Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Iga Świątek

Coś mi nie pykło...
Takie ćwiczenie to przede wszystkim praca nad stabilnością pozycji, a także samego uderzenia.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Iga Świątek

rafbat pisze:Coś mi nie pykło...
Tobie? Ja byłem szczerze zaintrygowany, pierwszy raz w życiu coś takiego widzę, a nagrywanie z ręki to raczej tylko po koźle w celu ćwiczenia szybszego powrotu do pozycji wyjściowej.
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

Po prostu chce być przygotowana na wszystko. Jak piłki będą szybko wracały, to element będzie miała opanowany. Przy siatce piłki zwykle szybko wracają.
A może ćwiczy element opędzania się przed komarami. :::scratchy:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

W Australii są komary?
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

TomPL pisze:W Australii są komary?
To malaryczne dziadostwo może być wszędzie. Na szczęście więcej na północy Australii. :::pest:::

https://podroze.onet.pl/ciekawe/komary- ... ii/9eky2ny

W razie czego będzie się bronić przed kangurami.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Już się nie mogę doczekać aż znowu przerżnie. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

Vivid pisze:Już się nie mogę doczekać aż znowu przerżnie. rotfl
Spokojnie, już za dwa tygodnie się doczekasz. Zacznij trenować odszczekiwanie i kup sprzęt do nagrywania audio, wszyscy na forum chcą usłyszeć, jak będziesz szczekać. :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Azeszty pisze:
Vivid pisze:Już się nie mogę doczekać aż znowu przerżnie. rotfl
Spokojnie, już za dwa tygodnie się doczekasz. Zacznij trenować odszczekiwanie i kup sprzęt do nagrywania audio, wszyscy na forum chcą usłyszeć, jak będziesz szczekać. :D
Ty już rozumiem dawno masz przećwiczone wycie do księżyca? Za te hurtowo zapowiadane seniorskie Szlemy? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

Vivid pisze:
Azeszty pisze:
Vivid pisze:Już się nie mogę doczekać aż znowu przerżnie rotfl
Spokojnie, już za dwa tygodnie się doczekasz. Zacznij trenować odszczekiwanie i kup sprzęt do nagrywania audio, wszyscy na forum chcą usłyszeć, jak będziesz szczekać :D
Ty już rozumiem dawno masz przećwiczone wycie do księżyca? Za te hurtowo zapowiadane seniorskie Szlemy? rotfl
Właściwie byłoby ciekawiej gdybyś wytypował jak daleko Świątek zajdzie w swoim debiucie WTA w Auckland. Dziś wiemy, że zagra w kwalifikacjach (3 rundy), a potem MD (5 rund).
Bo takie przepowiednie "zaraz przerżnie" są niegodne takiego eksperta jak Ty.
W której rundzie przerżnie mądralo? Masz dużą szanse na sukces (= przerżnie w 1Q) bo to WTA debiut!
Osobiscie typuję, że zagra pięć meczów (przegra w 2R). :o
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Ja to przypuszczam, że po tym sezonie, to będziesz miał minę jak postać w twoim awatarze. ;)
Ale to akurat raczej nie jest trudno przewidzieć. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Iga Świątek

Myślę, że 2 runda kwalifikacji :).
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

Marcin_L pisze:Myślę, że 2 runda kwalifikacji :).
I to jest własciwy strzał, mój typ to raczej pobożne życzenie.
Typ Vivida - żaden. Własciwie typ Vidida trzeba traktowawać jako 1 runda kwalifikacji.
Bardzo prawdopodobne, zje ją trema albo ona coś zje i znów się zatruje potrawą z kangura.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Nie stresuj się, to podstawa. ;) Idą Święta, nimi można się cieszyć. :)
Masz cały rok żeby sobie wszystko przemyśleć. Rozliczenia będą po sezonie. No chyba, że polegnie fizycznie wcześniej i sezonu nie dogra.
W takiej sytuacji będzie można ją wcześniej podliczyć ;), dojeżdżając przy okazji wszystkich bałwochwalców i huraoptymistów. :P
To będzie tak czy siak rok Igi na forum. Radwańskiej już nie ma, Chwalińska to krasnalek, który nie da rady nic zwojować przez fizyczne ograniczenia, nikogo też nie widać innego. Zostaje Świątek, która zapewne nic nie zwojuje i będzie bohaterką negatywną - przynajmniej dla lokalnego zrzeszenia wieszczy sukcesu. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

