Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

No i dobrze, przynajmniej się wyspię, a nie oglądać tani Gippsland.
Jutro (4/2) losowanie drabinki AO, więc będzie czas na mentalne przygotowanie.
Jedynie mi się nie podoba ten strój z pzu.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Iga Świątek

Tak, w zeszłym roku wdzianko na AO Open było dużo ładniejsze a i nie raziło reżimowe logo:

Obrazek
8:7 40:15
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: Iga Świątek

wwojtek pisze: 3 lut 2021, 14:44 a i nie raziło reżimowe logo:
Z reżimem bym nie przesadzał. Trybalizacja, wzajemna nienawiść są wykreowane i na rękę politykom a ośrodki władzy są poza Polską. PZU normalną firmą jest, źle zarządzaną ale jak Idze pomagają to dobrze.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Wchodzę, patrzę, jest Halep. Czyli będzie ją można zmiażdżyć i przeć spokojnie ku ... Muchovej :)
Ale, nie tak szybko :twisted: Patrzę więc dalej, uf, Muchova też dała radę, gra dalej :D
Patrzę, patrzę, patrzę ... co jest ... a raczej nie jest?!?! ...
No gdzie ta Iga? Już po korcie nie śmiga? O_O

OK, no to myślę, kto śmiał, kto mógł? Jakiś pewnie mega szogun WTA.
Nie, cholera, to tylko Aleksandrova rotfl
OK, pewnie 7:6 6:7 7:6 i z 52-50 w ostatnim tie-breaku z piłką na mecz po siatce.
No nie! O_O Łomot w dwóch sprawnych abcugach (RR zrozumie ;)) rotfl rotfl rotfl

Co ta Aleksandrova sobie myślała? Ano pomyślała i bez ogródek mistrzynię pseudo "RG20" zlała :lol: :lol: :lol:
Pewnie pomyślała - pakuj Igusi graty i wypad do chaty rotfl rotfl rotfl :lol: :lol: :lol:
Popis godny Najmana WTA :D No brawo!!! rotfl rotfl rotfl
Super początek sezonu, mam nadzieję, pięknych przerżnięć :::yay::: :::gd:::

Iga do domu siooooooooooooooooooo :::gd:::
A Muchova na kort wiooooooooooooooo :::yay:::

Jutro sprawdzę drabinkę, czy zastanę Igę? :!party!: :!party!: :!party!:

To co się stało, że się jak zwykle zes.....ło? :twisted: rotfl
To nie taki kort bo mączkę ... wywiało? rotfl

Ale głowy do góry! Przecież BYE w 1R rozgromiła koncertowo :lol: :lol: :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Iga Świątek

Vidziu czyli myślałeś, że jak wygrała RG to będzie teraz wygrywać wszystkie szlemy z rzędu? Wnioskowanie godne znawcy tenisa sprzed telewizora, liczyłem na więcej. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Iga Świątek

Rzadko tu coś komentuję, staram się nie wpieprzać ale tym razem i ja sobie pozwolę na kilka słów...
Vivid mam prośbę wyłącznie do Ciebie. Jestem stałym bywalcem tego forum, praktycznie od kilku lat chętnie wchodzę cosik poczytać... Ale od jakiegoś czasu to za przeproszeniem g***o można poczytać, jedyny wątek dotyczy Igi i Twoich wkurw...postów Vivid. Tylko zauważ jedno, na tym forum nie przybywa ludzi, nie ma zapytań jak kiedyś o sprzęt itp. Bardzo lubię jak napiszesz recenzję nowej ramy lub jak ostatnio, doradzasz Rafbatowi... Ale do cholery nie widzisz, iż od dłuższego czasu pieprzysz na przekór wszystkim i dobrze się bawiąc. Tylko pamiętaj, tych czytających jest coraz mniej. I wiem, iż zaraz napiszesz, że nie muszę czytać itp. Ale do cholery jasnej zajmij się tym co robisz najlepiej. Daj od czasu do czasu kilka rad, umieść teścik nowych bucików, naciągu... Powiedz mi szczerze, masz przyjemność z tego wkurwiania innych? Jeśli tak to ja zapraszam Cię na małe spotkanko w kosza. Zobaczę Cię chętnie w akcji, zagramy 1x1 a później będę polewał z Ciebie(dorzucę filmik!) za każdym razem jak Iga dostanie w dupę. Umowa stoi? Nie ukrywam, iż wkurzyłem się mocno - zaczynałem przygodę z tenisem wraz z tym forum -ceniłem porady, czytałam blogi wszystkich..... ale obecnie babracie się w gównie a Ty Vivid ciągniesz ciągniesz to g***o najmocniej.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

