Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Korty są szybsze. O ile się nie mylę to były odświeżane według normalnego harmonogramu a te kilka tygodni przesunięcia imprezy powodują większe związanie i utwardzenie zewnętrznej nawierzchni co za tym idzie przyspieszenie.
W sumie akurat w meczu z Halep oznaczałoby to preferencję dla Świątek.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 12 lut 2021, 15:28 Korty są szybsze. O ile się nie mylę to były odświeżane według normalnego harmonogramu a te kilka tygodni przesunięcia imprezy powodują większe związanie i utwardzenie zewnętrznej nawierzchni co za tym idzie przyspieszenie.
W sumie akurat w meczu z Halep oznaczałoby to preferencję dla Świątek.
I cyk, jest argument, żeby uznać to AO za pseudo Szlema. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Iga Świątek

To już drugi, no bo termin też przesunięty. ;)
Jeszcze jeden się znajdzie i władze tenisa będą musiały uznać, że jak Iga wygra to się nie liczy. :)
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Iga Świątek

Marcoone pisze: 12 lut 2021, 15:34 To już drugi, no bo termin też przesunięty. ;)
Jeszcze jeden się znajdzie i władze tenisa będą musiały uznać, że jak Iga wygra to się nie liczy. :)
A trzeci taki, że niektóre zawodniczki mieszkały w hotelu z myszami. Normalnie tak nie jest. :wink: :wink: :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Jaką taktykę może wymyślić Simona i Darren? Simona chyba zacznie od
długich wymian sprawdzenia czy Iga trafia w kort, bo co innego jej zostaje?
No i walka od pierwszej piłki, zamiast jak w Paryżu czekanie aż się Świątek
wystrzela. Faworytką jest Simona i od niej się oczekuje, że weźmie rewanż na
małolatce nastolatce.
Iga musi zagrać jak Karancew dzisiaj, 50 winners, no i być agresorką-dominatorką,
nie dać Simonie narzucić swojej gry.
https://www.youtube.com/watch?v=sFVKw5qlNHc
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 12 lut 2021, 15:31 I cyk, jest argument, żeby uznać to AO za pseudo Szlema. rotfl
Marcoone pisze: 12 lut 2021, 15:34 To już drugi, no bo termin też przesunięty. ;)
Jeszcze jeden się znajdzie i władze tenisa będą musiały uznać, że jak Iga wygra to się nie liczy. :)
RatRace pisze: 12 lut 2021, 16:19 A trzeci taki, że niektóre zawodniczki mieszkały w hotelu z myszami. Normalnie tak nie jest. :wink: :wink: :wink:
Dobre :::gd::: Tydzień był nawet męczący, ale ten Wasz strach przed nieuchronnym jest przekomiczny. :D :::gd:::
Po co jednak szukać argumentów? Jest już w finale? Wygrała coś? Nie ma tematu ;), nie ma się co stresować. :P
Jutro może przegrać Muchova, od razu tona stresu mniej dla Świątek. :lol:

A swoją drogą, patrzyłem na powtórkę. Nie zauważyliście notorycznego potrząsania głową? Takie parkinsonowate ...
Wygląda na jakiś tik nerwowy. Spala się? :::yay:::

Za chwilę drugi tydzień, jak już wspomniałem, ciekawi mnie kondycja graczy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 12 lut 2021, 22:05 ...ten Wasz strach przed nieuchronnym jest przekomiczny...
Nieuchronnym nazywasz wygraną Świątek czy to, że potem będziesz robił k***ę z logiki? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 12 lut 2021, 22:30 Nieuchronnym nazywasz wygraną Świątek ...
A gdzie tu wygrana? To trzecia runda. Wygranej to jeszcze nawet zza horyzontu nie widać, pewnie Muchova zasłania rotfl
0-2 z Sevillą w copa del rey gniecie? :twisted:

