nieludzkim cyborgiem, który po ukończeniu 18 lat bierze wszystkie szlemy. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

Brawo Iga !!!!!! :::yay::: Plan wykonany jest czwarta runda do 19 -to latki , a co byście chcieli niektórzy więcej ? :::yay:::
Iga ma jeszcze czas ma dopiero 19 lat , I jak mój jeden z kolegów mówił " na starej pi.....y młody h.... się ćwiczy" :D Przyjdzie czas na powtórkę i będzie wygrywała i z Halep . A tym co liczyli na więcej powiem maksymę " Zapomniał wół jak cielęciem był"
Czekamy na następne turnieje , i jaszcze sprostowanie od IGI żadnych pieniędzy nie dostałem za kibicowanie :D
Ale zastanawiam się czy Ci co popierają Czeski tenis mają czyste sumienie ????
Pozdrawiam
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Evidentnie Twoja Vividova vina. Zamiast pisać, eee, zaraz przerżnie ... itd,. to Ty nagle się ubezpieczyłeś (w PZU?) i zacząłeś pisać, że masz szansę wygrać. Musisz być bardziej konsekwentny i zdecydowany w swoich przerżnięciach.
Nie dała rady grać 2-3 sety na tej samej koncentracji, szczególnie że to wieczorową pora, ale też i Simona odrobiła lekcje i nie przysypiała, jej pierwszy serwis siedział cały mecz niemal.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 14 lut 2021, 13:36 Evidentnie Twoja Vividova vina. Zamiast pisać, eee, zaraz przerżnie ... itd,. to Ty nagle się ubezpieczyłeś (w PZU?) i zacząłeś pisać, że masz szansę wygrać. Musisz być bardziej konsekwentny i zdecydowany w swoich przerżnięciach.
Nie dała rady grać 2-3 sety na tej samej koncentracji, szczególnie że to wieczorową pora, ale też i Simona odrobiła lekcje i nie przysypiała, jej pierwszy serwis siedział cały mecz niemal.
Spokojnie czekam aż przerżnie, przecież przerżnie :)
Akurat to logo PZU na kiecce ładnie wygląda :P
No ale nie wiem nadal w jakim finale my się widzimy? :twisted:
Tadek 11 pisze: 14 lut 2021, 13:33 I jak mój jeden z kolegów mówił " na starej pi.....y młody h.... się ćwiczy" :D
Ten kolega to jakiś, pojadę stereotypem ;), piłkarski kibol o intelekcie rozwielitki? :P
To mu wytłumacz, jak zdołasz, że ten "h..." to jednak piszemy przez "ch..." ....
Chyba, że ma aż tak mikroskopijnego, że w jego wypadku wręcz wypada przez "h" :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 14 lut 2021, 13:36 Evidentnie Twoja Vividova vina. Zamiast pisać, eee, zaraz przerżnie ... itd,. to Ty nagle się ubezpieczyłeś (w PZU?) i zacząłeś pisać, że masz szansę wygrać. Musisz być bardziej konsekwentny i zdecydowany w swoich przerżnięciach.
Nie dała rady grać 2-3 sety na tej samej koncentracji, szczególnie że to wieczorową pora, ale też i Simona odrobiła lekcje i nie przysypiała, jej pierwszy serwis siedział cały mecz niemal.
Bo to by było nielogiczne , podobno tylko krowa nie zmienia punktu widzenia ? :D
Tu raczej chodziło o przystosowanie się Igi z jej stylem do szybkich kortów i nauki jak na nich grać z tak dobrymi przeciwniczkami jak Simona ( 2 w rankingu) i to jest lekcja do odrobienia na treningach i następnych turniejach , na inne przeciwniczki to co umie wystarczało , ale na Simone to jeszcze było za mało :::gd::: , z kolei Simona znacznie poprawiła serwis i robiła mniej błędów :) Jest miejsce dla trenera do pracy.
,
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 14 lut 2021, 13:43 No ale nie wiem nadal w jakim finale my się widzimy? :twisted:
W finale GS, w którym zagra Muchova. Na razie 0 (null) O_O , pełnoprawnych i niepełnoprawnych.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 14 lut 2021, 14:04 W finale GS, w którym zagra Muchova. Na razie 0 (null) O_O , pełnoprawnych i niepełnoprawnych.
Notowania Muchovej rosną, będę miał "tantiemy" :)
Tylko nie pisz więcej o finale dla Świątek na starcie imprezy bo kolejny raz taka wtopa nie przejdzie :D :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 14 lut 2021, 14:08
arttenis pisze: 14 lut 2021, 14:04 W finale GS, w którym zagra Muchova. Na razie 0 (null) O_O , pełnoprawnych i niepełnoprawnych.
Notowania Muchovej rosną, będę miał "tantiemy" :)
Tylko nie pisz więcej o finale dla Świątek na starcie imprezy bo kolejny raz taka wtopa nie przejdzie :D :twisted:
Jak Muchova wygra w finale GS, to dopiero możesz liczyć na tantiemy. Świątek-Muchova w finale to było życzenie, a nie przepowiednia.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Iga Świątek

