Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Agnieszka Radwańska

Aż strach pytać, kto zająłby pierwsze miejsce...
Gemset
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2014, 08:48

Re: Agnieszka Radwańska

Petra Kvitova :
‏I wish nothing but the best to one of the nicest people on the tour. Thank you Aga, for being such a great opponent and friend.. it was a pleasure to share the locker room and court with you.
I will always remember our laughs
All the best, my friend @ARadwanska

Kto by napisał tak kurtuazyjnie o Szarapowej?
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Agnieszka Radwańska

A bukmacherzy nie próżnują:
Obrazek
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Agnieszka Radwańska

No to jak już wspominamy....

Kraków.
Wyrywam z pracy, jadę po syna pod szkołę, obiad w biegu.... Pakujemy się do auta, jedziemy na wyczekiwany grupowy trening tenisowy. Młody zasuwa z torbą z rakietami bo jesteśmy na styk, a na miejscu dowiaduje się, że 5 min wcześniej przyjechała AR ze świtą i trzeba jej zwolnić kort. Trener mówi, że w zamian dzieci sobie mogą popatrzeć.... :)

PS Widziałem kilka jej treningów z tatą Piotrem R. Nigdy po sobie nie "orali cegły". Za torby i do domu....
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Agnieszka Radwańska

keicam pisze:No to jak już wspominamy....

Kraków.
Wyrywam z pracy, jadę po syna pod szkołę, obiad w biegu.... Pakujemy się do auta, jedziemy na wyczekiwany grupowy trening tenisowy. Młody zasuwa z torbą z rakietami bo jesteśmy na styk, a na miejscu dowiaduje się, że 5 min wcześniej przyjechała AR ze świtą i trzeba jej zwolnić kort. Trener mówi, że w zamian dzieci sobie mogą popatrzeć.... :)

PS Widziałem kilka jej treningów z tatą Piotrem R. Nigdy po sobie nie "orali cegły". Za torby i do domu....
Kto zatem orał, jakiś porządkowy czy następni co weszli musieli sobie sami?
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Agnieszka Radwańska

Jurek Kiler pisze:
Kto zatem orał, jakiś porządkowy czy następni co weszli musieli sobie sami?
Jak to w życiu. Różnie. Z reguły kortowy, czasem następni...
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Agnieszka Radwańska

keicam pisze:
Jurek Kiler pisze:
Kto zatem orał, jakiś porządkowy czy następni co weszli musieli sobie sami?
Jak to w życiu. Różnie. Z reguły kortowy, czasem następni...
Ktoś choć próbował zwrócić uwagę? Przecież to zwykłe buractwo. :)

Nie wiem jak Roger, ale Rafa by pozamiatał. :)
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Agnieszka Radwańska

Jurek Kiler pisze:
keicam pisze:
Jurek Kiler pisze:
Kto zatem orał, jakiś porządkowy czy następni co weszli musieli sobie sami?
Jak to w życiu. Różnie. Z reguły kortowy, czasem następni...
Ktoś choć próbował zwrócić uwagę? Przecież to zwykłe buractwo. :)

Nie wiem jak Roger, ale Rafa by pozamiatał. :)
Teraz to Anderson zamiata. Ciekawe co dzisiaj zrobi z Rogerem. :::scratchy::: rotfl
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Agnieszka Radwańska

Tymczasem świetny artykuł Tignora na tennis.com.

http://www.tennis.com/pro-game/2018/11/ ... nis/77992/

Niesamowitą popularność miała Radwańska za granicą. Warto to docenić.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Agnieszka Radwańska

Bo to takie nasze polskie i swojskie. Nasr.ć do swojego gniazda, a potem ględzić o kosmopolityzmie.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Agnieszka Radwańska

RatRace pisze:Bo to takie nasze polskie i swojskie. Nasr.ć do swojego gniazda, a potem ględzić o kosmopolityzmie.
Ja wiem czy polskie? Wydaje mi się, że jak komuś się nie udało w życiu i nie umie sobie z tym poradzić to potem wylewa się coś takiego w internetach. Zazdrość jest wszędzie. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

To nie dotyczy tylko nas. Generalnie obcokrajowcy mają zaburzony obraz i postrzeganie wobec konkretnej nacji i jej przedstawicieli.

