TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Kamil Majchrzak

To Kamil Majchrzak nie ma tematu tutaj?!

07.01. wylatuje do Maroka na challenger. Sukcesów i wygranej :)!

Według mnie za parę lat będzie stałym bywalcem TOPu. Widać, że ma poukładane w głowie, ma jakiś plan/pomysł i sukcesywnie go realizuje. Oglądając wywiady odniosłem wrażenie, że ma więcej lat, niż jest to w PESELu.

Tak mnie tknęło, bo dziś na fejsie zamieścił zdjęcie nowego sponsora - Heada. Odpowiedział mi nawet w komentarzach, bardzo miła rzecz. Na pewno ma masę obowiązków a mimo znalazł czas.
Ostatnio zmieniony 2 sty 2015, 22:11 przez TadX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kamil Majchrzak

Sympatyczny młody człowiek, trenuje na MKT w Łodzi.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Kamil Majchrzak

Vivid pisze:Sympatyczny młody człowiek, trenuje na MKT w Łodzi.
Zgadzam się, w Szczecinie gadaliśmy trochę, sprawia wrażenie naprawdę ogarniętego i przyjemnie się z nim rozmawia. Co mi się spodobało to jak już go poniosło to pretensje miał do siebie.
Prezes fanklubu Staśka :D
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Kamil Majchrzak

Może mi jeszcze odpowie jaką ma wagę i balans jego rama :)...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kamil Majchrzak

TadX pisze:To Kamil Majchrzak nie ma tematu tutaj?!

07.01. wylatuje do Maroka na challenger. Sukcesów i wygranej :)!

Według mnie za parę lat będzie stałym bywalcem TOPu. Widać, że ma poukładane w głowie, ma jakiś plan/pomysł i sukcesywnie go realizuje. Oglądając wywiady odniosłem wrażenie, że ma więcej lat, niż jest to w PESELu.

Tak mnie tknęło, bo dziś na fejsie zamieścił zdjęcie nowego sponsora - Heada. Odpowiedział mi nawet w komentarzach, bardzo miła rzecz. Na pewno ma masę obowiązków a mimo znalazł czas.
Od dobrych 4-5 lat zamieszczam sprawozdania z jego poczynań jako kadrowicza. Wtedy nie był jeszcze w w pierwszej trójce w swojej kategorii a już przykuł moją uwagę. Ale fakt, zasłużył żeby mieć swój własny temat.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Kamil Majchrzak

PitS pisze:Od dobrych 4-5 lat zamieszczam sprawozdania z jego poczynań jako kadrowicza. Wtedy nie był jeszcze w w pierwszej trójce w swojej kategorii a już przykuł moją uwagę. Ale fakt, zasłużył żeby mieć swój własny temat.
Wiem wiem, pamiętam :). To chyba nawet Ty byłeś, co kiedyś był konkurs i podałeś, że trzeba było klikać, prawda?
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamil Majchrzak

TadX pisze:
PitS pisze:Od dobrych 4-5 lat zamieszczam sprawozdania z jego poczynań jako kadrowicza. Wtedy nie był jeszcze w w pierwszej trójce w swojej kategorii a już przykuł moją uwagę. Ale fakt, zasłużył żeby mieć swój własny temat.
Wiem wiem, pamiętam :). To chyba nawet Ty byłeś, co kiedyś był konkurs i podałeś, że trzeba było klikać, prawda?
Było chyba też coś z sms-ami. Na sportowca roku Kielc czy jakoś tak. Pod koniec chyba został wyprzedzony.
Obrazek Speed Graphene MP
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Kamil Majchrzak

Basic pisze:
TadX pisze:
PitS pisze:Od dobrych 4-5 lat zamieszczam sprawozdania z jego poczynań jako kadrowicza. Wtedy nie był jeszcze w w pierwszej trójce w swojej kategorii a już przykuł moją uwagę. Ale fakt, zasłużył żeby mieć swój własny temat.
Wiem wiem, pamiętam :). To chyba nawet Ty byłeś, co kiedyś był konkurs i podałeś, że trzeba było klikać, prawda?
Było chyba też coś z sms-ami. Na sportowca roku Kielc czy jakoś tak. Pod koniec chyba został wyprzedzony.
Tak tak, też coś tak właśnie kojarzę.
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Kamil Majchrzak

