marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Roger Federer

https://pbs.twimg.com/media/BfbbjOcCYAAkOvC.jpg:large

Roger robi za stringera podczas DC? :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

Emerytura się zbliża, kryzys jest, chłop panikuje. :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Żeby nie spartolić to najpierw na próbę wciągnął se naciąg w koszuli. :)
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Roger Federer

hitman pisze:Żeby nie spartolić to najpierw na próbę wciągnął se naciąg w koszuli. :)
SPOILER:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Roger Federer

kis12 pisze:Czytałam teraz, tyle już lat. Ja lubię Federera od dawna, ale kiedyś zobaczyłam jego mecz z Djoko w Stanach (chyba) i zupełnie spojrzałam inaczej na człowieka. Odchodził tyłem od siatki, nagle stanął, głowę odwrócił w bok, coś powiedział, ale zrezygnował i poszedł do linii. Wyglądało to tak - no chodź idziemy na solo.
Była powtórka akcji i cała publika gruchnęła śmiechem.
Komentator stwierdził, o przyjechał do nas kowboj ze Szwajcarii.
http://www.youtube.com/watch?v=qvuxwI1x9WU

Chyba przez chwilę myślał że "gramy dalej", a nie że chciał biednego Novaka pobić. Bardziej kowbojska reakcja tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=GLrom75P82o :D
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Roger Federer

tkpp pisze:
kis12 pisze:Czytałam teraz, tyle już lat. Ja lubię Federera od dawna, ale kiedyś zobaczyłam jego mecz z Djoko w Stanach (chyba) i zupełnie spojrzałam inaczej na człowieka. Odchodził tyłem od siatki, nagle stanął, głowę odwrócił w bok, coś powiedział, ale zrezygnował i poszedł do linii. Wyglądało to tak - no chodź idziemy na solo.
Była powtórka akcji i cała publika gruchnęła śmiechem.
Komentator stwierdził, o przyjechał do nas kowboj ze Szwajcarii.
http://www.youtube.com/watch?v=qvuxwI1x9WU

Chyba przez chwilę myślał że "gramy dalej", a nie że chciał biednego Novaka pobić. Bardziej kowbojska reakcja tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=GLrom75P82o :D
Dokładnie. :::gd::: Gdzie tam reakcja agresywna?
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
kis12
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 472
Rejestracja: 20 kwie 2013, 10:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roger Federer

:wink: arot77 pisze:
tkpp pisze:
kis12 pisze:Czytałam teraz, tyle już lat. Ja lubię Federera od dawna, ale kiedyś zobaczyłam jego mecz z Djoko w Stanach (chyba) i zupełnie spojrzałam inaczej na człowieka. Odchodził tyłem od siatki, nagle stanął, głowę odwrócił w bok, coś powiedział, ale zrezygnował i poszedł do linii. Wyglądało to tak - no chodź idziemy na solo.
Była powtórka akcji i cała publika gruchnęła śmiechem.
Komentator stwierdził, o przyjechał do nas kowboj ze Szwajcarii.
http://www.youtube.com/watch?v=qvuxwI1x9WU

Chyba przez chwilę myślał że "gramy dalej", a nie że chciał biednego Novaka pobić. Bardziej kowbojska reakcja tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=GLrom75P82o :D

Dokładnie. :::gd::: Gdzie tam reakcja agresywna?
Ależ oczywiście, że się zgadzam. Zapomniałam dodać po zdaniu ....idziemy na solo :wink:. Mój błąd. ;-P
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Roger Federer

Tak. Roger odchodzi. W nie chwale. Notując notoryczne porażki z czołówką. Chce grać chłop, OK, nic już więcej nie powiem. Klasy, klasy brak.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

alfred pisze:Tak. Roger odchodzi. W nie chwale. Notując notoryczne porażki z czołówką. Chce grać chłop, OK, nic już więcej nie powiem. Klasy, klasy brak.
Po pierwsze: aż tak Ci przeszkadza że Fed wciąż wychodzi na kort? Przecież nie musisz oglądać.
Po drugie: wygrana z DelPo, wygrana z Murrayem, wygrana z Tsongą, czyli wciąż rakiety z pierwszej dychy, z Twoim pupilkiem też urwał seta, choć sam był w beznadziejnej formie, ale to wszystko to faktycznie baaaardzo ważne powody by odłożyć rakietę pod szlafrok.
Po trzecie: ja rozumiem, że Twoim ulubionym finałem wszystkich turniejów byłby pojedynek Novaka z Djokovicem, ale wyobraź sobie, że są na świecie osoby, które nie lubią oglądać stękającego przy każdym uderzeniu śmiesznego facecika z wytrzeszczonymi gałami, który uwielbia parodiować wszystkich tylko nie siebie.
Sorry, ale na taki "obiektywizm" można mieć bardzo odmienny własny, też "obiektywizm".
A o klasie to możemy porozmawiać, ale chyba podstawowej...
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Roger Federer

