Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Przecież są Djokozgony oraz Djokosmecze, wystarczy Ci.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Iga Świątek

Pamiętaj, że to jest Vivid. U kogo jak u kogo, ale u niego zdecydowanie apetyt rośnie w miarę jedzenia. ;)
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Trochę mnie martwi rodzący się tu niezdrowy kult jednostki :P
Jakoś mi towarzystwo Adolfa, Józefa itp. nie odpowiada ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

Temat Igi przekształcił się w analizowanie "ego " jednego uczestnika forum Obrazek
Mam propozycje żeby Admin założył temat oddzielny na takie pogaduchy i przeniósł do tego tematu posty nie związane merytorycznie z zawodniczką.
A w sprawie Igi przepychanek ciąg dalszy .
Może to otworzy oczy wielu rodzicom zanim podpiszą jakąkolwiek umowę z Klubem lub jakąś Agencją sponsorującą. Bez adwokata lepiej nie podpisywać żadnej umowy to nauka płynąca z tego zamieszania.
https://sport.interia.pl/iga-swiatek/ne ... 83,nPack,2
Oby to się skończyło jak najszybciej za obopólną zgodą .
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Iga nie gra, nie może przerżnąć biedaczka :D
Do tego może Duda Andrzej poczęstował ją covidem :( :::bd::

Ale ponieważ Gary taki aktywny :twisted: to może dam Mu się wykazać ;)

Siedzę ... se ...,
Patrzę ... se ...,
Real zerżnął FCB :::yay:::

Garuchna, co się stało, że się zesrało? O_O
U kurdupla jaj było za mało? O_O O_O

To Twój moment, napieraj rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Iga Świątek

Jakuboto pisze: 20 paź 2020, 11:24 Fajny wywiad z trenerem Igi; http://www.msn.com/pl-pl/sport/indeks- ... ocid=ientp
Świetny wywiad, dzięki za podrzucenie.
Tadek 11 pisze: 24 paź 2020, 11:43 Temat Igi przekształcił się w analizowanie "ego " jednego uczestnika forum
Mam propozycje żeby Admin założył temat oddzielny na takie pogaduchy i przeniósł do tego tematu posty nie związane merytorycznie z zawodniczką.
Popieram w całej rozciągłości, to zaśmiecanie fajnego tematu. :::gd:::
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

wwojtek pisze: 27 paź 2020, 23:26 Popieram w całej rozciągłości, to zaśmiecanie fajnego tematu. :::gd:::
Też popieram. Zróbmy z tego czysty wątek o zawodniczce, z którego będzie jasno przebijać zdecydowana, czy wręcz przytłaczająca, ilość przerżnięć :::yay::: Niech to jasno wybrzmiewa :::gd:::
Niech ten czasem wręcz jazgot rozpaczy i wyparcia faktów nie zaciemnia obrazu stanu faktycznego. Tenis to prosta w zasadach gra - przegrana oznacza wypad. Za każdym razem warto to podkreślić (jak z Muchovą to zdecydowanie trzeba :twisted: ),
Jestem na TAK ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

No i Polskiego piekiełka ciąg dalszy :
https://sport.onet.pl/tenis/wta/iga-swi ... cs&utm_v=2
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 20 paź 2020, 17:04
Jakuboto pisze: 20 paź 2020, 11:24 Fajny wywiad z trenerem Igi; http://www.msn.com/pl-pl/sport/indeks- ... ocid=ientp
Przeczytałem z zainteresowaniem i jeszcze bardziej lubię Igę. W ogóle im więcej o niej czytam, tym bardziej ją lubię i tym mocniej będę jej kibicował. Jak TomPL nie chce, to ja mogę zostać prezesem fanklubu Igi. rotfl

Iga zyskała u mnie kilka plusów sprawami pozakortowymi (lubi książki, za co już plus i to jeszcze te same co ja, za co jest dodatkowe chulion plusów, też lubi starą muzykę), ale też tymi czysto sportowymi (woli mecz niż trening, chce zawsze wygrywać). Już to chyba pisałem, ale pierwszy raz naprawdę mam komu kibicować w WTA, ostatnia była Ana Ivanovic, ale to niekoniecznie ze względu na jej tenis. :wink:
Zapomniałem dodać, że u Igi nie przeszkadza mi nawet to, że jest fanką Nadala, chociaż dalej nie rozumiem, jak można lubić kogoś, kto kibicuje Realowi. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary, trochę mnie niepokoisz ;) Nie przypominam sobie żebyś ją do garów odesłał, choćby raz :twisted:
Czyżbyś nie uważał ją za kobietę? :? Mnie się też nie podoba, również czysto fizycznie, ale żebym się posuwał do odbierania jej wszelkiej kobiecości? O_O
Gary, Ty na prawdę jesteś wrednym kurduplem! rotfl

Natychmiast przeproś Igę (to częste nawoływania w pewnych forumowych kręgach :P) i nazwij ją kobietą! :D
Uzasadniać nie musisz, nie będę utrudniał (?) rotfl

