Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Agnieszka Radwańska

Agnieszka poinformowała, że kończy karierę.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Radwańska

Dobra decyzja. Szkoda, że nie załapała się na tego szlema na Wimbledonie.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Agnieszka Radwańska

Mimo tego, że od 2 lat nie grała praktycznie nic wartego uwagi szkoda, że to już koniec jej jakby na to nie patrzeć udanej kariery i nie zobaczymy jej więcej na wysokim poziomie. No cóż, powodzenia w codziennym życiu. :::gd::: :D
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Agnieszka Radwańska

Słaby ten koniec kariery, będąc wlaściwie mocno już w cieniu więc strata średnio odczuwapna. Niby szkoda, ale zawsze miałem problem z tą Isią, gdyby nie była Polką to by mi do głowy nie przyszło by jej kibicować w jakimś meczu.
Gemset
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2014, 08:48

Re: Agnieszka Radwańska

Długo teraz poczekamy na polskiego tenisistę w pierwszej dziesiątce, a może się to w ogóle nie zdarzyć.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Agnieszka Radwańska

A Janowicz wypadł z rankingu, kupił sobie na urodziny porsche... i nie ogłosił zakończenia kariery ;D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

WRESZCIE !!! :::yay:::

Koniec kariery, będzie spokój :::gd:::
Choć z drugiej strony z kogo łacha drzeć i wkurzać lokalnych "patriotów"? rotfl

Była to kariera z kilkoma niewątpliwymi sukcesami, ale co ważniejsze - z całą masą porażek i wtop, a nawet spektakularnych przerżnięć :::yay:::

Patrząc na całokształt to mam czkawkę. Mogę z radością powiedzieć, że ponieważ tenis to Szlemy, to Agnieszka jest w historii numerem 2 polskiego damskiego tenisa. Czyli tak jak jej najwyższy ranking w WTA. Ale niestety ta czkawka wynika z tego, że muszę przyznać, iż numerem 1 jest niejaka ... Jadzia, mocno "promowana" i z uporem maniaka wywoływana z grobu przez śp. B. Tomszewskiego i jego syna Tomasza.
Niech żyje Jadzia? No może tylko dlatego, że na "pohybel" Agnieszce :P

A co powiem na koniec? O ile na korcie budziła moją skrajną niechęć to teraz mogę powiedzieć tylko jedno - tenis się skończył, życzę jej fajnego życia, zdrowia, radości, dzieciaków, które będą zdrowe i będą jej sprawiały wiele radości, a na starość będą oparciem. Generalnie wszystkiego najlepszego! :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Agnieszka Radwańska

Isia dzieki za wszystko!Powodzenia...
https://youtu.be/GIQn8pab8Vc
21 WS..
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Agnieszka Radwańska

Mnie teraz ciekawi co ona będzie robiła. Czy stanie się celebrytką czy będzie wiodła "normalny" żywot bizneswoman. Ważne jednak, żeby nie wdała się w politykę bo wtedy zniszczy swój wizerunek, na który pracowała tyle lat.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Agnieszka Radwańska

Czasami trudno było Nia ogladać, ale jak sobie pomyślę, że już nie pogra, to naprawdę, naprawdę przykro mi.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Agnieszka Radwańska

:meditate: A mnie trochę szkoda,że to koniec :-| . Ubogie to nasze podwórko tenisowe bardzo - a Agnieszka w tenisie osiągnęła bardzo wiele, patrząc na nasze polekto to są Himalaje. Szkoda tego półfinału z Lisicką w 2013 bo było bardzo blisko. W Polskim tenisie jest najjaśniejszą gwiazdą . Oby jej się wiodło poza kortem i rodzinnie i biznesowo. Coś czuję, że wróci do tenisa w innej roli.
Nie szkoda mi za to lokalnych polski hejterów Agi - słabe to było zawsze :::bd:: - frustraci internetowi i doradcy z bożej łaski muszą sobie znaleźć inne cele. :]


O decyzji Agnieszki piszą największe serwisy sportowe na świecie.
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/78858 ... ze-serwisy
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Agnieszka Radwańska

Tenisówka pisze:Nie szkoda mi za to lokalnych polski hejterów Agi - słabe to było zawsze :::bd:: - frustraci internetowi i doradcy z bożej łaski muszą sobie znaleźć inne cele. :]
Vividowi się dostało... :lol: Ciekawe co teraz ze smokiem będzie. :::hmm:::
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Agnieszka Radwańska

stofler pisze:
Tenisówka pisze:Nie szkoda mi za to lokalnych polski hejterów Agi - słabe to było zawsze :::bd:: - frustraci internetowi i doradcy z bożej łaski muszą sobie znaleźć inne cele. :]
Vividowi się dostało... :lol: Ciekawe co teraz ze smokiem będzie. :::hmm:::
Smok będzie wyprowadzany kilka razy dziennie. rotfl

Miło także czytać w Internecie, jak tenisiści doceniają Radwańską. Bardzo miłe słowa Novaka. :::gd:::
A co do działań Agi, może teraz odpocznie od tenisa, zajmie się rodziną i coś innego, tenisowego, zrobi za parę lat. ;)
bialas55
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 14 lut 2013, 17:31

