Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

rafbat pisze: 11 lut 2021, 14:58
arttenis pisze: 11 lut 2021, 14:45 Iga zatrudniła "profesjonalistów", CAPSLOCK AŻ BOLI! :::A!A!A:::
https://igaswiatek.pl/en/fanbase-2/
Nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi (jak zwykle zresztą...).
Strona wygląda bardzo schludnie, a ten "capslock", o który tak robisz lament to wcale nie capslock, a rodzaj użytej czcionki, zatopiony prawdopodobnie w skrypcie, który automatycznie publikuje twitterowe wpisy Igi.

Ale być może mam za mało wspólnego z marketingami :)
INACZEJ, UŻYCIE CZCIONKI KTÓRA WYGLĄDA JAK CAPSLOCK MNIE BOLI.
PELHAM NAD NOWYM JORKIEM? HTTPS://IGASWIATEK.PL/EN/TENNIS
STRONA WYGLĄDA JAKBY KTOŚ SIĘ DORWAŁ DO NARZĘDZI I PRZEDOBRZYŁ.
ALE ROZUMIEM, ŻE TO SĄ PIERWSZE PRÓBY, CZCIONEK I ZAWARTOŚCI.
ROLEX DZIAŁA ŚWIETNIE +++.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Iga Świątek

Łączę się w bólu. Strona wygląda bardzo przejrzyście, z pewnością nikt nie będzie myślał o zmianie - i słusznie.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Iga Świątek

Wy tak na serio? Ta strona jest bardzo nieprzejrzysta i nieintuicyjna. Już nie wspominam o czcionce, ale kafelki sie rozwalaja na tej podstronie, jeden wielki chaos. Menu z boku dziwnie wyjezdzające, za dużo migotania. Zajmuje sie zawodowo robieniem tego typu rzeczy - kurde ominął mnie jakiś nowy trend? :D Słabo, słabo...
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

kefas pisze: 11 lut 2021, 16:25 Wy tak na serio? Ta strona jest bardzo nieprzejrzysta i nieintuicyjna. Już nie wspominam o czcionce, ale kafelki sie rozwalaja na tej podstronie, jeden wielki chaos. Menu z boku dziwnie wyjezdzające, za dużo migotania. Zajmuje sie zawodowo robieniem tego typu rzeczy - kurde ominął mnie jakiś nowy trend? :D Słabo, słabo...
Nie my, na razie tylko rafbat polubił tę stronkę z “block letters font” i jej migotania. Każdy ma inny gust. Niemniej różni się ona od reszty, tak jakby panie projektantki chciały sobie poeksperymentować. Jeśli celem jest aby fani Igi co najmniej czytali posty z Twittera zebrane w jednym miejscu, to się zawiodą. Tego nie da się czytać.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Spojrzałem. Sympatycznie zrobiona stronka. Nie jest to jakiś wybitny poziom, ale nie czepiałbym się. Przyzwoita robota.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Iga Świątek

Estetyczna jest, jak najbardziej, ale czytelna? Dla mnie ani trochę, słabo to wygląda. Pasek boczny obrócony o 90 stopni, a zakładka "fanpage"...
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

wyczesany pisze: 11 lut 2021, 19:59 Estetyczna jest, jak najbardziej, ale czytelna? Dla mnie ani trochę, słabo to wygląda. Pasek boczny obrócony o 90 stopni, a zakładka "fanpage"...
Mam zbieżne odczucia, ale może my już zwyczajnie stare zgredy jesteśmy i po młodzieżowemu nie kumamy? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Iga Świątek

Ale Wy czaicie, jaki ma dzisiaj udział w ruchu strony wersja mobile, a jaki desktop, czy nie do końca?
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Iga Świątek

rafbat pisze: 12 lut 2021, 07:23 Ale Wy czaicie, jaki ma dzisiaj udział w ruchu strony wersja mobile, a jaki desktop, czy nie do końca?
Ja chyba wiem, tylko nie widzę połączenia słabej czytelności na komputerach i ich udziału w wyświetleniach.
Prezes fanklubu Staśka :D
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Iga Świątek

rafbat pisze:Ale Wy czaicie, jaki ma dzisiaj udział w ruchu strony wersja mobile, a jaki desktop, czy nie do końca
No tak, czaimy. Czyli mamy też czaić, że skoro więcej ludzi ogląda tego typu stronki z mobile to znaczy, że wersję desktopową można po prostu spartolić? To świadczy tylko i wyłącznie o braku profesjonalizmu.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Iga Świątek

Pracując po obu stronach - i klienta, i agencji, zetknąłem się z setkami naprawdę słabych stron. Ta wyżej jest w mojej opinii nowoczesna i prosta, dobrze dostosowana do potencjalnego odbiorcy.

