Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Elina Svitolina

Obrazek

Dziewczyna ma dopiero 20 lat. Myślę, że to wielki talent kobiecego tenisa. Czy nie zostanie zmarnowany, czas pokaże.
Będę jej kibicował. :::gd:::
A jej uroda, ... Jest w niej coś, co może przyciągnąć wzrok. O_O

Obrazek
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Elina Svitolina

No i jest z Ukrainy, a to trolle lubią bardzo, prawdaż? :D
Ale jak zobaczy twój awatar to ucieknie do szafy. :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Elina Svitolina

Wolałem siostry Bondarenko, bo one chodziły u nas na "pifko". ;) :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Elina Svitolina

alfred pisze: A jej uroda, ... Jest w niej coś, co może przyciągnąć wzrok. O_O
To masz naprawdę bardzo przyciągający wzrok...
Natomiast jak na 20-latkę to jeszcze Svitolina osiągnęła niewiele. Dwa wygrane turnieje niskiej rangi w Baku nie robią z niej wielkiej gwiazdy. Wiele innych w tym wieku miało poważniejsze wyniki na koncie.
A co do młodych dobrze zapowiadających się tenisistek, to dla mnie nr 1 jest obecnie Garbine Muguruza.
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Elina Svitolina

TomPL pisze:No i jest z Ukrainy, a to trolle lubią bardzo, prawdaż? :D
Ale jak zobaczy twój awatar to ucieknie do szafy. :]
Dla mnie narodowość nie ma znaczenia. Liczy się człowiek, jak to mówią. :]
Ale co Ty tam możesz o tym wiedzieć ..., jak o mnie pomyślisz, w głowie Ci tylko prowokacje. (:]
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Elina Svitolina

Svitolina ujawniła, że ma chłopaka. A jest nim Gaël Monfils :D . Założyli sobie nawet wspólnego Instagrama. rotfl ;-P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Elina Svitolina

To może i coś razem ... wybzykają. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Elina Svitolina

Pani Monfils.

Obrazek
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Elina Svitolina

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Elina Svitolina

Grała z Potapovą (RUS) i rękę jej podała. Zatem słabo, po co deklaracje, które nie są spełniane :::bd::
Uważam, że skoro zawodnicy rosyjskiego pochodzenia nie są wykluczeni to się gra. Oczywiście można oddać mecz walkowerem, to już indywidualna decyzja.
Natomiast nie jest jakimś problemem ręki nie podać. Z pewnej odległości podnieść rękę, powiedzieć - dzięki za mecz, i po sprawie.
W tej sytuacji, składając taką deklarację, zawodniczka się jak dla mnie ośmiesza ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Elina Svitolina

Vivid pisze: 2 mar 2022, 09:17
Grała z Potapovą (RUS) i rękę jej podała. Zatem słabo, po co deklaracje, które nie są spełniane :::bd::
Uważam, że skoro zawodnicy rosyjskiego pochodzenia nie są wykluczeni to się gra. Oczywiście można oddać mecz walkowerem, to już indywidualna decyzja.
Natomiast nie jest jakimś problemem ręki nie podać. Z pewnej odległości podnieść rękę, powiedzieć - dzięki za mecz, i po sprawie.
W tej sytuacji, składając taką deklarację, zawodniczka się jak dla mnie ośmiesza ...
Aleś Ty głupi!
Zagrała bo musiała. Rosyjscy i Białoruscy tenisiści nie rozpętali tej wojny. Są biernymi ofiarami tego co się dzieje. Switolina wykazała się człowieczeństwem, tak postępują prawi i dobrzy ludzie.

https://www.sport.pl/tenis/7,64987,2817 ... MC-hSNPzww
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Elina Svitolina

Derler pisze: 4 mar 2022, 23:04 Aleś Ty głupi!
Zagrała bo musiała. Rosyjscy i Białoruscy tenisiści nie rozpętali tej wojny. Są biernymi ofiarami tego co się dzieje. Switolina wykazała się człowieczeństwem, tak postępują prawi i dobrzy ludzie.

https://www.sport.pl/tenis/7,64987,2817 ... MC-hSNPzww
Głupi to Ty nie jesteś, tylko szczeniacki i śmieszny do bólu, pisząc w innym wątku - j...ać Ruskich!
Tak jak tam odpisałem - pakuj się i jedź na Ukrainę, wy..... ich z Ukrainy kozaku :lol:

Co za bzdury wypisujesz? O_O
Jakie - musiała zagrać?! NIE MUSIAŁA! Mogła odmówić gry, krecz. Normalnie za coś takiego pewnie byłaby ukarana, ale biorąc pod uwagę sytuację i przesłanki Federacja by się nie odważyła. Nie grając traci punkty i zarobek.

Powtórzę - Svitolina się OŚMIESZYŁA :::bd:: Skoro złożyła deklarację publicznie to miała dwa wyjścia. Raz - dotrzymać. Dwa - złożyć kolejne oświadczenie, że poprzednie to wynik emocji i po przemyśleniu zdecydowała się grać i podawać rękę bo jak sam napisałeś, te zawodniczki są w pewnym sensie biernymi ofiarami tej wojny.
Wtedy wyszłaby z twarzą.

Reasumując, jeszcze raz Ci powtórzę - pomyśl, ochłoń, i dopiero do klawiatury. Inaczej możesz zostać takim samym kasztanem jak taki live :lol:
Rozumiem emocje, ale tylko trzeźwe i chłodne myślenie daje najlepsze rezultaty ;) Inaczej można wylądować w budzie, jak live :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”