Popieram Pana powyżej :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

wyczesany pisze: 3 lut 2021, 20:54 Vidziu czyli myślałeś, że jak wygrała RG to będzie teraz wygrywać wszystkie szlemy z rzędu? Wnioskowanie godne znawcy tenisa sprzed telewizora, liczyłem na więcej. :D
Tak to pewnie niektórzy myśleli ... O_O

Ale żeby nie było to może uczciwie i obiektywnie podsumujmy imprezę ;)

1R - tak, trzeba być uczciwym, przeszła jak burza. No rozgromiła BYE koncertowo :) W końcu z takim BYE to Gary, TomPL czy hohvar (gdyby wziął dobre buty ;)) pewnie by ostro musieli powalczyć, Jakuboto mógłby nawet nie dać rady :D

2R - przede wszystkim znowu wygrała :::gd::: W trzech setach, OK, ale wygrała. No w końcu tu też bądźmy szczerzy, wtopić seta z taką wybitną zawodniczką jak .... eeee ... no jak ona się zwała (?), to żadna ujma :lol:
Ta, jak ona się nazywa (?), to zawodniczka tak znana i rozpoznawana, nie ma się co dziwić rotfl rotfl rotfl

3R - niestety przerżnęła. W epickim, wielkogodzinnym boju, w trzech setach? No tak trochę nie bardzo ... ups ...
Raptem dwa sprawne seciki. Dobrze, tu słabo to wygląda. Niemniej trzeba mieć na uwadze z kim przegrała.
Aleksandrova, no taka ikona tenisa, taka tuza damskiego touru, tyle osiągnięć, takie sukcesy, o co takiemu Vividowi może chodzić? O_O :lol: :lol: :lol: :lol:

A tak w ogóle to odnoszę wrażenie, że z Igą będę miał więcej ubawu niż z Isią. W sumie dzięki Wam ...
Czy nie napisałem, że liczę na Waszą elokwencję i wygadanie jak przerżnie? Dużo to mieliście do powiedzenia przed imprezą, może i po spektakularnym zwycięstwie w 1R nad BYE rotfl
Czyli klasyka :::gd:::
Jakuboto pisze: 4 lut 2021, 00:10 Popieram Pana powyżej :).
Zwolniłeś kołcza, z tenisem zmagasz się sam. Tu Cię zawsze będę wspierał i popierał :)
dariuszek75 pisze: 4 lut 2021, 00:03 Vivid mam prośbę wyłącznie do Ciebie.
..........
Byłoby możliwe, gdyby była racjonalna ocena. To tak jak ze stofflerem i jego kultem Djoko, trzeba było sprowadzić na ziemię ;)
Tu też by się nie zaczęło, no ale klakiernia nabierała rozpędu, kij w te szprychy był nieodzowny :P
dariuszek75 pisze: 4 lut 2021, 00:03 Ale od jakiegoś czasu to za przeproszeniem g***o można poczytać, jedyny wątek dotyczy Igi
Uważasz, że ja go wyłącznie produkuję? O_O
dariuszek75 pisze: 4 lut 2021, 00:03 Tylko zauważ jedno, na tym forum nie przybywa ludzi, nie ma zapytań jak kiedyś o sprzęt itp.
Kilka razy to ja, i TYLKO ja, apelowałem, by zamieszczać recenzje sprzętu jaki mamy, odpowiadać na zapytania.
Zlewka ... Nikomu się nie chce lub się wstydzą (?)
To ja mam to robić, sam?! ...
To chyba jednak apel do innych. Mało tu ludzi grających? Hasło dnia, miesiąca ;) - Mniej Igi, więcej sprzętu, techniki, taktyki ! :)
dariuszek75 pisze: 4 lut 2021, 00:03 Bardzo lubię jak napiszesz recenzję nowej ramy lub jak ostatnio, doradzasz Rafbatowi...
To będę robił nadal, nie martw się. Instinct MP do opisania, jak tylko będzie dostępny kupię Radicala MP. Jak mi coś w rękę wpada to też parę słów napiszę.
dariuszek75 pisze: 4 lut 2021, 00:03 Ale do cholery nie widzisz, iż od dłuższego czasu pieprzysz na przekór wszystkim i dobrze się bawiąc.
Przestać jednocześnie dobrze się bawiąc, jak piszesz. Trochę nielogiczne, nie? ;)
dariuszek75 pisze: 4 lut 2021, 00:03 I wiem, iż zaraz napiszesz, że nie muszę czytać itp.
Nie napiszę, przecież czytasz, to po co mam tak pisać?
dariuszek75 pisze: 4 lut 2021, 00:03 Powiedz mi szczerze, masz przyjemność z tego wkurwiania innych?
Szczerze? Czasem mnie to wręcz męczy, ale uparty jestem. Uważam, że głupotę trzeba napiętnować, bzdury prostować, a huraoptymizm stopować. Jak tego nie widzę to mogę się ze spokojem zająć tym co postulujesz.
dariuszek75 pisze: 4 lut 2021, 00:03 ..... ale obecnie babracie się w gównie a Ty Vivid ciągniesz ciągniesz to g***o najmocniej.
Trafna diagnoza. Tylko zważ, że nie ja to g***o produkuję, ja tylko je efektywnie "rozgrzebuję" ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 4 lut 2021, 05:43 Uważam, że głupotę trzeba napiętnować,
O to, to, własną w szczególności, zapraszam :)
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

