Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Kamil Majchrzak

El Diablo pisze:No cóż, była mowa o dmuchaniu w balon ale to ostatnie to co najmniej sterowiec. :rolleyes:
Dmuchanie balonika może być pomocne w budowaniu pewności siebie, a Kamil wydaje się na tyle rozsądny, że nie przesadzi z interpretacją. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Kamil Majchrzak

wyczesany pisze:
El Diablo pisze:No cóż, była mowa o dmuchaniu w balon ale to ostatnie to co najmniej sterowiec. :rolleyes:
Dmuchanie balonika może być pomocne w budowaniu pewności siebie, a Kamil wydaje się na tyle rozsądny, że nie przesadzi z interpretacją. :)
Ot to. Domniemujemy?
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Kamil Majchrzak

karjar pisze:
wyczesany pisze:
El Diablo pisze:No cóż, była mowa o dmuchaniu w balon ale to ostatnie to co najmniej sterowiec. :rolleyes:
Dmuchanie balonika może być pomocne w budowaniu pewności siebie, a Kamil wydaje się na tyle rozsądny, że nie przesadzi z interpretacją. :)
Ot to. Domniemujemy?
Na tę chwilę tyle można zrobić. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Kamil Majchrzak

Niestety Kamil bez tytułu. 3-6, 5-7.
Za to Panfil (który nie ma chyba swojego tematu) zwycięża w Hiszpanii. :)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Kamil Majchrzak

Będzie okazja obejrzeć Kamila na żywo, dostał dziką kartę do Wrocław Open, który startuje 16 lutego.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Kamil Majchrzak

Kamil życiowy sukces a tutaj cicho. :P
W SF pokonał Carreno Buste 6:1, 6:1 w 53 minuty. O_O Jutro jego pierwszy finał challengera, oby zwycięski.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Kamil Majchrzak

Obserwowałem te wyniki przez cały tydzień i byłem pod coraz większym wrażeniem. Nie oglądałem przebiegu meczów, ale sądząc po wynikach - wszystkie poszły mu gładko.

Może coś z niego będzie?

W każdym razie jako polski kibic potrzebuję jakiegoś tenisowego Małysza :), bo JJ na bohatera się nie nadaje. :)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamil Majchrzak

Wynik robi wrażenie. Brawo!!!
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamil Majchrzak

Oby urwał ten finał!
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Kasik
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 6 lut 2013, 08:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamil Majchrzak

Marcin_L pisze:Może coś z niego będzie?
W każdym razie jako polski kibic potrzebuję jakiegoś tenisowego Małysza :), bo JJ na bohatera się nie nadaje. :)
Z ust mi to wyjąłeś :]
Obiektyw pisze:Wynik robi wrażenie. Brawo!!!
Z ust mi to wyjąłeś :]
Jakuboto pisze:Oby urwał ten finał!
Z ust mi to wyjąłeś :]
:D
Ja widziałam dziś mecz, aczkolwiek nie wszystkie akcje, to co widziałam napawa optymizmem.
Carreno-Busta był bezradny, zupełnie jakby ich rankingi były dziś zamienione miejscami ;-)
Gratulacje, finał to już super wynik!
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Kamil Majchrzak

Kasik pisze: Ja widziałam dziś mecz, aczkolwiek nie wszystkie akcje, to co widziałam napawa optymizmem.
Ale jak grał? Agresywnie, defensywnie?

Widziałem jakieś filmiki innych, starszych jego meczów na YT i generalnie nie widziałem jakiejś szczególnej taktyki, poza trzymaniem piłki w korcie.
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Kamil Majchrzak

Chłopak młody
ma papiery na mistrza!
21 WS..
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: Kamil Majchrzak

Marcin_L pisze:
Kasik pisze: Ja widziałam dziś mecz, aczkolwiek nie wszystkie akcje, to co widziałam napawa optymizmem.
Ale jak grał? Agresywnie, defensywnie?

