Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Marcin_L pisze: 19 paź 2020, 21:13
RatRace pisze: 19 paź 2020, 20:51 Proponuję ustalić co tak naprawdę jest polskie. Ja stawiam na bigos.

:wink:

A co do esencji sprawy. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. Po prostu strony nie mogą się dogadać, ile ma być tego odszkodowania, to ustali im to sąd. I tyle w temacie.
Lajk :).
Doprecyzujmy, chodzi Ci o ten bigos? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 20 paź 2020, 08:01 [...]
Doprecyzujmy, chodzi Ci o ten bigos? ;)
Nie, chodzi mi o tamten.

;-)

Tak dla precyzji wypowiedzi.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Marcina pytałem ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątekhttp://klubkm.pl/forum/showthread.php?t=16886&page=191

Wywiad fajny czytałem go właśnie dzisiaj rano i w sumie potwierdza to co niektórzy zauważali już parę lat temu a u nas na forum nie wszyscy i miała sporo niedowiarków w swój talent.
A oto trochę faktów , żeby nie być gołosłownym . Tak grała Iga w 2016 r ze stawianą jej za wzór Amandą Anisimową mieszkającą i trenującą na Florydzie:
https://www.youtube.com/watch?v=HH4QjsBgMwk&t=227s
Czy jej gra nie nosiła już zalążków dzisiejszej gry ? Ale to była jeszcze juniorka , która musiała zderzyć się z z profesjonalistkami i dostawała na początku lanie na przykład z Giorgi
https://www.youtube.com/watch?v=5PCMqHM92uw
Po meczu tym mówiła w wywiadzie , że dotychczas nie spotkała jeszcze tak szybko grającej przeciwniczki i to była dla niej nauka nad czym ma pracować , A co do teraźniejszego sukcesu to nie wiem czy widział ktoś jeszcze przed RG jej pojedynek z Karoliną Pliskovą w tym roku
https://www.youtube.com/watch?v=OqHuHOvnA24
Po tym już widać było że może wygrać z każą zawodniczką z czołówki i liczy się tylko psychika i dyspozycja dnia.
Ale wiadomo wygrywać wszystkiego nie będzie i będą i porażki .
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Jakuboto pisze: 20 paź 2020, 11:24 Fajny wywiad z trenerem Igi; http://www.msn.com/pl-pl/sport/indeks- ... ocid=ientp
Przeczytałem z zainteresowaniem i jeszcze bardziej lubię Igę. W ogóle im więcej o niej czytam, tym bardziej ją lubię i tym mocniej będę jej kibicował. Jak TomPL nie chce, to ja mogę zostać prezesem fanklubu Igi. rotfl

Iga zyskała u mnie kilka plusów sprawami pozakortowymi (lubi książki, za co już plus i to jeszcze te same co ja, za co jest dodatkowe chulion plusów, też lubi starą muzykę), ale też tymi czysto sportowymi (woli mecz niż trening, chce zawsze wygrywać). Już to chyba pisałem, ale pierwszy raz naprawdę mam komu kibicować w WTA, ostatnia była Ana Ivanovic, ale to niekoniecznie ze względu na jej tenis. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Iga Świątek

Sama mądrość płynie z ust Gary’ego!
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 20 paź 2020, 17:04
Jakuboto pisze: 20 paź 2020, 11:24 Fajny wywiad z trenerem Igi; http://www.msn.com/pl-pl/sport/indeks- ... ocid=ientp
Przeczytałem z zainteresowaniem i jeszcze bardziej lubię Igę. W ogóle im więcej o niej czytam, tym bardziej ją lubię i tym mocniej będę jej kibicował. Jak TomPL nie chce, to ja mogę zostać prezesem fanklubu Igi. rotfl
Ja tam nic nie mogę - Vodzisław mnie samozwańczo zaczął prezesem przezywać, musisz do niego podanie napisać...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

TomPL pisze: 20 paź 2020, 22:34 Ja tam nic nie mogę - Vodzisław mnie samozwańczo zaczął prezesem przezywać, musisz do niego podanie napisać...
Bez załączników ;) to nie widzę szans na rozpatrzenie :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 20 paź 2020, 17:04...ale pierwszy raz naprawdę mam komu kibicować w WTA, ostatnia była Ana Ivanovic, ale to niekoniecznie ze względu na jej tenis. :wink:
Wszyscy pamiętamy z tamtych lat, że podkochiwałeś się wówczas w Schweinsteigerze i mecze Any oglądałeś z zawistnym nastawieniem „co takiego ona ma, czego nie mam ja”....


Swoją drogą, Ivanovic zawsze czyste daszki miała. Może to było to mityczne „advantage Ana” w Waszym boju o serce Bastiana....
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Artlight pisze: 21 paź 2020, 12:27
Gary pisze: 20 paź 2020, 17:04...ale pierwszy raz naprawdę mam komu kibicować w WTA, ostatnia była Ana Ivanovic, ale to niekoniecznie ze względu na jej tenis. :wink:
Wszyscy pamiętamy z tamtych lat, że podkochiwałeś się wówczas w Schweinsteigerze i mecze Any oglądałeś z zawistnym nastawieniem „co takiego ona ma, czego nie mam ja”....