dariuszek75 pisze: 4 lut 2021, 00:03 Ale od jakiegoś czasu to za przeproszeniem g***o można poczytać, jedyny wątek dotyczy Igi i Twoich wkurw...postów Vivid. Tylko zauważ jedno, na tym forum nie przybywa ludzi, nie ma zapytań jak kiedyś o sprzęt itp. Bardzo lubię jak napiszesz recenzję nowej ramy lub jak ostatnio, doradzasz Rafbatowi... Ale do cholery nie widzisz, iż od dłuższego czasu pieprzysz na przekór wszystkim
Muszę Cię kolego zmartwić. Postów, których Ci brakuje (takich dla graczy: o rakietach, kortach, piłkach, butach itp) to i tak było niewiele a większość forumowiczów ożywiała się w okolicy WS. Czasem to mam wrażenie, że admini go opłacają, żeby generował jakiś ruch na forum. Może nawet dużo płacą, bo w sumie gość ma dość nisko ustawiony próg obciachu :-). Ale zadanie swoje wypełnia. Widzę tu ze dwadzieścia osób stale piszących/komentujących i prawie każdy raz na jakiś czas odniesie się do tych dyrdymałów, które on tutaj pociska i chyba o to chodzi. Jeśli ja - kanapowy kibic, nie grający od 30 lat - jestem w stanie wyłapać to, co istotne a wypełniacze treści pominąć, to średnio rozgarnięty forumowicz też powinien.
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: Iga Świątek

CFA pisze: 4 lut 2021, 09:28 Widzę tu ze dwadzieścia osób stale piszących/komentujących i prawie każdy raz na jakiś czas odniesie się do tych dyrdymałów, które on tutaj pociska i chyba o to chodzi.
Racja, ja w ogóle się zarejestrowałem tylko po to żeby od czasu do czasu dać prztyczka Vidziowi, dopóki mnie jakiś litościwy admin nie zbanuje :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

asad pisze: 4 lut 2021, 07:46
Vivid pisze: 4 lut 2021, 05:43 Uważam, że głupotę trzeba napiętnować,
O to, to, własną w szczególności, zapraszam :)
Że niby ja mam Cię wyręczyć? To nie o to chodzi, żeby ktoś Ciebie :P
Jak Cię pojechałem kiedyś to był niezły foch :::gd::: :D
Sam się biczuj jak chcesz.

Niemniej jak zwykle się nie przeliczyłem. Po przerżnięciu jakoś merytorycznie w tym temacie to większość zatkało rotfl rotfl rotfl Nie mówiłem, że pewnie wylewności i elokwencji braknie? :D
Spoko, standard :::yay:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Że przerżnęła w 2-gim meczu w turnieju przygotowawczym, to żadna niespodzianka. Liczyłem, że dojdzie chociaż do Halep. Natomiast w AO to liczę, że dojdzie do 4 rundy, a potem to będzie turniej kondycyjny. Nie widać takiej jej dominacji jak na mączce, piłka szybciej lata, nie nadąża z ustawieniem się, część piłek ląduje na siatce. Tego nie było w Paryżu, grała więcej topspinem i marginesem nad siatką, mało też jej ulubionych dropszotów, może jest jeszcze pod formą, a może trochę ukrywa swoje żądła.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 4 lut 2021, 17:02 Że przerżnęła w 2-gim meczu w turnieju przygotowawczym, to żadna niespodzianka. Liczyłem, że dojdzie chociaż do Halep. Natomiast w AO to liczę, że dojdzie do 4 rundy, a potem to będzie turniej kondycyjny. Nie widać takiej jej dominacji jak na mączce, piłka szybciej lata, nie nadąża z ustawieniem się, część piłek ląduje na siatce. Tego nie było w Paryżu, grała więcej topspinem i marginesem nad siatką, mało też jej ulubionych dropszotów, może jest jeszcze pod formą, a może trochę ukrywa swoje żądła.
Jak widać można merytorycznie :::gd:::
Zawsze powtarzam, że prawdziwy tour zaczyna się od AO. To co przed z reguły czemuś zawodnikom służy. Gracze wyżej notowani rzadko tam grają tzw. maksa.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 4 lut 2021, 19:18 Jak widać można merytorycznie :::gd:::
Rzeczowo, zgodnie z faktami i bez bezmyślnego, głupkowatego obśmiewania.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