Mógłbym z grzeczności napisać, że pogadamy w przyszłą sobotę. ;) Ale to nie ja żyję w przeświadczeniu, że już dawno nie będzie o czym ... :::yay:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 12 lut 2021, 22:30 Nieuchronnym nazywasz wygraną Świątek czy to, że potem będziesz robił k***ę z logiki? rotfl
Nie On jeden, to tu powszechne ostatnio zjawisko. Takie tenisowe płaskoziemstwo. rotfl
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 12 lut 2021, 22:34
Gary pisze: 12 lut 2021, 22:30 Nieuchronnym nazywasz wygraną Świątek ...
A gdzie tu wygrana? To trzecia runda. Wygranej to jeszcze nawet zza horyzontu nie widać, pewnie Muchova zasłania rotfl
0-2 z Sevillą w copa del rey gniecie? :twisted:

Mógłbym z grzeczności napisać, że pogadamy w przyszłą sobotę ;) Ale to nie ja żyję w przeświadczeniu, że już dawno nie będzie o czym ... :::yay:::
Ty chyba nie czytasz tego, co pisaliśmy. Lub nie myślisz jak odpisujesz. Lub, najbardziej prawdopodobne, obie opcje są poprawne.

Ciąg zdarzeń:
1) twierdzisz, że Iga nie wygra Szlema,
2) Iga wygrywa RG 2020,
3) żeby nie przyznać się do błędu raczysz forum argumentami, wątpliwej jakości zdaniem większości (wszystkich oprócz Ciebie?), że to nie był Szlem, tylko szlam,
4) Iga wygrała 3 mecze na AO, do wygranej w turnieju droga daleka, ale ma szansę, a wiedząc, że nie przyznasz się do błędu i znów będzie uskutecznianie fikołków intelektualnych zawczasu przygotowalismy Ci szereg wymówek, trochę wyprzedzając fakty,
5) Ty na to odpisałeś, że nasze posty pokazują strach przed nieuchronnym,
6) nasze posty będą miały rację bytu jedynie wtedy, gdy Iga wygra turniej, a Ty będziesz robił z siebie głupka,
7) ergo, nieuchronnym nazywasz albo wygraną Igi, albo Twoje robienie z siebie głupka. Albo oba na raz.

A Ty na to serwujesz jakieś teksty o Barcy, sobocie i że nie będzie o czym gadać.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Iga Świątek

Wreszcie zobaczyłem, jak wygląda i jak gra Karolina VIVIDOWA, znaczy MUCHOWA. Ani z uwagi na wygląd idolki Vivida, ani z uwagi na jej grę nie ma powodu zarywać nocki :D .
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Nie myślałem, że przyjdzie mi Ciebie punktować, punkt po punkcie. :)