Re: Agnieszka Radwańska

Najwyższy czas , starczy już tej kompromitacji.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Agnieszka Radwańska

Fibaka nie pamiętam, Janowicz szybko pozwolił o sobie zapomnieć, Agnieszki nigdy nie zapomnę. Zuch dziewczyna !!!!! Dziękuję Agnieszka !!!!!
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Agnieszka Radwańska

Ja zawsze lubiłem patrzeć jak piłka po 2 serwisie leciała szybciej w drodze powrotnej :D ogólnie to mi szkoda, miała wiele fajnych zagrań, brakowało tylko naturalnej siły, aby przeciwstawić się zawodniczkom wagi ciężkiej. Został nam Hurkacz i Światek. Janowicz i Radwańska emocji dostarczyli, parę sukcesów, a teraz będzie.. chyba nic nie będzie przez najbliższe lata.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Agnieszka Radwańska

Madox pisze:Ja zawsze lubiłem patrzeć jak piłka po 2 serwisie leciała szybciej w drodze powrotnej :D ogólnie to mi szkoda, miała wiele fajnych zagrań, brakowało tylko naturalnej siły, aby przeciwstawić się zawodniczkom wagi ciężkiej. Został nam Hurkacz i Światek. Janowicz i Radwańska emocji dostarczyli, parę sukcesów, a teraz będzie.. chyba nic nie będzie przez najbliższe lata.
Łukasza Ty szanuj :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Tenisówka pisze: Nie szkoda mi za to lokalnych polski hejterów Agi - słabe to było zawsze :::bd:: - frustraci internetowi i doradcy z bożej łaski muszą sobie znaleźć inne cele. :]
W definicję hejtera nie bardzo się wpisuję, ale że nikt się przecież nie przyzna ;) to ja odpowiem :) - Zgłaszasz się jako substytutka? rotfl
Izzi pisze:Miło także czytać w Internecie, jak tenisiści doceniają Radwańską. Bardzo miłe słowa Novaka. :::gd:::
A ile w tym szczerości? A ile w tym zimnej wizerunkowej kalkulacji? O naiwności ludzka rotfl
Pewnie niejeden z tych, co ją teraz chwali i dziękuje, w życiu z nią słowa nie zamienił ... .
Z kilkoma osobami się przyjaźniła, kilka innych bliżej znała. Ich słowa pewnie są szczere i uczciwe. A reszta? Ot zawodowa kurtuazja :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Agnieszka Radwańska

Vivid pisze:
Tenisówka pisze: Nie szkoda mi za to lokalnych polski hejterów Agi - słabe to było zawsze :::bd:: - frustraci internetowi i doradcy z bożej łaski muszą sobie znaleźć inne cele. :]
W definicję hejtera nie bardzo się wpisuję, ale że nikt się przecież nie przyzna ;) to ja odpowiem :) - Zgłaszasz się jako substytutka? rotfl
<<Hejter – określenie osoby, która wyraża kłótliwe i agresywne komentarze w Internecie. Wrogie komentarze mogą być postrzegane jako akt cyberprzemocy i nękania psychicznego. W sposób napastliwy i używając tzw. mowy nienawiści (nazwa pochodzi od spolszczenia angielskiego słowa hate) krytykuje daną rzecz lub osobę (najczęściej publiczną).
Hejterzy różnią się od trolli, którzy starają się zwrócić na siebie uwagę poprzez prowokacyjne komentarze. Każdy może być ofiarą hejtera, ale ich głównym celem są zazwyczaj osoby publiczne.>>

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja bym tam znalazł parę cech, z którymi można co niektórych tutaj powiązać. :lol:
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Agnieszka Radwańska

Vivid pisze:
Izzi pisze:Miło także czytać w Internecie, jak tenisiści doceniają Radwańską. Bardzo miłe słowa Novaka. :::gd:::
A ile w tym szczerości? A ile w tym zimnej wizerunkowej kalkulacji? O naiwności ludzka rotfl
Pewnie niejeden z tych, co ją teraz chwali i dziękuje, w życiu z nią słowa nie zamienił ... .
Z kilkoma osobami się przyjaźniła, kilka innych bliżej znała. Ich słowa pewnie są szczere i uczciwe. A reszta? Ot zawodowa kurtuazja :P
Akurat kiedyś rzuciły mi się w oczy ich wspólne zdjęcia, więc na pewno parę słów do siebie musiało paść. :::gd:::

Radwańska wyciągnęła ze swojego tenisa dużo więcej, niż można było oczekiwać. Ciężko w najbliższych latach będzie można znaleźć choćby ułamek sukcesów Radwańskiej osiągniętych przez innego polskiego tenisistę czy tenisistkę. Może dziewczyna kreowała siebie na bardzo irytującą osobę, to jednak życzę jej powodzenia. Dziewczyna z niezwykłym czuciem ręki, dzięki której o Polsce usłyszano w wielu zakątkach świata. Nie zdziwiłbym się, gdyby to ona w "głosowaniach na świecie" zajęłaby drugie miejsce z najbardziej znanych osób z naszego kraju.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”