asad pisze: 4 lut 2021, 19:29
Vivid pisze: 4 lut 2021, 19:18 Jak widać można merytorycznie :::gd:::
Rzeczowo, zgodnie z faktami i bez bezmyślnego, głupkowatego obśmiewania.
Spoko, doceniam, że zauważasz i napiętnujesz zachowanie sfrustrowanych fanów wobec moich wypowiedzi :::gd:::
Niemniej nie trzeba. Mnie przecież bawi ta ich bezsilność i brak argumentów :lol:
To jest z jednej strony pocieszne, ale i trochę żenujące. Ciężko jednoznacznie ocenić ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 4 lut 2021, 19:18
arttenis pisze: 4 lut 2021, 17:02 Że przerżnęła w 2-gim meczu w turnieju przygotowawczym, to żadna niespodzianka. Liczyłem, że dojdzie chociaż do Halep. Natomiast w AO to liczę, że dojdzie do 4 rundy, a potem to będzie turniej kondycyjny. Nie widać takiej jej dominacji jak na mączce, piłka szybciej lata, nie nadąża z ustawieniem się, część piłek ląduje na siatce. Tego nie było w Paryżu, grała więcej topspinem i marginesem nad siatką, mało też jej ulubionych dropszotów, może jest jeszcze pod formą, a może trochę ukrywa swoje żądła.
Jak widać można merytorycznie :::gd:::
Zawsze powtarzam, że prawdziwy tour zaczyna się od AO. To co przed z reguły czemuś zawodnikom służy. Gracze wyżej notowani rzadko tam grają tzw. maksa.
Czy wy sugerujecie, że Iga przegrała bo nie chciała wygrać albo że za mało chciała wygrać?!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

TomPL pisze: 4 lut 2021, 20:13
Vivid pisze: 4 lut 2021, 19:18
arttenis pisze: 4 lut 2021, 17:02 Że przerżnęła w 2-gim meczu w turnieju przygotowawczym, to żadna niespodzianka. Liczyłem, że dojdzie chociaż do Halep. Natomiast w AO to liczę, że dojdzie do 4 rundy, a potem to będzie turniej kondycyjny. Nie widać takiej jej dominacji jak na mączce, piłka szybciej lata, nie nadąża z ustawieniem się, część piłek ląduje na siatce. Tego nie było w Paryżu, grała więcej topspinem i marginesem nad siatką, mało też jej ulubionych dropszotów, może jest jeszcze pod formą, a może trochę ukrywa swoje żądła.
Jak widać można merytorycznie :::gd:::
Zawsze powtarzam, że prawdziwy tour zaczyna się od AO. To co przed z reguły czemuś zawodnikom służy. Gracze wyżej notowani rzadko tam grają tzw. maksa.
Czy wy sugerujecie, że Iga przegrała bo nie chciała wygrać albo że za mało chciała wygrać?!
Raczej sugerują coś takiego jak cykle treningowe i tego typu kwestie. Do tego sprawdzanie w warunkach turniejowych zmian/poprawek/nowinek z okresu przygotowawczego. Ja się zresztą z tym zgadzam, ten turniej to żaden wyznacznik.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 4 lut 2021, 22:01
TomPL pisze: 4 lut 2021, 20:13
Vivid pisze: 4 lut 2021, 19:18
arttenis pisze: 4 lut 2021, 17:02 Że przerżnęła w 2-gim meczu w turnieju przygotowawczym, to żadna niespodzianka. Liczyłem, że dojdzie chociaż do Halep. Natomiast w AO to liczę, że dojdzie do 4 rundy, a potem to będzie turniej kondycyjny. Nie widać takiej jej dominacji jak na mączce, piłka szybciej lata, nie nadąża z ustawieniem się, część piłek ląduje na siatce. Tego nie było w Paryżu, grała więcej topspinem i marginesem nad siatką, mało też jej ulubionych dropszotów, może jest jeszcze pod formą, a może trochę ukrywa swoje żądła.
Jak widać można merytorycznie :::gd:::
Zawsze powtarzam, że prawdziwy tour zaczyna się od AO. To co przed z reguły czemuś zawodnikom służy. Gracze wyżej notowani rzadko tam grają tzw. maksa.
Czy wy sugerujecie, że Iga przegrała bo nie chciała wygrać albo że za mało chciała wygrać?!
Raczej sugerują coś takiego jak cykle treningowe i tego typu kwestie. Do tego sprawdzanie w warunkach turniejowych zmian/poprawek/nowinek z okresu przygotowawczego. Ja się zresztą z tym zgadzam, ten turniej to żaden wyznacznik.
Wszystko się zgadza. Uznane gwiazdy grały przecież tylko pokazówkę w Adelajdzie. AO zweryfikuje formę i aktualne możliwości pań i panów.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