Gary pisze: 12 lut 2021, 22:30 Ty chyba nie czytasz tego, co pisaliśmy. Lub nie myślisz jak odpisujesz. Lub, najbardziej prawdopodobne, obie opcje są poprawne.
Bardzo trafna diagnoza, szkoda że piszesz o sobie. To taka samokrytyka? ...
(Za chwilę wyjaśnię czemu)
Gary pisze: 12 lut 2021, 23:30 1) twierdzisz, że Iga nie wygra Szlema,
Nie wygrała. Pseudo "RG20" nie da się uznać za pełnowartościowy Szlem ...
Swoją drogą jakoś nikt nie potrafił się odnieść merytorycznie do moich wątpliwości wobec niego ...
Nie potrafił bo argumentów brak? Nadal czekam ...
Za to jest komiczny jazgot bo cykoria straszna, że będzie to kolejna np. Ostapenko (ta przynamniej ma prawdziwego Szlema :P).
Gary pisze: 12 lut 2021, 23:30
2) Iga wygrywa RG 2020,
Iga wygrała pseudo "RG20"
Gary pisze: 12 lut 2021, 23:30 3) żeby nie przyznać się do błędu raczysz forum argumentami, wątpliwej jakości zdaniem większości (wszystkich oprócz Ciebie?), że to nie był Szlem, tylko szlam,
Tak jak napisałem, nie doczekałem się kontrargumentacji i konstruktywnej polemiki z moimi zastrzeżeniami wobec tej imprezy. Pewnie się nie doczekam ...
Gary pisze: 12 lut 2021, 23:30
4) Iga wygrała 3 mecze na AO, do wygranej w turnieju droga daleka, ale ma szansę, a wiedząc, że nie przyznasz się do błędu i znów będzie uskutecznianie fikołków intelektualnych zawczasu przygotowalismy Ci szereg wymówek, trochę wyprzedzając fakty,
I tu wracamy do początku wypowiedzi. To właśnie Ty nie czytasz tego co ja piszę i nie myślisz jak odpisujesz :(
Dwa razy na pewno, wydaje mi się, że może i 3 czy 4 napisałem wyraźnie, w odpowiedzi na apokaliptyczne posty spanikowanych fanów Igi pod kątem co ja wymyśle gdyby ;), że nie widzę powodów by mieć uwagi do AO21, gdyż zarzuty jakie mam do pseudo "RG20" nie mają tu zastosowania. W sumie powinienem napisać to raz, ale widząc straszny ból w Waszych tyłkach, że gdyby nawet Iga dokonała tego "heroicznego" wysiłku to i tak Vivid zaneguje, chciałem towarzystwo uspokoić ;) Taki ludzki pan ze mnie rotfl
Kolejny raz już tego nie mam zamiaru powtarzać. Poza tym nie sądzę by to i tak w przyszłą sobotę miało znaczenie ;)
Zatem reasumując - to Ty zwracaj uwagę na to co czytasz i myśl jak odpisujesz
Gary pisze: 12 lut 2021, 23:30 5) Ty na to odpisałeś, że nasze posty pokazują strach przed nieuchronnym,
I cały czas tak jest ...
Doszło już do tego, że w trosce o Wasze dobre samopoczucie sam zacząłem nawoływać do aktów wiary ... w Igę O_O
Gary pisze: 12 lut 2021, 23:30 6) nasze posty będą miały rację bytu jedynie wtedy, gdy Iga wygra turniej, a Ty będziesz robił z siebie głupka,
Biorąc pod uwagę wcześniej napisane nie ma się tu do czego odnieść, zagadnienie wyczerpane.
Gary pisze: 12 lut 2021, 23:30
7) ergo, nieuchronnym nazywasz albo wygraną Igi, albo Twoje robienie z siebie głupka. Albo oba na raz.
Jak powyżej, w pkt 6
Tylko że Iga nic jeszcze nie wygrała ... Ale wiele Szlemów (prawdziwych) pewnie przed nią.
Głupków to robią z siebie Ci, którzy nie mają własnej argumentacji i kontrargumentacji, ale chcą uznania czegoś czym to nie jest tylko dlatego ... że tak chcą :lol: :lol: :lol:
Gary pisze: 12 lut 2021, 23:30 A Ty na to serwujesz jakieś teksty o Barcy, sobocie i że nie będzie o czym gadać.
Uznałem, że jako wielki fan FCB, po żenującym łomocie od Sevilli, wlazłeś tu odreagować ;), padło na mnie, zły wybór rywala :twisted: Do soboty (finałowej) mamy tydzień. Wtedy wrócimy do rozmowy, OK? ;) Nie tylko z Tobą :D , na stronie 88 tego wątku jest jeszcze jeden post, którego autora zaproszę wtedy chętnie do tablicy. :twisted:
No chyba, że Świątek by wygrała ... ;), wróżbitą Maciejem nie jestem, trzeba poczekać.
Wasz strach narasta bo trzy rundy z nikim względnie groźnym, a teraz zaczynają się schody. Może już się potknie i pięknie wykopyrtnie jutro na Halep, ale uważam, że Rumunka tu i na tej nawierzchni jest w zasięgu i do ogrania. Raczej spokojnie przyjąłbym wgraną Polki w tym meczu.

Takiego cykora macie, że nawet nikt nie odważy się po wygranym meczu Igi wstawić wytrzeszczoną sowę z dopiskiem - a tymczasem Vivid. :) Te serwowane podczas pseudo "RG20" przez ED-a były świetne. :::gd:::

Roger pisze: 13 lut 2021, 01:26 Wreszcie zobaczyłem, jak wygląda i jak gra Karolina VIVIDOWA, znaczy MUCHOWA. Ani z uwagi na wygląd idolki Vivida, ani z uwagi na jej grę nie ma powodu zarywać nocki :D .
Idolka? Nie, ja ją tylko przywołuję w kontekście Świątek bo pięknie ją grzmoci na korcie. :)
Zawsze śmiesznie jest "postraszyć" fanów Świątek - przyjdzie Muchova i ją zje. :twisted: rotfl rotfl rotfl
A swoją drogą wygrała swój mecz, nadal jest w drabince, strach narasta wśród fanów Igi. :lol: :lol: :lol:

