Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Iga Świątek

stofler pisze:
Vivid pisze:Ja zawsze psy wieszałem na Radwańskiej, ale nigdy nie zakwestionowałem, że to 100%-owa zawodniczka Top10.
Ciekawe zatem dlaczego wieszał? Psy. rotfl Już wiem, może gdyby była 80%-ową zawodniczką Top3 albo 50%-ową liderką rankingu, oczywiście przez jakiś dłuższy okres - wtedy byłoby dobrze, nawet gdyby czasami przerżnęła. rotfl
Wpisz do YT Henin i obejrzyj. dziewczyna mająca 168 cm wzrostu lżejsza kilka kg od AR. Zobacz jak można ofensywnie uderzać, jaki mieć repertuar zagrań, jaki 1hbh! A później pojedź Radwańską też na YT. Jestem przekonany że nawet Ty dostrzeżesz różnicę...

[youtube]https://youtu.be/YqaoM_cP6xw[/youtube]
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Iga Świątek

keicam pisze:
stofler pisze:
Vivid pisze:Ja zawsze psy wieszałem na Radwańskiej, ale nigdy nie zakwestionowałem, że to 100%-owa zawodniczka Top10.
Ciekawe zatem dlaczego wieszał? Psy. rotfl Już wiem, może gdyby była 80%-ową zawodniczką Top3 albo 50%-ową liderką rankingu, oczywiście przez jakiś dłuższy okres - wtedy byłoby dobrze, nawet gdyby czasami przerżnęła. rotfl
Wpisz do YT Henin i obejrzyj. dziewczyna mająca 168 cm wzrostu lżejsza kilka kg od AR. Zobacz jak można ofensywnie uderzać, jaki mieć repertuar zagrań, jaki 1hbh! A później pojedź Radwańską też na YT. Jestem przekonany że nawet Ty dostrzeżesz różnicę...
Nie rozumiem jaki to ma związek. Dlaczego wspominasz o Henin w kontekście wieszania psów na Radwańskiej? Agnieszka była taką a nie inną tenisistką. Stać ją było na tyle, na ile grała. Po co więc ta krytyka? To tak jakbyśmy winili np. Pazdana, że nie gra tak jak Dani Alves.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Iga Świątek

stofler pisze:
keicam pisze:
stofler pisze:
Vivid pisze:Ja zawsze psy wieszałem na Radwańskiej, ale nigdy nie zakwestionowałem, że to 100%-owa zawodniczka Top10.
Ciekawe zatem dlaczego wieszał? Psy. rotfl Już wiem, może gdyby była 80%-ową zawodniczką Top3 albo 50%-ową liderką rankingu, oczywiście przez jakiś dłuższy okres - wtedy byłoby dobrze, nawet gdyby czasami przerżnęła. rotfl
Wpisz do YT Henin i obejrzyj. dziewczyna mająca 168 cm wzrostu lżejsza kilka kg od AR. Zobacz jak można ofensywnie uderzać, jaki mieć repertuar zagrań, jaki 1hbh! A później pojedź Radwańską też na YT. Jestem przekonany że nawet Ty dostrzeżesz różnicę...
Nie rozumiem jaki to ma związek. Dlaczego wspominasz o Henin w kontekście wieszania psów na Radwańskiej? Agnieszka była taką a nie inną tenisistką. Stać ją było na tyle, na ile grała. Po co więc ta krytyka? To tak jakbyśmy winili np. Pazdana, że nie gra tak jak Dani Alves.
Chociażby dlatego, że rodzimi "fachowfcy" z uporem maniaka porównywali Jej grę do Henin czy Hingis. Tudzież używali argumentu, że nie ma siły uderzenia bo cherlawa biedaczka. :D
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Iga Świątek

Zapaść. Tak można było określić niedawny poziom rozgrywek WTA, którego kulminacją była np. jedynka Woźniackiej. Radwańska z tego skorzystała. Wycisnęła ze swojej gry maksa, mimo braków podstawowej techniki uderzania fh i bh. Problemem Świątek może być technika, tym bardziej że używa mięśni na ponad 100 % a poziom czołówki WTA rośnie.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