Odnosząc się do tej "nieszczęsnej" umowy. Nie widzieliśmy jej, nie znamy treści. Nie ma co ferować rozstrzygnięcia. Niech to trafi do sądu i tyle. A tak w ogóle to wystarczy ruszyć głową ;) Jakoś obie strony nie podejmują konkretnych ruchów. Tylko mamy przebąkiwania o ewentualnej chęci ugody (zmieniło się coś w tym zakresie?). O czym to świadczy? Chyba jednak żadna ze stron nie jest zbyt pewna swojego. Zapisy zapewne nie są precyzyjne i dają pole do popisu prawnikom, a zatem i sąd może to różnie zinterpretować i ocenić.
Konkluzja jest taka - może być i tak, że nowy samozwańczy prezes (Gary) nie tylko będzie się musiał zmierzyć z przerżnięciami kortowymi :::yay::: rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 2 lis 2020, 05:29 Gary, trochę mnie niepokoisz Nie przypominam sobie żebyś ją do garów odesłał, choćby raz
U Vivida już niestety demencja i/lub słaby research:
Gary pisze: 17 lip 2018, 11:09
TomPL pisze:Dzięki za informacje!
Tiaaa, to ma trochę do zagrania, Argentyna jej potrzebna... do niczego. A jeszcze trzeba do szkoły chodzić! :)
Do szkoły? A po co? Zarówno do grania w tenisa, jak i do stania przy garach szkoły nie potrzeba. :wink:
----
Vivid pisze: 2 lis 2020, 05:29 Gary, Ty na prawdę jesteś wrednym kurduplem!
Chyba mylisz mnie z takim jednym z Żoliborza. Fakt, chodziliśmy do tego samego liceum, ale jednak się różnimy (choćby tym, że ja to liceum skończyłem :wink:).
Vivid pisze: 2 lis 2020, 05:29 Czyżbyś nie uważał ją za kobietę? Mnie się też nie podoba, również czysto fizycznie, ale żebym się posuwał do odbierania jej wszelkiej kobiecości?
Jako karzeł nie lubię, gdy baba się wywyższa ( :wink:), więc Iga nie będzie dla mnie wzorem kobiecej urody, ale nie uważam, że jest brzydka. Na pewno ma bardzo ładny uśmiech, a to mi się zawsze u płci przeciwnej podobało, nigdy nie lubiłem bab z miną srającego kota, jak Radwańska.

A co do Igi, to aż dziwne, ale tak ją polubiłem, że czekam na start nowego sezonu.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 2 lis 2020, 22:01 Do szkoły? A po co? Zarówno do grania w tenisa, jak i do stania przy garach szkoły nie potrzeba. :wink:
Zwracam honor :::gd:::
Gary pisze: 2 lis 2020, 22:01 Chyba mylisz mnie z takim jednym z Żoliborza. Fakt, chodziliśmy do tego samego liceum, ale jednak się różnimy (choćby tym, że ja to liceum skończyłem :wink:).
Ty skończyłeś, a tamten co, wykończył? :twisted:
Gary pisze: 2 lis 2020, 22:01 A co do Igi, to aż dziwne, ale tak ją polubiłem, że czekam na start nowego sezonu.
Obaj czekamy, ale raczej z innych względów rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 2 lis 2020, 22:01
Vivid pisze: 2 lis 2020, 05:29 Czyżbyś nie uważał ją za kobietę? Mnie się też nie podoba, również czysto fizycznie, ale żebym się posuwał do odbierania jej wszelkiej kobiecości?
Jako karzeł nie lubię, gdy baba się wywyższa ( :wink:), więc Iga nie będzie dla mnie wzorem kobiecej urody, ale nie uważam, że jest brzydka. Na pewno ma bardzo ładny uśmiech, a to mi się zawsze u płci przeciwnej podobało, nigdy nie lubiłem bab z miną srającego kota, jak Radwańska.
Sesja foto dla "Wysokie obcasy" - podrasowana i bez czapki to już prawie wamp :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Iga Świątek

TomPL pisze: 3 lis 2020, 11:18 [...]
Sesja foto dla "Wysokie obcasy" - podrasowana i bez czapki to już prawie wamp :wink:
Obrazek
Ja już chyba ślepy jestem, bo bym jej nigdy nie rozpoznał na tym zdjęciu. Czy ona nie ma niebieskich oczu?

Tak czy siak, skoro powiedziało się A to trzeba powiedzieć B, więc czekam na sesję w Sports Illustrated.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Też nie poznałem, nie jesteś ślepy. Albo obaj jesteśmy. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: Iga Świątek

Nie da się ukryć że sport nie promuje kobiecości, kolejne mistrzynie tenisa udowadniają to niezawodnie. Im więcej cech męskich tym większe szanse na tytuł. Wystarczy posłuchać Kuzniecowej czy Jankowić, pooglądać bicepsy Stosur, piersi Simony z przed lat no i sama Serena - "wzorzec kobiety" Iga to nie Sabalenka ale porównując do Radwańskiej gracji jej brakuje. Aga kiedyś powiedziała że nie zamierza przesadzać na siłowni, chciała tytułu ale nie za wszelką cenę.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Wiadomo nie od dziś, że sesje są mocno "okraszane" Photoshopem. Chyba dla Lexusa robiła kiedyś Radwańska, no nawet ja się zdziwiłem ;) :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Radwańską pamiętam bardziej z reklamy Amica ;) Co do Lexusa to Iga już dawno ją dogoniła:
https://sport.se.pl/tenis/iga-swiatek-r ... -THdh.html
a reklamy Lexusa z nią pojawiały się w trakcie transmisji z RG...
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Tylko prawa jazdy nie ma. :wink:
TomPL pisze: 3 lis 2020, 18:25 Radwańską pamiętam bardziej z reklamy Amica
Pasowała do niej. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 3 lis 2020, 18:32 Tylko prawa jazdy nie ma. :wink:
TomPL pisze: 3 lis 2020, 18:25 Radwańską pamiętam bardziej z reklamy Amica
Pasowała do niej. rotfl
Sugerujesz, że lepiej od Ciebie zmywa? :)
Amica oczywiście ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”