Swoją drogą, Ivanovic zawsze czyste daszki miała. Może to było to mityczne „advantage Ana” w Waszym boju o serce Bastiana....
Masz chore poczucie humoru. Najgorsze, że ja też, bo od 2 minut nie mogę przestać się śmiać. :wink: Oczywiście dementuję wszystko to, co napisałeś. Zupełnie wszystko pomieszałeś, ale rozumiem dlaczego. Po pierwsze, ćwicząc empatię byłem dla Ciebie miły i pomyślałeś (błędnie), że Cię lubię. Jednocześnie kiedyś nazwałem Cię świnią, gdy zagrałeś rywalowi po taśmie, a Schweinsteiger często nazywany jest u nas Świniakiem i pomyślałeś, że jak rzekomo lubię jedną świnię, to inne też.

:wink: :wink: :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Iga Świątek

:::gd::: :D
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Bastiana to Gary nazwał - Świniosztygarem.
W rewanżu określiłem Roddicka - Pałofiutkiem.

I tak już zostało rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Iga Świątek

Zgadza się, zostało, szkoda, że tylko u Ciebie i tylko Ciebie bawiło. :)
#NKrising
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

HeadShot pisze: 22 paź 2020, 20:44 Zgadza się, zostało, szkoda, że tylko u Ciebie i tylko Ciebie bawiło. :)
Mnie bawiło przez chwilę, ale po entym razie już jednak nie bawi. Niemniej to powtarzanie tego samego tekstu nasunęło mi na myśl pewną zabawę. Zatem zapraszam do gry w "Vividowe bingo"!
Obrazek
Wyczes - dzięki za pomoc!
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Dobre! :::gd:::

Postaraliście się, zestaw prawie pełny :P
Tak na szybko to mi brakuje:
- grzebodup z Monacor,
- tchórze i cykory niepotrafiące bronić swojego zdania.
(Tak, wiem, ten elektorat jest tu spory więc nie chcecie podpaść rotfl)

Nic więcej na teraz nie przychodzi mi do głowy. Może jeszcze coś mi się przypomni.
Tak czy siak - dobra robota :::yay:::

Acha, i pewna nieścisłość do doprecyzowania - jeżeli już to tylko - Gary wygrzmcony przez babę :twisted:
No nie idźcie w takie tendencyjne uogólnienia :P Wina jest tu indywidualna :twisted: , nie przenośmy tego na pozostałych nieskazitelnych jajecznych :D

A tytułem wyjaśnienia.
Jak Gary posłużył się Świnosztygarem to chciałem to skasować. Inni byli przeciw gdyż postulowano, że to przecież tłumaczenie na język polski nazwiska. Powiedziałem - OK, ale weźmy pod uwagę, że mogą być inne, mniej "śmieszne" przypadki i nie można rozpatrywać indywidualnie a należy zawsze globalnie patrzeć na konsekwencje. Nie dotarło, ja to szanuję. Ale żeby jednak uzmysłowić problem to zacząłem siać po forum - Pałofiutkiem (Rod + Dick = Roddick).
I wierzcie mi, Niektórzy obrońcy wolności słowa ;) byli oburzeni, ale już nie mieli w tym momencie argumentów rotfl
Zawsze tłumaczyłem i będę tłumaczył - jak się staje przed jakimś problemem to trzeba patrzeć na dalekosiężne konsekwencje a nie szukać rozwiązania doraźnego tu i teraz. Nierozważna decyzja może wywołać niepożądane konsekwencje i jedyną drogą do wybrnięcia z tego będzie ... przyznanie się do błędu :P
Co "ciekawe" nikt się wtedy do błędu nie przyznał, jakaś cisza zapadła ... :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Iga Świątek

Gary, to ma potencjał, możesz zrobić z tego "Twistera". Oczami wyobraźni widzę "prawa noga na suchara".
Vivid pisze: 23 paź 2020, 05:38Nie dotarło, ja to szanuję. Ale żeby jednak uzmysłowić problem to zacząłem siać po forum - Pałofiutkiem (Rod + Dick = Roddick).
Tylko, że "Pałofiutek" nie jest poprawnym tłumaczeniem, odpowiednim byłoby coś w stylu "Pałowacek". Zaczyna się... czuję akapity w powietrzu. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 22 paź 2020, 22:27Niemniej to powtarzanie tego samego tekstu nasunęło mi na myśl pewną zabawę. Zatem zapraszam do gry w "Vividowe bingo"!
Obrazek
Wyczes - dzięki za pomoc!
Oj panowie, panowie (Gary & Wyczesany), małe dzieło sztuki Wam się tu było wytworzyło :D.

Najs :::yay:::
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

rotfl Super pomysł Panowie!

Spojrzałem i mówię "A gdzie Totalne nieporozumienie z Krakowa na tej planszy" zjeżdżam niżej .... i jest rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Po tylu tygodniach niezłomnych walk z kolejnymi (rein)karnacjami stoflera domagam się - Djokozgona Dnokovica :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”