I już się zaczęło, jeszcze na poważnie nie zaczęła na poziomie WTA, a już szykują ją na krowę do zdobywania olimpijskich medali i wygrywania meczów FED-cupa, znów para pójdzie w gwizdek, zajeżdżą ją i odezwą się kontuzje. Jakieś deble, jakieś miksty, oszaleli. Powtórka z Janowicza.

https://www.przegladsportowy.pl/tenis/p ... ra/tn655q8
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Azeszty pisze:I już się zaczęło, jeszcze na poważnie nie zaczęła na poziomie WTA, a już szykują ją na krowę do zdobywania olimpijskich medali i wygrywania meczów FED-cupa, znów para pójdzie w gwizdek, zajeżdżą ją i odezwą się kontuzje. Jakieś deble, jakieś miksty, oszaleli. Powtórka z Janowicza.

https://www.przegladsportowy.pl/tenis/p ... ra/tn655q8
Ale o co chodzi? Czy nie wiesz, że niewolnictwa to u nas nie ma? Zawodnik decyduje o sobie sam. Pokazuje środkowy palec PZT i to tyle. Jedyna konsekwencja to brak występu na Olimpiadzie. Ale czy poważnych tenisistów to interesuje? ...
Jak się da "wpuścić" w Fed Cup to tylko na swoje życzenie.
I żeby nie było ;), nie licz na to, że jak będzie tam grała, to pozwolę ci to użyć jako argument do wytłumaczenia lipnych wyników w WTA ... :P rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Iga Świątek

Może chodzi o kasę? Może jest na takim etapie kariery, że kaska z PZT ma jeszcze znaczenie, więc chce współpracować?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Pewnie chodzi o kasę ...
Codzienność tenisowa. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Siatka

Będzie coś z gry przy siatce?

https://www.instagram.com/p/BqzVne_gh3j/

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Iga Świątek

Póki co słabo :).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Słaba praca nóg, ale tułów i ręce bardzo poprawnie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Siatka

Azeszty pisze:Będzie coś z gry przy siatce?

https://www.instagram.com/p/BqzVne_gh3j/

Obrazek
Nikt na forum nie ma wystarczającej wiedzy aby prawidłowo to ocenić.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Siatka

2_D pisze: Nikt na forum nie ma wystarczającej wiedzy aby prawidłowo to ocenić.
rotfl
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siatka

2_D pisze: Nikt na forum nie ma wystarczającej wiedzy aby prawidłowo to ocenić.
O ile się nie mylę to na forum wróżek nie ma. :P Jeden "zielony" chadza(ł) do wróżki ;), ale to nie to samo. :)
Jak będzie opierać, a będzie, grę na ładowaniu pał z głębi kortu, to o jakiej grze przy siatce mowa?
Poza tym, z kilku powodów, nie od czapy mamy w tenisie regres gry przy siatce (w singlu).
Ja we wcześniejszym wpisie powiedziałem co widzę po tym filmiku. Ale to nie jest materiał do rzetelnej oceny.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Iga Świątek

https://twitter.com/WSG_agency/status/1 ... 63808?s=19

Czy ktoś mógłby wyjaśnić sens takiego ćwiczenia?
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Iga Świątek

Nie znam się, to się wypowiem.
Łokieć mnie zabolał... .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Iga Świątek

Martinek pisze:https://twitter.com/WSG_agency/status/1 ... 63808?s=19

Czy ktoś mógłby wyjaśnić sens takiego ćwiczenia?
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Iga Świątek

Martinek pisze:https://twitter.com/WSG_agency/status/1 ... 63808?s=19

Czy ktoś mógłby wyjaśnić sens takiego ćwiczenia?
Mógłbym tylko zgadywać co mogłoby to poprawić. ;-P Może uderzenia z pierwszej piłki, bez kozła. Jakieś ataki do siatki przy przewadze sytuacyjnej i kończenie ich drajwem?
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Iga Świątek

Oczywiście, ale mam wrażenie, że piłka od przeciwnika wraca z pewnej odległości, po pewnym czasie, a nie z odległości jednego metra od razu po uderzeniu. Chyba, że trenerzy przygotowują ją do batalii ze ścianką tenisową, to co innego.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Dynamika i poprawa szybkości reakcji /powrotu do pozycji wyjściowej.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”