Z innej beczki... Kocham Talk Tennis (forum Tennis Warehouse). Otóż wszystkiemu winna jest rakieta. Prince'm na bank by wygrała. Tecnifibrem w ogóle nie potrafi trafić w kort etc. itd. itp. :lol: :::loled::: rotfl :idioticus:

Inny czas, inna nawierzchnia ale nie, to rakieta. Mimo, że Tecnifibre na pewno zrobił jej layup taki żeby nie czuć było różnicy, a rączka odlana jak w Prince'ach. :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

El Diablo pisze: 14 lut 2021, 15:02 Z innej beczki... Kocham Talk Tennis (forum Tennis Warehouse). Otóż wszystkiemu winna jest rakieta. Prince'm na bank by wygrała. Tecnifibrem w ogóle nie potrafi trafić w kort etc. itd. itp. :lol: :::loled::: rotfl :idioticus:

Inny czas, inna nawierzchnia ale nie, to rakieta. Mimo, że Tecnifibre na pewno zrobił jej layup taki żeby nie czuć było różnicy, a rączka odlana jak w Prince'ach. :D
Rakieta? To poczekamy na głosy z ekipy? Może? Nie mówię nie? Ale bardziej bym stawiał na inne, po prostu Simona była lepsza w przeciągu całego meczu a Iga tylko momentami, ale potencjał na rozwój widać w technice , może za mało w czytaniu przeciwnika na szybkich kortach , Simona już gra na szybkich kortach wiele lat i ma to przećwiczone i ta jej ogólna sprawność fizyczna. :::gd:::

I tu jeszcze jeden z Kolegów nie wytłumaczył się dlaczego na Polskim Forum tak wspiera Czeski tenis i czeskie zawodniczki :D , a szczególnie jedną :D , jest podejrzenie o klakierstwo czeskich tenisistek i może jakieś sprawy finansowe? :D
Często tak bywa że złodziej dla niepoznaki krzyczy "łapać złodzieja ". rotfl
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 14 lut 2021, 13:15 Wydaje mi się, że CI napisałem, iż to impreza wyczynowa, nie ma pocieszki :D
Ale proszę, co masz teraz do powiedzenie? Słucham ;)
Pocieszką będzie zwycięstwo AO21 w miksta, Świątek-Kubot szykuje się na medal :::olgms::: w Tokio.
Mały problem, bo IO w Tokio raczej nie będzie, zostaje Paryż za 3 lata, pytanie czy Kubot dotrwa do Paryża. Pani Mu nie ma pocieszki. ;(
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

El Diablo pisze: 14 lut 2021, 15:02 Z innej beczki... Kocham Talk Tennis (forum Tennis Warehouse). Otóż wszystkiemu winna jest rakieta. Prince'm na bank by wygrała. Tecnifibrem w ogóle nie potrafi trafić w kort etc. itd. itp. :lol: :::loled::: rotfl :idioticus:

Inny czas, inna nawierzchnia ale nie, to rakieta. Mimo, że Tecnifibre na pewno zrobił jej layup taki żeby nie czuć było różnicy, a rączka odlana jak w Prince'ach. :D
Ja nie wiem, czy TW i TE nie mają jakiegoś monopolu na Prince-a na Stany, albo takie ceny, że nikt mniejszy nie wchodzi w temat. No to jeżeli tak by było to dziwisz się? ;) Biznes uber alles. :P

IO w Paryżu za 3 lata z Kubotem? Kubot może i jeszcze da radę grać, ale grać, a nie wygrywać ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 14 lut 2021, 16:42 Pocieszką będzie zwycięstwo AO21 w miksta, Świątek-Kubot szykuje się na medal :::olgms::: w Tokio.
Mały problem, bo IO w Tokio raczej nie będzie, zostaje Paryż za 3 lata, pytanie czy Kubot dotrwa do Paryża. Pani Mu nie ma pocieszki. ;(
Nie no igrzyska będą na pewno, po pierwsze Japonia chyba to ostatnio potwierdziła, a po drugie i najważniejsze tu w grę wchodzi tak ogromna kasa, że one po prostu nie mogą zostać całkowicie odwołane, więc jakby Tokio zrezygnowało, to myślę, że gdzieś by się to odbyło, bo z punktu widzenia szeroko pojętych finansów musi się odbyć.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Wszystko nie zmienia jednak faktu, iż przerżniecie olimpijskie, jeszcze do tego w parze, jest u mnie praktycznie niepunktowane :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”