Kurde, Panie i Panowie, znowu miałem rację pisząc niedawno, iż ze Świątek będę miał więcej radochy niż z Radwańską przez te lata jej i mojej smoczej sagi. ;)

A miałem pisać reckę Instincta MP, ale tu mnie wciągnęło. :) Nic, jakieś śniadanie i ogarnę tę reckę. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Iga Świątek

Ocho... widzę "lorem ipsum" poszło w ruch. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Ja tam widzę, że niektórzy bardzo już chcą by przerżnęła. Vivid odprawi stosowną bekę i będzie można spokojnie czekać ... na powtórkę z tej rozrywki. :)

A jak przerżnie to Vivid:
Obrazek
a potem ...
Obrazek
:) :) :)
Ostatnio zmieniony 13 lut 2021, 08:06 przez Vivid, łącznie zmieniany 7 razy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Iga Świątek

Piszesz o sobie w trzeciej osobie bo: masz multikonto i zapomniałeś się przelogować, zatrudniłeś kogoś do pisania czy Twój brzuch uzyskał autonomię? :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Piszę o sobie w trzeciej osobie, bo to cecha zadufanych w sobie buców. :) Tak wielu mnie tu postrzega, a ja w łaskawości swojej wychodzę im naprzeciw :P, żeby się nie zawiedli. ;)
Muszą mieć na co psioczyć, merytorycznie nie potrafią. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Ale bełkot, nie chce mi się odpisywać na całość, więc poproszę jedynie o cytat, gdzie niby z moich postów przebija strach, że Iga nic już nie wygra. Zaznacz strzałkami lub pogrub odpowiedni fragment.
Vivid pisze: 13 lut 2021, 05:10 Takiego cykora macie, że nawet nikt nie odważy się po wygranym meczu Igi wstawić wytrzeszczoną sowę z dopiskiem - a tymczasem Vivid. Te serwowane podczas pseudo "RG20" przez ED-a były świetne.
Ja tam cykora nie mam, po prostu prawie nigdy nie wrzucam obrazków, bo mi się nie chce, a jak już bym miał wrzucić, to na pewno nie to. Zresztą, ten argument to jakieś Himalaje absurdu, co za różnica, czy ktoś wrzuci obrazek, czy wyśmieje Cię słownie?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

No ludzie! Buc pisze brednie a wy się wdajecie z nim w dyskusję?!
Miejcie trochę szacunku dla siebie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 12 lut 2021, 23:30
Ty chyba nie czytasz tego, co pisaliśmy. Lub nie myślisz jak odpisujesz.
Mój ty Kolumbie.... O_O rotfl
Gary pisze: 13 lut 2021, 11:17 Ale bełkot, nie chce mi się odpisywać na całość,
Blisko, blisko....
TomPL pisze: 13 lut 2021, 11:41 No ludzie! Buc pisze brednie a wy się wdajecie z nim w dyskusję?!
Miejcie trochę szacunku dla siebie...
Poszedłbym dalej: a wy to czytacie.... :rolleyes: :tired: :::troll:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 13 lut 2021, 11:17 Ale bełkot, nie chce mi się odpisywać na całość,
Jak mnie prosisz o odpowiedź to odpowiadam. To ja Ciebie tym razem poproszę o to samo. Skoro bełkot to chyba nie będziesz miał z tym problemu? Szybko się uwiniesz :)
I może zacznij od fragmentu z pogrubionym tekstem ;)
Poczekam.
O bełkot to można na przykład takiego jakiegoś hovara posądzić. Polemiki zero, ale bardzo chce by było tak jak jemu pasi. Pewnie tupie nóżkami i strasznie się pieni :lol: , że Vivid pokazuje mu wała i oczekuje kontragumentów.
To hohvara przerasta ....
TomPL pisze: 13 lut 2021, 11:41 No ludzie! Buc pisze brednie a wy się wdajecie z nim w dyskusję?!
Miejcie trochę szacunku dla siebie...
Każda inwektywa pod moim adresem bez merytoryki to tylko pokaz bezsilności i braku argumentów.
Dziękuję, nawet mnie to bawi :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”