Widziałem jakieś filmiki innych, starszych jego meczów na YT i generalnie nie widziałem jakiejś szczególnej taktyki, poza trzymaniem piłki w korcie.
Oglądałem Kamila na żywo w zeszłym roku i robił dokładnie takie wrażenie jak piszesz.
Jednak czytając jakiś wywiad nabrałem przekonania, że to bardzo poukładany i rozsądny chłopak mający plan na rozwój w początkowym etapie kariery.
Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki wydaje mi się, że pracą przez ten rok zrobił ogromny postęp.
Trzeba koniecznie go znowu zobaczyć w akcji.
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Kamil Majchrzak

Kasik pisze:
Marcin_L pisze:Może coś z niego będzie?
W każdym razie jako polski kibic potrzebuję jakiegoś tenisowego Małysza :), bo JJ na bohatera się nie nadaje. :)
Z ust mi to wyjąłeś :]
Obiektyw pisze:Wynik robi wrażenie. Brawo!!!
Z ust mi to wyjąłeś :]
Jakuboto pisze:Oby urwał ten finał!
Z ust mi to wyjąłeś :]
:D
Dobrze, że tylko wyjmowali, a nic nie wkładali. rotfl

Sukces Majchrzaka bardzo mnie cieszy, pokonanie gracza z pierwszej setki, zwłaszcza tak wyraźnie, to spory sukces dla zawodnika na dorobku. Oczywiście, mogła to spowodować jakaś niedyspozycja rywala, ale tak czy owak wynik idzie w świat. Oby dopełnił dzieła i wygrał cały turniej.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Kasik
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 6 lut 2013, 08:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamil Majchrzak

Marcin_L pisze: Ale jak grał? Agresywnie, defensywnie?
Widziałem jakieś filmiki innych, starszych jego meczów na YT i generalnie nie widziałem jakiejś szczególnej taktyki, poza trzymaniem piłki w korcie.
Powiem tak, gotowałam obiad, karmiłam marudzące, małe dziecko i miałam włączonego laptopa, więc od razu zaznaczam, że widziałam tylko częściowo :]
Jak dla mnie był agresywny, Carreno był ciagle pod presją, nie znam go, nie wiem jak gra, czy dzisiaj tak go Kamil zaskoczył ofensywą(Kamila gry swoją drogą też nie znam), czy to rywal dziś zupełnie nie miał dnia.
Dla mnie to nieważne, świetny start, na pewno podbuduje Kamila.
Podobno trener Kamila powiedział:
To był najlepszy Kamil, jakiego kiedykolwiek widziałem.

:wink:
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Kamil Majchrzak

Osobiście jestem fanem Kamila od dłuższego czasu. Chłopak wie czego chce, poukładany technicznie i co najważniejsze świetny charakter (nie to co JJ). Najlepszym komentarzem jest sytuacja z zeszłego roku. Kamil trenował na MKT. Miałem okazję oglądać trening. Obok siedział Janowicz senior z panią prezes klubu. Na koniec treningu Kamil grał na punkty z trenerem. W ferworze walki po zepsutej wystawce młody ze złości podrzucił w górę rakietę i ją złapał. Janówa senior podsumował to stwierdzeniem: "Jakbyś był pro to byś ją połamał".
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kamil Majchrzak

ZlosliwyGnom pisze:Na koniec treningu Kamil grał na punkty z trenerem. W ferworze walki po zepsutej wystawce młody ze złości podrzucił w górę rakietę i ją złapał. Janówa senior podsumował to stwierdzeniem: "Jakbyś był pro to byś ją połamał".
A riposta?
- Gdyby twój syn nie był matołem a prawdziwym pro, to by podrzucił, a nie połamał ...
;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kamil Majchrzak

Miałem okazję zamienić kilka słów z Kamilem w Szczecinie (bodajże w tamtym roku) i sprawia wrażenie pozytywnej osoby. Życzę mu jak najlepiej. Niestety nadal brakuje mu ofensywnej mocy chociaż jest postęp w porównaniu do zeszłego roku. Oby z każdym następnym było lepiej. W tym roku w Szczecinie na PEKAO Haase znęcał się nad nim niemiłosiernie. Przewaga mocy była spora. Jedynie pierwsze 2 gemy Kamil nawiązał walkę, potem został rozstrzelany. Nie chcę umniejszać jego sukcesowi ale doradzam rozwagę. To jest turniej w Maroku, a kto śledzi rozgrywki wie, że Maroko niejedne cuda widziało. Trzymam kciuki za jego wygraną ale spodziewam się ciężkiego meczu w finale. Oby wygranego.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kamil Majchrzak

To co mu brakuje, a na co nie ma wpływu, to przede wszystkim warunki fizyczne.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Kamil Majchrzak

Vivid pisze:To co mu brakuje, a na co nie ma wpływu, to przede wszystkim warunki fizyczne.
W jakim kontekście? Kontuzjogenność? Problemy z przybraniem masy mięśniowej? Elastyczność?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”