Jacek iREM pisze:
alfred pisze:Tak. Roger odchodzi. W nie chwale. Notując notoryczne porażki z czołówką. Chce grać chłop, OK, nic już więcej nie powiem. Klasy, klasy brak.
Po pierwsze: aż tak Ci przeszkadza że Fed wciąż wychodzi na kort? Przecież nie musisz oglądać.
Jacku, spójrz na rangę. ;) Przecież każdy wie, że alfred ma rację, gdzie bucowi Federerowi do takiego wzoru zachowania jak Novak, który bardzo ładnie potrafi przyjąć przeprosiny od rywala po tym jak zostanie trafiony, nie rzuca nigdy rakietami, że nie wspomnę już o tym jak elegancko potrafi zachować się Serb po wygranym punkcie czy meczu.. Podejrzewam, że Djoko tak reaguje na zwycięstwa bo w sumie niedawno zaczął. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Roger Federer

Widzę jednego z niewielu gości, który zasłużył sobie na swoją na rangę, chyba bardziej, aniżeli administratorzy :D
Co do Fedexa - niech gra, ile tylko będzie mógł. Dla mnie na zawsze zostanie królem kortów i tyle w temacie ;) Co do Djokovica, tenisista, który przez swoje fochy jest dla mnie po prostu śmieszny :)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

rafbat pisze:Widzę jednego z niewielu gości, który zasłużył sobie na swoją na rangę, chyba bardziej, aniżeli administratorzy :D
Co do Fedexa - niech gra, ile tylko będzie mógł. Dla mnie na zawsze zostanie królem kortów i tyle w temacie ;) Co do Djokovica, tenisista, który przez swoje fochy jest dla mnie po prostu śmieszny :)
Chodzi też o kulturę wypowiedzi na forum, celowo przejaskrawiłem swoją wypowiedź nt. Novaka, żeby niektórym dać do zrozumienia że ich klapy na oczach nie upoważniają do takich niekulturalnych osądów. Można kogoś nie lubić, ale po co zabierać zawsze krytyczny głos w wątkach dotyczących rywali swojego pupilka. Ale ja chyba z innej planety jestem...
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Roger Federer

Jacek iREM pisze:Można kogoś nie lubić, ale po co zabierać zawsze krytyczny głos w wątkach dotyczących rywali swojego pupilka.
Skoro pupil nie potrafi obronić się na korcie to trzeba bronić go w internecie. Dobra już nie karmimy. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: Roger Federer

Mnie tak kiedyś Korwin-Mikke strasznie bulwersował swoimi wypowiedziami typu, że np niepełnosprawnych powinno się izolować od zdrowych, bo zarażają itp. Ale szybko się zorientowałem, że jego to bawi, jak się ludzie pienią i mnie też teraz bawią jego wrzutki. Chociaż z drugiej strony, w sieci takich Korwinów jest tylu, że właściwie się już na to nie zwraca uwagi.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Roger Federer

Dlatego specjalne jednostki nagradzamy specjalną rangą. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Roger Federer

A jak pojawi się kolejny troll to pojawią się nowe rangi? Ja np. chciałbym kiedyś dostać "troll-kinga" albo "troll-mastera". Komu powinienem postawić za to flaszkę? :D
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: Roger Federer

Co najwyżej country-troll, bo z takim prowincjonalnym zasięgiem, na więcej nie licz. :wink:
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

wyczesany pisze:Dlatego specjalne jednostki nagradzamy specjalną rangą. :)
Dobra, obiecuję, że nie dam się więcej sprowokować. ;-)
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Roger Federer

meszka pisze:Co najwyżej country-troll, bo z takim prowincjonalnym zasięgiem, na więcej nie licz. :wink:
Faktycznie. Będzie potrzeba duuużo więcej wódki. ;)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

alfred pisze:Tak. Roger odchodzi. W nie chwale. Notując notoryczne porażki z czołówką. Chce grać chłop, OK, nic już więcej nie powiem. Klasy, klasy brak.
Wytłumacz mi co ma wspólnego z klasą to, że ktoś gra w tenisa choć nie jest już na piedestale, ale po prostu to lubi. :rolleyes:

Tak rozkminiam co on ma robić...
Jest facetem, nie musi kończyć czy też przerywać kariery jak kobieta, która chce urodzić dziecko i założyć rodzinę, może robić jedno i zostać ojcem. Lubi podróżować, lubi to życie on i jego najbliżsi ponoć także, a ponad to nie ma większych problemów ze zdrowiem i zajmuje czołową pozycję w rankingu ATP. I przy okazji robiąc to co kocha może zarobić całkiem niezłe pieniądze i pomijam startowe, za półfinał w Australian Open zgarnął przeszło pół miliona dolarów. W sumie identycznej sytuacji był Agassi, grał do póty mógł, a rok przed odejściem na emeryturę (zdrowie już nie pozwalało) osiągnął finał US Open. I jestem niemal przekonany, że ten ostatni finał (nie wiem czy triumf) w dalszym ciągu przed Federerem.

Nie bardzo mam zamiar z tobą w sumie dyskutować, bo zdaje sobie sprawę, że lubisz prowokować. Mnie w sumie nie sprowokowałeś, tak sobie piszę z nudów...
Tylko zastanawiam się co masz w głowie, że się tobie chce, hmmm...nic? Myślę, że nie, bo jednak wiedzę o tenisie posiadasz. Zatem może żal tyłeczek ściska, bo dziadek wypadł lepiej od ulubieńca?

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”