Odbijałem między Świętami z Kamilem na MKT i powiem Wam, że robi na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Imponuje szybkością i inteligencją. Jest bardzo skromny i bardzo pracowity. Nabierze troszkę doświadczenia i masy i będziemy mieli fajnego zawodnika w Topie.
Gdybym miał wolne "parę" groszy, to chętnie bym zainwestował, bo stopa zwrotu dość pewna. :-)
Mam nadzieję, że właśnie brak kasy nie przeszkodzi mu w rozwoju, bo z tego co wiem to ciężko u nich z finansami zwłaszcza w dłuższym okresie. No i ewentualna kontuzja.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kamil Majchrzak

Z kontuzjami to loteria. Dobre prowadzenie się to jedno, ale czasem to nie wystarcza, kwestia indywidualna organizmu.
Kasa, cóż, nasza rzeczywistość. :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamil Majchrzak

Vivid pisze:Z kontuzjami to loteria. Dobre prowadzenie się to jedno, ale czasem to nie wystarcza, kwestia indywidualna organizmu.
A do tego czasami dochodzi jeszcze jakiś głupi przypadek, w żaden sposób nie zawiniony. Ale możemy trzymać kciuki, żeby omijały go szerokim łukiem.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kamil Majchrzak

Sorry Basic, :P ja tam jestem konsekwentnym egoistą. :twisted:
Jak mi nie będzie kortu zajmował, to mi nie przeszkadza, ale jak będzie, do dobrego słowa przysknerzę ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Kamil Majchrzak

No to duże zmiany u Kamila, przejście z Prince'a na Heada i Lotto. Trochę czasu pewnie mu zajmie przestawienie się na inną ramę.
8:7 40:15
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Kamil Majchrzak

wwojtek pisze:No to duże zmiany u Kamila, przejście z Prince'a na Heada i Lotto. Trochę czasu pewnie mu zajmie przestawienie się na inną ramę.
Headem grał już kiedyś, może nie będzie tak źle.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Kamil Majchrzak

TadX pisze:
wwojtek pisze:Headem grał już kiedyś, może nie będzie tak źle.
A to ciekawostka, dzięki. Większość pisze o zrównoważonym charakterze Majchrzaka, ale moje doświadczenie z oglądania go na korcie wskazują na coś ciut innego. Kilka razy widziałem rzucanie rakietą, zagotowanie się czy granie ryzykownych zagrań z zupełnie nieprzygotowanych pozycji. Może pechowo trafiłem. :)
8:7 40:15
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Kamil Majchrzak

wwojtek pisze:
TadX pisze:
wwojtek pisze:Headem grał już kiedyś, może nie będzie tak źle.
A to ciekawostka, dzięki. Większość pisze o zrównoważonym charakterze Majchrzaka, ale moje doświadczenie z oglądania go na korcie wskazują na coś ciut innego. Kilka razy widziałem rzucanie rakietą, zagotowanie się czy granie ryzykownych zagrań z zupełnie nieprzygotowanych pozycji. Może pechowo trafiłem. :)
Spoko :). Może i się gotuje, ale nie zgania winy na innych czy inne okoliczności ;).
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Kamil Majchrzak

Head to zwykły Radical MP 295g dociążony na główce do prawie 330g.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kamil Majchrzak

Mnie się wydaje, że jeszcze w sezonie na kortach otwartych (pod sam koniec) "romansował" z tym Headem.
Jestem tego pewien na 95%.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Kamil Majchrzak

Pocukrowali Majchrzakowi.
Link

Dobrze , że człowiek sprawia wrażenie stąpającego twardo po ziemi... polski Djokovic. O_O Nawet polski Coric to przesada.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamil Majchrzak

Miałam wrzucić link do tego artykułu zaraz po przeczytaniu - przeczytałam - a tu Hokej trzy minuty przede mną... :wink:
A tytuł trochę bez sensu - nie z Sopotu, a z Piotrkowa. Nieważne gdzie trenuje - tak to Szarapowa jest z Miami, Murray z Barcelony... :wink:
A ten Djokovic to już niech im będzie... :D
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”