Takie mamy czasy, że mało kogo obchodzi desktop. Raczej nie zanosi się, żeby kiedykolwiek się to zmieniło, niemniej jednak uważam, że desktop jest ok, a mobile bardzo dobrze wygląda.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Iga Świątek

Ładnie, ładnie, nie powiem. Mamy czwartą rundę, teraz zaczyna się prawdziwy Szlem: Halep, później Williams lub Sabalenka, zaczyna coś się dziać. Jak dojdzie do choćby półfinału to już będzie grubo.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Słabo dzisiaj grała, duże przestoje, czy to wystarczy na Halep?
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

TomPL pisze: 12 lut 2021, 13:57 Słabo dzisiaj grała, duże przestoje, czy to wystarczy na Halep?
Nie. Musi zagrać lepiej.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Iga Świątek

Obiektyw pisze: 12 lut 2021, 14:00
TomPL pisze: 12 lut 2021, 13:57 Słabo dzisiaj grała, duże przestoje, czy to wystarczy na Halep?
Nie. Musi zagrać lepiej.
Zdecydowanie się zgadzam. W momentach, w których Francuzka atakowała, Iga zdawała się bezradna.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Iga Świątek

Ja myślę, że Halep to dla niej jest bardzo dobry przeciwnik. Rumunka lubi się cofać grać przez środek i czekać na kontrę, ale przy grze Igi to może się okazać, że okazji do kontry nie będzie a jak będzie to wysoka piłka z topspinem, do której niska Simona nie będzie mogła się dobrze ustawić. Jak zagra stabilnie i serwis będzie wchodziła, to jestem dobrej myśli.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Iga Świątek

Nie wiem, ja mam wrażenie, że Iga nie jest tak dominująca jak w RG. Ten forhend nie daje takiej przewagi. I chyba do sporej ilości piłek była spóźniona. Może to kwestia kortów, może są szybsze.

Halep też się męczyła w jednym meczu. Ale swoją drogą ta druga połówka z Halep, Osaką, Muguruzą, Williams, Sabalenką i Świątek wygląda trochę dziwnie w porównaniu do górnej.

Osaka dobrze wygląda na razie. Ciężko panie, cieżko. :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

RatRace pisze: 12 lut 2021, 14:25 Nie wiem, ja mam wrażenie, że Iga nie jest tak dominująca jak w RG. Ten forhend nie daje takiej przewagi. I chyba do sporej ilości piłek była spóźniona. Może to kwestia kortów, może są szybsze.
Mam wrażenie, że trochę inaczej puszcza rękę, stąd tyle nieczystości. Skraca ruch całej ręki kosztem pracy nadgarstka. A że korty nie są specjalnie wolne to prawda.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Luqoz
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 5 cze 2017, 23:52

Re: Iga Świątek

To był najsłabszy z tych trzech meczów Igi. Przede wszystkim była spięta, przez co pojawiło się sporo prostych błędów. Najważniejsze, że dała radę. Myślę, że z Halep będzie się Idze łatwiej grało, bo jednak to rywalka będzie pod presją wyniku, a poza tym z tak grającą rywalką jak Halep Iga powinna szybciej złapać swój właściwy rytm. Niemniej będzie musiała wejść na wyższy poziom niż dziś.

RatRace pisze: 12 lut 2021, 14:25 Nie wiem, ja mam wrażenie, że Iga nie jest tak dominująca jak w RG. Ten forhend nie daje takiej przewagi. I chyba do sporej ilości piłek była spóźniona. Może to kwestia kortów, może są szybsze.

Halep też się męczyła w jednym meczu. Ale swoją drogą ta druga połówka z Halep, Osaką, Muguruzą, Williams, Sabalenką i Świątek wygląda trochę dziwnie w porównaniu do górnej.

Osaka dobrze wygląda na razie. Ciężko panie, cieżko. :wink:
Osaka moim zdaniem jest główną faworytką do tytułu, ale akurat dziś z Jabeur wypadła trochę słabiej. Ten wynik jest trochę mylący. Miała trochę problemów szczególnie z serwisem.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

RatRace pisze: 12 lut 2021, 14:25 Nie wiem, ja mam wrażenie, że Iga nie jest tak dominująca jak w RG. Ten forhend nie daje takiej przewagi. I chyba do sporej ilości piłek była spóźniona. Może to kwestia kortów, może są szybsze.

Halep też się męczyła w jednym meczu. Ale swoją drogą ta druga połówka z Halep, Osaką, Muguruzą, Williams, Sabalenką i Świątek wygląda trochę dziwnie w porównaniu do górnej.

Osaka dobrze wygląda na razie. Ciężko panie, cieżko. :wink:
Niby tak, ale na RG w meczach z Hsieh czy Trevisan też Iga się rozkajarzała i grała to lepiej, to gorzej. Może być tak, że wyjdzie w niedzielę na kort zupełnie inna Iga niż dziś. :) Oby tak było, ale 4 r. wciąż dobry rezultat.
Prince Textreme Tour 100 310

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”