TomPL pisze: 4 lut 2021, 20:13 Czy wy sugerujecie, że Iga przegrała bo nie chciała wygrać albo że za mało chciała wygrać?!
Nie sugerujemy, to normalna praktyka. Nie dotyczy to też tylko początku sezonu. Czasem stosuje się to w trakcie sezonu również, np. powrót po kontuzji. Chodzi o pewne założenia i ze względu na cały roczny cykl treningowy, ale i na mikrocykle w trakcie jego trwania.
Oczywiście nikt się nie podkłada ordynarnie. Wystarczy nie cisnąć i lepszej klasy rywal swoje zrobi ;)
Zakłada się grę na jakimś poziomie, jak idę dalej to idę, ale jak ktoś gra lepiej to się z nim nie ścigasz ;)
Oczywiście poniżej pewnego poziomu się nie schodzi, to kwestia wizerunku. Ale przecież po 2-3 rundach turnieju znajdzie się już na tyle solidny gracz, że faktycznie "da się" przegrać ;)
Były przypadki, że zamiast się szarpać to ktoś kreczował przed meczem w rundzie jaką założył sobie za krańcową. Ale było sporo krytyki i już się tego nie praktykuje :P

Przykładów powyższych zachowań masz sporo.
Murray grał na maksa przegrywając z Janowiczem w Bercy i mając już zaklepany WTF? Tia ....
Woźniacka na dawnym Prokomie w tygodniu przed RG w 1/4 zeszła po jednym secie i mocno uskarżała się na kontuzję uda. A za kilka dni na RG jak sarenka, przy jej stylu gry. Tia ...
Hurkacz na ostatnich MP to grał na maksa po powrocie ze Stanów? Tia ....
Federer to miał taką niemoc, że musiał przerżnąć z jakimś noname-em w (Doha, Abuzabi czy gdzieś) już w pierwszym meczu i w kilka godzi był w samolocie. Potem zrobiła się afera bo szejkowie się spuszyli, że wziął startowe chyba bańkę i się dość nieładnie według nich zachował i jeszcze po cichu zawinął. Ups ... Nie dałby rady tamtego gościa z kortu zmieść? Tia ...

W innych dyscyplinach sportu też tak jest. Weź choćby piłkę nożną. Kiedyś posypały się gromy bo któryś czołowy klub chlapnął, że odpuszczają rozgrywki o krajowy puchar bo grają ligę, Ligę Mistrzów, zawodnicy pierwszego składu to w większości reprezentanci kraju i byłoby za dużo obciążeń. Są inne priorytety. Gra się drugim składem i luz, ile ugrają tyle będzie, a pierwszy odpoczywa. Ostatnio Bayern poleciał z Pucharu Niemiec zaraz na starcie. Nie widziałem meczu, ale coś czuję, że chodzi o ... bardzo udany zeszły sezon i obciążenia z tym związane oraz skrócony okres między zeszłym a obecnym sezonem ;)

To normalne, trzeba ważyć priorytety, to jest biznes. Wróćmy do tej choćby Woźniackiej. Nie dałaby rady wygrać tej 1/4 Prokomu, czy nawet całej imprezy? Myślę, że by dała radę, przynajmniej 1/4. Widziałem tę 1/4 na żywo, na Legii. Ona pewnie i miała jakiś uraz uda faktycznie. No i tu sucha kalkulacja - bić się na siłę o "śmieszny" Prokom ryzykując poważniejszy uraz i na przykład niemożliwość gry w RG, czy słaby tam występ? No sorry ... Jaka różnica w punktach i wynagrodzeniu? ;)


Ale tak z innej beczki.
Patrzę w drabinkę. Jest Halep, jest Muchova. A gdzie ta Iga? Już nie śmiga? Oj ....
Przerżnęła, poważnie? :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”