Vivid pisze:Nie stresuj się, to podstawa. ;) Idą Święta, nimi można się cieszyć. :)
Masz cały rok żeby sobie wszystko przemyśleć. Rozliczenia będą po sezonie. No chyba, że polegnie fizycznie wcześniej i sezonu nie dogra.
W takiej sytuacji będzie można ją wcześniej podliczyć ;), dojeżdżając przy okazji wszystkich bałwochwalców i huraoptymistów. :P
Zostaje Świątek, która zapewne nic nie zwojuje i będzie bohaterką negatywną - przynajmniej dla lokalnego zrzeszenia wieszczy sukcesu. :)
Następny co to chce rozliczać. To przecież zabawa w typowanie. Jak masz 10 lat czekać na rozliczenie, to nie zdążysz, będzie z Ciebie stary piernik.
Przyjmuję twój typ, że w Auckland odpadnie od razu (1 runda kwalifikacji), nie bój się. Nie zbesztam cię jak nie trafisz, ani nie okrzyknę geniuszem typowania, jak trafisz. Ostatecznie możesz zmienić swoją prognozę po losowaniu drabinki, ale znając Ciebie to ona przerżnie z każdym i każdą.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Ja się w typowanie nie bawię, co widać na forum. Jest chyba nawet jakiś wątek do typowania? Nie bywam tam. :P
Czego jednak tu już nie nawypisywałeś ty i kilku innych :) No to ja poczekam, i posłucham co będziecie mieć do powiedzenia po sezonie i po kolejnych. :)
Radośnie odtrąbiliście prawie kolejną Serenę Williams (multiszlemistkę), w takim razie zobaczymy i wrócimy do wszystkich cytatów. ;)
Nie traćcie nadziei ;), może to wy będziecie mogli napisać - Vivid, a nie mówiliśmy. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

Vivid pisze:Ja się w typowanie nie bawię, co widać na forum. Jest chyba nawet jakiś wątek do typowania? Nie bywam tam. :P
Ale to nie jest typowanie turnieju tylko zabawa w typowanie debiutu/potencjału. Poza tym na temat. Gdyby ktoś tu typował wynik Federera czy Wozniackiej to byłoby to nie fair, ale prognozy dla Świątek są okej.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

U buków się nie typuje, się "obstawia". :D
Na AO Świątek nawet nie ma kursu, ale za to można obstawiać długofalowo:
Obrazek
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

To stawiajcie jak chcecie. Jeżeli będzie możliwość to kurs powinien być wysoki ;) Jak coś ugra to i wam skapnie :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

TomPL pisze:U buków się nie typuje, się "obstawia". :D
Na AO Świątek nawet nie ma kursu, ale za to można obstawiać długofalowo:
Ciekawe te kursy, szczególnie na Szlema do 2020 roku, a na AO 2019 Halep 11/1, Kerber 12/1, Switolina 12/1. Czyli bukmacherzy (a właściwie typujący) stawiają, że Swiątek w ciągu dwóch lat wygra szlema jako wysoce prawdopodobne. Optymisci :D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Iga Świątek

Azeszty pisze:Czyli bukmacherzy (a właściwie typujący) stawiają, że Swiątek w ciągu dwóch lat wygra szlema jako wysoce prawdopodobne.
Co cię skłoniło do takiego wniosku? Kurs 10? :!ojoj!: No to ja chcę zagrać, że przez najbliższe 3 lata ona szlema nie wygra. Jaki proponuje mi się kurs? :::scratchy:::

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”