Jak Keicam tak "wspomina" to ja też :)
- Spie..laj! - To do taty trenera
- No k.... nie mogę uderzyć tym jeb...nym forhendem
No i oczywiście stały punkt programu, czyli mina walczącego z hemoroidem wielkości cytryny jak tylko za siatką np. Aza czy Szarapka :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Agnieszka Radwańska

Vivid pisze:- No k.... nie mogę uderzyć tym jeb...nym forhendem
E tam, zdarza się wielu bluzgać na korcie, tylko u obcokrajowców nie zawsze to wyłapujemy.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Agnieszka Radwańska

No rzeczywiście, inni to w czasie meczów tacy święci, z kamienną twarzą wszystko znoszą... :rolleyes: Nie ma co wypominać Radwańskiej kilku takich akcji. Lepsze chyba te jej miny niż regularne darcie się, gdy coś nie wychodziło.
Gemset
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2014, 08:48

Re: Agnieszka Radwańska

Karolina Pliskova napisała na Twitterze "You have always been the toughest oponnent for me..."
Miała H2H 1:7

A Rennae Stubbs
‏I want 2 take a moment 2 mourn the retirement of 1 of the GREATEST shot makers in the history of tennis!! i loved playing against u but ❤️ watching & commentating u more @ARadwanska u truly were my FAVORITE player to commentate on! No one was more entertaining & brilliant!

Wiele dziewczyn pisze, że była jedną z najmilszych tenisistek.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Radwańska

Tracimy znakomitą sportsmenkę - znaną i rozpoznawalną na całym świecie.
Takich sportowców - Polaków - można policzyć na palcach jednej ręki. W ostatnich latach kto? Małysz, Kubica , Radwańska, Lewandowski.. Dwaj pierwsi już kilka lat poza sportem, Aga - teraz , a Lewego już Real nie chce więc za chwilkę. :wink:

Ileż ona miała lat weszła do pierwszej setki? Niecałe 18 chyba. I utrzymała się w tej setce do teraz. :::gd::: Wygrała 20 turniejów, grała w finale szlema, była 2 w rankingu . Była lubiana - i raz jeszcze powtórzę - rozpoznawalna w sportowym świecie. Nie dowiemy się, ile osób- dzięki Agnieszce - zerknęło gdzie ta Polska na mapie..

Zakończyła karierę jak poważny człowiek i wspaniały sportowiec. Z własnej woli, bez wypadnięcia z setki, spokojnie.
Szacunek, Agnieszko. :::g'day:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Agnieszka Radwańska

TomPL pisze:Aż strach pytać, kto zająłby pierwsze miejsce...
Pewnie Glutenovic. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Agnieszka Radwańska

Majorka pisze:Tracimy znakomitą sportsmenkę ...
Ileż ona miała lat weszła do pierwszej setki? Niecałe 18 chyba. I utrzymała się w tej setce do teraz. :::gd::: Wygrała 20 turniejów, grała w finale szlema, była 2 w rankingu . Była lubiana - i raz jeszcze powtórzę - rozpoznawalna w sportowym świecie. Nie dowiemy się, ile osób- dzięki Agnieszce - zerknęło gdzie ta Polska na mapie..
Ale dla niektórych hejterów tego forum to za mało. :::bd:: Ja będę jej tenis mile wspominał a jej osobę... zobaczymy co zrobi ze swoim życiem teraz. :::hmm:::
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Agnieszka Radwańska

fortomorrow pisze:Tymczasem świetny artykuł Tignora na tennis.com.
Rzeczywiście świetny, dzięki za podrzucenie. Swoją drogą, nie przypuszczałam, że dotarłam do ostatniego zdania, przewijam w dół, a tu zonk i żal, bo już koniec.
Learn to love the process.
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Agnieszka Radwańska

Jeżeli za kryterium globalnego sukcesu przyjąć ilość artykułów "ku czci" w prestiżowych mediach i agencjach informacyjnych, przeróżne wpisy na twitterze, zagranicznych blogach etc to, szczerze mówiąc, nie zdawałem sobie sprawy z rozmiaru międzynarodowej renomy Radwańskiej. Jakoś nie przypominam sobie takiego poruszenia gdy stosunkowo niedawno żegnała się np. Ana Ivanović. Zastanawiam się czy gdyby np. Robert Lewandowski ogłosił zakończenie kariery czy byłoby tyle reakcji poza Polską i ew.Niemcami?

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”